Arturo Vidal

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 11:54

Gdzie napisałem, że Nasri jest defensywnym pomocnikiem? Według mojej opinii jest to oszukany skrzydłowy, który przy każdej okazji próbuje zejść do środka. Za pieniądze pozyskane ze sprzedaży Nasriego, Arsenal MOŻE starać się wykupić Vidala oraz jeszcze jednego zawodnika na pozycje Samira. Vidal natomiast tym bardziej by się przydał wobec odejścia Fabregasa.

Nie interesuję mnie wiek i wszechstronność Melo. Chcę mieć w drużynie typowego walczaka, a jakby Ci to powiedzieć... Vidal jest soft.


qwerty1337

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2008
Posty: 106
Rejestracja: 30 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 12:19

Nevermind pisze: Nie interesuję mnie wiek i wszechstronność Melo. Chcę mieć w drużynie typowego walczaka, a jakby Ci to powiedzieć... Vidal jest soft.
Ale jaki tam z Melo walczak? Często odpuszcza i truchta sobie po boisku, tylko po to żeby za chwilę złapać czerwoną kartkę w zupełnie niegroźnej sytuacji. Poza tym jak dla mnie, to zupełnie nie ma charakteru, zgrywa twardziela, a z byle pierdołą idzie się wypłakiwać do prasy. Gdybyśmy mogli go wymienić na jakiegoś ogarniętego defensywnego pomocnika, który mniej gada, a więcej robi na boisku i nie zalicza bezsensownych strat, byłbym zachwycony.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 12:33

Ty to chyba nadal żyjesz w pierwszym roku Melo u nas. Skoro on Ci nie odpowiada notabene nasz najlepszy zawodnik środka pomocy to czemu nie chce wywalić innych zawodników z innych powodów jak Del Piero z powodu wieku, odpuszczenia Aguero i Rossiego z powodu ceny itp itd.
Takiego zawodnika nam w środku potrzeba. Twardziela od którego odbijają się inni.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 936
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 12:58

Melo może i w tym sezonie był najrówniej grającym zawodnikiem Juve, ale no właśnie ale. Nadal zdarzają mu się truchty za zgubionym zawodnikiem a'la mecz z Lecce, odpuszcza zawodnika zamiast go zaatakować będąc blisko a'la mecz z Udine, można by wyliczać. Melo jest jedynie solidnym zawodnikiem środka pola. Trudno mi powiedzieć czy Vidal byłby lepszy, znam go jedynie ze skrótów Bundesligi a na tym trudno oprzeć wiedzę o jakimś zawodniku, ale na pewno Vidal jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem niż Melo no i znalazł się w 11tce sezonu Bundesligi. Pytanie czy Vidal będzie lepszy, narazie tak jak Melo ma jeden naprawdę dobry sezon, ja sam gdybyśmy sprzedali Melo za cenę Vidala byłbym skłonny zaryzykować.


Dawniej Virus[Mauro].
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 13:06

Myślę, że Conte poradzi sobie z Melo i będzie on naszym najlepszym DM. Potrzebujemy gracza w środku który nie odstawia nogi. Myślę, że Melo w tym sezonie zostanie by spłacić swój transfer :)


Alamar3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2011
Posty: 11
Rejestracja: 04 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 00:50

Melo gra bez rozumnie i nic mu na to nie pomoze, juz zawalil 2 sezony, zalatwil przy okazje w pojedynke Brazylie w MS a teraz chcecie kolejny?
Vidal to swietny gracz jesli myslimy o grze ofensywnej w srodku, ma swietne uderzenie rowniez ktorego nam brakuje a Nasri to fantastyczny skrzydlowy.
Oprocz Vidala musi byl jeszcze b. dobry defensywny pomocnik, mimo ze na tej pozycji Vidal nominalnie moze grac.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 02:45

Że niby co Melo zawalił w tym sezonie? W pewnym stopniu gardzę osobami pokroju Alamara. Chłopak pisze bzdury,a jego sympatia z Juventusem ogranicza się do regularnego oglądania high-lightów oraz odświeżania witryny livescore. Ja nie widzę najmniejszego sensu aby zakupić Vidala. Na początku powinniśmy pozbyć się Sissoko, ot co. Poza tym nie wyobrażam sobie, że Melo lub... tym bardziej Vidal zadowolili się rolą rezerwowego.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 05:29

"Oferta Juve to świetna okazja dla mnie". Tak wypowiedział się w temacie sam Vidal. Dodał też, że zadecyduje o swojej przyszłości po Copa America.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Alamar3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2011
Posty: 11
Rejestracja: 04 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 08:02

