John Elkann na spotkaniu Grupy Bilderberg 2011...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Szilom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 109
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2011, 19:58

Przeglądając prawdopodobną listę osób przebywających na owym spotkaniu natrafiłem na znajome nazwisko.

Co o tym myślicie? :)

http://bilderberg2011.com/bilderberg-me ... itzerland/

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Bilderberg


MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2011, 20:04

Bardzo ciekawe. Temat NWO jest niezwykle intrygujacy ale i bardzo obszerny. W sumie Elkann to tylko płotka ale jak wiadomo elita takimi płotkami umie sterowac. Nawet nasz dobrze znany A. Olechowski bral swego czasu w tym udzial. Jestem jak najbardziej anty dla calej grupy Bil. jak i anty dla NWO i masonow i mam nadzieje ze nigdy nie bedziemy musieli walczyc o globalna wolnosc!


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2011, 20:10

MaNieK_JuVe pisze:Bardzo ciekawe. Temat NWO jest niezwykle intrygujacy ale i bardzo obszerny. W sumie Elkann to tylko płotka ale jak wiadomo elita takimi płotkami umie sterowac. Nawet nasz dobrze znany A. Olechowski bral swego czasu w tym udzial. Jestem jak najbardziej anty dla calej grupy Bil. jak i anty dla NWO i masonow i mam nadzieje ze nigdy nie bedziemy musieli walczyc o globalna wolnosc!
Agent Mulder o to walczy!

Ludzie.... bądźcie poważni :roll:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2011, 20:59

Skoro sami, jawnie i bez większych protestów, dokładamy swoją cegiełkę do NWO (patrz UE) to czego tu się spodziewać?
Przypominam, że loże masońskie to nie żaden element prozy Dana Browna, ale legalnie działające organizacje...tak więc nie ma co doszukiwać się tutaj jakiegoś spisku dziejowego. Inna sprawa do czego Ci masoni dążą i po co tworzą jakieś półtajemne organizacje?


Szilom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 109
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2011, 21:09

deszczowy pisze:
MaNieK_JuVe pisze:Bardzo ciekawe. Temat NWO jest niezwykle intrygujacy ale i bardzo obszerny. W sumie Elkann to tylko płotka ale jak wiadomo elita takimi płotkami umie sterowac. Nawet nasz dobrze znany A. Olechowski bral swego czasu w tym udzial. Jestem jak najbardziej anty dla calej grupy Bil. jak i anty dla NWO i masonow i mam nadzieje ze nigdy nie bedziemy musieli walczyc o globalna wolnosc!
Agent Mulder o to walczy!

Ludzie.... bądźcie poważni :roll:

Deszczowy jesteś już chyba tak zakorzeniony w internet, że straciłeś kontakt z rzeczywistością. Obok nas czy nad nami są ludzie, którzy starają się za wszelką cenę wychu**c ciebie, mnie i całą resztę... I trzeba zdawać sobie z tego sprawę.
Btw. same info odnośnie spotkania tej grupy znalazłem na Twoim kochanym Wykopie ;p


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2011, 23:31

Łoo matko, deszczowy i wykop? W takim razie powinieneś być "za" jeśli chodzi o teorie spiskowe i "walkę o wolność". Za dużo plusów to Ty tam nie dostajesz, co? ;)

A wracając do tematu... To nie jest interesujące, bo Elkann przewodzi potężnej korporacji i nawet jeśliby nie chciał, to jest zmuszony być na takich spotkaniach. To część "tamtego świata" i nie ma w tym nic dziwnego. To tak jakby zaskoczeniem był przyjazd De Niro na festiwal w Cannes, np.


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 00:18

Już nawet w Polsce za PO nie mamy żadnego porządnego masona...


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 01:03

LordJuve pisze:Skoro sami, jawnie i bez większych protestów, dokładamy swoją cegiełkę do NWO (patrz UE) to czego tu się spodziewać?
A co zlego w takim NWO, ktore wspiera kraje rozwijajace sie takie jak Polska, otwiera granice, rynki pracy, ujednolica prawo, wyciaga pomocna dlon do krajow na skraju bankructwa...? Rzad swiatowy, podobna unia w skali calej planety czy jeden jezyk urzedowy to nie sa jakies straszne zagrozenia, czy fantastyka ale nieuchronny kierunek rozwoju cywilizacji. To tylko kwestia czasu i jesli po drodze szlag nas nie trafi to predzej czy pozniej nasi potomkowie doczekaja tej pieknej wizji.
Okreslenia NWO w pejoratywnym znaczeniu uzywaja ludzie, ktorzy glosza rowniez, ze we wnetrzu ziemi mieszka rasa inteligetnych jaszczorow, ktore kieruja nami jak marionetkami oraz, ze smugi kondensacyjne to tak naprawde efekt rozpylania smiercionosnych trucizn zeby dramatycznie zmiejszyc liczbe mieszkancow tej planety... takze nie ma o czym mowic.


