NOWE AKCJE !!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 marca 2011, 16:40

kiedy będzie jakaś akcja chodzi mi ze bedzie coś do kupienia bo teraz przeglądałęm forum i nawet nie wiedziałęm że było można kupić szaliki juve które bardzo mi sie podobały szkode że nie wiedziałem !! i prośba do juvepoland jak teraz bedą jakieś nowe akcje np. sprzedąz koszulek czy coś to napiszcie to w newsie więcej osób by kupywało !! mam nadzieję że coś niedługo będzie :)


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2011, 17:04

goldi16 pisze:i prośba do juvepoland jak teraz bedą jakieś nowe akcje np. sprzedąz koszulek czy coś to napiszcie to w newsie więcej osób by kupywało !! mam nadzieję że coś niedługo będzie :)
Przy wielu akcjach były wielokrotnie wrzucane takie newsy na stronie w polu wydarzenia, tak więc trudno było je ominąć. Wystarczy śledzić na bieżąco stronę :wink:


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 marca 2011, 19:03

codziennie wchodze na strone kilka razy dziennie ale o tym na 100% nie pisaliście w polu wydarzenia http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=20494


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2011, 11:06

Tej akcji faktycznie nie było ale reszta była wiem bo dzięki temu sam kupiłem :) A poza tym na głównej co zdążyłem zauważyć są informacje dotyczące akcji których organizatorem jest JPC. Przykład Bluzy, koszulki, szaliki na których widniało logo JPC. :P A jeżeli chcesz kupować na akcjach które robią Tabo89 i Faja musisz przeglądać częściej forum ;)


FORZA JUVE
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2011, 14:47

Akcje Faji i Tabo też są często na głównej. :wink:


Filip.Szewczyk10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 stycznia 2011
Posty: 12
Rejestracja: 18 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2011, 21:47

vlepki by sie przydały, ale to wszystko zależy od organizujących akcje, więc ja sie nie wtrącam bo na tym sie nie znam:)


WADMIN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 81
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2011, 22:53

Wlepki by się jeszcze przydały a ty ani widu ani słychu ;]


Na zawsze wierny biało-czarnym barwom!!! JUVENTUS Per Sempre!!!


"Hej, hej, życie to bajka, gdy wiatr szumi na wantach."
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2011, 18:28

Jak chcecie wlepki to sami je zorganizujcie. Czy tak ciężko jest pojąć, że jak ktoś będzie chciał zorganizować akcję z vlepkami i będzie miał taką możliwość to je zorganizuje i żadne krzyki "Chcę vlepki!" mu do tego potrzebne nie będą?


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2011, 23:44

Mietson pisze:Jak chcecie wlepki to sami je zorganizujcie. Czy tak ciężko jest pojąć, że jak ktoś będzie chciał zorganizować akcję z vlepkami i będzie miał taką możliwość to je zorganizuje i żadne krzyki "Chcę vlepki!" mu do tego potrzebne nie będą?

Gdzie tutaj są krzyki "Chce vlepki!"?? Ludzie wyrażają swoją opinię o tym, że chętnie by takie vlepki zakupili, gdyby ktoś zorganizował akcję i może właśnie dzięki dużemu zainteresowaniu ktoś się tego podejmie a jak Ciebie ten temat nie interesuje to nie musisz sobie nabijać postów wypowiadając się w nim... Dziwi mnie ten twój post, bo większość Twoich wypowiedzi w innych tematach głupia nie jest :)

A co do vlepek to wydaje mi się, że jak będzie zainteresowanie to i organizator się znajdzie - wszystko jest kwestią czasu :)


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2011, 00:18

Mietson pisze:Jak chcecie wlepki to sami je zorganizujcie. Czy tak ciężko jest pojąć, że jak ktoś będzie chciał zorganizować akcję z vlepkami i będzie miał taką możliwość to je zorganizuje i żadne krzyki "Chcę vlepki!" mu do tego potrzebne nie będą?
Może i tak ... ale z drugiej strony wiadomo że ktoś "ogarnięty" chętny i doświadczony przeprowadzi już takową akcje bezproblemowo szybko i wie co i jak. Nowicjusz w takiej akcji może nie wypalić w sumie to moje zdanie :)


