Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2023, 22:41

Po poprzednim sezonie wielu pisalo ze zostanie wywalony, a nie ze odejdzie.

Teraz sie mowi ze odejdzie w chwale zdobycia awansu do LM. Bedzie to niesamowity sukces, patrzac przez pryzmat warunkow w ktorych musial pracowac ten bardzo tani porzadany przez wszystkie kluby arabii trener.

Jedankowoz ja uwazam, ze Pan 0 tituli pozostanie na liscie plac, ze wzgledu na jego ambicje ktore juz zdazyl pokazac w ciagu swojego zycia. Wysoka pensja, zycie w przepieknym Piemoncie ze swoja wloska familia w wieku przedemerytalnym bedzie zbyt kuszaca opcja by odpuscic.

W szczegolnosci, ze na gre w koniki trzeba miec pieniadze.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 18 listopada 2023, 23:26

Aleexxx pisze:
18 listopada 2023, 22:41
Po poprzednim sezonie wielu pisalo ze zostanie wywalony, a nie ze odejdzie.

Teraz sie mowi ze odejdzie w chwale zdobycia awansu do LM. Bedzie to niesamowity sukces, patrzac przez pryzmat warunkow w ktorych musial pracowac ten bardzo tani porzadany przez wszystkie kluby arabii trener.

Jedankowoz ja uwazam, ze Pan 0 tituli pozostanie na liscie plac, ze wzgledu na jego ambicje ktore juz zdazyl pokazac w ciagu swojego zycia. Wysoka pensja, zycie w przepieknym Piemoncie ze swoja wloska familia w wieku przedemerytalnym bedzie zbyt kuszaca opcja by odpuscic.

W szczegolnosci, ze na gre w koniki trzeba miec pieniadze.
No tak ... Allegri myśli tak bardzo o kasie, że odrzucuł 3-4 lepszą ofertę pracy z Arabii .. Mocno naciągane są te wasze teorie, ale zobaczymy jak będzie :)


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2023, 23:33

Nie napisalem, ze woli kase tylko napisalem, ze woli zyc we wloszech za wysoka pensje i obstawiac wyscigi konne ( https://www.reuters.com/article/soccer- ... KBN2QW2A4/ )w szczegolnosci bedac niedaleko emerytury. Moglbys przestac pisac w formule wieloosobowej jest to upokarzajace. Jest to moje personalne subiektywne zdanie, a ze sam nie potrafisz odniesc sie na temat to juz nie moj problem zeby marginalizowac moja wypowiedz. Zreszta jak zawsze nie wiem w jakim celu Ci odpisuje.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 18 listopada 2023, 23:44

To, że tak to odebierasz, to nie znaczy, że mam to na celu. Postaram się zapamiętać.


Co do Allegriego, to nie ma żadnych wiarygodnych żródeł, że miałby odejść .. Nie ma ku temu też żadnego powodu, bo przecież robi wyniki ponad stan kadrowy. Czas pokaże jak będzie. Tyle.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 listopada 2023, 18:14

Oldfan pisze:
18 listopada 2023, 23:44
Co do Allegriego, to nie ma żadnych wiarygodnych żródeł, że miałby odejść .. Nie ma ku temu też żadnego powodu, bo przecież robi wyniki ponad stan kadrowy.
A to czasem nie Ty jakiś czas temu pisałeś o tym, jak super zawodników ma do dyspozycji Allegri w Juventusie na czele z Rabiotem?

I zaraz, zaraz... jakie wyniki nazywasz wynikami "ponad stan kadrowy"? Czy Ty właśnie sugerujesz, że Allegri w sezonie 2021/22 miał do dyspozycji gorszą kadrę niż Lazio, Roma, Fiorentina czy Zenit, czy że w ubiegłym sezonie lepszymi zawodnikami dysponowali trenerzy Atalanty, Romy, Maccabi Hajfa, Nantes czy Freiburga?

Zasadniczo jako wyniki ponad stan kadrowy z ostatnich dwóch lat można postrzegać jedynie wyprzedzenia Chelsea w grupie 21/22 (choć jak sobie przypomnę to 0:4 w Londynie to...) i teoretyczne wyprzedzenie Milanu o 2 pkt w kampanii 22/23. Jak dla mnie to zdecydownie zbyt mało, by pisać, że Allegri wykonuje aż tak dobrą robotę i "robi wyniki ponad stan kadrowy".


