Felipe Melo by Hołek

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2011, 15:08

Witam serdecznie :) Mam do zaprezentowania moją pierwszą kompilacje.Liczę na jakieś oceny,opinie i oczywiście krytykę(ale jak sie od niej powstrzymacie,nie bede płakać :) )Prace ta wykonałem w programie Movie Maker.

autor: Hołek

tytuł: Felipe Melo :P

rozmiar: 25.2 MB

muzyka: electric light orchestra - rock n roll is king
michael jackson - smooth criminal (intro)

podziękowania: juvepoland.com

link:

P.S. Mam nadzieję,że klip przekona niektórych,że Juventus bez Melo byłby..nudny :)


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2011, 16:04

Hołek pisze:Prace ta wykonałem w programie Movie Maker.
No właśnie Movie Maker, jak to przczytałem odrazu wiedziałem że nic z tego nie będzie.

Kompilacja słaba, poprostu zwykły zlepek bramek i akcji, za bardzo się nie napracowałeś chłopie. Takie coś to każdy z tego forum zlepi.

Sory za ostrą krytyke.

PS. Tak przy okazji polecam kanał użytkownika mrConti77, znalazłem ostatnio, robi kapitalne kompilacje. Jest pare o piłkarzach Juve :ok:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2011, 16:28

Wojtek ma trochę racji. Kompilacja sama w sobie nie jest zła ale takie filmiki już były. Poza tym, Melo to defensywny pomocnik więc tego typu filmiki powinny w większości się opierać na jego grze defensywnej a tu nie było tego wcale! :shock:


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2011, 17:03

kompilacja fajna , ale myślałem , że tam będę jakieś jego odbiory i takie coś co cechuję jego grę a tu tylko same cieszynki i gole


Fino Alla Fine Forza Juventus!
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2011, 17:46

Fajna kompilacja, na luzie zrobiona, przyjemnie się słucha i ogląda :) najbardziej rozwalił mnie ten moment :lol: i zachowanie Marchisio po tym jak (przypadkiem? :-D) oberwał skutkiem czego chwilę później skakał aż miło :!: Myślę, że on potrzebuje tak częściej, to bardziej energiczny na boisku będzie :wink: Muzyka pasuje jak ulał do momentów wariackiej radości naszego szalonego Brazola, zwłaszcza do tego ciągłego, niekontrolowanego machania kończynami, jakiegoś yy protoheadbangingu :?: i w końcu kłapania dziobem do mikrofonu. Brakuje mi tylko na zakończenie ukazania, jak cenną inspirację dla młodych fanów stanowi Felipe, co widać choćby w tej sytuacji :wink: Dodatkowy plus że kompilacja ukazuje się na czasie, bo trwają w końcu spekulacje na temat przyszłości Brazylijczyka w Turynie, w prasie codziennie padają nazwiska (Poli, Vidal) jego możliwych następców. Zgadzam się z kolegami wyżej o tyle, że można teraz zrobić drugą połówkę pracy z uwzględnieniem tego bardziej zasadniczego, pracowitego i pożytecznego dla zespołu oblicza Melo. Obie części, ta luźna i ta ewentualna następna, robiona bardziej na serio by się wtedy fajnie uzupełniały. Powodzenia przy następnych pracach!
Mietson pisze:Melo to defensywny pomocnik więc tego typu filmiki powinny w większości się opierać na jego grze defensywnej a tu nie było tego wcale!
- aha no tak
- rzeczywiście
- tak jak napisałeś
- nie było tego wcale

