Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2011, 22:00

FalsoVero pisze:
Gandalf8 pisze: Dziwne, bo to ja pisałem o "chyba najbardziej oczekiwanej grze tego roku" a white_wolv nawet o tym nie wspomniał, tylko napisał o "ponoć najlepszym RPG", więc z tego wynika, że pierwsza część Twojej wypowiedzi odnosiła się do moich słów a druga do słów white_wolv'a. Morał z tego taki, że to Ty naucz się czytać :)
:D
Wyśmiałem "chyba najbardziej oczekiwaną grę roku", a w drugiej części odniosłem się do samego WW.

Heroes dla mnie skończyły się na trzeciej części, czwórka w ogóle do mnie nie przemówiła.
A tutaj się z Tobą zgadzam - czwórka to zdecydowanie najgorsza ze wszystkich części :/ Piątka już była nieco lepsza, ale od trójki i tak dzieliły ją lata świetlne :whistle:

A wracając do Wiedźmina to tak się zastanawiam czy wszystkie 10tys sztuk Edycji Kolekcjonerskiej zostanie zamówione przed premierą czy część po premierze (w tej chwili zostało już tylko 769 sztuk).

white_wolv pisze:EK zamowiona a wczoraj nawet kupilem Playboya w ktorym gwiazda pozujaca jest Triss Merigold...musze przyznac ze to co panowie odwalili z ta kobitka to majstersztyk.

Wyglada mniej Photoshopowo niz niejedna laska na kolejnych stronach
Też dziś kupiłem (9,99 to nie majątek a będzie świetnym "uzupełnieniem" Edycji Kolekcjonerskiej) i jak najbardziej zgadzam się z Twoimi słowami, które tutaj pozwoliłem sobie zacytować :)


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
esteban

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2010
Posty: 117
Rejestracja: 22 października 2010

Nieprzeczytany post 27 maja 2011, 19:34

Grał już ktoś?Co o tym sądzicie?Warto kupować?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2011, 21:31

esteban pisze:Grał już ktoś?Co o tym sądzicie?Warto kupować?
Niewiem nie grałem ale podobno bardzo krótka ta gierka :whistle: Kumpel przeszedł ją w dwa dni...


Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 01:04

Teraz Barack Obama będzie grał w tą gre:) a sam nigdy nie słyszałem o tej gierce i nie grałem ani nie czytałem jedyną grą jaką gram jestb
PRO EVOLUTION wszystkie wersje obecnie 11 i z kolegami lub kuzynem gramy eh kolega tylko Liverpool a kuzyn tylko Chelsea a ja wszystkim przede wszystkim JUVE


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 11:11

<<W@jTEk>> pisze:
esteban pisze:Grał już ktoś?Co o tym sądzicie?Warto kupować?
Niewiem nie grałem ale podobno bardzo krótka ta gierka :whistle: Kumpel przeszedł ją w dwa dni...
Tak tylko, że przejść można ją na kilkanaście sposobów :) Zresztą ja nie słyszałem , żeby była krótka. Najpierw muszę skończyć jedynkę, jestem na ostatnim rozdziale, ale 2 czeka już zainstalowane.


#AllegriOut
esteban

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2010
Posty: 117
Rejestracja: 22 października 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 13:08

Marchisio87 pisze:Teraz Barack Obama będzie grał w tą gre:) a sam nigdy nie słyszałem o tej gierce i nie grałem ani nie czytałem jedyną grą jaką gram jestb
PRO EVOLUTION wszystkie wersje obecnie 11 i z kolegami lub kuzynem gramy eh kolega tylko Liverpool a kuzyn tylko Chelsea a ja wszystkim przede wszystkim JUVE
No to pograj czasem w coś innego niż tylko PES :-D

Pierwsza część wiedźmina była jak na polskie realia znakomita, mam nadzieję że na dwójce się nie zawiodę.


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2011, 14:24

Do przejścia gry potrzeba na oko koło 25 godzin- może nie jakoś bardzo długo ale gra ma 2 zupełnie inne ścieżki fabularne więc można ją spokojnie przejść 2 razy.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2011, 20:06

Ogólnie Wiedźmin 2 jest bardzo dobrą grą nie licząc paru niedogodność (część poprawiły patche). Najbardziej zawiodłem się jednak długością aktu 3 i epilogu, są znacznie krótsze niż 2 wcześniejsze akty. Co do innych niedoróbek najbardziej zirytował mnie sposób robienia savów. To że nie da się ich nadpisywać jest wielkim nieporozumieniem, gdy grałem jednocześnie z bratem bardzo szybko mieliśmy 300 savów a każdy od 5-do 13 Mb.
P.S Gdy wyjdzie jeszcze parę patchy mam zamiar przejść grę drugą ścieżką.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2011, 14:49

Trochę niestety tak jest że pod koniec 2 aktu akcja nabiera niesamowitego tempa, wszystko dzieje się szybko... i nagle jesteśmy na końcu gry. Ale za to prolog trochę trwał :wink:


ODPOWIEDZ