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 19 listopada 2023, 21:08

Pokaż mi gdzie ja tak pisałem, a jak nie to jesteś KŁAMCĄ :/


Czekam, ostatnio udowodniłem ci, że nie oglądasz meczów I TROCHĘ tych okazji mamy , to l zacząłeś jak dziecko się tłumaczyć, że eeee YyYY TAKA DRUZYNA TO POWINNA MIEĆ 3 RAZY TYLE OKAZJI...

Żałosne .


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 listopada 2023, 21:24

Oldfan pisze:
19 listopada 2023, 21:08
Pokaż mi gdzie ja tak pisałem...
Oooo nagle pokaż, pokaż, a jak ktoś Ciebie prosi żebyś coś zacytował to chowasz głowę w piach. Nikt nie musi Ci nic pokazywać, bo my przecież pamiętamy, że tak było :prochno:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2023, 22:11

Oldfan pisze:
19 listopada 2023, 21:08
Pokaż mi gdzie ja tak pisałem, a jak nie to jesteś KŁAMCĄ :/

Czekam, ostatnio udowodniłem ci, że nie oglądasz meczów I TROCHĘ tych okazji mamy ,
No to sprawdźmy kto tu nie ogląda meczów :prochno:

Obrazek Obrazek


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 listopada 2023, 22:36

Oldfan pisze:
19 listopada 2023, 21:08
Pokaż mi gdzie ja tak pisałem, a jak nie to jesteś KŁAMCĄ :/


Czekam, ostatnio udowodniłem ci, że nie oglądasz meczów I TROCHĘ tych okazji mamy , to l zacząłeś jak dziecko się tłumaczyć, że eeee YyYY TAKA DRUZYNA TO POWINNA MIEĆ 3 RAZY TYLE OKAZJI...

Żałosne .
viewtopic.php?p=1027179#p1027179

Jezeli mamy kadre niewiele gorsza od Interu to jakim cudem jest tak zle.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 listopada 2023, 22:52

Oldfan pisze:
19 listopada 2023, 21:08
Czekam, ostatnio udowodniłem ci, że nie oglądasz meczów I TROCHĘ tych okazji mamy , to l zacząłeś jak dziecko się tłumaczyć, że eeee YyYY TAKA DRUZYNA TO POWINNA MIEĆ 3 RAZY TYLE OKAZJI...
To do mnie? Chyba z kimś innym toczyłeś tę rozmowę, bo po pierwsze, staram się szanować język polski i nie wypowiadam się jak 12-latek, a po drugie, ja narzekam nie tyle na liczbę okazji tworzonych przez Juventus, ile na ich jakość. :dontknow:
Oldfan pisze:
19 listopada 2023, 21:08
Pokaż mi gdzie ja tak pisałem, a jak nie to jesteś KŁAMCĄ :/
Ok, może i dosłownie nie napisałeś, że kadra jest super (wybacz to uproszczenie), ale pisałeś choćby takie rzeczy:

- kwiecień 2023:
Ogladalem Loce w Sassuolo i nie gral tak dobrze. Obecnie to znacznie lepszy pilkarz (...)
Nawet Danilo jak urosl pod wodza Maxa ,Rabiot,Fagioli,Kostic jak teraz sie rozwija i nie tak jak na poczatku tylko wrzucal i szybko biegal, ale juz tyra w defensywie i wspiera kolegow.
- maj 2023:
Max robi świetną robotę i jak w next sezonie będzie Pogba więcej dostępny, Chiesa w formie, to ja liczę na MISTRZA ! ;)
Gra pomocy która przez lata była najsłabszym ogniwem, a teraz stała się najmocniejszą formacją i zaraz będzie w niej taki ścisk
Wprowadzenie kilku młodych graczy, wiernych, wdzięczych klubowi, którzy za jakiś czas mogą stanowić o naszej sile lub już o niej stanowia Fagioli, Iling Jr
Wykreowanie się liderów i znaczne polepszenie ich umiejętności : Locatelli,Rabiot. Ostatnimi czasy Gatti wykazuje się super mentalem i zaraża tym kolegów i nakręca.
- wrzesień 2023:
No Daniolo jeden z najlepszych defensorów ligi, wymiata przy wrzutkach i czyści prawie wszystko.. motywuje młodszych kolegów jak lider (...)
Dodatkowo, jak w międzyczasie wspomniał kolega wyżej, tworząc najlepszą jedenastkę z drużyn Interu i Juventusu, wrzuciłeś tam aż pięciu zawodników bianconerich: Szczęsnego, Bremera, Locatellego, Rabiota i Chiesę. No sorry, jak się czyta Twoje posty (oraz komentarze, które przytoczył wyżej drugi kolega, to można odnieść wrażenie, że kadra Juve jest super.