Szilom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 109
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 04:34

Skibil pisze:Łoo matko, deszczowy i wykop? W takim razie powinieneś być "za" jeśli chodzi o teorie spiskowe i "walkę o wolność". Za dużo plusów to Ty tam nie dostajesz, co? ;)

A wracając do tematu... To nie jest interesujące, bo Elkann przewodzi potężnej korporacji i nawet jeśliby nie chciał, to jest zmuszony być na takich spotkaniach. To część "tamtego świata" i nie ma w tym nic dziwnego. To tak jakby zaskoczeniem był przyjazd De Niro na festiwal w Cannes, np.

Deszczowy ma ponad 2500 tys. komentarzy na wykopie :D Podejrzewam, że na JoeMonsterze, demotywatorach, kwejku też jest jedną z gwiazd;p
Jak on to robi? :D


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 08:41

Pluto pisze:Rzad swiatowy, podobna unia w skali calej planety czy jeden jezyk urzedowy to nie sa jakies straszne zagrozenia, czy fantastyka ale nieuchronny kierunek rozwoju cywilizacji.
Zgadzam się, że rząd światowy to nie jest żadna fantastyka. Takie propozycje już się pojawiły, ale na szczęście na razie tylko w sferze koncepcji. Jako że, ostatnio ich wysuwaniem zajął się były prezes Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju Jacques Attali, do sprawy odniósł się również Robert Gwiazdowski: "ETATS GENERAUX DU MONDE". Polecam cały ten wpis, bo jest naprawdę ciekawy.
Pluto pisze:To tylko kwestia czasu i jesli po drodze szlag nas nie trafi to predzej czy pozniej nasi potomkowie doczekaja tej pieknej wizji.
Zmieniłbym bym trochę to zdanie: "Jeśli nasi potomkowie doczekają spełnienia tej piekielnej wizji to tylko kwestia czasu, kiedy szlag ludzkość trafi". Jest takie powiedzenie, że każda władza korumpuje, a władza absolutna korumpuje absolutnie. Rządy krajowe już są w dużym stopniu zdemoralizowane, a rząd światowy byłby zdemoralizowany absolutnie. Szczególnie jeśli zostałby utworzony lub kontrolowany przez różnych bogatych świrów pokroju Billa Gatesa. Polecam obejrzenie tego nagrania z wykładu właściciela Microsoftu. Gates opętany ideą walki z antropogennymi przyczynami globalnego ocieplenia, które są kwestionowane przez wielu naukowców, proponuje ograniczenie populacji za pomocą jakichś szczepionek. Kto wie, co może strzelić do łba bogatym świrom opętanym szaleńczymi ideami, a rząd światowy ułatwiłby im realizację swoich pomysłów. Natomiast ja nie mam ochoty na kolejny holokaust, dokonany tym razem przez ekofaszystów.

Zdziwiony nie jestem, że Elkann jest na spotkaniu Bilderbergu, ale mam nadzieję, że nie podziela pomysłów swoich kumpli po portfelu.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 08:48

Bildeberg, masoni, Gates, NWO..... Brak jeszcze tylko Roberta Langdona i illuminatnów.

Chłopcy, weźcie się za jakąś pracę. Ja zaraz wychodzę do roboty, także nie będę mógł pisać z wami i zanurzyć się w ogólnoświatowym spisku. Darujecie? :(

O, widzę, że jest Vimes. Będę spokojniejszy. Walczcie o światową wolność!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 09:07

deszczowy pisze:Brak jeszcze tylko Roberta Langdona i illuminatnów.
Szkoda czasu, żeby dyskutować o kiepskiej literaturze.
deszczowy pisze:Chłopcy, weźcie się za jakąś pracę. Ja zaraz wychodzę do roboty, także nie będę mógł pisać z wami i zanurzyć się w ogólnoświatowym spisku. Darujecie? :(
Fajnie, że znalazłeś robotę, gratuluję :ok:. Jednak jak patrzę na statystyki to widzę, że praca chyba Cię zbytnio nie absorbuje, skoro w tym miesiącu zdążyłeś już nasmarować 69 postów na forum? Tylko nie mów, że przyjąłeś ofertę z Pink Pressu?
deszczowy pisze:O, widzę, że jest Vimes. Będę spokojniejszy. Walczcie o światową wolność!
Fight oppression :smile:!