Nie przesadzajmy :) ale faktycznie większość pracy opiera się albo na brutalnych faulach, albo na radości, jakiejś sambie tańczonej na boisku czy co to jest :think: Przyznasz, że to idealnie oddaje jedną ze stron księżyca, wokół którego orbituje umysł naszego fightera :ok: Dorzucone do tego "wariackiego" oblicza Felipe kilka efektownych, czystych odbiorów - o czym pisał wyżej KondzioJuveFans - mogłoby tylko wzbogacić kompilację, zwłaszcza z jakimś bojowym soundtrackiem i intro w postaci niezapomnianej kwestii Ahmeda. Melo to przede wszystkim piłkarz barwny, wielobarwny - czasem ręce same mi się skladają do braw po jego interwencjach (których rzeczywiście mogłoby być w kompilacji więcej, z tym że już z zupełnie inną muzyką, bo do tej mi poważna prezentacja boiskowych atutów Melo jako solidnego w wielu spotkaniach DMa zwyczajnie nie pasuje) a czasami, jak choćby po jego "niezapomnianym" styczniowym wyczynie w meczu z Parmą (niedopuszczalnym mimo prowokacji Paciego) mam ochotę załamać ręce. Tak czy siak, trudno wokół tego piłkarza przejść obojętnie, jego wybryki na mundialu i w klubie tworzą obraz totalnie nieobliczalnego wariata, który przy tym - jeśli się na 90 minut opanuje - miewa naprawdę dobre występy.

Kompilacja, podobnie jak poczynania Brazylijczyka w Juve na przestrzeni ostatnich dwóch lat prowokuje do pytania, czy dla tego szaleńca jest nadal miejsce w ekipie Starej Damy. Mimo wielu wątpliwości związanych z jego "wybuchowym" temperamentem sądzę, że warto mieć takiego wojownika w drugiej linii. Im dłużej będzie związany z klubem, tym bardziej odpowiedzialny powinien się czuć za to, jakie konsekwencje dla zespołu mają jego niektóre wybryki, jak choćby te pokazane w kompilacji. Myślę, że kolegom Brazylijczyka z przednich formacji Juve jest na boisku raźniej kiedy wiedzą, że mają po swojej stronie Melo i Kielona. Tak jak wczoraj Toni po treningu mówił o radości z posiadania takiego walczaka jak Giorgio w drużynie :) Kiedy Felipe zabrakło w tym sezonie w środku, to para Aquilani - Marchisio radziła sobie fatalnie, przykładem kolejny styczniowy gwóźdź do naszej ubiegłosezonowej trumny - mecz z Napoli, zaraz po Parmie, Melo zawieszony, dwie porażki z rzędu i cała zima z głowy :doh: A brrr, nigdy więcej :snooty:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2011, 18:24

JuveCracow pisze:
Mietson pisze:Melo to defensywny pomocnik więc tego typu filmiki powinny w większości się opierać na jego grze defensywnej a tu nie było tego wcale!
- aha no tak
- rzeczywiście
- tak jak napisałeś
- nie było tego wcale
Po pierwsze, to tu są tylko 2 akcje obronne bo chyba nie zaliczasz do nich 2 sytuacji z czerwoną kartką. Po drugie, akcji obronnych to znajdziesz całe mnóstwo po jednej rundzie a tu jest podsumowanie 2 lat gry w Juve i ledwie 2 takie akcje.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2011, 18:45

Ja powiem tylko tyle, jak ktos chce zobaczyc prawdziwa wartosc Melo w Juventusie proponuje obejzec powtorki traconych bramek* jak brazylijczyk nie gral. A dokladnie przyjzec sie jak zachowuje sie srodkowa pomoc bez niego i ile miejsca mieli przeciwnicy w srodku :wink:



*te przez motte sie nie licza





KLIK ==>www
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2011, 18:54

Nie wiem po co aż tak straszna krytyka? W tej kompilce nacisk położony jest na charakter naszego dzikiego brazylejro. Podkład muzyczny pasuje wręcz idealnie, brak efektow? Sorry ale to jego pierwsza praca, do tego Windows Movie Maker. Sony Vegas Studio nie jest programem dla amatorów, a od czegoś trzeba zacząć. Osobiście oglądało mi sie bardzo przyjemnie tą kompilacje, lekka i radosna ;D Jak dla mnie taka trójeczka z plusem na zachęte ;)
<<W@jTEk>> pisze: PS. Tak przy okazji polecam kanał użytkownika mrConti77, znalazłem ostatnio, robi kapitalne kompilacje. Jest pare o piłkarzach Juve :ok:

Coś z wyższej półki :shock: REWELACJA!!!!!!