Możesz przy okazji się odnieść do tych "wyników ponad stan kadrowy" Allegriego, o których pisałeś. Bo nadal jestem ciekaw, czy dobrze zrozumiałem, co masz na myśli. No i może dzięki temu unikniemy dłuższego off-topa. ;)


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 listopada 2023, 23:18

Przecież na tym właśnie polega trolling, gość jest "podręcznikowym" przykładem. Leci na zwykłych hasełkach ( co zarzuca nam ), jego wypowiedzi są pełne sprzeczności, żeby łatwo było udowodnić, tak jak powyżej. Gość robi dokładnie to, co zarzuca nam. Nie ma sensu prowadzić z nim merytorycznych dyskusji. Nie odpisywanie tutaj nic nie da, bo on od kilkunastu miesięcy pod wieloma wcieleniami pisze na tym forum. Ja go po prostu proponuje trollować, tak jak on nas. Co jakiś czas straci nerwy i będzie dostawał kolejne baniki :laugh:

Jeszcze się daliście wmanewrować typowi kilka dni temu na czacie, jak gadaliście o wartości kadry na podstawie TM. Kadra Juventusu straciła na wartości przez trenera, a jeżeli ktoś minimalnie zyskał, to pomimo Allegriego, naturalną koleją rzeczy jaka jest samorozwój. I tyle.
Kadra jest na 2/3/4 miejsce, w zależności od okoliczności. Tak wyraźnie to tylko Inter jest lepszy. Co do reszty to wystarczy wykorzystać ich kłopoty. W Napoli trochę chaosu, a w Milanie Pioli się chyba skończył. Dodatkowo Juventus gra bez trzeciego frontu i 3 letnie układanie pod siebie. Obecne drugie miejsce to jest realny cel tej drużyny, Allegri nie robi nic ponad stan. Reszta będzie zależna od ew. kryzysów Interu.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 listopada 2023, 15:50

Marat87 pisze:
19 listopada 2023, 23:18
Przecież na tym właśnie polega trolling, gość jest "podręcznikowym" przykładem. Leci na zwykłych hasełkach ( co zarzuca nam ), jego wypowiedzi są pełne sprzeczności, żeby łatwo było udowodnić, tak jak powyżej. Gość robi dokładnie to, co zarzuca nam. Nie ma sensu prowadzić z nim merytorycznych dyskusji. Nie odpisywanie tutaj nic nie da, bo on od kilkunastu miesięcy pod wieloma wcieleniami pisze na tym forum. Ja go po prostu proponuje trollować, tak jak on nas. Co jakiś czas straci nerwy i będzie dostawał kolejne baniki :laugh:

Jeszcze się daliście wmanewrować typowi kilka dni temu na czacie, jak gadaliście o wartości kadry na podstawie TM. Kadra Juventusu straciła na wartości przez trenera, a jeżeli ktoś minimalnie zyskał, to pomimo Allegriego, naturalną koleją rzeczy jaka jest samorozwój. I tyle.
Kadra jest na 2/3/4 miejsce, w zależności od okoliczności. Tak wyraźnie to tylko Inter jest lepszy. Co do reszty to wystarczy wykorzystać ich kłopoty. W Napoli trochę chaosu, a w Milanie Pioli się chyba skończył. Dodatkowo Juventus gra bez trzeciego frontu i 3 letnie układanie pod siebie. Obecne drugie miejsce to jest realny cel tej drużyny, Allegri nie robi nic ponad stan. Reszta będzie zależna od ew. kryzysów Interu.
Nic nie zrobisz. Dzwonił do mnie Giorgio Tsoukalos i mam pewne info, że oldfan (i reszta cyrku) to administracyjne podrywy forum JP do życia.

