Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 12:35

Aż dziwne, że nikt nie założył takiego tematu...

17 maja premiera tej chyba najbardziej oczekiwanej w tym roku gry.

Zaprezentowane już zostały składy edycji (w tym Kolekcjonerskiej) a także próbka walki i polskiej wersji językowej gry. Jak dla mnie to będzie świetna gra i już zamówiłem EK :)

A co Wy sądzicie o drugiej odsłonie "Wieśka"??


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 16:16

Ostatnimi czasy gram jedynie w najnowsze odsłony Fify, ewentualnie gry z czasów mojej młodości :) jak "Twierdza". Wyjątkiem od tej reguły był właśnie "Wiedźmin".
Pierwsza częśc była po prostu genialna. Na pewno dorwę się do drugiej zaraz po premierze.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2011, 09:37

EK zamowiona a wczoraj nawet kupilem Playboya w ktorym gwiazda pozujaca jest Triss Merigold...musze przyznac ze to co panowie odwalili z ta kobitka to majstersztyk.

Wyglada mniej Photoshopowo niz niejedna laska na kolejnych stronach ;)



A wracajac do gry to ponoc Wiedzmin byl najlepsza gra RPG wszechczasow a Wiedzmin 2 ma byc najlepsza gra wogole...oby !


Boje sie tylko o dwie rzeczy :

1) kiedy znajde te kilkadziesiat godzin potrzebne na przejscie gry
2) czy bede mial na czym zagrac ;)


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2011, 10:09

white_wolv pisze:EK zamowiona a wczoraj nawet kupilem Playboya w ktorym gwiazda pozujaca jest Triss Merigold...musze przyznac ze to co panowie odwalili z ta kobitka to majstersztyk.
Wyglada mniej Photoshopowo niz niejedna laska na kolejnych stronach ;)
Rozumiem oglądanie photoshopowych lasek, ale takich z krwi i kości, ciepłych, ale kupowanie gazety dla jakiegoś wytworu męskiej wyobraźni? Sorry, ale jeśli twórca sięga po takie metody marketingu a potencjalny konsument, jakby to powiedział Tony Montana, daje się wydymać i kupuje całą gazetę żeby się podniecać zlepkiem kilku tysięcy pikseli to muszę stwierdzić jedno: jak zwykle najlepiej na tym wychodzi kapitalista, czyli Playboy.:prochno:
white_wolv pisze: A wracajac do gry to ponoc Wiedzmin byl najlepsza gra RPG wszechczasow a Wiedzmin 2 ma byc najlepsza gra wogole...oby !


Weź...myślałem, że już niczym mnie nie zaskoczysz, ale po tym co teraz przeczytałem ciśnie się na usta tylko jedno: przerażasz mnie. :roll: PO CZYM wnosisz, że Wiedźmin był NAJLEPSZĄ GRĄ RPG (w ile innych grałeś?)? W ogóle, czym uprawniasz swoje stwierdzenie, że Wiedźmin drugi będzie NAJLEPSZĄ GRĄ w ogóle? Co, panowie z CD-Projekt RED tak twierdzą? :wink:


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 maja 2011, 10:38

Najbardziej oczekiwana gra roku? Nie wydaje mi się, najlepsze RPG w historii? Nie rozśmieszaj mnie, jeżeli człowiek się w czymś nie orientuje niech nie pisze głupot.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2011, 11:44

Przecież white_wolv wyraźnie napisał słowo "ponoć", po co ta nagonka?


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2011, 19:09

Czy najlepsze RPG w historii to nie wiem, bo praktycznie w ogóle w RPG nie grałem. Niemniej pierwsza część jest w ścisłej czołówce najlepszych gier, z którymi się w życiu spotkałem. Pewnie w jakimś stopniu także dlatego, że jestem wielkim fanem całej sagi, ale raczej niewielkim.

A, no i także boję się trochę, czy mój komputer podoła tej grze :)


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2011, 19:36

FalsoVero pisze:Najbardziej oczekiwana gra roku? Nie wydaje mi się, najlepsze RPG w historii? Nie rozśmieszaj mnie, jeżeli człowiek się w czymś nie orientuje niech nie pisze głupot.
Naucz się czytać :roll: . Ja napisałem, że jest to "chyba najbardziej oczekiwana gra roku" biorąc pod uwagę jakie jest zainteresowanie na forach związanych z grami oraz liczbę zamówionych kolekcjonerek (ponad 9000 zamówionych z 10 000 dostępnych). Podaje też link do statystyk, gdyby ktoś mi nie wierzył na słowo http://www.gram.pl/upl/news/20101122184520.jpg.

