Mecze Juve w TV

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 16:04

Smokowski po 23 latach odchodzi z nc+. Niby nie ma to związku z tonacą platformą, ale...


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 18:27

Twarowski tak samo :whistle: Zostało im LM, angielska i Ekstraklapa, trzy bardzo solidne produkty, jednak pewnie ktoś (Polsat) im niedługo coś podbierze, czarno widzę wtedy przyszłość nc+.

Edit: faktycznie, myślałem że to jeszcze nie jest oficjalne, no to ciekawe czy sobie poradzą.
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2017, 18:33 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 18:30

jarmel pisze:Twarowski tak samo :whistle: Zostało im LM, angielska i Ekstraklapa, trzy bardzo solidne produkty, jednak pewnie ktoś (Polsat) im niedługo coś podbierze, czarno widzę wtedy przyszłość nc+.
A LM to nie będzie już od przyszłego sezonu w Polsacie przypadkiem?


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 18:40

panlider pisze:
A LM to nie będzie już od przyszłego sezonu w Polsacie przypadkiem?
Przechodzi. Więc od przyszłego sezonu zostanie im tylko liga polska i angielska.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 19:36

Dragon pisze:Smokowski po 23 latach odchodzi z nc+.
szok, ciekawe czy to Borek go podebrał podczas Misji Futbolu... ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2017, 17:46

A czy ktoś z Was wie czy w zeszłej edycji LM wszystkie mecze były pokazywane na stronie UEFY na żywo. Fakt, że bez komentarza ale nawet lepiej.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 września 2017, 19:38

a to jest taka funkcjonalność? dobrze wiedzieć :think:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2017, 20:18

Nie ma, porąbało mi się bo to było na canalplussport :redface:
Obejrzałem tam kilka bez komentarza i było ok...

Ale jak nie nc+ to co ? Pozostaje Polsat albo internet.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 września 2017, 21:22

W tym jeszcze NC+ ale od przyszłego możliwe,ze Polsat, choć oficjalki nie widziałem. Pewnie zrobią dodatkowe kanały premium jak na MŚ siatkarzy czy teraz na tenisowe szlemy. Aczkolwiek jak cena będzie w miarę ok. ~100zł to i tak wyjdzie taniej niż na NC+.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2017, 21:28

Wiem, że w tym jeszcze nc+ i dla mnie ok bo umowę mam akurat do września przyszłego roku. Pytanie co potem.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 05 września 2017, 21:31

AdiJuve pisze:W tym jeszcze NC+ ale od przyszłego możliwe,ze Polsat, choć oficjalki nie widziałem. Pewnie zrobią dodatkowe kanały premium jak na MŚ siatkarzy czy teraz na tenisowe szlemy. Aczkolwiek jak cena będzie w miarę ok. ~100zł to i tak wyjdzie taniej niż na NC+.
Polsat ma już oficjalnie LM w przyszłym roku, była już o tym mowa kilka postów wcześniej.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 września 2017, 22:28

panlider pisze:
AdiJuve pisze:W tym jeszcze NC+ ale od przyszłego możliwe,ze Polsat, choć oficjalki nie widziałem. Pewnie zrobią dodatkowe kanały premium jak na MŚ siatkarzy czy teraz na tenisowe szlemy. Aczkolwiek jak cena będzie w miarę ok. ~100zł to i tak wyjdzie taniej niż na NC+.
Polsat ma już oficjalnie LM w przyszłym roku, była już o tym mowa kilka postów wcześniej.
No musiało mi w takim razie umknąć:)
Ale spodziewałbym się właśnie jakiejś opcji z dodatkowymi kanałami bo nie rzucą tego na kanały polsat sport dostępne w najniższych abonamentach.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 06 września 2017, 08:49

AdiJuve pisze:
panlider pisze:
AdiJuve pisze:W tym jeszcze NC+ ale od przyszłego możliwe,ze Polsat, choć oficjalki nie widziałem. Pewnie zrobią dodatkowe kanały premium jak na MŚ siatkarzy czy teraz na tenisowe szlemy. Aczkolwiek jak cena będzie w miarę ok. ~100zł to i tak wyjdzie taniej niż na NC+.
Polsat ma już oficjalnie LM w przyszłym roku, była już o tym mowa kilka postów wcześniej.
No musiało mi w takim razie umknąć:)
Ale spodziewałbym się właśnie jakiejś opcji z dodatkowymi kanałami bo nie rzucą tego na kanały polsat sport dostępne w najniższych abonamentach.
Znając Polsat, to jest to wielce prawdopodobne. Z drugiej strony nawet jak miałoby to kosztować 100 zł za cały sezon (oby nie więcej), to i tak będzie się opłacało bardziej jak C+, za który każda tv krzyczy sobie min. 20-25 zł/msc.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 września 2017, 08:59

co do Serie A, mam nc+ i planuję skusić się na ofertę Eleven w promocji do końca listopada za darmo, a potem 11,90 zł za miesiąc - z tego co rozumiem, to wychodzą 3 miesiące za darmo (w zależności jak sobie liczą moment włączenia usługi), a 10 miesięcy w cenie 11,90 zł czyli srednio 9,90 miesięcznie.

W ramach akcji +miesiąca, abonenci nc+ będą mogli skorzystać z dwóch specjalnych ofert na opcję dodatkową Eleven Sports obejmującą trzy kanały - Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra.

W ramach pierwszej oferty opcja Eleven Sports będzie dostępna do końca października za 0 zł, a następnie za 14,90 zł/mies. przez kolejne 5 miesięcy okresu trwania zobowiązania.

Druga oferta pozwala na korzystanie z opcji Eleven Sports do końca listopada za 0 zł, a następnie za 11,90 zł/mies. przez kolejne 10 miesięcy okresu trwania zobowiązania.

W obu przypadkach cena opcji dodatkowej nie zmieni się po wygaśnięciu zobowiązania.

Uwaga! Zamówienie opcji Eleven Sports w ramach promocji +miesiąca wiąże się z podjęciem zobowiązania do końca marca lub września 2018 roku w zależności od wybranej oferty. Oznacza to po zsumowaniu dodatkowe 74,50 zł lub 119 zł.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 17:23

LM wraca do TVP
http://sport.tvp.pl/33961234/liga-mistr ... transmisja

czyli czysto teoretycznie powinniśmy zobaczyć Juve Barcelona chociaż z tą TVP to nigdy nic nie wiadomo i może Roberta puszczą...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