Moggi powróci do Turynu?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 08:53

A pomyślcie, ze Moggi na pewno by potrafił ściągnąć Aguero ;(

Komu chusteczkę? Nie płaczcie już.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 08:56

Nagonki na Juve ciąg dalszy... A tym czasem inni se sprzedaja i kupuja mecze jak chca... Burdel niemilosierny w tych Włoszech...


http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... aplaci.php

Oho Moggi się wkurzył:PP


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 14:19

Abstrahując od tego czy Moggi jest winny czy nie jak można osobę "skazać" 2 razy za to samo przestępstwo? Przecież już wcześniej dostał 5 letnie zawieszenie, cyrk na kółkach.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 14:23

Winner pisze:Abstrahując od tego czy Moggi jest winny czy nie jak można osobę "skazać" 2 razy za to samo przestępstwo? Przecież już wcześniej dostał 5 letnie zawieszenie, cyrk na kółkach.
To wlasnie bylo chyba tylko zawieszenie a nie wyrok. Po prostu zostal zakaz wykonywania pracy na 5 lat az zostanie wydany ostateczny wyrok, a teraz go zawiesili ponownie, na dluzej. Tak mi sie wydaje.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 19:20

Goal.com na swojej stronie internetowej zamieściło ciekawy artykuł o całej sytuacji z Moggim.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 19:45

Antichrist pisze:Goal.com na swojej stronie internetowej zamieściło ciekawy artykuł o całej sytuacji z Moggim.
Zastanawiające jest właśnie to (jak to napisał ktoś w komentarzu pod artykułem), że tylko Juve zostało ukarane, a reszta zdemaskowanych ludzi biorących udział w aferze nie poniosła odpowiedzialności. To dziwne :płaczę:


JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 20:30

tak jak jest napisane w tekscie, to bylo polowanie na czarownice. na nas i Moggiego. bylismy za mocni i bylo trzeba nas zatopic.

szkoda ze tylko Moggi przez te lata pokazuje ze ma jaja i serce do walki. nasi wlasciciele to grupa tchorzy i frajerow. odpuscili proces cywilny wlasnie wtedy kiedy bylo trzeba sie bronic. teraz moga uniewinnic Moggiego, moga nawet oddac nam nasze scudetti, i tak wszyscy ciagle beda powtarzac brednie ze kupilismy i ustawilismy lige. tym bardziej w Polsce, gdzie poziom "dziennikarstwa" sportowego jest zalosnie niski.

jestem wdzieczny Moggiemu za to ze walczy do konca. robi to pewnie glownie ze wzgledu na wlasne dobre imie, ale gdyby nie on to prawda nigdy nie wyszla by na jaw. bo nasze tchorzofretki wola wydawac kase na krykiet niz dbac o nasz interes.

moze wreszcie ktos pozwie federacje?! bo albo niech stwierdza ze jestesmy niewinni i wtedy zaplaca gigantyczne odszkodowanie, albo niech skaza innych ( glownie zlodziejski inter). do tego ktos powinien wreszcie zaczac sledztwo w sprawie spisku majacego na celu nasze unicestwienie, i udowodnic ze inter maczal w tym palce. chyba tylko slepi, glusi i durnie nie widza kto za tym wszystkim stal. winny jest ten kto odniosl najwieksza korzysc z przestepstwa!


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 09:21

JuveForeverPoznan pisze:jestem wdzieczny Moggiemu za to ze walczy do konca. robi to pewnie glownie ze wzgledu na wlasne dobre imie, ale gdyby nie on to prawda nigdy nie wyszla by na jaw.
Nie wiem o jakiej prawdzie wychodzącej na jaw mówisz, ale dzięki temu że Moggi "walczy do końca" cały piłkarski świat kilka dni temu przypomniał sobie że Juventus jest umoczony a ich dyrektor został dożywotnio zawieszony "za ustawianie meczów".

Naprawdę bardzo Nam to pomogło.


JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 12:37

Ouh_yeah pisze:
JuveForeverPoznan pisze:jestem wdzieczny Moggiemu za to ze walczy do konca. robi to pewnie glownie ze wzgledu na wlasne dobre imie, ale gdyby nie on to prawda nigdy nie wyszla by na jaw.
Nie wiem o jakiej prawdzie wychodzącej na jaw mówisz, ale dzięki temu że Moggi "walczy do końca" cały piłkarski świat kilka dni temu przypomniał sobie że Juventus jest umoczony a ich dyrektor został dożywotnio zawieszony "za ustawianie meczów".

Naprawdę bardzo Nam to pomogło.
a dowiedzial bys sie o rozmowach prowadzonych przez dzialaczy interu gdyby Moggi sie nie bronil?! poczekajmy na wyrok sadu w neapolu. a federacja go zawiesila, nas skazala a udzial interu zamiotla pod dywan. banda oszustow i zlodziei. jak powiedza ze czarne jest biale to tez im uwierzysz?! poczekajmy na ostateczne rozstrzygniecie sprawy. a za tekst o " ustawianie meczow" ktos powinien pismakow pozywac


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 18:24

Dla Interu Juve było zawsze poza zasięgiem to musieli zniszczyć Juve poza boiskiem, bo na boisku im się to nie udawało. Mam nadzieje, że oliwa będzie sprawiedliwa i zdegradują Inter do Serie B i oddadzą Juve utracone tytuły.


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2011, 22:47

Jak można odzyskać kupiony tytuł ? Interowi na razie nic nie udowodniono więc po co mają ich degradować ? Bo Juve też poleciało ? Please...

Co do Moggiego to z jednej strony się cieszę bo nie jestem w stanie pojąć jakim trzeba być idiotą żeby mieć taki skład jaki miał wtedy Juventus (chyba najlepszy na papierze w Europie),pieniądze,prestiż,sponsorów,trenera z najwyższej półki,dosłownie wszystko i żeby bawić się w jakieś ceregiele,ustawiać sędziów itd. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> !!!
Z drugiej zaś patrząc na obecną bidę w piłce plus to że przeciętny szary kibic robiłby lepsze transfery niż nasi zbawcy w zarządzie to Lucek wydaje się jedyny który przywróciłby Turynowi to co stracił 5 lat temu.

Ehhh...


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2011, 23:39

@DiaVolO: Ty znasz synku historię farsopoli? Ty jesteś w ogóle kibic Juventusu, czy tak tu wpadasz, żeby ponarzekać, że stadion mały i brzydki, że kasy na transfery mało, że zawodnicy słabi a na dodatek Premiership ssie, a za to wszystko są odpowiedzialni masoni i cykliści? ;o Proszę Cię, skończ "gimbusowy okres buntu" albo nie udzielaj się...


Wracając do tematu: Moggi miał naprawdę łeb do robienia transferów i znał się na piłce, ale nie można cały czas polegać na jednym człowieku. Skoro go nie ma, trzeba iść na przód.


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2011, 00:05

A czy ja powiedziałem że nie znał się na swojej robocie ? Nie,więc muuuaa :*
Tak jestem kibicem Juventusu,mimo wszystko,jednak w odróżnieniu od innych jestem realistą i patrzę na wszystko obiektywnie,nie jestem zaślepiony,nie oszukuje się,po prostu mówię jak jest !
Następnym razem czytaj uważnie zanim będziesz chciał na kogoś pokrzyczeć !



Down: Niech będzie.
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2011, 13:59 przez DiaVolO, łącznie zmieniany 1 raz.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2011, 12:44

DiaVolO pisze:A czy ja powiedziałem że nie znał się na swojej robocie ? Nie,więc muuuaa :*
Drugi akapit nie był kierowany do Ciebie, więc to Ty naucz się czytania ze zrozumieniem. :)


Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2011, 17:28

...........
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2011, 11:42 przez Nicolas, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