Moggi powróci do Turynu?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
aRn.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 czerwca 2009
Posty: 79
Rejestracja: 22 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2011, 10:12

Antichrist pisze:
aRn. pisze:
Antichrist pisze:

Szczególnie w ostanim meczu, kiedy zdjął Del Piero. :P
Teraz wiemy, że była to zła decyzja. Ale w trakcie meczu była co najmniej rozsądna. Wynik dobry, Alex świeżo po kontuzji... Niestety poprzez brak koncentracji skończyło się jak się skończyło.
Nie zgodziłbym się. Alex w tamtym meczu jako jedyny grał. Reszta - lepiej nie wspominać. Poza tym, decyzje rozlicza się za efekt końcowy, a nie jak wyglądały w danym momencie. Kierowcy, który podjął decyzję o wyprzedzaniu, a chwilę później zaliczył czołówkę nie rozliczasz z tego, czy decyzja wydawała się być słuszna, tylko z tego, co się stało.
Masz rację, ale pisząc, że wydawała się słuszna mam na myśli to, że postąpiłbym podobnie. Ale już ta analogia z kierowcą jest raczej nie na miejscu. Zmieniając Alexa Alojz życiem nie ryzykował.

Btw. bardzo bym sobie życzył powrotu Moggiego do Turynu.


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2011, 11:15

Nie bardzo rozumiem co te dywagacje na temat Del Neriego i jego z reguły marnych decyzji robią w temacie powrotu Moggiego :think:


FORZA JUVE !!!
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2011, 12:17

Mietson pisze:bo gdyby zarząd kierował się rozsądkiem to już dawno wywaliłby Delneriego na zbity ryj. Ale niestety, zarządem kieruje Marotta :angry:
A nie jest tak, że trenera formalnie wybiera i zwalnia Agnelli?
Oczywiście trudno żeby coś robił wbrew Marotcie.
Antichrist pisze:Zapytam serio. Za co Ty go lubisz? Za idiotyczne wypowiedzi po meczach? Kurczowe trzymanie się 4-4-2? Czy głupie zmiany w trakcie meczu?
Lubić to może za duże słowo, ale niczym osobistym mi nie podpadł i tyle (no wiem, brak LM, to już problem). Lubię za to 4-4-2, faktycznie, natomiast trudno je nazwać "kurczowym" skoro najczęściej tym (fałszywym) lewym jest Marchisio. No ale wystarczy, że jeden coś powie (napisze) na forum i reszta powtarza. Na pewno wolę to, niż 4-3-1-2 w wydaniu Ferrary, czyli podaj do Diego i jakoś to będzie. Oczywiście trudno też robić z Ciro kozła ofiarnego, skoro Secco dał mu takich a nie innych wykonawców do tej taktyki, czyli praktycznie 2 defensywnych pomocników i ew. jeden środkowy za Diego, ale to inna rzecz.
Co do zmian, to sam wiesz, że były takie mecze, że na ławce 5 obrońców, no trudno wtedy czymś zaszaleć.
Ouh_yeah pisze:W tym miejscu muszę stanąć w obronie Naszego trenera bo powoli przypisuje mu się całe zło jakie jest w tym klubie.
Tylko żeby z tego nie wyszło, że całe zło to Marotta.
Ouh_yeah pisze:Ja tam lubię w nim najbardziej to "he he he"... chociaż mogło mi się pomylić z kimś innym.
No chyba, ale dolna część twarzy podobna.
Ouh_yeah pisze:90% trenerów udziela idiotycznych wypowiedzi po meczach. Zawsze jest wola walki, brak szczęścia i dużo pracy na treningach przed następnym meczem.
Jak się przegrywa z Lecce czy Bolognś to ciężko coś twórczego powiedzieć:
a) można mydlić oczy że byliśmy świetni, ale mieliśmy pecha - średni pomysł
b) można zmienić temat a'la Mourinho, czyli np. że sędzia taki owaki, to próbował Del Neri, ale brakło w tym gracji Jose...
c) można nic nie mówić i chyba to najlepsze wyjście
d) aha, można powiedzieć coś w deseń: "jesteśmy frajerami", ale raczej to nie poprawi atmosfery w klubie.
Generalnie masz rację.
marek.siedlce pisze:
eh... to by było coś pięknego...
:naughty: Marotta zostaje.
Antichrist pisze:Więc po co była ta jego gadka od samego początku o graniu 4-4-2? Często nasza sytuacja aż prosiła się by grać 4-3-3 i dopiero kiedy Alojzy spróbował tak zagrać? 3 kolejki temu, kiedy wszystko w zasadzie było już pozamiatane.
Jak już napisał @Ouh_yeah wariant z Marchisio to bardziej przypominał 4-3-3 a w zasadzie coś pomiędzy tymi formacjami. Z resztą nawet jeśli masz rację to zauważ, że z Genoą mecz się uratował po poworcie do 4-4-2. W ogóle to problem jest taki że brakuje skrzydłowych/bocznych pomocników a więc do żadnej z tych formacji nie jest idealnie a dodatkowo przy 4-3-3 nie mamy zmienników do trójki w pomocy...
Antichrist pisze:Szczególnie w ostanim meczu, kiedy zdjął Del Piero. :P
Najlepiej zajechać naszego 37-latka na śmierć, nie?


