FIFA12

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2011, 09:46

LordJuve pisze:
jarmel pisze:Zauważyliście jak Szpaku czyta naziwsko Bonucciego? "Banuki" :shock:
Ogólnie komentarz beznadziejny jak zawsze.
Komentarz to kpina, ale jest lepiej niż w Fifie 11...
Oj tak, komentarz mocno żenujący.
No i te puste koszulki. W wersji na xboxa niestety nie ma angielskiego komentarza, więc trzeba zacisnąć zęby i jakoś to znieść. Chyba, że ktoś woli słuchać czeskiego lub rosyjskiego 'szpakowskiego'.


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2012, 17:42

Czy jest na forum gracz fify 12 przez internet o nicku mariusz5656? Przed chwilą graliśmy w sezonie, mój nick Krystek27.

Polecam kupić fife 12 i grać przez internet, super sprawa. Ja kupiłem klucz do fify 12 za jedyne 50zł i jestem bardzo zadowolony z gry przez internet.

delakha pisze:
LordJuve pisze:
jarmel pisze:Zauważyliście jak Szpaku czyta naziwsko Bonucciego? "Banuki" :shock:
Ogólnie komentarz beznadziejny jak zawsze.
Komentarz to kpina, ale jest lepiej niż w Fifie 11...
Oj tak, komentarz mocno żenujący.
No i te puste koszulki. W wersji na xboxa niestety nie ma angielskiego komentarza, więc trzeba zacisnąć zęby i jakoś to znieść. Chyba, że ktoś woli słuchać czeskiego lub rosyjskiego 'szpakowskiego'.
Szpakowski w fifie, ogólnie szpakowski to żenujący komentator, dlatego w fife gram na angielskim jezyku i napisy także włączam angielskie, ponieważ pusta koszulka jest dziwna.


Forza Juve!
kojak1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2008
Posty: 17
Rejestracja: 11 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2012, 12:05

siema:) tez uwazam ze Szpakowski slabo komentuje a tymbardziej w Fifie drazni mnie on, najgorsze jest to ze mam taka wersje ze moge przelaczyc jedynie na jezyk czeski i ruski :( gram w fife 12 na xboxa:) jesli ktos chcialby zagrac to moj nick na xbox live Hirur. slabo mi idzie wiec mozecie na mnie poskilowac:)


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2012, 12:58

kojak1990 pisze:siema:) tez uwazam ze Szpakowski slabo komentuje a tymbardziej w Fifie drazni mnie on, najgorsze jest to ze mam taka wersje ze moge przelaczyc jedynie na jezyk czeski i ruski :( gram w fife 12 na xboxa:) jesli ktos chcialby zagrac to moj nick na xbox live Hirur. slabo mi idzie wiec mozecie na mnie poskilowac:)
Było się zapisac an Live Ligue. Dziś mistrzostwa;]


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
kojak1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2008
Posty: 17
Rejestracja: 11 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2012, 14:12

kurcze calkiem o tym zapomnialem:) ale i tak niewiele bym tam osiagnal:) ciagle w obronie kuleje:)


luque10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 maja 2007
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2007

Nieprzeczytany post 11 marca 2012, 00:02

Siema jak ktoś chce pograć na xbox live to zapraszam. Mój nick to Luque10juve. Swoją drogą EA odwaliło kawał świetnej roboty przy ostatnim updacie. Juve awansowało na 5 gwiazdek, paru zawodnikom podniesiono statsy a także uaktualniono takie smaczki jak fryzury;) Oby tak dalej


Woody

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 31
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 11 marca 2012, 12:28

jesli ktos chce pograc to zapraszam nick origin:Woody188
gg 9770382


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 marca 2012, 18:27

nick origin: J_Importante

gg 3109300


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 marca 2012, 17:29

WAŻNE:

Zamierzam założyć klub w Pro Clubs(w polskiej wersji to chyba wirtualne kluby). Zapraszam wszystkich którzy umieją grać, a nie cały czas kiwają i w ogóle nie podają. Potrzebujemy oczywiście zawodników na wszystkie pozycje, a nie tylko napastników, skrzydłowych i ofensywnych pomocników. Piszcie do mnie na gg:8897193