Wydaje Ci sie ze swietnie mnie znasz, ciekawe skad? Twoja wypowiedz jest obrazliwa ale nie bede sie odwzajemnial mimo ze calkowicie nie trafiles ze swoja ocena.
To ze Melo mial lepszy sezon niz wczesniejszy ktory mial taki ze gorszego naprawde ciezko sobie wyobrazic to nie znaczy ze mial dobry i ze generalnie sie sprawdza na tej pozycji i mowie tak wlasnie dlatego ze ogladam cale mecze Juventusu (klubowi kibicuje od dziecka) ze skrotow napewno nie da sie takich rzeczy ocenic jak gra
defensywnego pomocnika w defensywie. Melo gra bezrozumnie, nadal zdarzaja mu sie super nie odpowiedzialne zachowania na boisku (chocby takie jak pietki w najgorszym momencie i straty w newralgicznej pozycji itp.) i pozaboiskiem teraz chocby nie dawno mial fatalna wypowiedz ktora mogla popsuc atmosfere w druzynie.
Wiem ze jest tu duzo "fanow" Melo ktorych i tak nie przekonam ale to nie znaczy ze nalezy wytaczac argumenty ad persona.
Oczywiscie Sissoko tez nie zachwyca gra w defensywie co bylo widac nawet w meczach z Lechem gdzie srodkiem latwo przechodzili sobie bez wiekszej presji nasi (polskiego klubu) pilkarze, dlatego konieczne sa tu wzmocnienia bo inaczej nici z gry ofensywnej bez dobrego w defensywie defensywnego pomocnika grajacego nie tylko odpowiedzialnie (co jest konieczne w klubie rangi Juve) ale z duzo klasa i umiejetnosciami. Melo od poczatku sie nie sprawdza.
Co do Vidala to moze grac zarowno defensywnego jak i ofensywnego pomocnika (zastepstwo dla Pirlo) a takze na boku obrony, bo nie wiem czy taki Lichtsteiner koniecznie sie sprawdzi. Przedewszystkim ma potrzebny do gry ofensywnej blysk ktorego ostanio w Juve brakuje a pokazuje go tylko Del Piero no i Krasic na skrzydle.
Pozdrawiam.

PS - Gratuluje samopoczucia skoro uwazasz ze Juventus nie zawalil kolejnego sezonu, kolejnego z Melo w pierwszym skladzie.
Nevermind pisze:Że niby co Melo zawalił w tym sezonie? W pewnym stopniu gardzę osobami pokroju Alamara. Chłopak pisze bzdury,a jego sympatia z Juventusem ogranicza się do regularnego oglądania high-lightów oraz odświeżania witryny livescore. Ja nie widzę najmniejszego sensu aby zakupić Vidala. Na początku powinniśmy pozbyć się Sissoko, ot co. Poza tym nie wyobrażam sobie, że Melo lub... tym bardziej Vidal zadowolili się rolą rezerwowego.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 08:58

Nevermind pisze:Że niby co Melo zawalił w tym sezonie?
Mecz z Parmą wystarczy tu podać. Zawalił nam ten mecz przez jakieś bezsensone kopnięcie rywala. Ten mecz był punktem zwrotnym w tamtym sezonie i od tego meczu wszystko zaczęło się sypać, wszystko! A przecież jeszcze przed tym meczem mieliśmy wicelidera :roll:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 09:13

<<W@jTEk>> pisze:
Nevermind pisze:Że niby co Melo zawalił w tym sezonie?
Mecz z Parmą wystarczy tu podać. Zawalił nam ten mecz przez jakieś bezsensone kopnięcie rywala. Ten mecz był punktem zwrotnym w tamtym sezonie i od tego meczu wszystko zaczęło się sypać, wszystko! A przecież jeszcze przed tym meczem mieliśmy wicelidera :roll:
Tak, to wszystko wina Melo. On nam zawalił ten mecz i przez to w kolejnych graliśmy beznadziejnie. A tak w ogóle, to mieliśmy 4 miejsce a nie 2.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 09:33

Mietson pisze:
<<W@jTEk>> pisze:
Nevermind pisze:Że niby co Melo zawalił w tym sezonie?
Mecz z Parmą wystarczy tu podać. Zawalił nam ten mecz przez jakieś bezsensone kopnięcie rywala. Ten mecz był punktem zwrotnym w tamtym sezonie i od tego meczu wszystko zaczęło się sypać, wszystko! A przecież jeszcze przed tym meczem mieliśmy wicelidera :roll:
Tak, to wszystko wina Melo. On nam zawalił ten mecz i przez to w kolejnych graliśmy beznadziejnie. A tak w ogóle, to mieliśmy 4 miejsce a nie 2.
Ja nie mówie że cały sezon to wina Melo! Później Melo grał dobrze, tylko że ten mecz był bardzo ważny w kontekście całego sezonu.
PS.A no tak, po mecze z Lazio mieliśmy v-ce lydera :whistle:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 09:52

Okazuje się, że Marotta negocjuje/ma negocjować transfer Poliego do Turynu. Czyżby Mierny znów szczytował? No bo przecież jak Poli to nie Vidal, wiadomo. A klasa chyba nie ta sama, nawet niezbliżona.


Obrazek
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 09:55

Chyba nie Polego ( to się wogóle tak odmienia ?) widzę jako zmiennika Pirlo i to bardzo dobry ruch moim zdaniem. Pirlo, Poli, Marchisio, Melo/Vidal/Diarra, Pazienza całkiem dobry skład pomocników powiedziałbym, że idealny. Pirlo, Melo/Vidal/Diarra, Marchisio będą się zmieniali w "1" składzie + marchisio może zagrać na lewej pomocy co sę na mocniejszych przeciwników sprawdzało, Poli i Pazienza jako typowi zmiennicy. I spokojnie można wtedy też gra 4-3-3


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 09:56

pumex pisze:Okazuje się, że Marotta negocjuje/ma negocjować transfer Poliego do Turynu. Czyżby Mierny znów szczytował? No bo przecież jak Poli to nie Vidal, wiadomo. A klasa chyba nie ta sama, nawet niezbliżona.
Podobno Inter interesuje się Vidalem, a czy mamy szansę wygrać z nimi ten wyścig?
Dziewczyny z Mediolanu podobno sprzedają Sneijdera więc czeka ich niezły przypływ gotówki.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany