Ranking UEFA 2011

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 12:47

Masakryczny jest ten ranking... Przecież to jest nie do pomyślenia, że takie TUZY światowego futbolu jak Kopenhaga, Zenit czy Olympiakos wyprzedzają nasz klub.

Ehh... Ciężko się czyta takie coś.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 12:52

Angelu pisze:To Ty się ogarnij. Patrzycie co poniektórzy na jakieś rankingi, prawie nic nie mówiące, zrobione z ... !
... obiektywnych liczb?
Angelu pisze:Patrzmy na to co teraz jest i patrzmy przed siebie, a nie w tył. Fakt nie jest najlepiej.
KLIK
Retoryka ta sama. Po co ja w ogóle z Tobą dyskutuję?
Angelu pisze:Ale to Juve, Juve które się odrodzi.
Juve "odradza się" od bez mała 5 lat. Od powrotu do Serie A.
Angelu pisze:Za 2-3 lata mam nadzieję będziemy walczyć w finałach LM, PW i walczyć o 1.miejsce w lidze.
Zapomniałeś o klubowych mistrzostwach świata i pucharze intergalaktycznym.
Angelu pisze:Wtedy Ty będziesz zachwycony grą naszych, wynikami, a my w tym ŚMIESZNYM rankingu
Jeśli ranking UEFA nazywasz śmiesznym... to po koleżeńsku doradzam Ci wizytę u specjalisty. Albo podciągnięcie się w wiedzy, bo może po prostu pomyliłeś skrót UEFA z IFFHS?
Angelu pisze:będziemy dalej w okolicach 25-30 miejsca, bo jakieś 10tysięczne liczby po przecinku, będą 'robiły różnice'.
:smile:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 12:59

Angelu pisze:To Ty się ogarnij. Patrzycie co poniektórzy na jakieś rankingi, prawie nic nie mówiące, zrobione z ... !
Patrzmy na to co teraz jest i patrzmy przed siebie, a nie w tył. Fakt nie jest najlepiej. Ale to Juve, Juve które się odrodzi.
Za 2-3 lata mam nadzieję będziemy walczyć w finałach LM, PW i walczyć o 1.miejsce w lidze. Wtedy Ty będziesz zachwycony grą naszych, wynikami, a my w tym ŚMIESZNYM rankingu będziemy dalej w okolicach 25-30 miejsca, bo jakieś 10tysięczne liczby po przecinku, będą 'robiły różnice'.
Nie masz do końca racji ziom. To nie IFFHS czy jak mu tam, ale ranking UEFA na podstawie którego przydziela się zespoły do grup. Ma on jakąś punktację (np. pkt za zwycięstwo w CL > pkt za zwycięstwo w LE > pkt za zwycięstwo w 4 najsilnieszych ligach itd.).

Za 2 lat, zakładając, że w nich będziemy dochodzić do 1/8 CL (czyt. awansowac z grupy) zdobędziemy około 2 x 16-18 pkt. odejdą za to 2 x 2 pkt, czyli będziemy mieć +/- 75 pkt a więc okolice 15-17 miejsca. BTW. Czy my przypadkiem nie będziemy teraz rozstawieni z czwartego koszyka? :prochno:[/quote]

Zgadzam się z tym co mówisz, ale nadal dla mnie ten ranking to nic.
My, Juventus, będziemy musieli po prostu wyjść na boisko i zwyciężyć. Nie ważne kto będzie grał przeciwko nam. Jeśli wyjdziemy z tych ciężkich okresów, będziemy grali regularnie, to właśnie tak jak wyżej napisałem, musimy wyjść na boisko i wygrać.
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2011, 13:06 przez Angelu, łącznie zmieniany 1 raz.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 13:00

Kopenhaga gra w tegorocznej Champions League. Awansowała obok Barcy z trudnej grupy.

Olympiakos zdołał awansować w tamtym roku do 1/8 CL w przeciwieństwie do Juve, a Zenit sięgnął w 2008 roku po dwa ważne europejskie trofea.

Nie dziwota.


Obrazek
Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 13:05

Kolego 'deszczowy'. Nie jestem osobą konfliktową. Tym bardziej, nie kłócę się z osobami z grona społeczeństwa, które kibicuje Juventusowi.
Chciałem wyrazić wyłącznie swoją opinię na ten temat, natomiast Ty wydaje mi się, że za wszelką cenę chcesz zrobić ze mnie osobę, która kompletnie nie ma pojęcia o czym się tu pisze itp.

By nie robić off-topu, to ustosunkuję się do Twojej odpowiedzi na moją wypowiedź: nie, nie pomylił mi się ranking UEFA z rankingiem IFFHS.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 13:08

Angelu pisze: Zgadzam się z tym co mówisz, ale nadal dla mnie ten ranking to nic.
Acha. Rozumiem. Faza zaprzeczania. "Nie, doktorze, nie jestem kretynem, to świat dookoła jest zdebilały. I nikt nam nie powie, że czarne jest białe..."
Angelu pisze:My, Juventus, będziemy musieli po prostu wyjść na boisko i zwyciężyć. Nie ważne kto będzie grał przeciwko nam. Jeśli wyjdziemy z tych ciężkich okresów, będziemy grali regularnie, to właśnie tak jak wyżej napisałem, musimy wyjść na boisko i wygrać.
Lubisz Vangelisa?
Pisz sobie dalej swoje bzdurki. Ja idę postawić klocka. Rezultat podobny, do czytania twoich wypocin.

PS. Ranking IFFHS jezd gópi!



