Copa America 2011

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2011, 15:03

Z gwiazd, powołania dostali jedynie Giovani i Jonathan dos Santos. Reszta reprezentacji Meksyku to przede wszystkim zawodnicy z kadry U-23. Możliwe, że Urugwaj pogodzi Argentynę i Brazylię, sięgając po tytuł.

Czarnym koniem turnieju jest dla mnie Chile z: Sanchezem, Islą i Vidalem, oraz Kolumbia. Gdyby obie ekipy spotkały się w finale... byłoby na co popatrzeć :smile:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
samy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 265
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2011, 15:09

jackop pisze:Z gwiazd, powołania dostali jedynie Giovani i Jonathan dos Santos. Reszta reprezentacji Meksyku to przede wszystkim zawodnicy z kadry U-23. Możliwe, że Urugwaj pogodzi Argentynę i Brazylię, sięgając po tytuł.

Czarnym koniem turnieju jest dla mnie Chile z: Sanchezem, Islą i Vidalem, oraz Kolumbia. Gdyby obie ekipy spotkały się w finale... byłoby na co popatrzeć :smile:
Fakt, teraz dopiero doczytałem.

Urugway tak, Chile ? 3 graczy troche za mało- finał nie dla nich . ;)


ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2011, 15:30

samy pisze:
jackop pisze:Z gwiazd, powołania dostali jedynie Giovani i Jonathan dos Santos. Reszta reprezentacji Meksyku to przede wszystkim zawodnicy z kadry U-23. Możliwe, że Urugwaj pogodzi Argentynę i Brazylię, sięgając po tytuł.

Czarnym koniem turnieju jest dla mnie Chile z: Sanchezem, Islą i Vidalem, oraz Kolumbia. Gdyby obie ekipy spotkały się w finale... byłoby na co popatrzeć :smile:
Fakt, teraz dopiero doczytałem.

Urugway tak, Chile ? 3 graczy troche za mało- finał nie dla nich . ;)
Ja bym tak łatwo ich nie skreślał.Na ostatnim mundiali pokazali się z dobrej strony a teraz na pewno są jeszcze lepsi.

Urugwaj na pewno będzie silny a szczególnie ich atak.Chociaż pewnie i tak skończy się że w finale będzie Brazylia :whistle:


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2011, 21:17

TVP jest niepoważne. Wracam specjalnie wcześniej, siadam wygodnie by w końcu zobaczyć co wszyscy widzą w tym Neymarze, włączam TVP Sport a tu &%$# żużel...

W turnieju trzymam kciuki za Urugwaj, polubiłem ich za fajne MŚ ;)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 03 lipca 2011, 22:29

ReggaeMan pisze:
samy pisze:
jackop pisze:Z gwiazd, powołania dostali jedynie Giovani i Jonathan dos Santos. Reszta reprezentacji Meksyku to przede wszystkim zawodnicy z kadry U-23. Możliwe, że Urugwaj pogodzi Argentynę i Brazylię, sięgając po tytuł.

Czarnym koniem turnieju jest dla mnie Chile z: Sanchezem, Islą i Vidalem, oraz Kolumbia. Gdyby obie ekipy spotkały się w finale... byłoby na co popatrzeć :smile:
Fakt, teraz dopiero doczytałem.

Urugway tak, Chile ? 3 graczy troche za mało- finał nie dla nich . ;)
Ja bym tak łatwo ich nie skreślał.Na ostatnim mundiali pokazali się z dobrej strony a teraz na pewno są jeszcze lepsi.

Urugwaj na pewno będzie silny a szczególnie ich atak.Chociaż pewnie i tak skończy się że w finale będzie Brazylia :whistle:
Z Sanchezem, Isla, Vidalem, a takze Matiasem Fernandezem, Suazo, Medelem i Jarą. To dobrzy zawodnicy, jestem za nimi, podobnie jak za Peru i Urugwajem. Mam nadzieje, ze Brazylia odpadnie. Nie lubie tych bufonow.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2011, 23:12

Załapałem się na trochę ponad pół godziny, ale jeśli to jest ta wielka Brazylia, to nie mam pytań. A swoją drogą Elano i Fred...Czy Brazylia nie ma już lepszych dżokerów? :think: Jeżeli tak zagrają z Ekwadorem, a zwłaszcza Paragwajem, który był na mundialu dobrze zorganizowany zwłaszcza w obronie to jeszcze mogą wyjść niezłe jaja. Neymar zrobił "1"(słownie jedną) akcję-ostatecznie bezużyteczny drybling.
Urugwaj i Chile mogą w takim układzie faktycznie sporo namieszać.
Dużo obiecywałem sobie po Meksyku, ale oni pewnie już nie odegrają większej roli. Ogólnie turniej z niezłą Kolumbią zapowiadał się spoko, ale jak narazie nie ma kto strzelać bramek. No, a gdzie jak nie na tym turnieju?


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 03 lipca 2011, 23:14

Mam nadzieję,że Chile lub Urugwaj utrą nosa faworytom. TVP się ośmieszyło i pokazało tylko drugą połowę meczu Brazylia-Wenezuela, ale i tak nie było bramek co mnie cieszy ,bo kolejny murowany kandydat do zwycięstwa w turnieju dał ciała.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2011, 23:36

Podobała mi się gra Wenezuelczyków. Naprawdę. Grali defensywnie ale nie murowali bramki a tak naprawdę to Brazylijczycy wcale nie mieli lepszych akcji ofensywnych od nich. Zabawne, że ta banda gwiazdorków z frajerskimi fryzurami nie potrafiła pokonać drużyny z której nie kojarzę ANI JEDNEGO zawodnika.