Forza Juve!
thor21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 grudnia 2009
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 marca 2012, 11:18

Mam pytanie ,chodzi mi o stadion Juventusu.Zauważyłem że jeden mały sektor na stadionie ma czarną teksturę (wogóle siedzienia ,postacie,flagi wszystko czarne).Czy wy też tak macie?Bo ma wersje na Xboxa 360 ,ale widziałem też wersje na PCta i jest tam tak samo?


luque10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 maja 2007
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2012, 16:25

Jaki waszym zdaniem jest najbardziej wkurzający piłkarz w Fifa 12? Piszę bo jest takich paru, nie chcę zakładać innego tematu;)Ja zaczne, fajnie byłoby dowiedzieć się jakie są wasze typy..

Mnie najbardziej drażni Benzema- piłkarz nie do zatrzymania, co strzał to 90% bramki, wygrywa każdą główkę, przepychankę, jest szybki, zdecydowanie za silny, nie ma słabych punktów. Nie raz zjadłem na nim nerwy. Jakie są wsze typy?

Druga sprawa.. Czy ktoś z was gra innym zespolem niż Juve? Wielu kibiców wybiera inne zespoły, moi znajomi też częstą patrzą na statsy, nie na sympatię. Kolega gra City, chociaż jest zagorzałym fanem United. Dla mnie osobiście i bez obrazy, to tylko gonienie statystyk wygranych, nie gra. Co chwilę na swej drodze spotykam Barcę, City, Real i Chelsea. Inne zespoły to rzadkość. Ja szczerze potrzebuje jednej grywalnej drużyny w Fifie- tylko Juve;) Nie wyobrażam sobie, żeby grać takim np. Milanem, bo mają lepszą drużynę. I tak co sesję toczę krucjatę, pokazując, że Juve jest mocne;)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2012, 16:47

luque10 pisze:Czy ktoś z was gra innym zespolem niż Juve?
Zdarza się. Zdarza się Schalke.

Natomiast ważniejszą kwestią jest to czy ktoś z Was gra Z innym zespołem niż Real/Barcelona? Średnio 7/10 spotkań dostaje jedną z tych dwóch drużyn. Do znudzenia.


luque10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 maja 2007
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2012, 20:35

szczypek pisze:
Natomiast wa¿niejsz± kwesti± jest to czy kto¶ z Was gra Z innym zespo³em ni¿ Real/Barcelona? ¦rednio 7/10 spotkañ dostaje jedn± z tych dwóch dru¿yn. Do znudzenia.
Schalke to nie Barca/Real, to wyzwanie, to się ceni;)
Rozumiem ten bol. Juz mam dosc Realu/ Barcy, gdy gram z jakimś innym zespolem to radosc maluje sie na twarzy. Mam tak samo, szkoda, że tylko średnio 3/10 meczy dostanę Milan/Arsenal/Bayern itp. A masz jekiegoś zawodnika, którego przeklinasz pod nosem?;)

Ciekawostką jest że tylko raz spotkałem Inter na swej drodze przez cały rok ciorania w fifę.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 15:49

Właśnie zagrałem pierwsze 2 mecze w gre Uefa Euro 2012 i mam mieszane uczucia. Są minimalne zmiany. Za skandal uważam, że nie ma oficjalnych polskich koszulek tylko są zrobione na wzór tych które mamy. Po 2 niektórych zawodników mi brakuje. Nie ma Matriego w reprezentacji Włoch, ale składy się same aktualizują co pewien czas i mam nadzieje ze się to zmieni. A teraz najdziwniejsze: na środku obrony we włoskiej reprezentacji jest Chiellini z Bonuccim, a Barzagli grzeje ławe, brawa dla tych co układali skład Włochów :bravo: :ok:


Forza Juve!
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 15:52

Żebyś się nie rozczarował bo żadne aktualizacje nie wpłyną na używanie nazwisk na które nie ma licencji...

http://www.ppe.pl/news-15206-UEFA_EURO_ ... ncji!.html

Ogromna wpadka ze strony EA. Widać nie traktują tego turnieju na poważnie. Wcześniej zawsze były pełnoprawne wydania dedykowane imprezom. Teraz w postaci DLC, do dystrybucji cyfrowej :roll:


ODPOWIEDZ