Serie A 2011/2012 promo

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 12:25

Miło, że się z nami tym podzieliłeś, bardzo mi się podoba, fajnie wpleciony motyw z szachami i te piękne bramki i interwencje z poświęceniem aj już nie mogę się znowu doczekać sezonu :-D
Inter mnie gryzie w oczy ale w końcu jesteś jego kibicem więc nie dziwię sie kilku aspektom zamieszczonym w klipie.
Ogólnie dobra robota!


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 14:21

A mnie się bardzo podobało, mimo tylu merdazzurich.

Dobra robota Odin, fajny pomysł. :wink:


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 15:20

Odin91 pisze:Czyli co, skoro jestem fanem Interu, to automatycznie jestem traktowany jak wróg ? Bez przesady, nie wjeżdżam na Juventus, nikogo nie obrażam, szanujmy się trochę. Nie po to chciałem pokazać ten filmik fanom Bianconerich, żeby słuchać wyzwisk, ale liczyłem, że przypadnie im on do gustu, jak i innym fanom calcio.
Chyba, że się myliłem, i nie ma tutaj nikt szacunku dla normalnych ludzi.
a wasi kibice tacy tolerancyjni? Miałem konto na fcinter.pl, pół roku spokój, jak wspominali Fachettiego, napisałem, że wcale nie jest taki święty jak go przedstawiają, nie wiadomo czy ma czyste sumienie i zamiast i tak niezasłużonego ostrzeżenia dostałem od razu bana d0 2034 roku i to jest tolerancja kibiców Interu? Co do filmiku te napisy odciągają uwagę od filmiku ;/ Tak to super
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2011, 15:24 przez 18danek97, łącznie zmieniany 1 raz.


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 15:24

18danek97 pisze:
Odin91 pisze:Czyli co, skoro jestem fanem Interu, to automatycznie jestem traktowany jak wróg ? Bez przesady, nie wjeżdżam na Juventus, nikogo nie obrażam, szanujmy się trochę. Nie po to chciałem pokazać ten filmik fanom Bianconerich, żeby słuchać wyzwisk, ale liczyłem, że przypadnie im on do gustu, jak i innym fanom calcio.
Chyba, że się myliłem, i nie ma tutaj nikt szacunku dla normalnych ludzi.
a wasi kibice tacy tolerancyjni? Miałem konto na fcinter.pl, pół roku spokój, jak wspominali Fachettiego, napisałem, że wcale nie jest taki święty jak go przedstawiają, nie wiadomo czy ma czyste sumienie i zamiast i tak niezasłużonego ostrzeżenia dostałem od razu bana d0 2034 roku i to jest tolerancja kibiców Interu?
Wybacz, że się wtrącę ale Odin dał Ci tego bana? Jeśli nie to nie musisz się go czepiać, on jak wynika z wypowiedzi nie jest agresywnie nastawiony, napisał wyraźnie, że chciał się podzielić filmikiem co w tym złego? Ludzie rozgraniczajcie trochę kibicowanie z normalnym, logicznym myśleniem, to że ktoś jest fanem przeciwnej ekipy nie znaczy, że nie można z nim np na poziomie porozmawiać czy poogladać nawet meczu...


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 15:29

LordRahl pisze:
Wybacz, że się wtrącę ale Odin dał Ci tego bana? Jeśli nie to nie musisz się go czepiać, on jak wynika z wypowiedzi nie jest agresywnie nastawiony, napisał wyraźnie, że chciał się podzielić filmikiem co w tym złego? Ludzie rozgraniczajcie trochę kibicowanie z normalnym, logicznym myśleniem, to że ktoś jest fanem przeciwnej ekipy nie znaczy, że nie można z nim np na poziomie porozmawiać czy poogladać nawet meczu...
Nie on,ale ja ogólnie na temat kibiców Interu, znam parę wyjątków, ale nawet miałem kiedyś kumpla, ale od 2006 roku się nie lubimy bo ześwirował bo sukcesach Interu. Co do do tego do Odina nic nie mam. Jeśli chodzi o to z innymi kibicami mam dobre stosunki utrzymuję relacje na stopniu przyjacielskim z kibicami Milanu, Romy oraz 2 Manchesteru United, za którym nie przepadam


Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 15:39

18danek97 pisze: a wasi kibice tacy tolerancyjni? [...] Co do filmiku te napisy odciągają uwagę od filmiku ;/ Tak to super
Mogą nie być, ale kibic kibicowi nierówny, już przemilczę nawet wszelkie odzywki typu 'merdazzurri', ale po prostu na starcie spotkałem się z negatywnym nastawieniem. Szanujmy się, trolle znajdą się po obu stronach barykady, nic na to nie poradzimy, ale nie traktujmy każdego przez pryzmat drużyny, którą kocha.

Co do napisów, to masz rację, odciągają uwagę, ale co mógłbym z tym innego zrobić ? Są one ważne, nadają filmikowi sens, więc każdy musi rozumieć o czym prawi lektor. Najlepiej by było najpierw przeczytać te napisy, a potem obejrzeć drugi raz skupiając się na obrazie ;) Jeszcze lepiej, gdyby lektor mówił po polsku, ale to raczej niewykonalne.. :)


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 15:54

podoba mi sie to :)
Fajnie zrobione, koles ma tajemniczy i ciekawy glos.
Ladnie zlepione w calosc.
Czy to robil kibic Interu czy Bari mnie to osobiscie lotto. Pokazane w prezentacji sa wszystkie najmocniejsze druzyny wiec..
ladnie, ciekawe tylko skad wzial takiego narratora ?:O


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 16:23

brakuje w tej kłótni tylko lordajuve. Wkomponowałby się idealnie.

Jesli nie zerznales motywu z szachami od innego filmu - ogromny plus dla ciebie. mogles jednak darowac sobie albo dodanie napisow, bo gosciu nawija bardzo duzo w tej kompilacji. A jesli juz chciales, zeby byly te napisy, mogles wyciac najwazniejsze kawalki jakie lektor mowi.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 16:41

pan Zambrotta pisze:Jesli nie zerznales motywu z szachami od innego filmu - ogromny plus dla ciebie.
Nie kpij Zambro.



pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 16:46

szczypek pisze:
łeeeeee, to pojechał ten koleś po bandzie. nie ma to jak zerżnąć od kogoś i zrobić to jeszcze gorzej.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 17:53

pan Zambrotta pisze: Jesli nie zerznales motywu z szachami od innego filmu - ogromny plus dla ciebie. mogles jednak darowac sobie albo dodanie napisow, bo gosciu nawija bardzo duzo w tej kompilacji. A jesli juz chciales, zeby byly te napisy, mogles wyciac najwazniejsze kawalki jakie lektor mowi.
No skądś musiałem wziąć tego lektora:) Ale czy to zerżnięcie - zaczerpnąłem jedynie pomysł powiązania szachów z innym sportem niż koszykówka, bo w moim odczuciu lepiej ona pasuje do piłki nożnej, gdzie pełno taktyki. A gdzie tej taktyki najwięcej ? W Serie A:)

Wersja bez napisów jest również dostępna, po prostu czułem, że nie każdy może wyłapać wszystko po angielsku, a przesłanie płynące z ich treści jest niezwykle ważne.


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 21:55

Odin91 pisze:
pan Zambrotta pisze: Jesli nie zerznales motywu z szachami od innego filmu - ogromny plus dla ciebie. mogles jednak darowac sobie albo dodanie napisow, bo gosciu nawija bardzo duzo w tej kompilacji. A jesli juz chciales, zeby byly te napisy, mogles wyciac najwazniejsze kawalki jakie lektor mowi.
No skądś musiałem wziąć tego lektora:) Ale czy to zerżnięcie - zaczerpnąłem jedynie pomysł powiązania szachów z innym sportem niż koszykówka, bo w moim odczuciu lepiej ona pasuje do piłki nożnej, gdzie pełno taktyki. A gdzie tej taktyki najwięcej ? W Serie A:)

Wersja bez napisów jest również dostępna, po prostu czułem, że nie każdy może wyłapać wszystko po angielsku, a przesłanie płynące z ich treści jest niezwykle ważne.
mogłeś siebie nagrać po polsku albo dać syntetyzator mowy Jacek;p


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 22:06

Ogólnie filmik fajny, ale durna końcówka sprawia, że... nie jest fajny. Mówię tu o obrazku, gdzie piłkarze interu wznoszą puchar. Nonsens. Na tym obrazku powinni widnieć piłkarze Milanu.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 22:54

