Juve zagra w LE? dyskwalifikacja Napoli

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2011, 20:47

Ouh_yeah pisze:Pierwszy krok w stronę wykrycia afery wykonał nie kto inny jak wybitny włoski taktyk i do niedawna trener Juventusu Luigi Del Neri, który stwierdził że mijający sezon był bardzo dziwny.
On mowil o wychodzacym rajdzie z bramki Buffonie przez pol boiska, oraz o ofensywnych akcjach Motty a przypadkiem odkryl afere :-D :lol:





KLIK ==>www
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2011, 21:10

no oby nie bylo ze Del Beri tez jest umoczony.... W koncu pare razy dalismy se wyrwac wynik z 2:0... :prochno:


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2011, 22:41

Ho, ho, ho. Coraz ciekawiej się robi. Jeżeli cokolwiek z tego jest prawdą i udowodni się to klubom, to niech ich karzą z taką surowością, jak Juventus w 2006 roku. Niech wszyscy będą równi wobec prawa. :]


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2011, 22:45

Kolejny newsik mówiący o tym, że prawdopodobne jest, iż to kierownictwa klubów są zamieszane w korupcję. Robi się ciekawa sytuacja. Praktycznie w każdym newsie mowa jest o Romie, która ma nowego właściciela. Chłop pewnie nie wiedział, co było grane przed jego przyjściem :lol: Początkowo sprawa wydawała się błaha, teraz, szczerze mówiąc , rozmiary afery zaczynają mnie przerażać, jeśli to oczywiście prawda. Ciekawe też, jak zareagują najlepsi piłkarze Napoli jeśli okaże się, że nie wystąpią w pucharach?? :think: Lavezzi - smaczny kąsek :smile:


Obrazek
Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2011, 10:00

Robicie sobie chłopaki apetyt, ale życie jest brutalne - w 2006 były nagrane rozmowy z udziałem Interu ( Fachetti?) i dziwnym trafem w ogóle nie trafiły pod lupę prokuratora. Inter raczej już nie beknie, co do Romy - jeśli okaże się, że w zabawę bawili się piłkarze ( a nie prezesi) to pewnie bekną tylko zawodnicy ( zawieszenia, kary finansowe), a nie kluby...

Jeszcze co do Milanu, słowa kogoś rzetelniejszego niż te wszystkie kebaby i Agnieszki z pilka.pl:

Kod: Zaznacz cały

Ten news jest też na MilanNews... i brzmi zupełnie inaczej. Według <i>La Gazzetta del Mezzogiorno</i> "Szajka" Signoriego i Bellavisty próbowała ustawić wynik meczu Milan - Bari. Kontaktowali się w tej sprawie z piłkarzami Bari, ale nie było odzewu z ich strony. Ktoś tu ewidentnie nagina fakty. Albo - co zdarza się na wielu portalach - newsmani nie znają włoskiego, a teksty wrzucają do translatora i resztę zgadują. Warto zauważyć, że oryginalny tytuł newsa był inny - widać to po linku. Żal...
by Tomek.


FORZA MILAN!
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2011, 10:16

http://www.pilka.pl/v99o,vieri-i-totti- ... nia-meczow

I kolejny newsik.... Ale ze Totti? Coś mi się wierzyć nie chce... Tak czy owak żalix dla Włoskiej Piłki.... Jeden wielki burdel.... I która wielka gwiiazda bedzie chciala przyjsc do tak nadszarpnietej i skorumpowanej ligi... Serie A spada na dno...


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2011, 10:21

FelekJUVE pisze:http://www.pilka.pl/v99o,vieri-i-totti- ... nia-meczow

I kolejny newsik.... Ale ze Totti? Coś mi się wierzyć nie chce... Tak czy owak żalix dla Włoskiej Piłki.... Jeden wielki burdel.... I która wielka gwiiazda bedzie chciala przyjsc do tak nadszarpnietej i skorumpowanej ligi... Serie A spada na dno...
Jeżeli takie nazwiska byłyby umoczone, to już sam nie wiem, czy może być gorzej dla Serie A. Jestem ciekawy, czy UEFA może zdyskwalifikować całą ligę na dany sezon w europejskich pucharach.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2011, 10:25

