Serie A 2011/2012 promo

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 00:44

Serie A 2011/2012 promo

Obrazek

Youtube

Filmik promujący włoską Serie A, zawarte zostały polskie napisy. Zachęcam do opinii i komentowania ! :)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 00:57

Generalnie to widać na kilometr, że robił to kibic Interu. Śmierdzi.


Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 01:01

No, no, ładnie witacie kibiców innych drużyn tutaj.


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 01:07

Eee, to forum Juventusu jest (chociaż czasami w to wątpię), więc co się dziwisz?
PS. Myślę że Cesena zajmie miejsce między 15, a 20.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 01:14

Czyli co, skoro jestem fanem Interu, to automatycznie jestem traktowany jak wróg ? Bez przesady, nie wjeżdżam na Juventus, nikogo nie obrażam, szanujmy się trochę. Nie po to chciałem pokazać ten filmik fanom Bianconerich, żeby słuchać wyzwisk, ale liczyłem, że przypadnie im on do gustu, jak i innym fanom calcio.
Chyba, że się myliłem, i nie ma tutaj nikt szacunku dla normalnych ludzi.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 01:34

Odin91 pisze:No, no, ładnie witacie kibiców innych drużyn tutaj.
Nie nie. Nikogo tutaj nie witam nigdy. Wielu już pożegnałem.

Nie podoba mi się, sorry. Za dużo razy wplotłeś ryj Zanettiego.


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 01:35

Bardzo fajna kompilacja. Choc z biegiem czasu nie skupiałem się już na mowie i napisach, lecz obrazie, bo sztbko zaczęło leciec. A może to ta godzina...

Najlepszy moment - 1:23 :) :ok:


onliforpipul
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 07:41

Mi się podobało, fajny motyw z szachami. Jedyne co na minus, to piłkarze, których juz nie ma w Serie A, a których wrzuciłeś do kompili :) Jak wrócę z pracy, to ocenię muzykę bo w biurze nie mam głosu :prochno:

ps.
Odin91 pisze:Chyba, że się myliłem, i nie ma tutaj nikt szacunku dla normalnych ludzi.
Nie płacz już. Ktoś Cie obraził? Nie.


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 10:16

Napisy są denne, ale na szczęście po pewnym czasie odechciewa się czytać. No i są w nich błędy, np. "tą grę".


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 10:34

Podoba mi sie koncowka filmu a konkretnie od 1:57. Oby to byla jakas przepowiednia :D


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 10:41

Dla mnie był super i jeśli sam to robiłeś to szacunek !

Jestem fanem Juve i Interu nie lubię ,ale osobiście wolę gdy to Juve pokazuje na boisku,że jest lepsze, niż siedzieć na forum i tracić czas na wyzwiska pod adresem Interu. Na tym filmie widać też kilka razy DEL Piero ,a jak wiadomo to on w meczu o scudetto w 2006 roku strzelił gola dla Juve w sposób upokarzający przeciwnika, to on wykonywał karnego w meczu o scudetto 1998 itd, itd, a teraz pytanie. Czy na widok Del Piero fani Interu reagują tak samo jak tutaj kibic Juve na widok Zanettiego, który wielokrotnie na placu gry pokazywał swój geniusz?....Bo można go nie lubieć, ale szanować za grę trzeba, a co piłkarze mówią, to jest mało istotne, bo robią to po to, by przypodobać się fanom swojej drużyny.

Bardzo ładna praca.


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 10:59

Fajny motyw z szachami, fajny głos i napisy, niezły podkład, ogólnie jest ok ale dużo za dużo w tym interu...


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 11:07

Jak dla mnie kompilacja spoko tylko może napisy zbyt nie wyraźne, bo zanim wszystko przeczytasz to trudno skupić się na obrazie.
Szczypek ma trochę racji, od samego początku widać kto robił kompilację, największa przesada z tym motywem podnoszenia pucharu przez Inter, a jak mi wiadom to Milan zdobył w tym roku scudetto. Także jeśli bierzesz się za tego typu pracę to postaraj się być bardziej obiektywny.


#AllegriOut
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 11:09

Gigi Buffon pisze:Na tym filmie widać też kilka razy DEL Piero ,a jak wiadomo to on w meczu o scudetto w 2006 roku strzelił gola dla Juve w sposób upokarzający przeciwnika, to on wykonywał karnego w meczu o scudetto 1998 itd, itd, a teraz pytanie. Czy na widok Del Piero fani Interu reagują tak samo jak tutaj kibic Juve na widok Zanettiego, który wielokrotnie na placu gry pokazywał swój geniusz?....Bo można go nie lubieć, ale szanować za grę trzeba, a co piłkarze mówią, to jest mało istotne, bo robią to po to, by przypodobać się fanom swojej drużyny.
Jeśli chodzi o Juventus to widzimy kilkakrotnie Del Piero, który jest żywą legendą Juventusu. Mamy też krótki numerek z Chiellinim i Diego (którego już z nami nie ma). Jeśli chodzi o Inter to jest i Milito i Cambiasso i Maicon i Sneijder i Zanetti i Eto i Leonardo (którego już w Interze nie ma). To Inter wznosi najpierw Puchar Ligi Mistrzów a później Puchar Interkontynentalny. To ja zapytam, jak robiąc film promujący Serie A można pominąć bramkarza uznanego w ubiegłym roku za bramkarza wszech czasów? Dlaczego nie pokazuje się tych, którzy w Serie A zwyciężali najwięcej razy? Gdzie Milan cieszący się ze zwycięstwa w ubiegłym sezonie?

Nie, nie mam kompleksów, po prostu nie rozumiem dlaczego tak, a tak mi się nie podoba i już.


Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 12:11

Prawda jest taka, że najwięcej klipów jest związanych z Interem, bo te jest w sieci najłatwiej wyłowić w najlepszej jakości. Chciałem dać dużo więcej klipów z Sanchezem czy piłkarzami drużyn środka i dołu tabeli, ale jeśli już coś jest, to raczej w spotkaniach z milanem, juve i interem i to też nie zawsze. Milan wznoszący mistrzostwo włoch jak najbardziej miałem wrzucić, ale nie ma żadnego dobrego klipu z niego, wszystkie są raczej brzydkie, więc zdecydowałem się na wrzucenie nieco starszego pucharu LM. Del Piero był tam całkiem sporo razy, myślę, że dużo też dałem Rossonerich, może trochę mało Romy było w tym wszystkim.

Mimo wszystko, dzięki za oceny, panowie ;)


ODPOWIEDZ