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2011, 12:27

@D@$ pisze:
Mietson pisze:bo gdyby zarząd kierował się rozsądkiem to już dawno wywaliłby Delneriego na zbity ryj. Ale niestety, zarządem kieruje Marotta :angry:
A nie jest tak, że trenera formalnie wybiera i zwalnia Agnelli?
Oczywiście trudno żeby coś robił wbrew Marotcie.
Oczywiście, że formalnie o wszystkim decyduje Agnelli ale ta sytuacja jest tak dziwna, że nadaje się do archiwum X. Mam na myśli to, że to właśnie Marotta ma chyba najwięcej do powiedzenia a Agnelli po prostu akceptuje to co chce Marotta.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2011, 12:44

Mietson pisze:ta sytuacja jest tak dziwna, że nadaje się do archiwum X
Do archiwum X to się będzie nadawać oficjalne potwierdzenie transferu Bale'a albo Aguero :-D

Formalnie to Andrea jest szefem ale nie da się ukryć, że nie ma doświadczenia w prowadzeniu klubu. Z tegoż powodu Marotta jest dyrektorem generalnym i to on wszystko ogarnia z błogosławieństwem prezydenta.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2011, 14:23

Ouh_yeah pisze:
Mietson pisze:ta sytuacja jest tak dziwna, że nadaje się do archiwum X
Do archiwum X to się będzie nadawać oficjalne potwierdzenie transferu Bale'a albo Aguero :-D

Formalnie to Andrea jest szefem ale nie da się ukryć, że nie ma doświadczenia w prowadzeniu klubu. Z tegoż powodu Marotta jest dyrektorem generalnym i to on wszystko ogarnia z błogosławieństwem prezydenta.
No nie wiem jak lepiej. Przerabialiśmy już "podział odpowiedzialności" za Secco i spółce, czy tak jest lepiej?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2011, 15:19

Mietson pisze:Oczywiście, że formalnie o wszystkim decyduje Agnelli ale ta sytuacja jest tak dziwna, że nadaje się do archiwum X. Mam na myśli to, że to właśnie Marotta ma chyba najwięcej do powiedzenia a Agnelli po prostu akceptuje to co chce Marotta.
No i właśnie to mnie martwi. Agnelli to niegłupi chłop (przynajmniej tak mi się wydaje) a na razie tylko błogosławi Marottcie, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce :?
@D@$ pisze:
marek.siedlce pisze:
eh... to by było coś pięknego...
:naughty: Marotta zostaje.
Adaś, tylko nie mów mi, że jesteś fanem Miernego :|


Obrazek
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2011, 16:53

Marotta powinien dostać szansę rehabilitacji i ją dostanie. Sprawa Moggiego ma chyba trwać do lipca, więc ja bym się nie napalał na jego powrót w tym roku. Osobiscie nie chciałbym już Luciano w Turynie.

PS. Czy wszyscy wiedzą w którym roku urodził się Moggi? Zarzucacie Lippiemu czy Del Neriemu "dziadziusiostwo", a nikt nie wspomina, że to Luciano urodził się za czasów Hitlera. Faktycznie zatrudnienie emeryta, któremu już prawdopodobnie bliżej niz dalej to świetny sposób na odbudowę Juve. :rotfl:


Cunha

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 97
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2011, 17:47

gruzin_juve pisze:Marotta powinien dostać szansę rehabilitacji i ją dostanie. Sprawa Moggiego ma chyba trwać do lipca, więc ja bym się nie napalał na jego powrót w tym roku. Osobiscie nie chciałbym już Luciano w Turynie.

PS. Czy wszyscy wiedzą w którym roku urodził się Moggi? Zarzucacie Lippiemu czy Del Neriemu "dziadziusiostwo", a nikt nie wspomina, że to Luciano urodził się za czasów Hitlera. Faktycznie zatrudnienie emeryta, któremu już prawdopodobnie bliżej niz dalej to świetny sposób na odbudowę Juve. :rotfl:

Apelacja nie ma nic wspólnego z karą Moggiego.

1 Czerwca, czyli dokładnie za miesiąc kończy się mu wymierzony 5 lat temu wyrok po czym może spokojnie wrócić do świata piłki..

Po drugie - A co Lucek ma biegać po Boisku że potrzeba mu świeżej krwi?

