Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2023, 10:28

Ten jaki pamiętliwy :punish: :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2023, 17:28

szczypek pisze:
10 lipca 2023, 12:52
Volto pisze:
05 czerwca 2023, 22:44
szczypek pisze:
05 czerwca 2023, 21:56
Zostanie.
Gdyby miał zostać zwolniony, wydarzyłoby się to już dawno. A teraz każdy kolejny dzień zmniejsza to prawdopodobieństwo.
Nie zostanie.

W Juve nie zwalnia się parę meczów przed końcem sezonu. Każdy trzeźwo myślący kibic zdaje sobie sprawę, że decyzje zapadną po wszystkim, a najpierw ogłoszony zostanie nowy DS. Każdy kolejny dzień to bliżej pożegnania Maxa. Życie to nie FM, a nasz klub jest również notowany na giełdzie, śmiem twierdzić, że żadne nagłe i pochopne decyzje - nie pomagają.
No dobra, minął miesiąc. Mamy nowego DS i nic się nie wydarzyło. Podtrzymujesz, że nie zostanie?
Jasne, że nie i jestem ogromnie zdziwiony. Pieniądze jakie przez niego i jego sztab JUŻ straciliśmy (co się zapewne powtórzy) są niewspółmierne do ubytku w razie jego zwolnienia, tym bardziej, że miał całkiem lukratywną ofertę od Arabów, to był ten czas. Decyzja jest niezrozumiała zarówno ze sportowego jak i ekonomicznego punktu widzenia, a polega tylko i wyłącznie na nadziei, iż po dwóch słabych sezonach nagle coś odpali, pomimo cięć budżetowych w kadrze. Może kolejny raz się mylę i zdobędziemy triplette, no ale...
szczypek pisze:
26 kwietnia 2021, 10:18
Dobra, trzeba szantażować. Jeśli Allegri wróci do Juventusu, usuwam konto na JP.
:prochno:
Oczywiście, nie ma sensu usuwać kont przez jakiegoś Taktyka Zmurszałego Murku (niestety nawet betonowym nazwać nie pasuje), przetrwamy i to.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2023, 20:45

VS (dwa bardzo dobre źródła) :

Z końcem sezonu Allegri odchodzi bez względu na wyniki, Conte negocjuje z Juve.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2023, 17:44

Agresti : z końcem sezonu zakończy się obecny cykl trenerski.


Obrazek
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2023, 23:08

Nie wierzę w jakiekolwiek plotki, przecieki, pół informacje o tym kto będzie trenerem w następnym sezonie. Pismaki muszą coś pisać, wymyślać pseudo newsy, w końcu z tego żyją.

PS. Martwi mnie natomiast ten optymizm po zwycięstwie ze słabym Milanem grającym 2/3 meczu w osłabieniu czy wymęczonym zwycięstwie z "gigantem" włoskiej piłki Hellasem. Oby te mało miarodajne zwycięstwa nie przysłoniły rzeczywistych problemów, w tym archaicznego stylu, bo Viola już czeka i zwiera szyki. Oczywiście dostrzegam pewne pozytywne sygnały naszej gry, ale daleko mi do optymizmu.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2023, 23:28

Przed rozpoczeciem tego sezonu allegri mial niby wyleciec jakby nie dostal sie do LM.
Pozniej mial niby wyleciec, bo zmienilismy dyrektora sportowego.

Tylko, ze nikt nie zwracal uwagi na oficjalne komunikaty klubu ktore caly czas podkreslaly znaczenie Allegriego w strukturach klubu.

Na kazdym polu klub probuje pojsc na latwizne (czy to ugoda z FIGC, czy ostatnie wycofanie roszczen dotyczacych calciopoli, czy pozostawienie na pana 4 miejsce gwarantowane).

Czy ma to zwiazek z potencjalna sprzedaza klubu, nie mam pojecia, ale mam nadzieje, ze ten zarzad przejsciowy skladajacy sie z samych adwokatow i innych madrych glow w koncu zostanie zastapiany przez ludzi z jakas pasja.
Chiellini ma wyksztalcenie w kierunku ekonomii zdaje sie, wiadomo, ze ten czlowiek doswiadczenia nie ma, ale przynajmniej budzilby szacunek. Tak czy inaczej widzialbym kogos z charakterem na miejscu prezesa.

Dla juventusu radosc z powodu osiagniecia 3 czy 4 miejsca powinna byc nieakceptowalna, ale kto co lubi. :allegri: :allegri: :allegri: :allegri:


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2023, 12:48

Oczywiscie to czytanie miedzy wieszarmi ale:
Wypowiedział się na temat pracy Matiasa Soule, który obecnie imponuje podczas wypożyczenia do Frosinone:

“Nie miałem wątpliwości, że dobrze poradzi sobie we Frosinone, dobrze radził sobie tutaj już w zeszłym roku. Potrzebował gry, trzymanie go tutaj przez kolejny rok, grającego w niewielu meczach, byłoby szkodliwe dla klubu i dla chłopaka. Zobaczymy co dalej w przyszłym roku”.

Jestem prawie ze przekonany, ze jego rzekoma chec odejscia jest wymyslem dziennikarzy. Chlop ma za wysokie mniemanie o sobie, zeby odpuscic. No chyba ze przyjdzie jakas magiczna oferta z Interu ktory powiedzmy zdobylby mistrzostwo z kontraktem na kilka lat, no to wtedy moze bedzie inaczej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2023, 17:22

VS, bardzo dobre źródło (znajomy Maxa)
Potwierdzają się doniesienia, że w przyszłym sezonie Allegri nie będzie już trenerem.