Obrazek
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 11:36

Ok.Rozumiem, że kompilacja nie urywa niektórych części ciała i po części krytykę rozumiem ale niektórych zarzutów nie bardzo:
Poza tym, Melo to defensywny pomocnik więc tego typu filmiki powinny w większości się opierać na jego grze defensywnej a tu nie było tego wcale!
myślałem , że tam będę jakieś jego odbiory i takie coś co cechuję jego grę a tu tylko same cieszynki i gole
Nie wiem dlaczego wg was kompilacja o piłkarzu powinna być ściśle związana z jego pozycją.Można przecież zrobić filmik o Del Piero ale pokazać osobno tylko jego zwody,wolne,faule na nim,wywiady z nim itp. i tez można zarzucić, że to napastnik, a nie ma żadnej bramki w pracy.Z 2 lata temu np ktoś zrobił prace tylko o śmiesznych sytuacjach na boisku,a nikt nie miał zarzutów"jak to?filmik piłkarski, a ani razu nie widziałem piłki".W mojej pracy chciałem pokazać Melo głównie, jako tego szalonego "dzikiego rexa", dlatego większość pracy to jego nietuzinkowe zachowanie bo,zauważmy, jest on rzadko spotykanym okazem.Myślę,że tak orginalne zachowanie(śmiech po kartce,tańce , jednym słowem,nie chowanie się z uczuciami) powinno być zespawane w całość i okraszone mającą podobny charakter muzyką.Dlatego to jest głównym motywem pracy ale dodałem też parę bramek i akcji.
Fajna kompilacja, na luzie zrobiona, przyjemnie się słucha i ogląda
Muzyka pasuje jak ulał do momentów wariackiej radości naszego szalonego Brazola
Podkład muzyczny pasuje wręcz idealnie
Dzięki i ciesze się,że to doceniliście, bo na tym się skupiłem.Chciałem w miarę poprawnie dopasować muzykę do zachowania Felipe.Dokładnie,to jest lekka i luźna praca.
brak efektow? Sorry ale to jego pierwsza praca, do tego Windows Movie Maker.
No właśnie jak ja mam wstawiać tandetne przejścia w gwiazdki,albo coś podobnego to wole powstrzymać się od efektów.

Ogólnie, dobrze,że oceniacie i krytykujecie,bo będę wiedział w którym kierunku się rozwijać.No i zdaje sobie sprawe,że to nie jest kompilatorski "Ojciec Chrzestny",a lekki i humorystyczny filmik.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 11:59

Mi się filmik podoba.
Melo lubię i mam nadzieję że nie odejdzie.
Co do samego piłkarza to imo Melo gdyby przeczytał to wasze marudzenie że on jest DM to by się zbrechtał.
On podobnie jak spora część piłkarzy z kraju kawy bawi się piłką, to widać gołym okiem patrząc na to jak gra i mimo iż jest DM'em to generalnie na boisku gra tak jak lubi i wielokrotnie jak oglądałem mecze Juve to kiedy patrzyłem co robi na twarzy pojawiał mi się uśmiech.
IMO Melo jest potrzebny Juve, nadaje mu trochę kolorytu a to bez wątpienia potrzebne.

Co do samej kompilacji od strony technicznej - mi się podoba, ja osobiście nie lubię tandetnych przejść rotacji kamery i innych bzdurnych fajerwerków - imo liczy się merytoryka. Filmik na pokazywać pewną treść, muzyka ma nie przeszkadzać i tutaj to wszystko jest na swoim miejscu.

A dla tych wszystkich znawców i wielkich krytyków to chętnie obejrzałbym jakieś ich prace ;)


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
ODPOWIEDZ