Mirko Vučinić

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 20:20

Ouh_yeah pisze:
pan Zambrotta pisze:Jednak niech Marotta nie wciska nam Czarnogórca jako obiecanej gwiazdy. Ja dalej jej nie widzę.
A na stronie Juventusu już wisi hasło "Vucinic shirt! Buy now the shirt of the new Juventus hero!"

Pocieszający jest fakt, że ani Conte ani Marotta nie okrzyknęli go gwiazdą, wręcz przeciwnie.
Z drugiej strony, ja odniosłem wrażenie, że gwiazdy nie będzie co już pocieszające nie jest.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 20:22

Ouh_yeah pisze:
pan Zambrotta pisze:Jednak niech Marotta nie wciska nam Czarnogórca jako obiecanej gwiazdy. Ja dalej jej nie widzę.
A na stronie Juventusu już wisi hasło "Vucinic shirt! Buy now the shirt of the new Juventus hero!"

Pocieszający jest fakt, że ani Conte ani Marotta nie okrzyknęli go gwiazdą, wręcz przeciwnie.
O gwieździe możemy zapomnieć. Ostatnie wywiady Marotty o tym świadcza. Kupi Perotiego za 9 mln i to będzie na tyle.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 20:30

Ouh_yeah pisze:
pan Zambrotta pisze:Jednak niech Marotta nie wciska nam Czarnogórca jako obiecanej gwiazdy. Ja dalej jej nie widzę.
A na stronie Juventusu już wisi hasło "Vucinic shirt! Buy now the shirt of the new Juventus hero!"

Pocieszający jest fakt, że ani Conte ani Marotta nie okrzyknęli go gwiazdą, wręcz przeciwnie.
Ale mówił że jest "klasowym piłkarzem" co jest praktycznie jednoznaczne :P


ObrazekObrazekObrazek
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 20:46

<<W@jTEk>> pisze:
Bartek88 pisze:Vidal - Bonucci
Vucinic - Martinez
Nawet i ceny podobne...
CO?? Vidal ci nie pasuje? Marotta ubił za niego ile się dało, z tego transferu jestem zadowolony ;)

PS.Vucinic w PESie jest nawet dobry :lol:
Nic, pasuje mi, tylko takie porównanie, bo transfer Vidala jakosciowo mozna porównach do jakosciowo Bonucciego z poprzedniego roku. (z malymi wahaniami..)





KLIK ==>www
Bandiera_Rossa

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 20:50

Gwiazda i gwiazda, ale żeście się przyczepili, niektórzy piszą jakby byli na www.JuVeNtuSxD.pl. Naprawdę, trzeba wam Aguero albo Rossiego, żeby uznać mercato za udane?


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 20:51

Bartek88 pisze: Nic, pasuje mi, tylko takie porównanie, bo transfer Vidala jakosciowo mozna porównach do jakosciowo Bonucciego z poprzedniego roku. (z malymi wahaniami..)
Bonucci przed rokiem - niezły obrońca outsidera ligi
Vidal w tym roku - jeden z najlepszych środkowych pomocników ligi niemieckiej

?

E: @Maras@ - byłem o 4 sekundy szybszy 8)
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2011, 20:53 przez ewerthon, łącznie zmieniany 1 raz.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 20:51

Bartek88 pisze:
<<W@jTEk>> pisze:
Bartek88 pisze:Vidal - Bonucci
Vucinic - Martinez
Nawet i ceny podobne...
CO?? Vidal ci nie pasuje? Marotta ubił za niego ile się dało, z tego transferu jestem zadowolony ;)

PS.Vucinic w PESie jest nawet dobry :lol:
Nic, pasuje mi, tylko takie porównanie, bo transfer Vidala jakosciowo mozna porównach do jakosciowo Bonucciego z poprzedniego roku. (z malymi wahaniami..)
Chyba jednak dość dużymi wahaniami, bo Vidal był czołową postacią całej ligi niemieckiej i najlepszym zawodnikiem wice-mistrza tego kraju a dodatkowo z dobrej strony pokazał się na Copa America...
Bandiera_Rossa pisze:Gwiazda i gwiazda, ale żeście się przyczepili, niektórzy piszą jakby byli na www.JuVeNtuSxD.pl. Naprawdę, trzeba wam Aguero albo Rossiego, żeby uznać mercato za udane?
Widocznie tak, bo to że już w tej chwili mamy lepszą kadrę niż w tamtym roku nie ma dla nich znaczenia, a to jeszcze nie koniec zakupów (i sprzedaży)...


ObrazekObrazekObrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 21:00

Bandiera_Rossa pisze:Naprawdę, trzeba wam Aguero albo Rossiego, żeby uznać mercato za udane?
Nie nie trzeba gdyby tylko nie było tak hucznych zapowiedzi!


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 21:06

<<W@jTEk>> pisze:
Bandiera_Rossa pisze:Naprawdę, trzeba wam Aguero albo Rossiego, żeby uznać mercato za udane?
Nie nie trzeba gdyby tylko nie było tak hucznych zapowiedzi!
Zapowiedzi były huczne bo i plany były huczne. Niestety Marotta w przeciwieństwie do Moggiego nie potrafi trzymać w tajemnicy swoich posunięć. Potwierdzał zainteresowanie Aguero i Rossim bo rzeczywiście negocjowaliśmy ich transfery. Niestety oczekiwania finansowe ich klubów były wyższe niż kwota możliwa do wyłożenia przez Juve i stąd fiasko pertraktacji.
Nie chcę już sprowadzania gwiazd. Chcę graczy którzy staną się gwiazdami grając w naszych barwach, a w zamian za to poczują dług wdzięczności wobec klubu.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Bandiera_Rossa

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 21:10

<<W@jTEk>> pisze:
Bandiera_Rossa pisze:Naprawdę, trzeba wam Aguero albo Rossiego, żeby uznać mercato za udane?
Nie nie trzeba gdyby tylko nie było tak hucznych zapowiedzi!
Te "huczne zapowiedzi" to w 90% wymysły prasy.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 21:15

Bandiera_Rossa pisze:
<<W@jTEk>> pisze:
Bandiera_Rossa pisze:Naprawdę, trzeba wam Aguero albo Rossiego, żeby uznać mercato za udane?
Nie nie trzeba gdyby tylko nie było tak hucznych zapowiedzi!
Te "huczne zapowiedzi" to w 90% wymysły prasy.
cytaty Marotty i Agniellego to nie wymysł prasy. Wymysłem prasy były dziesiątki milionów od exora na transfery, by Loremaster mógl nabijać posty :lol: tu się zgodzę.
Dostajemy nowy sort zawodników o klasie zbliżonych do tych, którzy przychodzili w poprzednich okienkach transferowych. Więc nie wiem, czy już mozna wieścić o udanym mercato. Okaże się wszystko w praniu. Może nowy rzut zawodników o wyrobionej marce "zatrybi" pod okiem nowego trenera. Póki co nie widzę różnicy w tym mercato od poprzednich. Nadal nie sprowadzamy zawodników na pozycje, które wymagają pilnego obsadzenia, a dokonujemy roszad tam, gdzie niekoniecznie były one niezbędne. Plus jest na pewno taki, że mamy wreszcie obsadzone porzadnie boki obrony.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 21:24

pan Zambrotta pisze:Póki co nie widzę różnicy w tym mercato od poprzednich. Nadal nie sprowadzamy zawodników na pozycje, które wymagają pilnego obsadzenia, a dokonujemy roszad tam, gdzie niekoniecznie były one niezbędne. Plus jest na pewno taki, że mamy wreszcie obsadzone porzadnie boki obrony.
A jakie to zbędne roszady zostały dokonane? Aqua wyleciał i w jego miejsce Pirlo - prawidłowo. Melo został wypożyczony bo zaczął marudzić - prawidłowo. W jego miejsce przyszedł Vidal - zobaczymy czy zadziała. Pazienza w miejsce Sissoko też oceniam pozytywnie.

Tak w ogóle, gadanie przed rozpoczęciem okienka o 3-4 mistrzach to był błąd bo potrzebowaliśmy znacznie więcej nowych piłkarzy - boczni obrońcy, stoper, lewoskrzydłowy, rozgrywający, defensywny pomocnik i ten klasowy napastnik (którego chyba w końcu nie będzie) a to daje 7 graczy i mówimy tylko o graczach docelowo do pierwszego składu.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 21:42

Wracajac do tematu Vucinica, wie ktos ile bedzie zarabial?


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 21:58

Aguero się nie udało. Później był Rossi. W międzyczasie speklacje o Vucinic`u, który miał być sprzedany za 20mln. Z Rossiego nagle zrezygnowaliśmy. Vucinić po paru dniach przychodzi do Juventusu za 15mln.
Może jakieś nowe metody opuszczania kwot odstępnego w negocjacjach za zawodnika..?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 22:02

Mietson pisze:A jakie to zbędne roszady zostały dokonane?
Aquilani, Melo, Sissoko out, Pirlo, Pazienza, Vidal in. Brzmi jak wyliczanka Loremastera. Jeszcze ci mało?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Zablokowany