Weszlo.com

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
pęto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2010
Posty: 198
Rejestracja: 18 marca 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 22:39

E tam, przesada, choć serwis był swego czasu dużo lepszy, kiedy pisywał wyłącznie Stanowski, który ma lekkie pióro i jest jednak dość zabawny. Aktualnie poszerzyli liczbę pismaków i zdarzają się zarówno ciekawe teksty, jak i straszne suchary.

Ogólnie strona tworzona z przymrużeniem oka i luzem, czego brakuje, nie tylko wśród serwisów sportowych.

Spusty nad Barcą i Zarzecznego całkowicie tam ignoruję, ale zdarzają się dobre wywiady i słuszne pojazdy, ex. po Franku Smudzie, lingwiście Pawłowskim czy Herr Miliku.


We will say what time will tell....

Verbum Labile debet non esse stabile.
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 01:09

pan Zambrotta pisze:Moja rada - nie wchodzić tam, nie nabijać im statystyk, olać to buractwo.
Dziękuję, nie skorzystam.

Weszło ma dobre wtyki i zawsze potrafią czymś zaskoczyć. To nie jakiś cholerny sport.pl zresztą. Są wyraziści i za to można ich cenić. Na skostniałym rynku dziennikarstwa sportowego w Polsce są powiem świeżości.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 07:54

Pamiętajcie, że transfer przeprowadziła Fabryka Futbolu :prochno:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lipca 2013, 09:28

Ouh_yeah pisze:Pamiętajcie, że transfer przeprowadziła Fabryka Futbolu :prochno:
:D
kiedyś czytałem wszystko od deski do deski, stopniowo coraz mniej a teraz zajrzę raz na tydzień jak nie zapomnę

z fajnego portalu prześmiewczo-piłkarskiego zrobił się serwis informacyjny o polskiej piłce (statystyki pokazują, że to im się baaardzo opłąciło) z dodatkami innych lig, które to jednak są beznadziejne w tej chwili, ot pseudo felietony ludzi z różnych portali fanowskich, wchodzę więc raz na tydzień i nawet nie ma co poczytać z całego tygodnia bo wywiady choć być może fajne, są w 90% z ludźmi dla mnie anonimowymi bo polska piłka kompletnie mnie nie interesuje, a jeśli nie wiem kto to jest Janusz Gołębiewski to po co mam z nim czytać wywiad?

Zarzecznego czyta się tylko dla rozrywki, jak jakiś stand-up w c+, Stanowski we wtorki najczęściej strasznie przynudza i jedynie Mazura czytam zawsze z wielką chęcią bo koleś mądrze pisze. No i jeszcze przegląd prasy potrafi wyłowić jeden cytat-perełkę na tydzień czyli ogólnie też strata czasu...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 lipca 2013, 16:49

Najlepszy przykład "dziennikarstwa" na poziomie Weszło.

28 czerwca - biedny Widzew omija zakaz transferowy, układy, kombinacje i szara, polska rzeczywistość http://www.weszlo.com/news/15414-Czy_Wi ... ransferowy

30 lipca - Widzew zaraz wykupi Pawłowskiego i sprzeda Maladze za milion ojro, interes stulecia, transfer przeprowadziła Fabryka Futbolu http://www.weszlo.com/news/15796-Pawlow ... _transferu

Stanowski (nieformalny członek Fabryki Futbolu, wcześniej znany jako kiepski publicysta) : Moim zdaniem Komisja Licencyjna prowadząc nadzór finansowy powinna być elastyczna i w szczególnych wypadkach podejmować szczególne decyzje, czasami odwołując - chociaż na krótką chwilę - swoje poprzednie postanowienia. Dlatego Widzew powinien mieć prawo sfinalizować sprowadzenie Pawłowskiego i zdaje mi się, że to prawo otrzyma.

Obrazek


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2013, 11:04

@Ouh_yeah - uderzasz w gościa zarzucając mu coś, co otwarcie przyznaje że to robi. Stanowski wielokrotnie powtarzał, że nie rozumie, czemu nie może być stronniczy i nie widzi nic złego w tym że z kimś sympatyzuje i pisze o nim "inaczej". Pisałem już - z dziennikarstwem to on nie ma nic wspólnego - on chce tylko zarabiać, te całe strony weszło, wyszło, zeszło, pawełki itd. z serwerami na Malcie powstały w jednym celu - żeby zarabiać na idiotach (co też wielokrotnie powtarzał).