Paolo#3 pisze:Robicie sobie chłopaki apetyt, ale życie jest brutalne - w 2006 były nagrane rozmowy z udziałem Interu ( Fachetti?) i dziwnym trafem w ogóle nie trafiły pod lupę prokuratora. Inter raczej już nie beknie, co do Romy - jeśli okaże się, że w zabawę bawili się piłkarze ( a nie prezesi) to pewnie bekną tylko zawodnicy ( zawieszenia, kary finansowe), a nie kluby...
Tak jak mówisz, Inter nie beknie na pewno. Jak miałby być wyciągnięte jakieś konsekwencje wobec nich, to już dawno temu.
Nie dziw się, że wielu z nas tak "napala" się na kary za tego typu afery. Dobrze wiesz, co nas spotkało w 2006r i pewnie dobrze wiesz, co innych NIE spotkało
Antichrist pisze:Jeżeli takie nazwiska byłyby umoczone, to już sam nie wiem, czy może być gorzej dla Serie A. Jestem ciekawy, czy UEFA może zdyskwalifikować całą ligę na dany sezon w europejskich pucharach.
Teoretycznie chyba może :doh: sam nie wiem. Jeśli się dobrze orientuję, to po Heysel z pucharów zostały wykluczone wszystkie angielskie zespoły, więc w szczególnych przypadkach jest możliwe odsunięcie od Europy całej ligi


Obrazek
marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2011, 10:42

Antichrist pisze: Jestem ciekawy, czy UEFA może zdyskwalifikować całą ligę na dany sezon w europejskich pucharach.
Pewnie może, ale tego nie zrobi... Kasa, kasa... nie kalkuluje się uefie stracić topowe włoskie kluby w europejskich pucharach. Co by nie powiedzieć Milan, Inter czy Roma przyciągną przed telewizory więcej ludzi niż, no właśnie kto...? Pewnie w przypadku wykluczenia całej włoskiej federacji łatwiejszą drogę do pucharów miała by nasza Wisełka :think: Szczególnie LM to ogromna machina do zarabiania kasy. Zarabia UEFA, zarabiają sponsorzy, zarabiają stacje TV. Już tak sprawie łeb ukręcą, żeby wyjść na swoje.

Żal tylko Juve... że te parę lat temu daliśmy się tak łatwo stłamsić :doh:


FORZA JUVE !!!
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2011, 13:21

Serie A znowu dostanie po dupie;/ a szczerze już wierzyłem, że wraca na swoje miejsce Inter- wiadomo, Milan- ciągle się wzmacnia, Roma - szejkowie, Juventus- ciągle się wzmacnia + ciekawe zespoły walczące o czuba Udinese,Lazio,Napoli ;/ do tego włączyć mogłaby się Viola, jak zażegna kryzys.


:angry: :angry: :angry:

Tyle złego zrobiło Calciopolli a teraz mamy znowu coś takiego dostać??!!


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2011, 00:53

Chwile mnie tu nie było a tu takie ekscesy :lol: . Akurat co do Tottiego - nie zdziwiło by mnie to. To piłkarz o całkiem innej mentalności niż DP, Zanetti czy Maldini.

Zle się dzieje we Włoskiej piłce, czekam na komentarz ze strony Bunga Bunga Berlusconiego...

Inter się dobrze trzyma, jeszcze nic nie wykryli :prochno: .


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2011, 01:57

pumex pisze:
Antichrist pisze:Jeżeli takie nazwiska byłyby umoczone, to już sam nie wiem, czy może być gorzej dla Serie A. Jestem ciekawy, czy UEFA może zdyskwalifikować całą ligę na dany sezon w europejskich pucharach.
Teoretycznie chyba może :doh: sam nie wiem. Jeśli się dobrze orientuję, to po Heysel z pucharów zostały wykluczone wszystkie angielskie zespoły, więc w szczególnych przypadkach jest możliwe odsunięcie od Europy całej ligi
Pumex, zmiłuj się! Na Heysel zginęło 39 osób! Tutaj ktoś może dostać pstryczka, ale nie ma podstaw do relegacji całej ligi zz pucharów.


Szanujmy się, tak?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2011, 08:12

mixery pisze:(...)Akurat co do Tottiego - nie zdziwiło by mnie to. To piłkarz o całkiem innej mentalności niż DP, Zanetti czy Maldini.(...)
Z wrzucaniem Maldiniego do tego samego koszyczka, co DP jeszcze bym się wstrzymał ;-)
http://www.sport.pl/pilka/1,65083,93350 ... upcje.html


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2011, 08:45

deszczowy pisze:Pumex, zmiłuj się! Na Heysel zginęło 39 osób! Tutaj ktoś może dostać pstryczka, ale nie ma podstaw do relegacji całej ligi zz pucharów.
Szanujmy się, tak?
No tak, tak, masz rację. Chciałem tylko przytoczyć przykład, że w przeszłości były wykluczane całe ligi. Faktycznie, trochę nie na miejscu :oops:


Obrazek
Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2011, 12:58

Zle się dzieje we Włoskiej piłce, czekam na komentarz ze strony Bunga Bunga Berlusconiego...
A po co ma niby komentowac sprawy Tottiego i Romy?


FORZA MILAN!
ODPOWIEDZ