Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 250
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 21 listopada 2023, 17:39

Bobby X pisze:
21 listopada 2023, 09:01
Ty naprawdę liczyłeś, że człowiek miliona wcieleń i jednego średnio działającego mózgu, Ci odpowie ? Za dużo argumentow, lepiej poszczekac pod komentarzami teraz, oraz na czacie, udając, że tego nie widzi.
Każdy dzień zaczynam z nadzieją, że wczoraj był tym ostatnim dniem kiedy na JP użytkownicy przestaną odpisywać trollowi i skończy się epoka żenady.
Jak widać od jutra zaczynam od nowa.
Użytkownik Bart985 lubi to :ok:


Obrazek
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 26 listopada 2023, 22:10

vitoo pisze:
19 listopada 2023, 18:14
Oldfan pisze:
18 listopada 2023, 23:44
Co do Allegriego, to nie ma żadnych wiarygodnych żródeł, że miałby odejść .. Nie ma ku temu też żadnego powodu, bo przecież robi wyniki ponad stan kadrowy.
A to czasem nie Ty jakiś czas temu pisałeś o tym, jak super zawodników ma do dyspozycji Allegri w Juventusie na czele z Rabiotem?

I zaraz, zaraz... jakie wyniki nazywasz wynikami "ponad stan kadrowy"? Czy Ty właśnie sugerujesz, że Allegri w sezonie 2021/22 miał do dyspozycji gorszą kadrę niż Lazio, Roma, Fiorentina czy Zenit, czy że w ubiegłym sezonie lepszymi zawodnikami dysponowali trenerzy Atalanty, Romy, Maccabi Hajfa, Nantes czy Freiburga?

Zasadniczo jako wyniki ponad stan kadrowy z ostatnich dwóch lat można postrzegać jedynie wyprzedzenia Chelsea w grupie 21/22 (choć jak sobie przypomnę to 0:4 w Londynie to...) i teoretyczne wyprzedzenie Milanu o 2 pkt w kampanii 22/23. Jak dla mnie to zdecydownie zbyt mało, by pisać, że Allegri wykonuje aż tak dobrą robotę i "robi wyniki ponad stan kadrowy".
Szacunek, że poszukałeś co pisałem i poświeciłeś czas

Jak widzisz nawet te przykłądy co wkleiłeś, to nie bardzo pasują, bo jak byk jest tam napisane że jak Pogba będzie więcej grał, albo Fagioli .. a obaj wypadli więc ..


Chwaliłem Loce,Gattiego, gdy raczej ich krytykowano, że za mało w ofensywie i takie tam ..

Mimo wszystko brawo za merytoryczną odpowiedz,a nie wyzwiska jak inni koledzy

Ja wielokrotnie pisałem , że nasza kadra jest 4-5 we Włoszech i dlatego uwazam, że walka o mistrza to ponad stan osiągniecie. Tym bardziej przy tak wąskiej kadrze, mało doswiadczonej i bez kreatywnych piłkarzy .


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2023, 02:01

Chiesa/Yildiz - Vlahovic/Kean/Milik - Kostic/Iling
Rabiot/Miretti - Locatelli/Caviglia - McKennie/Nonge
Cambiaso/Sandro - Rugani/Gatti - Bremer/Huijsen - Danilo/Weah
Szczesny/Perin

Jest komplet do 4-3-3, mam wielką nadzieję że Allegri o tym myśli. Może przynajmniej z ogórkami zaczniemy prowadzić grę wykorzystując potencjał Chiesy i Vlahovica. Na dziś to mamy szósty atak w lidze...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2023, 06:01

Garreat pisze:
27 listopada 2023, 02:01
Chiesa/Yildiz - Vlahovic/Kean/Milik - Kostic/Iling
Rabiot/Miretti - Locatelli/Caviglia - McKennie/Nonge
Cambiaso/Sandro - Rugani/Gatti - Bremer/Huijsen - Danilo/Weah
Szczesny/Perin

Jest komplet do 4-3-3, mam wielką nadzieję że Allegri o tym myśli. Może przynajmniej z ogórkami zaczniemy prowadzić grę wykorzystując potencjał Chiesy i Vlahovica. Na dziś to mamy szósty atak w lidze...
Ale po co to komu ? Choćby skały srały dziad nie odejdzie od 352. Napastnicy to pierwsi obrońcy, oni nie mają strzelać bramek.



Zwycięstwo to jedyne co się nie liczy. Forza piemonte kałcio.