____________________________________________________________________________________________________
EDYTA:
Angelu pisze:
Chciałem wyrazić wyłącznie swoją opinię na ten temat, natomiast Ty wydaje mi się, że za wszelką cenę chcesz zrobić ze mnie osobę, która kompletnie nie ma pojęcia o czym się tu pisze itp.
Nie pochlebiaj sobie. Żebym z Ciebie coś zrobić, musiałbym w to włożyć wysiłek. :smile:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 13:14

stahoo pisze:Za 2 lat, zakładając, że w nich będziemy dochodzić do 1/8 CL (czyt. awansowac z grupy) zdobędziemy około 2 x 16-18 pkt. odejdą za to 2 x 2 pkt, czyli będziemy mieć +/- 75 pkt a więc okolice 15-17 miejsca. BTW. Czy my przypadkiem nie będziemy teraz rozstawieni z czwartego koszyka? :prochno:
Właściwie dobre pytanie z którego koszyka bylibiśmy losowani w przypadku awansu do LM. Patrząc na obecne sytuacje w tabelach lig europejskich.
Możemy skreślić następujące drużyny:

9 Werder Bremen
12 Sevilla
18 Hamburger SV
20 Atlético Madrid
25 Sporting CP Lisbon
26 Fiorentina
32 Schalke 04
33 VfB Stuttgart
40 Sporting Braga

Do tego odpadną 2 drużyny angielskie, o ile nie wyprzedzi nas Man City, a w przypadku gdy nas wyprzedzą (co trudne nie będzie) 1 drużyna angielska.

Do tego należy doliczyć drużyny niepewne tego awansu będące wciąż w boju o miejsca w LM, lub też czekają ich boje w kwalifikacjach.

Czyli odejmując od 41 te 10 drużyn wymienionych powyżej, jesteśmy 31 czyli w najgorszym przypadku znajdziemy się w 4tym koszyku.


Dawniej Virus[Mauro].
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 13:51

Jak Boga nie kocham, nie pamiętam tak niskiego miejsca w rankingu UEFA. I jeszcze HSV, Braga, PSG, Fenerbahce i Kopenhaga przed nami. :O


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
bonus2o

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2008
Posty: 35
Rejestracja: 20 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 15:01

A tam pierdzielicie. Nasza pozycja w rankingu jest spowodowana głównie nie obecnością w 2 sezonach w Europejskich pucharach. Do tego od tego sezonu nie liczy się nam żaden rok przed calciopoli gdzie troszkę punktów nałapaliśmy. Do tego dochodzą słabe ostatnie występy. Lecz główny wpływ na to maja 2 lata kompletnie bez pucharów.
Gdybyśmy zamiast 2 pkt które nie wiem z jakiej paki dostaliśmy mieli średnia z ostatnich lat po powrocie do pucharów czyli 14 pkt, mielibyśmy około 71i bylibyśmy na około 20 miejscu a wiec nie tak źle biorąc pod uwagę zeszłoroczne i tegoroczne nasze wyczyny w pucharach.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 19:26

Kompletnie się tam tym nie znam, ale może mi ktoś wyjaśnić na czym polega przydział do tych koszyków?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 19:31

Są 4 koszyki, w każdym 8 drużyn. Im więcej punktów rankingowych ma drużyna w tym wyższym jest koszyku. Drużyny z tego samego koszyka nie mogą trafić do tej samej grupy LM. A więc krótko mówiąc w każdej grupie CL jest jedna drużyna z I koszyka, jedna z II, jedna z III i jedna z IV koszyka. To takie zabezpieczenie przed tworzeniem się grup smierci.


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 20:11

Juventus nawet z 4 dał by radę awansować jak byli w grupie z Realem, Zenitem i BATE nikt im szans nie dawał a awansowali, więc dla Juve to nie najważniejsza sprawa ten ranking. Jak mają coś wygrać to wygrają z 4, a jak była by dana porażka to i 1 by nie pomógł.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 20:19

18danek97 pisze:Juventus nawet z 4 dał by radę awansować jak byli w grupie z Realem, Zenitem i BATE nikt im szans nie dawał a awansowali, więc dla Juve to nie najważniejsza sprawa ten ranking. Jak mają coś wygrać to wygrają z 4, a jak była by dana porażka to i 1 by nie pomógł.
:rotfl: Tekst roku po prostu.

Mamy 41 miejsce ale po kilku sezonach to się zmieni (na lepsze) bo nam odpadną te lata w których zdobyliśmy bardzo mało punktów (z drugiej strony, w tym roku też mało ich doszło :()

Ale nie ma co spekulować bo jak na razie do Ligi Mistrzów jeszcze się nie zakwalifikowaliśmy.


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 20:35

Mietson pisze: Ale nie ma co spekulować bo jak na razie do Ligi Mistrzów jeszcze się nie zakwalifikowaliśmy.
Ale jak będziemy dobrze grać to będzie LM. Myślę, że po wygranej z Interem dostaniemy kopa i pójdziemy do przodu może i nawet do 3 miejsca i automatycznego awansu do LM.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2011, 23:02

Antichrist pisze:Jak Boga nie kocham, nie pamiętam tak niskiego miejsca w rankingu UEFA. I jeszcze HSV, Braga, PSG, Fenerbahce i Kopenhaga przed nami. :O
"Jak Boga nie kocham" :shock: :rotfl:
Czlowieku daj spokoj. Nazywasz sie antychristem i kpisz sobie z religii. Po co to robisz ? Co chcesz udowodnic ? Masz 12 lat ? Bawi Cie to ?
Zalosne.


Odnosnie rankingu nie ma sie co rozpisywac, mowi sam za siebie.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
ODPOWIEDZ