Mam wielką nadzieję, że w tym turnieju nie wygra ani Brazylia ani Messi & przyjaciele.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2011, 10:45

Jak narazie to i Argentyna i Brazylia zawiodły i nie pokazaly tego swojego galaktycznego footballu ... Zobaczymy co pokaze Urugwaj i Meksyk ;)


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2011, 11:43

To może być najciekawszy (bo i najbardziej wyrównany) turniej od lat w Ameryce południowej. Brazylia w wyraźnym dołku, Argentyna z gigantyczną siłą rażenia i tragiczną obroną, a postraszy Meksyk i mocny Urugwaj. Namieszać może też Kolumbia, Chile, może Paragwaj i Peru. Boliwia i Wenezuela już zaskoczyły... uff, sporo tego ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2011, 12:54

Skibil pisze:To może być najciekawszy (bo i najbardziej wyrównany) turniej od lat w Ameryce południowej. Brazylia w wyraźnym dołku, Argentyna z gigantyczną siłą rażenia i tragiczną obroną, a postraszy Meksyk i mocny Urugwaj. Namieszać może też Kolumbia, Chile, może Paragwaj i Peru. Boliwia i Wenezuela już zaskoczyły... uff, sporo tego ;)
Czyli jak wynika z twojej wypowiedzi każdy może namieszać. W turnieju jest 12 drużyn, nie wymieniłeś tylko Ekwadoru i Kostaryki :prochno:

Meksyk raczej nie jeśli mają z kadry U-23 to nie mają czego szukać, no może uda się wyjść z trzeciego miejsca. Moi fawyoryci (oczywiście poza Argentyną i Brazylią) to Chile i Urugwaj.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 04 lipca 2011, 17:39

Skibil pisze:To może być najciekawszy (bo i najbardziej wyrównany) turniej od lat w Ameryce południowej. Brazylia w wyraźnym dołku, Argentyna z gigantyczną siłą rażenia i tragiczną obroną, a postraszy Meksyk i mocny Urugwaj. Namieszać może też Kolumbia, Chile, może Paragwaj i Peru. Boliwia i Wenezuela już zaskoczyły... uff, sporo tego ;)
Najciekawszy? Raczej najnudniejszy. Nie mowie o tym, ze niespodzianki sa zle, bo tak nie jest, chodzi mi raczej o zachowawcza gre i ilosc bramek jaka poki co pada. Brazylia i Argentyna nie moga zaatakowac Boliwii i Venezueli? :rotfl: Brazylia gra z jednym napastnikiem przeciwko Venezueli? :rotfl: Zmiany Fred za Robinho i defensywny LUCAS LEIVA za Neymara? Co to jest...


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2011, 17:43

Dobry Mudżyn pisze: Zmiany Fred za Robinho i defensywny LUCAS LEIVA za Neymara? Co to jest...
Leiva gral od poczatku, w drugiej polowie wszedl Lucas z Sao Paulo, ktory jest zawodnikiem raczej ofensywnym, niz defensywnym. Tak czy inaczej, widac, ze zespol Brazylii budowany jest z mysla o sukcesach w przyszlosci (MS 2014) niz juz teraz. Licze na to, ze dzisiaj Urugwaj pokaze sie z dobrej strony i zagra ciekawy, ofensywny futbol (do ktorego wykonawcow im nie brakuje).


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2011, 21:29

<<W@jTEk>> pisze: Czyli jak wynika z twojej wypowiedzi każdy może namieszać. W turnieju jest 12 drużyn, nie wymieniłeś tylko Ekwadoru i Kostaryki :prochno:
Boliwia ani Wenezuela też nie ma raczej większych szans na awans dalej i ich remisy to pewnie jednorazowy wybryk, ale przy innych spotkaniach może paść absolutnie każdy wynik i to jest właśnie ciekawe, a nie oglądanie jak Argentyna z Brazylią ładują każdemu po 400 bramek (nawiązując do posta Mudżyna).


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 04 lipca 2011, 21:40

Skibil pisze:
<<W@jTEk>> pisze: Czyli jak wynika z twojej wypowiedzi każdy może namieszać. W turnieju jest 12 drużyn, nie wymieniłeś tylko Ekwadoru i Kostaryki :prochno:
Boliwia ani Wenezuela też nie ma raczej większych szans na awans dalej i ich remisy to pewnie jednorazowy wybryk, ale przy innych spotkaniach może paść absolutnie każdy wynik i to jest właśnie ciekawe, a nie oglądanie jak Argentyna z Brazylią ładują każdemu po 400 bramek (nawiązując do posta Mudżyna).
Zobaczymy co bedzie dalej. O ile z Boliwia sie zgadzam, o tyle Wenezuela MA szanse. Wychodza po 2 druzyny z kazdej grupy, i 3cia, z najlepszym bilansem. Wystarczy ze Wenezuela oszyje niemocny przeciez Ekwador, a Brazylia nakopie zarowno Paragwajowi i Ekwadorowi, a sprawa awansu rozstrzygnie sie miedzy Kostaryka a Wenezuela :) Bo to, ze 3 druzyna z grupy C (Peru, Urugwaj, Meksyk, Chile) awansuje, jest pewne, bo to zbyt silna grupa.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
ODPOWIEDZ