Inne źródła utrzymują zaś, że Conte jest w stałym kontakcie z zarządem i to on obejmie Juventus po zakończeniu obecnego sezonu.

Mam nadzieję, że pierwsze to prawda a drugie bzdura...


Obrazek
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 17 listopada 2023, 17:38

Podaj nazwisko tego znajomego proszę, albo jaka gazeta, żródło to napisało :D


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 listopada 2023, 18:37

Oldfan pisze:
17 listopada 2023, 17:38
Podaj nazwisko tego znajomego proszę, albo jaka gazeta, żródło to napisało :D
Przecież podał źródło, czytać nie umiesz?


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 listopada 2023, 20:46

MRN pisze:
17 listopada 2023, 17:22
VS, bardzo dobre źródło (znajomy Maxa)
Potwierdzają się doniesienia, że w przyszłym sezonie Allegri nie będzie już trenerem.

Inne źródła utrzymują zaś, że Conte jest w stałym kontakcie z zarządem i to on obejmie Juventus po zakończeniu obecnego sezonu.

Mam nadzieję, że pierwsze to prawda a drugie bzdura...
Niestety, ale wygląda na to, że jeśli dojdzie do wymarzonej przez wielu (w tym mnie) zmiany trenera w Juve, to znów będziemy prowadzeni przez Conte. Wiadomo, że Antek ma parę zalet takich jak dobre przygotowanie drużyny do sezonu pod względem fizycznym, jeżdżenie na duppach do ostatniego gwizdka, wypracowanie pewnych schematów gry (w tym ofensywnych) w przeciwieństwie do Allegriego i jego improwizacji w fazie ataku czy stosunkowo mało kontuzji w drużynie. Z pewnością Conte jest w stanie postawić solidne fundamenty pod przyszły Juventus i rozwinąć paru młodych zawodników. Niemniej osobiście miałbym problem z odpowiedzią czy chciałbym jego powrotu na naszą ławkę trenerską (m.in. z powodu tego, że jako nasz były kapitan objął Inter i pomógł w ich odbudowie, bo jestem pewien, że gdyby zatrudnili wtedy kogoś innego to nie byliby tu gdzie są obecnie).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 17 listopada 2023, 20:54

MRN pisze:
17 listopada 2023, 17:22
VS, bardzo dobre źródło (znajomy Maxa)
Potwierdzają się doniesienia, że w przyszłym sezonie Allegri nie będzie już trenerem.

Inne źródła utrzymują zaś, że Conte jest w stałym kontakcie z zarządem i to on obejmie Juventus po zakończeniu obecnego sezonu.

Mam nadzieję, że pierwsze to prawda a drugie bzdura...
MRN wlewasz we mnie nadzieję, że byle do końca sezonu wytrzymać i może wreszcie będzie koniec. Ale poczekam spokojnie aż się to wydarzy, już nieraz się nastawiałem i było jak było.

Co do Conte, jest jaki jest, odszedł w taki a nie inny sposób, zaliczył przygodę z Interem, ale i tak wolę jego niż Maxa, przynajmniej umie zarazić ambicją i mentalem i z nijakich grajków wykrzesać maksa. W naszym przypadku to naprawdę niemało. Jak nawiąże do sukcesów z pierwszej kadencji to wybrzydzać nie będę. Marzył by się ktoś inny, ale jak się nie ma co się lubi...


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 250
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 17 listopada 2023, 22:04

Mogą nawet Michniewicza wziąć, gorszy nie będzie.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2023, 22:22

Podaję to co wyczytałem. Źródło na VS to 29-5-1985, który prywatnie zna Maxa i to sam Allegri miałby odejść z własnej woli mimo, że Elkann chciałby aby pozostał. Conte mieszka w Turynie, jest w stałym kontakcie z zarządem i dla niego taka posadka przy rodzinie to wymarzona opcja. Ale według mojej opinii potrzebujemy świeżej krwi bo nigdy nie wyjdziemy z gówna. Conte nas opuścił, z interem nas zdetronizował i publicznie wylewał na nas wiadro pomyj. Nie dla tego wała ale nie zdziwi mnie jak ponownie u nas wyląduje. Na chwilę obecna takie wieści są a aj się to ostatecznie skończy to okażę się za kilka miesięcy.


Obrazek
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 18 listopada 2023, 09:37

MRN pisze:
17 listopada 2023, 22:22
Podaję to co wyczytałem. Źródło na VS to 29-5-1985, który prywatnie zna Maxa i to sam Allegri miałby odejść z własnej woli mimo, że Elkann chciałby aby pozostał. Conte mieszka w Turynie, jest w stałym kontakcie z zarządem i dla niego taka posadka przy rodzinie to wymarzona opcja. Ale według mojej opinii potrzebujemy świeżej krwi bo nigdy nie wyjdziemy z gówna. Conte nas opuścił, z interem nas zdetronizował i publicznie wylewał na nas wiadro pomyj. Nie dla tego wała ale nie zdziwi mnie jak ponownie u nas wyląduje. Na chwilę obecna takie wieści są a aj się to ostatecznie skończy to okażę się za kilka miesięcy.
Wiesz wielu pisało że odejdzie już po tamtym sezonie i co? Potem okazało się, że Allegri ma bardzo mocną pozycję w klubie. Teraz też dobrze się spisuje, więc nie wiem po co miałby odchodzić. Ja raczej czytałem, że może zostać na jeszcze kilka lat ;)


ODPOWIEDZ