A jak trafnie zauważył Mati - white_wolv napisał "ponoć.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2011, 23:03

Czy bedzie czy nie to kwestia gustow.."ponoc" ma byc :lol: Po sukcesie pierwszej wydawalo sie ze wiecej osiagnac juz nie mozna a tutaj wydaje sie ze tworcy nabrali porzadnego rozmachu.

Co do Triss to ja zwrocilem uwage na arcydzielo wyrzezbienia piksel po pikselu modelu zblizonego do realnej postaci , jak widac niektorzy sa przyzwyczajeni do przerobek w druga strone..jak kto woli.

Jakos odzalowalem tym wrednym kapitalistom te 9zl..stac mnie :wink:
Ostatnio zmieniony 03 maja 2011, 23:07 przez white_wolv, łącznie zmieniany 1 raz.


Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2011, 23:04

Panowie jak polskie to nie znaczy najlepsze :) Z wieśkiem w maju ma premierę jeszcze L.A. Noire od Rockstara a później Mass Effect 3 od bioware. Wiedźmina pierwszego dorwałem dość późno (kupiłem na śwątecznej wyprzedaży steama) i gra jest świetna, bardzo przypadła mi do gustu. Dlatego też dwójkę kupię na pewno i nie szczędźmy kasy (tych 80zł) bo wspieramy rodaków, a za grę i tak pewnie będzie warto wyłożyć te pieniądze.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2011, 00:41

Bianconeri23 pisze:Panowie jak polskie to nie znaczy najlepsze :)
E tam, po co tak myśleć. Niemcy robią bardzo dobre samochody i pewnie nie czują przymusu porównywania się do innych ;).


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2011, 12:54

Gandalf8 pisze:
Naucz się czytać :roll: . Ja napisałem, że jest to "chyba najbardziej oczekiwana gra roku"
Nie piłem do Ciebie także Ty się naucz czytać.

Bianconeri23 pisze:Panowie jak polskie to nie znaczy najlepsze :) Z wieśkiem w maju ma premierę jeszcze L.A. Noire od Rockstara a później Mass Effect 3 od bioware.
. Na bank będą kandydować do gry roku ale o dziwo L.A Noire ale to IP w o ogóle mnie nie przekonuje a w ME nigdy mnie nie "rajcowało" wolę klimaty TES


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2011, 15:50

Jest to najbardziej oczekiwana gra dla mnie w tym roku, nawet przed Mass Effect 3 ;) Pierwszy Wiedźmin był świetny, druga część ma być jeszcze spooooro lepsza, więc miejmy nadzieje ,że osiągnie olbrzymi sukces na całym świecie. Oczywiście EK dawno zamówiona ;)


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 maja 2011, 23:48

FalsoVero pisze:
Gandalf8 pisze:
Naucz się czytać :roll: . Ja napisałem, że jest to "chyba najbardziej oczekiwana gra roku"
Nie piłem do Ciebie także Ty się naucz czytać.

Dziwne, bo to ja pisałem o "chyba najbardziej oczekiwanej grze tego roku" a white_wolv nawet o tym nie wspomniał, tylko napisał o "ponoć najlepszym RPG", więc z tego wynika, że pierwsza część Twojej wypowiedzi odnosiła się do moich słów a druga do słów white_wolv'a. Morał z tego taki, że to Ty naucz się czytać :)
Juventino79 pisze:Jest to najbardziej oczekiwana gra dla mnie w tym roku, nawet przed Mass Effect 3
Ja jeszcze czekam na Heroes VI, (premiera z czerwca została przesunięta na wrzesień), ale i tak Wiesiek jest u mie na pierwszym miejscu :D


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 maja 2011, 10:25

Gandalf8 pisze: Dziwne, bo to ja pisałem o "chyba najbardziej oczekiwanej grze tego roku" a white_wolv nawet o tym nie wspomniał, tylko napisał o "ponoć najlepszym RPG", więc z tego wynika, że pierwsza część Twojej wypowiedzi odnosiła się do moich słów a druga do słów white_wolv'a. Morał z tego taki, że to Ty naucz się czytać :)
:D
Wyśmiałem "chyba najbardziej oczekiwaną grę roku", a w drugiej części odniosłem się do samego WW.

Heroes dla mnie skończyły się na trzeciej części, czwórka w ogóle do mnie nie przemówiła.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
ODPOWIEDZ