Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 09:04

wojczech7 pisze:
Sorek21 pisze:Zapytałem na twitterze ekipę z Eleven dlaczego olewają temat Pepa w Juve.Tylko jeden Dumanowski odpisał że to wszystko fake newsy.
Kilka dni temu robili wywiad ze Szczęsnym, może Wojtek powiedział im, że to bzdury. :think:

Swoją drogą takie odpowiedzi to coś, co sprawia, że tym bardziej trzymam kciuki za Pepa... :)

@up Byłoby to ze szkodą dla nas, kibiców, więc po co go podpuszczać w ten sposób?

@down
Dumanowski na twitterze pisze:Bo to fake newsy. Nie ma i nie było tematu Pepa w Juve.
Masz racje, no to że zrobi 5 pompek w calcio truck.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 09:09

Ja kiedyś ich bardzo respektowałem, ale z czasem mówiąc o Juve miałem wrażenie, że nie mówią o moim klubie. Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, że zajmują się jednocześnie wieloma klubami, czasem dziedzinami sportu, ale to absolutnie nie upoważnia ich do tego, by wypowiadać się na jakiś temat w tak zdecydowanym tonie, podczas gdy nie mają o czymś pojęcia. Jest to brak profesjonalizmu. Co innego kibice, co innego dziennikarze.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 09:16

mrozzi pisze:Ja kiedyś ich bardzo respektowałem, ale z czasem mówiąc o Juve miałem wrażenie, że nie mówią o moim klubie. Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, że zajmują się jednocześnie wieloma klubami, czasem dziedzinami sportu, ale to absolutnie nie upoważnia ich do tego, by wypowiadać się na jakiś temat w tak zdecydowanym tonie, podczas gdy nie mają o czymś pojęcia. Jest to brak profesjonalizmu. Co innego kibice, co innego dziennikarze.
Wiesz, może on myśli, że ma pojęcie. Jestem pewien, że zapytali Szczęsnego o Guardiolę. Musiał im Wojtek w swoim stylu odpowiedzieć, że chyba na głowy poupadali. Zobaczymy, czy taki z niego dobry kolega... ;)

Co do chłopaków z Eleven - mnie zawsze Święcicki ze swoim insiderskim informacjami na temat Dybali irytował. Gdyby miał rację, Paulo od roku kopałby piłkę w Madrycie :)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 09:19

mrozzi pisze:Fachowiec od transferów się znalazł z Eleven widzę. :ahsisi: Oni przeklejają to, co przekazuje mainstream. Nie raczą pogrzebać w temacie. Bez względu na to jak to się zakończy jako rzetelni dziennikarze powinni bezwzględnie brać pod uwagę każdy dostępny głos. Pamiętam jak zdaje się Ćwiąkała, który cieszy się powszechnie dobrą opinią, zapewniał wszystkich, że pojawienie się u nas Crisa będzie się wiązało z odejściem Dybali. U nas nawet takiego tematu nie było, bo od kiedy zaczeły się zagęszczać newsy o Ronaldo, temat kompletnie ucichł.
to był Święcicki i jego świetne źródła.
Akurat Ćwiąkalski to dobry dziennikarz i ma bardzo szeroką wiedzę, ale głównie w temacie ligi hiszpańskiej.

Agresti twierdził ze dziś Sarri podpisuje kontrakt?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 09:23

Wojtek raz, że może nie mieć tego info, można by bowiem założyć, że wie np. jedynie "góra", czyli Chiellini czy generalnie stara gwardia (Barzagli). Już ich raz Tek ośmieszył info o tym, że nas przejmie Grosso. :D

Agresti powiedział, że jak tylko się uwolni od Chelsea. Rzekomo dziś.
Ostatnio zmieniony 07 czerwca 2019, 09:28 przez mrozzi, łącznie zmieniany 2 razy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 09:23

No ja myślałem, że Sarri już podpisał :ahsisi:

Acha, dzisiaj wyczytałem, że w poniedziałek podpisze.

Kolejny guru dziś zapewnił, że Guardiola będzie w Juve ( Vendetta Bianconera ).
Ostatnio zmieniony 07 czerwca 2019, 10:16 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 10:15

Ale się tu zdziwimy, jak dzisiaj ogłoszą Sarriego i całe to zamieszanie okaże się picem na wodę... :stareprochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 10:18

Dlaczego, zabawa i emocje są pierwszorzędne ale poczekajmy bo nagle okazuje się że Sarri podpisze w poniedziałek :czytaj:

Według Vendetta Bianconera zainteresowanie Sarrim to blef :prochno:
Guardiolę potwierdzają dziś najbardziej poważani guru na VS i nawet goleador się pojawił pewny swoich źródeł. No sam jestem ciekaw kto wyjdzie zwycięsko z tej wojenki.


Obrazek
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 10:31

MRN pisze:Dlaczego, zabawa i emocje są pierwszorzędne ale poczekajmy bo nagle okazuje się że Sarri podpisze w poniedziałek :czytaj:

Według Vendetta Bianconera zainteresowanie Sarrim to blef :prochno:
Guardiolę potwierdzają dziś najbardziej poważani guru na VS i nawet goleador się pojawił pewny swoich źródeł. No sam jestem ciekaw kto wyjdzie zwycięsko z tej wojenki.
Goleador z tego co widziałem napisał, że dzisiaj to może być TEN dzień.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 10:37

Może ale niekoniecznie bo możemy poczekać. Agnelli jest na Malcie z pracownikiem kontraktowym i szefem komunikacji ale co ciekawe przebywa tam również Monsaur bin Zayed- właściciel City.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 10:42

MRN pisze:Może ale niekoniecznie bo możemy poczekać. Agnelli jest na Malcie z pracownikiem kontraktowym i szefem komunikacji ale co ciekawe przebywa tam również Monsaur bin Zayed- właściciel City.
Nie chcę siać defetyzmu, w końcu mieć Pepa to fajnie, choć coś za dużo tajemnicy i za długo to trwa, ale Sarri imo też nie byłby zły, nie mniej czas powoli kończyć, bo do okienka coraz bliżej i czas leci.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 11:05

Sarri nie jest zły ale zarząd ma inną wizję.

Cancelo może być elementem umowy pomiędzy Juve a City mimo, że tematu sprzedaży tego zawodnika nie było. Może być tak, że Cancelo za niezbyt wygórowaną kwotę może być warunkiem zgody szejka na odejście Guardioli do nas.


Obrazek
Kazzik23

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 sierpnia 2016
Posty: 1
Rejestracja: 20 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 11:15

obserwuję od zwolnienia Allegriego włoskiego bukmachera, tam prawie od początku faworytami na trenera jest Sarri i Pep - kursy na Pepa były juz rzędu 1,3 a obecnie wygląda to tak:
Sarri 1,55
Pep 1,8

Gdyby pep był totalnym fake niusem czy bukmacher pozwoliłby sobie na taki kurs ? zwłaszcza że na sariim mozna było nawet dostać x 3.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 11:19

Buki nic nie wiedzą. Gdyby wiedzieli jeden byłby zdecydowanym faworytem, a tak nie jest. To się ciągle zmienia. Parę dni temu to Pep miał 1,3. Kursy są tu bardziej ustalane z uwagi na ilość osób, jaka gra na dany typ.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 11:30

W oczekiwaniu na Sarriego wyjąłem szampon z zamrażarki i mi się zagrzał. Chować ponownie?

Z każdym dniem mam coraz większy ubaw z gazet, które usilnie pchają Maurizio na okładkę, powielając od 2 tygodni te same bzdety.


Obrazek
ODPOWIEDZ