I w sumie chciałem poczytać o szansach na nowego trenera Juventusu i znowu szlag jasny trafił wszystko za sprawą juwepolandowego klauna. No dobra jest ich dwóch - jeden to Allegri.


:allegri: na śmietnik
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 20 listopada 2023, 16:39

Bobby X pisze:
20 listopada 2023, 15:50
Marat87 pisze:
19 listopada 2023, 23:18
Przecież na tym właśnie polega trolling, gość jest "podręcznikowym" przykładem. Leci na zwykłych hasełkach ( co zarzuca nam ), jego wypowiedzi są pełne sprzeczności, żeby łatwo było udowodnić, tak jak powyżej. Gość robi dokładnie to, co zarzuca nam. Nie ma sensu prowadzić z nim merytorycznych dyskusji. Nie odpisywanie tutaj nic nie da, bo on od kilkunastu miesięcy pod wieloma wcieleniami pisze na tym forum. Ja go po prostu proponuje trollować, tak jak on nas. Co jakiś czas straci nerwy i będzie dostawał kolejne baniki :laugh:

Jeszcze się daliście wmanewrować typowi kilka dni temu na czacie, jak gadaliście o wartości kadry na podstawie TM. Kadra Juventusu straciła na wartości przez trenera, a jeżeli ktoś minimalnie zyskał, to pomimo Allegriego, naturalną koleją rzeczy jaka jest samorozwój. I tyle.
Kadra jest na 2/3/4 miejsce, w zależności od okoliczności. Tak wyraźnie to tylko Inter jest lepszy. Co do reszty to wystarczy wykorzystać ich kłopoty. W Napoli trochę chaosu, a w Milanie Pioli się chyba skończył. Dodatkowo Juventus gra bez trzeciego frontu i 3 letnie układanie pod siebie. Obecne drugie miejsce to jest realny cel tej drużyny, Allegri nie robi nic ponad stan. Reszta będzie zależna od ew. kryzysów Interu.
Nic nie zrobisz. Dzwonił do mnie Giorgio Tsoukalos i mam pewne info, że oldfan (i reszta cyrku) to administracyjne podrywy forum JP do życia.

I w sumie chciałem poczytać o szansach na nowego trenera Juventusu i znowu szlag jasny trafił wszystko za sprawą juwepolandowego klauna. No dobra jest ich dwóch - jeden to Allegri.

Ty naprawdę liczyłeś, że człowiek miliona wcieleń i jednego średnio działającego mózgu, Ci odpowie ? Za dużo argumentow, lepiej poszczekac pod komentarzami teraz, oraz na czacie, udając, że tego nie widzi.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 20 listopada 2023, 21:05

Oldfan pisze:
19 listopada 2023, 21:08
Pokaż mi gdzie ja tak pisałem, a jak nie to jesteś KŁAMCĄ :/


Czekam, ostatnio udowodniłem ci, że nie oglądasz meczów I TROCHĘ tych okazji mamy , to l zacząłeś jak dziecko się tłumaczyć, że eeee YyYY TAKA DRUZYNA TO POWINNA MIEĆ 3 RAZY TYLE OKAZJI...

Żałosne .
Pił pewnie do mnie, więc czuję się wezwany do tablicy ;) Kolega wyżej dobitnie wymienił Ci jakież to wyniki "ponad stan" osiąga Allegri podczas swojej drugiej kadencji. Wyraźniej się już nie da. Ty próbowałeś mi parę dni temu przez godzinę udowodnić, że dwie - trzy sytuacje z przeciętnymi drużynami w lidze (często zamykającymi tabelę) i oddanie inicjatywy, to kapitalny mecz w wykonaniu klubu pokroju Juve. Kolega niżej statystykami i Twoimi komentarzami w trakcie meczu podsumował Twoje oglądanie poszczególnych spotkań. Chyba, że oglądasz je przez różowe okulary, a to co innego.

Także nie wiem kto z nas dwóch meczów nie ogląda. Mnie stać na pochwałę nawet ekipy Maxa jeśli jest za co (wystarczy spojrzeć do tematów meczowych), co się od czasu do czasu zdarza, niestety bardzo rzadko. Ciebie po wpadce jakiejkolwiek nie ma tu nigdy, dosłownie nigdy, bo zabrakło by argumentów do budowania tego wspaniałego obrazu Juventusu Allegriego.