On ma się znać na piłce, oceniać wartość zawodników, negocjować,kupować,sprzedawać. To idzie w parze z doświadczeniem i kontaktami. To tak jakbyś chciał W.Buffeta wywalić ze środowiska inwestorów ponieważ jest za stary i nie zna się na biznesie.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2011, 21:06

pumex pisze:Agnelli to niegłupi chłop (przynajmniej tak mi się wydaje) a na razie tylko błogosławi Marottcie, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce
A wiesz dlaczego nie bierze spraw w swoje ręce? Bo się na tym do cholery nie zna! Po to ściągnął Marottę i sięga po jego rady na każdym kroku. Jaki by Zezowaty nie był, to jednak ma trochę pojęcia o piłce i prowadzeniu klubu a niestety Andrea jest cielęciem.
@D@$ pisze:No nie wiem jak lepiej. Przerabialiśmy już "podział odpowiedzialności" za Secco i spółce, czy tak jest lepiej?
Nie, lepiej kiedy jedna osoba odpowiada za transfery. Chociaż by po to, żeby uniknąć takich wywiadów jak niedawno Secco "Już miałem Casssano ale ktośtam uznał że sie nie nadaje więc wziąłem Amauriego". W taki sposób nigdy nie dowiemy się kto kogo chciał a kto kogo nie. Obecnie przynajmniej wiemy, że Marotta wszystkim zarządza z ramienia Agnellego.
gruzin_juve pisze:PS. Czy wszyscy wiedzą w którym roku urodził się Moggi? Zarzucacie Lippiemu czy Del Neriemu "dziadziusiostwo", a nikt nie wspomina, że to Luciano urodził się za czasów Hitlera.
Dodam od siebie, że Moggi kilkakrotnie powiedział, że Del Neri to dobry trener a niedawno stwierdził, że zatrudniłby Manciniego bez wahania [*]... a no i Schelotto to jest mistrz!


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2011, 21:48

Ouh_yeah pisze:
pumex pisze:Agnelli to niegłupi chłop (przynajmniej tak mi się wydaje) a na razie tylko błogosławi Marottcie, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce
A wiesz dlaczego nie bierze spraw w swoje ręce? Bo się na tym do cholery nie zna! Po to ściągnął Marottę i sięga po jego rady na każdym kroku. Jaki by Zezowaty nie był, to jednak ma trochę pojęcia o piłce i prowadzeniu klubu a niestety Andrea jest cielęciem.
To, że jest niedoświadczony to nie znaczy, że nie może wejść na bliższy plan i pokazać, że nie zgadza się na firmowanie swoim nazwiskiem takiego badziewia.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2011, 20:40

Specjalnie dla Fanboyów perełki Lucjana na przestrzeni tego sezonu:

- sprzedałbym Diego nawet ze stratą
- Del Neri to dobry trener
- Melo gra jak profesor środka pola
- Schelotto to mistrz, którego bym sprowadził bez wahania

I najnowsza rakieta!
- Conte to najlepszy kandydat na nowego trenera [między innymi od Villasa Boasa]

Nic tylko mu polewać.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2011, 21:05

Z newsa z głównej o Lucku
"Del Neri zawiódł, ale Marotta zawiódł podwójnie. Pierwszy powinien wylecieć On, nie trener. Ten skład potrzebuje świeżości i jakości. Priorytet to obrona. Poźniej pomoc. Na samym końcu atak. Większość sprowadzonych piłkarzy nadaje się jedynie na sprzedaż, resztę należy odesłać do macierzystych klubów" - kontynuował były dyrektor generalny.
To może mówić o tym że Lucek chciałby żeby Marotta odszedł by sam na to miejsce wskoczył :)


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2011, 21:34

Ouh_yeah pisze:Specjalnie dla Fanboyów perełki Lucjana na przestrzeni tego sezonu:

- sprzedałbym Diego nawet ze stratą
- Del Neri to dobry trener
- Melo gra jak profesor środka pola
- Schelotto to mistrz, którego bym sprowadził bez wahania

I najnowsza rakieta!
- Conte to najlepszy kandydat na nowego trenera [między innymi od Villasa Boasa]

Nic tylko mu polewać.
Wątpie, żeby tak powiedział...


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2011, 22:20

Arcadio Morello pisze:
Ouh_yeah pisze:Specjalnie dla Fanboyów perełki Lucjana na przestrzeni tego sezonu:

- sprzedałbym Diego nawet ze stratą
- Del Neri to dobry trener
- Melo gra jak profesor środka pola
- Schelotto to mistrz, którego bym sprowadził bez wahania

I najnowsza rakieta!
- Conte to najlepszy kandydat na nowego trenera [między innymi od Villasa Boasa]

Nic tylko mu polewać.
Wątpie, żeby tak powiedział...
To zacznij czytać, Moggi jest hipokrytą.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
ODPOWIEDZ