Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:25

pepiczek pisze:Simon Johnson podaje, że Juve ma zapłacić 5-10 mln funtów:


Może to być przesadzone, bo dziennikarz mocno związany z CFC. Często media podają różne kwoty, np. transfer Moraty z Realu do Chelsea: hiszpańscy dziennikarze podają 80 mln, angielscy 66 mln.
Miesiąc negocjacji i wybulą 10 mln funtów? Za Sarriego, którego nie chcą w Chelsea? Średnio mi się chce w to wierzyć...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:28

Jeszcze brakowało, żeby za tego tuza płacili.

Ale to co zastanawia w sporym stopniu - czy Juventus zwalniałby Maxa nie mając w garści kolejnego trenera? To by była amatorka pełną gębą. Na rozstanie w kiepskich relacjach to nie wyglądało, nie nastąpiło też bezpośrednio po przegranej batalii w LM "w nerwach". Klub liczyłby na to, że jakoś się uda tego Sarriego wyrwać? Już ban Uefy dla City brzmi sensowniej i Agnelli mógł wiedzieć, stąd decyzja z Maxem.
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2019, 08:37 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:32

Pisałem, że kwota może być zawyżona, należy te liczby brać z dystansem. Johnson jest mocno związany z CFC.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:35

Zwalnianie Maxa z początkiem maja by do połowy czerwca (a może i dłużej) bujać się z odstępnym za Sarriego? Kupy się nie trzyma.

Nikt tego nie podaje, ale ciekawe czy Sarri ma jakąkolwiek klauzulę odejścia na wypadek veta Chelsea? Jeśli nie ma to zatrudnienie Sarriego jest moim zdaniem wyssane z palca.
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2019, 08:36 przez binio, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:35

pepiczek pisze:Pisałem, że kwota może być zawyżona, należy te liczby brać z dystansem. Johnson jest mocno związany z CFC.
Czekamy zatem na oficjalkę ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:39

A czy ja Przemo napisałem teraz o gościu z fają w ryju? Napisałem o wizerunku, przeczytaj jeszcze raz, bo w tym momencie tego nie napisałem. On nie pasuje do takiego klubu i nie chodzi mi ani o fajkę ani o dres. Piszesz coś do mnie mając na myśli to co być może napisałem miesiąc temu.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:40

pepiczek pisze:Simon Johnson podaje, że Juve ma zapłacić 5-10 mln funtów:


Może to być przesadzone, bo dziennikarz mocno związany z CFC. Często media podają różne kwoty, np. transfer Moraty z Realu do Chelsea: hiszpańscy dziennikarze podają 80 mln, angielscy 66 mln.
Prawda jest taka, że po wczorajszym newsie Di Marzio i ja mogę dać post o takim samym temacie. Nie ma w nim nic 'wyjątkowego' co by pokazywało że gość wie więcej. Powtarza to co inni od 2 tygodni.

Taki on wiarygodny że napisał chwile przed Transferem Hazarda że "NO DEAL".


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:41

pepiczek pisze:Simon Johnson podaje, że Juve ma zapłacić 5-10 mln funtów:


Może to być przesadzone, bo dziennikarz mocno związany z CFC. Często media podają różne kwoty, np. transfer Moraty z Realu do Chelsea: hiszpańscy dziennikarze podają 80 mln, angielscy 66 mln.
Ty w to wierzysz, że Juve zapłaci ok 13-15 mln EUR za Sarriego mając na krajowym podwórku porównywalnych trenerów do wzięcia za darmo ? Zrezygnowali z Conte i Inzaghiego aby łykać Sarriego za taka kase ? Albo nie chcesz aby Guardiola lub Pochetino zostali zatrudnieni albo tak mocno wierzysz w tego Sarriego.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:41

Jest mocno związany ze środowiskiem Chelsea. Momblano jest z Juve. Trzeba czekać.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:46

Adrian27th pisze:Taki on wiarygodny że napisał chwile przed Transferem Hazarda że "NO DEAL".
Serio GDM tak napisał? No ładne jaja :)


Obrazek
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:51

Przemo90 pisze:
pepiczek pisze:Simon Johnson podaje, że Juve ma zapłacić 5-10 mln funtów:


Może to być przesadzone, bo dziennikarz mocno związany z CFC. Często media podają różne kwoty, np. transfer Moraty z Realu do Chelsea: hiszpańscy dziennikarze podają 80 mln, angielscy 66 mln.
Ty w to wierzysz, że Juve zapłaci ok 13-15 mln EUR za Sarriego mając na krajowym podwórku porównywalnych trenerów do wzięcia za darmo ? Zrezygnowali z Conte i Inzaghiego aby łykać Sarriego za taka kase ? Albo nie chcesz aby Guardiola lub Pochetino zostali zatrudnieni albo tak mocno wierzysz w tego Sarriego.
Nie no panowie nie przesadzajmy, też bym wolał Guardiole ,ale Sarri zjada na śniadanie trenerów których mogli byśmy wyjąć z Serie A .
A tak na marginesie nasz zarząd nie raz bił się o każde euro przy transferach dlaczego teraz nie miał by tego robić z Chelsea .


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:52

mnowo pisze:Mnie osobiście intryguje postać tej kobiety: https://twitter.com/aliasvaughn
Podobno kilka lat pracowała w Bloomberg, więc jej wtyki, obeznanie i język nie mogą dziwić.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:53

binio pisze:
Adrian27th pisze:Taki on wiarygodny że napisał chwile przed Transferem Hazarda że "NO DEAL".
Serio GDM tak napisał? No ładne jaja :)
Chyba miał na myśli Simona Johnsona. Na twitterze nie widzę, więc nie wiem skąd to wziął.

Tyle razy z obu stron padła informacja, że wszystko przesądzone, że nie ma co się napalać. Większa liczba informacji może tylko świadczyć o końcu telenoweli i pewnie do poniedziałku poznamy trenera. Oby.
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2019, 08:56 przez Szilgu, łącznie zmieniany 1 raz.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 08:56

Adrian27th pisze:Taki on wiarygodny że napisał chwile przed Transferem Hazarda że "NO DEAL".
Jakiś link?


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:01

Zaczyna to wyglądać tak, że zwolniliśmy Maxa bez żadnej alternatywy. Jeśli tak, to to jest kabaret. Jeżeli zaś alternatywą był Sarri...to też kabaret.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
ODPOWIEDZ