VulgarTrendkill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2023
Posty: 28
Rejestracja: 29 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 27 listopada 2023, 06:35

Zaryzykuję stwierdzenie, że Del Piero bez doświadczenia ale z workiem charyzmy, byłby lepszy dla Juve od łysego dyzmy.


No Excuses!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2023, 16:57



VulgarTrendkill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2023
Posty: 28
Rejestracja: 29 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 27 listopada 2023, 19:07

Ale było by pięknie. Conte wyjaśni Allegriego momentalnie i pokaże że z tą kadrą można celować w mistrzostwo.


No Excuses!
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 listopada 2023, 19:17

VulgarTrendkill pisze:
27 listopada 2023, 06:35
Zaryzykuję stwierdzenie, że Del Piero bez doświadczenia ale z workiem charyzmy, byłby lepszy dla Juve od łysego dyzmy.
Przerabialiśmy to (i nie tylko my) już z Pirlo ;) Del Piero był super piłkarzem, ale nie róbmy z niego midasa.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 listopada 2023, 21:04

No i PIrlo ugrał więcej punktów niż Maks sezon później, wygrał Puchar i Superpuchar.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 listopada 2023, 21:22

Maly pisze:
27 listopada 2023, 21:04
No i PIrlo ugrał więcej punktów niż Maks sezon później, wygrał Puchar i Superpuchar.
Mając w składzie Ronaldo czy Chiese. Wtedy zresztą ten Puchar czy Superpuchar w obliczu 4 miejsca w Serie A czy szybkiego odpadnięcia w LM nie były nic warte prawda? a teraz się to wyciąga jako argument, chociaż nie bardzo wiem co ma udowodnić.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 listopada 2023, 00:19

Może dla ciebie nie były nic warte, mnie tam cieszyły bardziej niż przegrane finały rok później.

A udowadnia mniej więcej tyle, że były kto może osiągać lepsze wyniki niż Allegri.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 listopada 2023, 00:34

Maly pisze:
28 listopada 2023, 00:19
Może dla ciebie nie były nic warte, mnie tam cieszyły bardziej niż przegrane finały rok później.
Poważnie bardziej cieszył cię wygrany finał od przegranego? :D
Maly pisze:
28 listopada 2023, 00:19
A udowadnia mniej więcej tyle, że były kto może osiągać lepsze wyniki niż Allegri.
Udowadnia to mniej więcej tyle, że postawiłeś sobie tezę, do której dobierasz wybiórcze argumenty. Równie dobrze mogę napisać, że Conte nie miał lepszych wyników więc skoro Pirlo >Allegri to Pirlo > Allegri > Conte ? :dodger:


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 165
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2023, 08:18

Coś chyba jednak jest na rzeczy, skoro CdS już to podaje: https://juvepoland.com/2023/11/28/nacze ... juventusu/


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2024, 14:00

Z dnia dzisiejszego...wiem, że robię nadzieję i choć na chwilę łagodzę skołatane serca ale przypominam, że tego chcieliście tym bardziej, że sam czekam na nowości a dziś mój włoski kolega napisał mi smsa abym wszedł na forum. No to wszedłem i uważam, że warto było.

Obrazek

Wyjaśnię jak na czacie, jeden z userów zabawił się w zgadywankę i przypisał trenerów do klubów od przyszłego sezonu ale Agresti odpisał mu, że pomylił 3 z 4 przy czym Conte w Juve wyklucza. Czyli w dalszym ciągu jest pewny swego choć oczywiście wprost nie chce napisać. jeżeli mu to nie siądzie to go chłopaki zaorają, póki co z zarządem trafił idealnie.
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2024, 14:31 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2024, 14:21

MRN pisze:
03 kwietnia 2024, 14:00
Z dnia dzisiejszego...wiem, że robię nadzieję i choć na chwilę łagodzę skołatane serca ale przypominam, że tego chcieliście tym bardziej, że sam czekam na nowości a dziś mój włoski kolega napisał mi smsa abym wszedł na forum. No to wszedłem i uważam, że warto było.

Obrazek

Wyjaśnię jak na czacie, jeden z userów zabawił się w zgadywankę i przypisał trenerów do klubów od przyszłego sezonu ale Agresti odpisał mu, że pomylił 3 oraz 4. Czyli w dalszym ciągu jest pewny swego choć oczywiście wprost nie chce napisać. jeżeli mu to nie siądzie to go chłopaki zaorają, póki co z zarządem trafił idealnie.
Czyli jeżlei napisał, ze pomylił 3 i 4 czyli Motta w Milanie i Sarri we Florencji i jest pewny swego to by potwierdzało wtedy Conte, przynajmniej w opinii Agrestiego.


ODPOWIEDZ