Top 10 goli minionego sezonu (moja kompilka :P)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 11:50

-1000 za beznadziejną piosenkę zamiast komentarzy Zulianiego czy Chirico

polecam obejrzeć
od 0:45 zwłaszcza i wkomponować następnym razem zamiast Offspring


:allegri: na śmietnik
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 12:08

Mi tam piosenka się podoba, sam filmik również, chociaż spodziewałem się komplikacji najładniejszych bramek w np. Europie, temat nie był jednoznaczny. :D


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 13:41

Jak dla mnie (jesteśmy dorośli, więc pewnie nie będzie okładania się grabelkami po głowach), to kompilacja, jak wiele innych. Po takich hucznych zapowiedziach i kilka razy usuniętych linkach spodziewałem się czegoś lepszego. Niemniej jednak, to tylko moje zdanie i autor i wszyscy fani nie muszą się z nim zgadzać. :P


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 16:56

<<W@jTEk>> pisze:Wszystko fajnie tylko mogłeś przy niektórzych bramkach dać podkład komentarza :roll:
2 kompila w życiu, nie pomyślałem o tym. Generalnie mam już parę pomysłów co mogłem zrobić inaczej (lepiej) :)
Garraty pisze:-1000 za beznadziejną piosenkę zamiast komentarzy
Wiesz, nie jestem fanem Offspring, kiedy znalazłem ta nutę to nawet nie wiedziałem jaki to wykonawca, ale ta piosenka, swoją dynamika pasowała mi. Tyle :) A co do wplatania komentarzy - już pisałem, w przyszłości na pewno!
Antichrist pisze:Jak dla mnie (jesteśmy dorośli, więc pewnie nie będzie okładania się grabelkami po głowach), to kompilacja, jak wiele innych. Po takich hucznych zapowiedziach i kilka razy usuniętych linkach spodziewałem się czegoś lepszego. Niemniej jednak, to tylko moje zdanie i autor i wszyscy fani nie muszą się z nim zgadzać. :P
Ależ ja się zgadzam. Uczę się, więc przyjmuje krytykę (choć wolę bardziej konkretną :D ). Btw. Hucznych zapowiedziach? To jedno zdanie w moim przedostatnim poście o "najlepszej komp." to była taka autoironia trochę. A linki zmieniałem, bo wszędzie mi kasowali filmik - to chyba nie świadczy o ewentualnym poziomie :>


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 22:56

Zrób komplikacje 10 najlepszych interwencji Motty z tego sezonu :prochno:

Filmik fajny, to do czego mogę się przyczepić to muzyka, ale to już rzecz gustu :wink:


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 23:26

napięcie umiesz budować :P juz 3 dzien wchodze w ten temat :P barameczki fajne,ale myslałem ze to bedzie jakieś top 10 roku z całej Europy i piękne bomby :P

ja mam zarąbisty pomysł na kompilację! W gimnazjum nawet jedną zrobiłem ale mi skillsy spadły przez to studiowanie :P do tego kawałka, na kazde boom pada brama, a w reszcie utworu jakieś kiwki itd. Zobiłem kiedys taka w gimnazjum na zaliczenia informatyki o Treze. Efekt był piorunujacy, jak ktos jest w temacie z kompilacjami niech przemysli :P

btw. wokalista to wykapany Treze z twarzy tylko grubszy http://userserve-ak.last.fm/serve/_/251 ... NDOVAL.jpg


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 00:30

najlepiej wrzucać video n a metacafe.com. nigdy mi jeszcze nie usunęli filmiku, choć te same materiały YouTube notorycznie mi blokował.


Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2011, 22:14

Na moje kompilacja daje radę nie ma co krytykować jak samemu nic się nie robi w tym temacie


ODPOWIEDZ