Odin91 pisze:
pan Zambrotta pisze: Jesli nie zerznales motywu z szachami od innego filmu - ogromny plus dla ciebie. mogles jednak darowac sobie albo dodanie napisow, bo gosciu nawija bardzo duzo w tej kompilacji. A jesli juz chciales, zeby byly te napisy, mogles wyciac najwazniejsze kawalki jakie lektor mowi.
No skądś musiałem wziąć tego lektora:) Ale czy to zerżnięcie - zaczerpnąłem jedynie pomysł powiązania szachów z innym sportem niż koszykówka, bo w moim odczuciu lepiej ona pasuje do piłki nożnej, gdzie pełno taktyki. A gdzie tej taktyki najwięcej ? W Serie A:)

Wersja bez napisów jest również dostępna, po prostu czułem, że nie każdy może wyłapać wszystko po angielsku, a przesłanie płynące z ich treści jest niezwykle ważne.
To żeś zaczerpnął po całości. Wchodzę w temat, obejrzał, mówię "Kurde, wiem że interista ale niezłe". Teraz jak oglądam filmik z NBA to mi się śmiać chcę. Zerżnąłeś całą koncepcję, pozamieniałeś Bryanta na cambiasso i czego oczekujesz ? W szkole możesz ze ściąga.pl dostać referat na piątkę. Tutaj masz pałę. A dlatego że na jutiub można znaleźć parę Twoich "samodzielnych" kompilacji masz możliwość poprawy. Trailer nie zerżnięty z niczego tylko od Ciebie. I wtedy śmiało się możesz pochwalić.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 01:11

Brutalo pisze: To żeś zaczerpnął po całości. Wchodzę w temat, obejrzał, mówię "Kurde, wiem że interista ale niezłe". Teraz jak oglądam filmik z NBA to mi się śmiać chcę. Zerżnąłeś całą koncepcję, pozamieniałeś Bryanta na cambiasso i czego oczekujesz ? W szkole możesz ze ściąga.pl dostać referat na piątkę. Tutaj masz pałę. A dlatego że na jutiub można znaleźć parę Twoich "samodzielnych" kompilacji masz możliwość poprawy. Trailer nie zerżnięty z niczego tylko od Ciebie. I wtedy śmiało się możesz pochwalić.
Głównym celem filmiku było wykorzystanie tego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> monologu i przekształcenie go na realia piłki nożnej, pod którą robię w 90% kompilacje. Szachy mi jak najbardziej pasowały do Serie A, więc tak zrobiłem. Spójrzmy prawdzie w oczy - lektora ZAWSZE ktoś musi zerżnąć, jeśli jest z reklamy czy z innego rozdziału telewizji, bo rzadko kiedy przemowy kogokolwiek nie mają tła muzycznego. Już tyle lat robię kompilacje, że uwierzcie mi, próbuję czegoś nowego cały czas, aby nie popaść w monotonię.

Powiedzcie szczerze, gdyby jeden użytkownik forum nie wrzucił tutaj oryginału, ile osób z miejsca zorientowałoby się, że podkład nie pasuje do obrazu ? W pewnym momencie jest nawet tam mowa o "drewnianym parkiecie", co zamieniłem na "murawę boiska", a nikt tego nie skomentował.

Ale podoba mi się entuzjazm panujący na tym forum, pełno ludzi się udziela, wszyscy coś piszą. Zachęca to, do wykonania kiedyś pracy związanej z Juventusem ;) Pomyślę nad tym w przyszłości.
Ogólnie filmik fajny, ale durna końcówka sprawia, że... nie jest fajny. Mówię tu o obrazku, gdzie piłkarze interu wznoszą puchar. Nonsens. Na tym obrazku powinni widnieć piłkarze Milanu.
Jest i puchar LM w barwach Rossonerich, pisałem wcześniej, że nie ma nigdzie ładnego klipu podczas wznoszenia pucharu mistrzostwa włoch przez AC Milan z tego sezonu, więc użyłem zamiennika. Nerazzurri wznoszą tam puchar interkontynentalny, to nie jest aż tak poważne trofeum ;)


ODPOWIEDZ