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2011, 12:18

Sajan pisze:
Mietson pisze:Jak chcecie wlepki to sami je zorganizujcie. Czy tak ciężko jest pojąć, że jak ktoś będzie chciał zorganizować akcję z vlepkami i będzie miał taką możliwość to je zorganizuje i żadne krzyki "Chcę vlepki!" mu do tego potrzebne nie będą?
Może i tak ... ale z drugiej strony wiadomo że ktoś "ogarnięty" chętny i doświadczony przeprowadzi już takową akcje bezproblemowo szybko i wie co i jak. Nowicjusz w takiej akcji może nie wypalić w sumie to moje zdanie :)
Nie tylko twoje :wink:

Nowa akcja byłbym za, fajne byłyby vlepki. Szkoda, że akcja Tabo z ręcznikami nie wyszła :cry:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Mateo21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 239
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2011, 12:48

Sajan pisze:
Mietson pisze:Jak chcecie wlepki to sami je zorganizujcie. Czy tak ciężko jest pojąć, że jak ktoś będzie chciał zorganizować akcję z vlepkami i będzie miał taką możliwość to je zorganizuje i żadne krzyki "Chcę vlepki!" mu do tego potrzebne nie będą?
Może i tak ... ale z drugiej strony wiadomo że ktoś "ogarnięty" chętny i doświadczony przeprowadzi już takową akcje bezproblemowo szybko i wie co i jak. Nowicjusz w takiej akcji może nie wypalić w sumie to moje zdanie :)
Kiedyś trzeba zorganizować pierwszy raz! Osoba "ogarnięta" musiała kiedyś pierwszy raz organizować akcje. Nie zgadzam się z twoim argumentem i z twoim zdaniem. Liczą się chęci


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2011, 15:48

Gandalf8 pisze:
Mietson pisze:Jak chcecie wlepki to sami je zorganizujcie. Czy tak ciężko jest pojąć, że jak ktoś będzie chciał zorganizować akcję z vlepkami i będzie miał taką możliwość to je zorganizuje i żadne krzyki "Chcę vlepki!" mu do tego potrzebne nie będą?

Gdzie tutaj są krzyki "Chce vlepki!"?? Ludzie wyrażają swoją opinię o tym, że chętnie by takie vlepki zakupili, gdyby ktoś zorganizował akcję i może właśnie dzięki dużemu zainteresowaniu ktoś się tego podejmie a jak Ciebie ten temat nie interesuje to nie musisz sobie nabijać postów wypowiadając się w nim... Dziwi mnie ten twój post, bo większość Twoich wypowiedzi w innych tematach głupia nie jest :)

A co do vlepek to wydaje mi się, że jak będzie zainteresowanie to i organizator się znajdzie - wszystko jest kwestią czasu :)
Nie nabijam sobie postów, po prostu bawi mnie nieco sytuacja gdzie z propozycją akcji wychodzi osoba, która tej akcji nie organizuje :) Tak samo drażni mnie to, że w akcji z t-shirtami jest miliard postów "Faja, kiedy koszulki?". W połączeniu z zaleganiem z wpłatami, zupełnie się nie dziwię, że nikt akcji organizować nie chce. Może za ostro to napisałem, przyznaję.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2011, 17:12

Mateuszello pisze:Nowa akcja byłbym za, fajne byłyby vlepki. Szkoda, że akcja Tabo z ręcznikami nie wyszła :cry:
Mam tam połapane jakieś wstępne kontakty ale z braku czasu i ochoty się już w to nie bawię. Ale jakby ktoś był zainteresowany to podzielę się tym co do tej pory ustaliłem.

I nie pitolcie mi tu, że wy się do tego nie nadajecie, nie jesteście ogarnięci czy coś bo to nie jest wielka filozofia.. po prostu się Wam nie chce.


Obrazek
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2011, 18:00

Fajna akcja była by też z poszewkami ale na normalną poduszkę i kołdrę, bo ten wzór z allegro taki sobie jest.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
ODPOWIEDZ