Wszystkim tak karzesz pokazywać dowody, to chętnie zobaczę swoje wypowiedzi z naszej rozmowy na czacie, które mi przytoczysz, gdzie użyłem zwrotów: YyYY, eeee, gdyż podobno nie umiałem się wypowiedzieć na Twoje jakże wybitne argumenty :prochno: Również czekam. Tyle ode mnie, nawiasem mówiąc nie wiem kto tu zachowuje się jak dziecko, ale pozostawiam to innym do weryfikacji ;)

A żeby nie było, że post całkiem nie w temacie, jak pisałem wyżej, są lepsze kandydatury i gorsze. Dla mnie każda zmiana da mi nadzieję, że jeśli tylko nowy trener dostanie trochę czasu, to przynajmniej znów będzie można spędzić dwie godziny przed ekranem z przyjemnością, a nie katowaniem się, bo wypada obejrzeć. Czy da to trofea? Nie wiem. Wiem, że jeśli ktoś nie jest zagorzałym kibicem Juve, to w życiu obecnego antyfutbolu nie włączy, bo po prostu na to się patrzeć nie da. I tak głosisz tu wszędzie jak to tylko tu na forum ludzie jęczą, a ile razy mecz nie oglądam, to wieczne narzekanie komentatorów na grę Juve, ekspertów w studiach, nawet już nieraz widać u nich cichy śmiech z politowaniem, bo po prostu już im się nawet nie chce tego komentować. Ale tak, tylko my tu jesteśmy oderwani od rzeczywistości, a jedynie Oldfan i reszta świata dostrzega tą wybitną grę zespołu pod wodzem Maxa.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2023, 09:01

Gałcio pisze:
20 listopada 2023, 16:39
Bobby X pisze:
20 listopada 2023, 15:50
Marat87 pisze:
19 listopada 2023, 23:18
Przecież na tym właśnie polega trolling, gość jest "podręcznikowym" przykładem. Leci na zwykłych hasełkach ( co zarzuca nam ), jego wypowiedzi są pełne sprzeczności, żeby łatwo było udowodnić, tak jak powyżej. Gość robi dokładnie to, co zarzuca nam. Nie ma sensu prowadzić z nim merytorycznych dyskusji. Nie odpisywanie tutaj nic nie da, bo on od kilkunastu miesięcy pod wieloma wcieleniami pisze na tym forum. Ja go po prostu proponuje trollować, tak jak on nas. Co jakiś czas straci nerwy i będzie dostawał kolejne baniki :laugh:

Jeszcze się daliście wmanewrować typowi kilka dni temu na czacie, jak gadaliście o wartości kadry na podstawie TM. Kadra Juventusu straciła na wartości przez trenera, a jeżeli ktoś minimalnie zyskał, to pomimo Allegriego, naturalną koleją rzeczy jaka jest samorozwój. I tyle.
Kadra jest na 2/3/4 miejsce, w zależności od okoliczności. Tak wyraźnie to tylko Inter jest lepszy. Co do reszty to wystarczy wykorzystać ich kłopoty. W Napoli trochę chaosu, a w Milanie Pioli się chyba skończył. Dodatkowo Juventus gra bez trzeciego frontu i 3 letnie układanie pod siebie. Obecne drugie miejsce to jest realny cel tej drużyny, Allegri nie robi nic ponad stan. Reszta będzie zależna od ew. kryzysów Interu.
Nic nie zrobisz. Dzwonił do mnie Giorgio Tsoukalos i mam pewne info, że oldfan (i reszta cyrku) to administracyjne podrywy forum JP do życia.

I w sumie chciałem poczytać o szansach na nowego trenera Juventusu i znowu szlag jasny trafił wszystko za sprawą juwepolandowego klauna. No dobra jest ich dwóch - jeden to Allegri.

Ty naprawdę liczyłeś, że człowiek miliona wcieleń i jednego średnio działającego mózgu, Ci odpowie ? Za dużo argumentow, lepiej poszczekac pod komentarzami teraz, oraz na czacie, udając, że tego nie widzi.
Każdy dzień zaczynam z nadzieją, że wczoraj był tym ostatnim dniem kiedy na JP użytkownicy przestaną odpisywać trollowi i skończy się epoka żenady.
Jak widać od jutra zaczynam od nowa.


:allegri: na śmietnik
ODPOWIEDZ