Czy Agnelli również uczęszczał na spotkania Bilderbergu, czy dopiero Elkann wpadł na ten pomysł?


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 10:09

Vimes pisze:
deszczowy pisze:Brak jeszcze tylko Roberta Langdona i illuminatnów.
Szkoda czasu, żeby dyskutować o kiepskiej literaturze.
A nie szkoda w ogóle czasu na dyskusję o masonach? ;)
deszczowy pisze:Chłopcy, weźcie się za jakąś pracę. Ja zaraz wychodzę do roboty, także nie będę mógł pisać z wami i zanurzyć się w ogólnoświatowym spisku. Darujecie? :(
Vimes pisze:Fajnie, że znalazłeś robotę, gratuluję :ok:. Jednak jak patrzę na statystyki to widzę, że praca chyba Cię zbytnio nie absorbuje, skoro w tym miesiącu zdążyłeś już nasmarować 69 postów na forum?
A nie zauważyłeś, że jeszcze miesiąc temu było około 100? ;)
Vimes pisze: Tylko nie mów, że przyjąłeś ofertę z Pink Pressu?
Wybrałem PAP.
Vimes pisze: Czy Agnelli również uczęszczał na spotkania Bilderbergu, czy dopiero Elkann wpadł na ten pomysł?
Trzeba by dopaść jakies protokoły....


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 10:31

Vimes pisze:
Czy Agnelli również uczęszczał na spotkania Bilderbergu, czy dopiero Elkann wpadł na ten pomysł?
http://www.mega.nu/ampp/bildattend.html

Z podanego wyżej źródła wynika iż zarówno Umberto jak i Gianni byli członkami zjazdów.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 11:21

deszczowy pisze:
Vimes pisze:
deszczowy pisze:Brak jeszcze tylko Roberta Langdona i illuminatnów.
Szkoda czasu, żeby dyskutować o kiepskiej literaturze.
A nie szkoda w ogóle czasu na dyskusję o masonach? ;)
Ja na razie dyskutuję o dwóch konkretnych ludziach Jacquesie Attalim i Billu Gatesie, a nie bliżej nieokreślonych masonach. Pierwszy z nich oprócz składania propozycji stworzenia rządu światowego wsławił się również tym, że ustąpił wskutek skandalu po ujawnieniu informacji, że EBOiR wydał więcej pieniędzy na własne potrzeby (m.in. ponad 100 mln $ na wyposażenie londyńskiej siedziby banku), niż na pomoc dla krajów Europy Środkowej i Wschodniej oraz byłego ZSRR, która jest głównym zadaniem Banku (więcej można przeczytać tutaj, a po polsku krótka notka). Natomiast drugi występuje z wykładami na temat konieczności ograniczenia globalnej populacji za pomocą szczepionek.

Deszczowy, nie obawiam się ekoświra, który mieszka w gliniance, je korzonki i pije wodę ze strumyka. Jednak kiedy ekoświr ma do dyspozycji kilkadziesiąt miliardów dolarów i mówi o ograniczaniu globalnej populacji to budzi mój niepokój.
deszczowy pisze:
Vimes pisze:
deszczowy pisze:Chłopcy, weźcie się za jakąś pracę. Ja zaraz wychodzę do roboty, także nie będę mógł pisać z wami i zanurzyć się w ogólnoświatowym spisku. Darujecie? :(
Fajnie, że znalazłeś robotę, gratuluję :ok:. Jednak jak patrzę na statystyki to widzę, że praca chyba Cię zbytnio nie absorbuje, skoro w tym miesiącu zdążyłeś już nasmarować 69 postów na forum?
A nie zauważyłeś, że jeszcze miesiąc temu było około 100? ;)
Wybacz, ale nie śledzę Twoich statystyk na bieżąco :prochno:.
deszczowy pisze:
Vimes pisze: Tylko nie mów, że przyjąłeś ofertę z Pink Pressu?
Wybrałem PAP.
Zagadka rozwiązana, biorąc pod uwagę Twoją ostatnią zmianę preferencji politycznych, teraz już wiem, kto tworzy te "Serwisy Informacji Zleconych PAP", o których pisał Krzysztof Feusette: "Mistrzostwa Europy w jednym okienku" :smile:.
blackadder pisze:
Vimes pisze:Czy Agnelli również uczęszczał na spotkania Bilderbergu, czy dopiero Elkann wpadł na ten pomysł?
http://www.mega.nu/ampp/bildattend.html

Z podanego wyżej źródła wynika iż zarówno Umberto jak i Gianni byli członkami zjazdów.
Berlusconi i Moratti się nie załapali :think:.


Obrazek
ODPOWIEDZ