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 września 2013, 14:39

ciekawy artykuł na weszło! o dopingu w futbolu na przestrzeni lat
http://www.weszlo.com/news/16573-Fuente ... gu_w_pilce_

nie zabrakło oczywiście Juve, ale najbardziej zaciekawiło mnie zdanie (jak taki tekst przeszedł przez weszło to ja nie wiem):
Guardiola został przyłapany podczas swojego okresu w Brescii. Ówczesny szef sztabu medycznego, Ramon Segura, czyli człowiek, od którego przyjmował niedozwolone środki, znalazł potem zatrudnienie w Barcy za czasów, gdy Guardiola był tam trenerem.
mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu mało...

no i takie zdanie na koniec - bayern też teraz jedzie na prochach, to co robben biegał w LM na wiosnę było zwyczajnie nieludzkie... być może nawet dlatego wzięli teraz pepa na trenera bo stosuje on takie same praktyki więc dawał gwarancję kontynuacji projektu...?

drugie zdanie na koniec - z pewnością nie tylko bayern bierze... niestety często wygrywa ten, który się więcej naszprycuje...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2013, 14:59

Ostatnimi czasy jedną z nielicznych rzeczy, ciekawą do czytania, są artykuły Lebiedzińskiego.
http://www.weszlo.com/news/16544-Zycie_ ... _Villarato


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 19:03

Nerevar91 pisze:Ja tam lubię felietony Zarzecznego, facet to taki Zagłoba, straszny mitoman i pozer ale właśnie bardzo mnie tymi swoim wypocinami bawi i czekam na poniedziałki :)
Hmm... nigdy go tak nie odbierałem, to mu, nawet mimo tego, że fanem Potopu nie jestem, trochę dodaje (tylko czy to nie takie stylizowanie na siłę, jak kiedyś robienie z Palikota Stańczyka?).
Dla mnie gość nie ma nic do powiedzenia. Wypalony skandalista z przerośniętym ego, który jedzie na samej prowokacji, czasami jeszcze z domieszką - hmm... - głupoty (?), jak w dzisiejszej "analizie" (śmiechu) w wywiadach.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 23:55

Paweł "z kim nie piłem, kogo nie dymałem" Zarzeczny. Nudziarz, mitoman, rasista i ochlaj, który po pijaku potrącił człowieka, chyba śmiertelnie. Nie znoszę.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Biser

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Posty: 12
Rejestracja: 29 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2013, 15:28

deszczowy pisze:Paweł "z kim nie piłem, kogo nie dymałem" Zarzeczny. Nudziarz, mitoman, rasista i ochlaj, który po pijaku potrącił człowieka, chyba śmiertelnie. Nie znoszę.
Też zbytnio za nim nie przepadam. Skąd masz info, że potrącił człowieka, bo ja o tym nic nie wiem... jeśli możesz to podaj.

PS. Wiem, że długo już nikt tu nie pisał ale napiszę...


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2013, 15:38

Najbardziej ze wszystkiego szkoda mi ekskrementnych komentarzy o Stanislavie Levym. Setnie sie bawilem czytajac (te lepsze oczywiscie) historyjki o sympatycznym czeskim szkoleniowcu. Stano jest pocieszny, bo jak sie uprze, to nie ma przebacz, predzej bedzie brnal w zaparte nawet jesli 1000 osob powie mu, ze nie ma racji, niz przyzna sie do bledu :D
A Zarzeczny ? No coz, podszywki pod niego sa duzo lepszymi writerami, ale on sam tez czasem skrobnie cos niezlego. Do tego kibOLkiewicz, modnis Cwiakala i paru innych, mniej wyrazistych. Ogolnie, calkiem fajny portal, jesli tylko wyeliminuje sie najezdzanie na Obraniaka oraz wychwalanie Legii i Barcy.

PS: Wedlug nich, Bereszynski mial juz od ponad roku grac w Benfice. No coz, czekamy :prochno:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Biser

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Posty: 12
Rejestracja: 29 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2013, 15:55

Dobry Mudżyn pisze:
PS: Wedlug nich, Bereszynski mial juz od ponad roku grac w Benfice. No coz, czekamy :prochno:
Ciekawe czy się doczekamy? :think:


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2014, 15:12

http://na-babski-rozum.przegladsportowy ... wydmuszka/

Taka polemika z ostatnim tekstem Stanowskiego.[/quote]


fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2014, 00:02

Dużo jest prawdy, bo mają "uszy"prawie wszędzie. Warto czytać, bo rzadko się mylą. Są kontrowersyjni, ale konkretni. Jeden ich nie wypał to Bereszyński w Benfice ;)


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
ODPOWIEDZ