Petycja ws. transmisji Trofeo Berlusconi w Orange Sport Info

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 lipca 2011, 19:16

Na mój chłopski rozum, prawa do transmisji kosztują. Orange musiałby dogadać się z Sky Sports czy Rai czy kimkolwiek kto ma prawo taki turniej transmitować. Nie wiem czy opłaca im się to robić dla garstki kibiców.
Sam pomysł, obejrzenia tego wygodnie przed TV w domu (czy w knajpie w większym gronie) z browarkiem mi się podoba, ale wydaje mi się mało realny.


Obrazek
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2011, 19:19

stahoo pisze:Nie lepiej do TVP? I żeby Szpaku komentował :prochno:

Pyrlo!
Szpaku z Gmochem, super duet!
Gorzej jakby tego Kołodziejczyka wsadzili. On jest prawdziwym ekspertem w świecie calcio. "Włosi nawet tak przyjacielsko obejmując rywala potrafią go szczypać.", czy coś tym stylu (na mundialu w RPA). :)


Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2011, 20:43

dav3d pisze:
Gigi Buffon pisze:Droga redakcjo Orange Sport z zaciekawieniem i z nieukrywaną radością zapoznaliśmy
się z Waszymi planami programowymi na miesiąc Sierpień.
Pragniemy w imieniu polskich kibiców Juventusu oraz prosić o przeprowadzenie transmisji z Trofeo Berlusconi 2011. Mecz będzie o 21: 00 pomiędzy Juventusem a AC Milan czasu polskiego i jak wielokrotnie historia pokazała były to mecze zapierające dech w piersiach z dużym wskaźnikiem oglądalności.
Autorzy niniejszej petycji życzyli by sobie o przeprowadzenie tej transmisji na kanale
\Orage Sport Info.

Z poważaniem
Członkowie Juvepoland Club



:think:
wywal ten 'oraz',ni w pięść ni w oko on tam jest ;] dobrze by też było ,oprócz godziny,dokładną date meczu podać :roll: poza tym można napisać jeszcze do innych stacji sportowych,chociażby wspomniany Polsat Sport News czy TVP Sport :think:


Petycja
Do
Orange Sport


Droga redakcjo Orange Sport z zaciekawieniem i z nieukrywaną radością zapoznaliśmy się z Waszymi planami programowymi na miesiąc Sierpień.
Pragniemy w imieniu polskich kibiców Juventusu prosić o przeprowadzenie transmisji z Trofeo Berlusconi 2011. Mecz będzie 21 sierpnia o 21: 00 czasu polskiego i jak wielokrotnie historia pokazała były to mecze zapierające dech w piersiach z dużym wskaźnikiem oglądalności.
Autorzy niniejszej petycji życzyli by sobie o przeprowadzenie tej transmisji na kanale
Orage Sport Info.

Z poważaniem
Polscy kibice Juventusu

Zamieściłem te poprawki. Jednak nie widzę problemu,by ktoś skopiował to do Worda i edytował ,by miało to ręce i nogi.

Dlaczego do Orange sport Info?

Bo ta stacja dostępna jest w ofercie N , w ofercie Canal + i w ofercie Cyfrowego Polsatu. Natomiast Polsat Sport news jest tylko w Cyfrowym Polsacie, bo w Cyfra plus go nie ma, a N to chyba też.

TVP sport odpada na wzgląd waszych "ulubionych" komentatorów...


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2011, 21:22

Nie rozumiem tego myślenia... Jeśli już bawićie się w takie petycję (co moim zdaniem i tak nic nie da) to wysłanie maila jest darmowe więc można zmienić tylko nazwę stacji i wysłać do wszystkich..

A czemu akurat trofeum bunga bunga? Równie dobrze petycją może dotyczyć trofeo TIM czy innych sparingów.

Tak czy inaczej powodzenia.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2011, 00:36

tabo89 pisze:A czemu akurat trofeum bunga bunga?
Może ze względu na piękne kobiety na trybunach?

Obrazek

Co do petycji to nie róbcie se nadziei, nic z tego nie będzie.


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 21:08

Nie wiem czy ktoś wysłał te petycje czy coś. Ale Orange Sport Info będzie puszczać mecz o Puchar Berlusconiego. Także nie pozostaje nic jak cieszyć się. :C

http://satkurier.pl/news/67708/lato-w-o ... -info.html


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
ODPOWIEDZ