Mirko Vučinić

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 22:03

kosciu88 pisze:Wracajac do tematu Vucinica, wie ktos ile bedzie zarabial?
Nie wiadomo, spekuluje się, że między 3 a 4. Dowiemy się we wrześniu bo wtedy podają spis zarobków wszystkich graczy Serie A.


pelbel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2010
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2011, 22:04

Na pewno on i klub. Reszta to na razie domysły.

Może nie jest on mega gwiazdą, ale coś tam umie. Poza tym, teraz gdy już jest nasz, nie ma co o nim dyskutować. Trzeba mu jedynie życzyć jak najlepiej. Jak zrobi łącznie 12 puktów (w kanadyjskiej), to będzie dobrze.

Może nawet lepiej, że ściągamy kogoś tańszego do ataku, który jest już licznie obsadzony i ktoś musi wystrzelić z formą. Reszta może pójdzie na jakieś wzmocnienia z tyłu, gdzie jak wiemy są najbardziej potrzebne.

Witam Mirko, obyś przyćmił Amauriego.
:D:D:D:D da się tego nie zrobić??


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 06:37

Ja sie ciesze z przyjscia Mirko. Nie rozumiem porownywania go z Amaurim. Vucinic to zawodnik o znacznie wiekszych umiejetnosciach i akurat ciesze sie, ze nie ma statusu gwiady, bo bedzie mu na pewno zalezalo na dobrej grze. Na podstawie ogladanych meczy Romy moge stwierdzic, ze byl czolowym graczem tego zespolu, ktory roznice moze zrobic. Byl to moj ulubiony zawodnik Romy, wiec ciesze sie tym bardziej, ze przyszedl do Juventusu, co nie wydawalo mi sie nigdy prawdopodobne, a tu jednak. Wzmocnieniem skladu bedzie na pewno i wierze, ze tym top playerem w trakcie sezonu okaze sie niejaki Juventus Turyn i to kolektyw bedzie stanowil o naszej sile, a nie Sergio Aguero.


Swoja droga, skoro Vucinic bedzie gral z numerem 14, to Pazienza przejmie chyba 5 po Sissoko, ktora chyba lubi.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 08:18

szczerbi pisze: i wierze, ze tym top playerem w trakcie sezonu okaze sie niejaki Juventus Turyn


:shock:

Mirko to ciekawa postać i mam co do niego dobre przeczucia, trzeba mieć wiare ;p


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 09:25

A mnie ciekawi jak Conte ustawi zespół. Mirek na skrzydle? Jakoś nie pasuje. Mirek w ataku? Co wtedy z Quagliarellą?


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 10:04

typkens pisze:A mnie ciekawi jak Conte ustawi zespół. Mirek na skrzydle? Jakoś nie pasuje. Mirek w ataku? Co wtedy z Quagliarellą?
Też się nad tym zastanawiałem i wykoncypowałem taki wariant :
442 - w ataku Mirko/Fabio i Matri - standardowe ustawienie
424 - w przypadku "gonienia wyniku" lub gry z kurczakami , gdzie można ich ostro przycisnąć - Mirko ... Fabio ... Matri ... Krasic (Gracze z Bałkanów jako "pół skrzydłowi / pół napastnicy")


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 10:08

Filippo911 pisze:424 - w przypadku "gonienia wyniku" lub gry z kurczakami , gdzie można ich ostro przycisnąć - Mirko ... Fabio ... Matri ... Krasic (Gracze z Bałkanów jako "pół skrzydłowi / pół napastnicy")
Takie coś nie ma szans powodzenia. Zamiast dogonić wynik, pójdzie kontra, której raczej nie mamy szans obronić z wysoko ustawionym Krasicem i Vucinicem oraz ze środkiem Pirlo-Vidal. No chyba, że Vucinic z Krasicem będą biegać po boisku jak Eto'o u Mourinho w półfinale LM, ale zejdźmy na ziemię.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 10:28

typkens pisze:A mnie ciekawi jak Conte ustawi zespół. Mirek na skrzydle? Jakoś nie pasuje. Mirek w ataku? Co wtedy z Quagliarellą?
Z tego co czytam to większość na forum widzi go jako napastnika, ale mi wydaje się, że Conte widzi go jako skrzydłowego :whistle:

Czyżby miało to wyglądać tak:

---------------Matri(Iaquinta)----------
-----Quagliarella(Del Piero)----------

Vucinić(Pepe)----------Krasić(Martinez)


Na to się chyba zanosi...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 10:58

pumex pisze:
Filippo911 pisze:424 - w przypadku "gonienia wyniku" lub gry z kurczakami (...)
Takie coś nie ma szans powodzenia. Zamiast dogonić wynik, pójdzie kontra, której raczej nie mamy szans obronić z wysoko ustawionym Krasicem i Vucinicem oraz ze środkiem Pirlo-Vidal. No chyba, że Vucinic z Krasicem będą biegać po boisku jak Eto'o u Mourinho w półfinale LM, ale zejdźmy na ziemię.
Dlatego bardziej widzę tą opcję w meczach gdy przeciwnika można zdominować - bo tego chyba właśnie oczekuje Conte (zresztą widziałem jakiś mecz jego ekipy w Serie B i wszyscy tam ostro ganiali - strzelili kilka bramek a gra była "ładna") .
Co do gonienia wyniku - kto nie ryzykuje ten nie wygrywa - jak w inny sposób gonić wynik , jeśli nie ryzykując i nie odsłaniając się (może jak Engel na MŚ w 2002 - gonił wynik i zmieniał obrońców ??).


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 19:01

Tak teraz sobie myślę...
Jeszcze miesiąc temu prawie wszyscy wierzyli w Aguero. Kiedy na forum pojawił się pomysł Kevina Gameiro to niektórzy pisali "to nie jest gwiazda", "będzie Aguero" itp.

I teraz jak ten Gameiro wypada w porównaniu z Vicuniciem :think:
- tańszy zarówno w zakupie jak i utrzymaniu
- młodszy
- z sezonu na sezon się rozkręca w przeciwieństwie do Mirko

Szkoda, że nie penetrujemy rynku francuskiego... :roll:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 19:07

francois pisze:Tak teraz sobie myślę...
Jeszcze miesiąc temu prawie wszyscy wierzyli w Aguero. Kiedy na forum pojawił się pomysł Kevina Gameiro to niektórzy pisali "to nie jest gwiazda", "będzie Aguero" itp.

I teraz jak ten Gameiro wypada w porównaniu z Vicuniciem :think:
- tańszy zarówno w zakupie jak i utrzymaniu
- młodszy
- z sezonu na sezon się rozkręca w przeciwieństwie do Mirko

Szkoda, że nie penetrujemy rynku francuskiego... :roll:
Mimo wszystko, Gameiro nie jest ograny w Serie A. Poza tym, to jest cofnięty napastnik a Vucinić jest skrzydłowym. Fajnie by było go mieć ale ja płakać nie będę z tego powodu.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 19:18

Pięć milionów taniej i znacznie więcej(tak ze dwa razy) strzelonych bramek w ubiegłym sezonie w lidze zbliżającej się poziomem do SerieA, młody i perspektywiczny, regularny. I reprzentant Francji. Trzy razy tak-francois. Same w sumie plusy. Chyba, że nie chciał ruszać się z Francji. Nie wiemy też ile zarobi w PSG u szejków.
Vucinic-o ile pozyskamy Vargasa będzie grał także na cofniętym napastniku.
Poza tym-Vidal jakby nie było również nie jest ograny w SerieA...


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 20:14

Jeśli sprowadzimy Vargasa, to prawie na pewno będziemy grać 4-2-2. Wtedy Vargas będzie grał na lewym skrzydle, a w ataku Matri i Vucinić/Q. - zależnie od formy.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 23:16

Filippo911 pisze: (...)może jak Engel na MŚ w 2002 - gonił wynik i zmieniał obrońców ??.
Po diabła szukasz tak daleko? Co odstawiał DN w zeszłym sezonie...

Co do taktyki wałkowanej we wszystkich tematach. Nie wiem, na prawdę nie wiem jak to ułoży Conte. Czy kupimy skrzydłowego, obrońcę czy obu. Nie mam pojęcia. Propozycja z 4-4-2 przechodzącym w razie potrzeby w 4-2-4 nie jest najgorsza. Nie macie już dość męczarni z ogórami? Ostatnimi czasy graliśmy prawie zawsze 4-4-2 i dawało to mizerny efekt w pojedynkach z ogonem tabeli. 4-2-4 pozwoli na zdominowanie gry, owszem naraża i na kontry ale wciągnie też przeciwnika w głąb swojej połowy. Poza tym jak to mówią: najlepszą obroną jest atak :wink:

Bardzo bym chciał abyśmy kupili dobrego skrzydłowego oraz dobrego stopera. W razie okazji która może się nadarzyć zawsze można zakontraktować jeszcze kogoś za małe pieniądze. Ważne też jest pozbycie się 'szrotu', mamy za dużą ekipę.
Co dla mnie ważne. Nie wydawałbym całych funduszy na to mercato, w zimie może się okazać, że będziemy kogoś potrzebować na gwałt i wtedy albo nie będziemy mieć pieniędzy albo będziemy kombinować z wypożyczeniem z opcją wykupu za wysoką kwotę. Może się także zdarzyć, że w zimie będzie ktoś do wyciągnięcia za małą kwotę.

Zobaczymy co to będzie.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2011, 23:20

A wariant 4-2-3-1, jak w paru meczach za Ciro, z Fabio w srodku, tylko ze wyżej ustawiony niż wtedy Diego?


Zablokowany