Sprawiedliwość wobec Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 11:00

typkens pisze:I znowu stało się to samo. Nie powiecie mi chyba, że wczorajsza ręka Bovo, to nie ewidentny karny? Sędzia stał dosłownie 3 czy 4 metry od całego zdarzenia do tego nie był w ogóle zasłonięty!

Symulacja Miłosz odbija się na nim tak samo jak Calciopoli na decyzjach sędziego wobec Juve. Paranoja.
No ręka ewidentna. Tylko ta cała sytuacja przypomina mi trochę to co się dzieje w polskiej polityce. Wszyscy trąbią o wojnie PIS z PO a nikt nie mówi o sypiącej się gospodarce... Tak samo z Juve... wielkie halo bo nie było karnego a na temat ogromnej nieskuteczności w ofensywie ani słowa.


FORZA JUVE !!!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 11:12

Ja nie wierzę w zmowę/układ przeciw Juventusowi. Każdy sędzia ma czasem gorszy dzień, każdy się myli, na naszą niekorzyść niestety ostatnio mylą się często. A czasem się mylą na naszą korzyść. Tak to już jest w piłce.

Ale jednak wypowiedź Marotty odnośnie Morgantiego to już co innego - on nie powinien sędziować tylu meczów Juve w tak krótkim odstępie czasowym. To jest jawne zaniedbanie.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 11:15

Akurat wczorajsza szopka sędziowska to temat na cały podręcznik o tym, jak nie należy prowadzić meczu, bo nawet Stevie Wonder dałby nam karnego za rękę Bovo. Ale niezależnie od tego podpisuję się pod tym, że powinniśmy patrzeć na swoją grę, a nie na sędziów. Bo wczorajszy mecz był do wygrania, nawet przy takim arbitrze.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 11:18

Mietson pisze:A czasem się mylą na naszą korzyść. Tak to już jest w piłce.
Tak. Cały jeden raz się pomylił na naszą korzyść, ale nie strzeliliśmy tego karnego a Krasic wyleciał na 3 mecze i do końca sezonu nikt nie da karnego za faul na nim.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 11:27

Ouh_yeah pisze:
Mietson pisze:A czasem się mylą na naszą korzyść. Tak to już jest w piłce.
Tak. Cały jeden raz się pomylił na naszą korzyść, ale nie strzeliliśmy tego karnego a Krasic wyleciał na 3 mecze i do końca sezonu nikt nie da karnego za faul na nim.
3? A nie 2? A co do sytuacji na naszą korzyść to jeszcze faul Kielona na Machedzie (nie widziałem ale wiele osób to przyznaje).

Co do Krasicia to jednak ma za swoje. To nie był jedyny raz jak chciał wymusić faul. Teraz musi odbudować swoją reputację.

Ja nie mówię, że jest ok z tym sędziowaniem, tylko, że raczej nie jest to celowe (chociaż z tą wczorajszą grą Bovo w siatę to nawet Rossi przyznał, że powinien być karny :angry: ). Nie tylko we Włoszech jest z tym problem, polecam obejrzeć skrót meczu Arsenal - Everton - tam dopiero był przycięcia, z tym, że Arsenal wygrał na przekór sędziom.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 11:30

Powiem tak. Oglądałem tą powtórkę milion razy i widać na niej EWIDENTNIE, że sędzia to zagranie ręką widział (na obrazku poniżej moment dotknięcia piłki ręką przez Bovo). W jego zachowaniu nie było jednak nawet momentu zawahania, tj. widział tą rękę, ale z góry uznał, że nie podyktuje za to rzutu karnego. Pokazał, żeby grać dalej zanim nasi zawodnicy tak naprawdę zaczęli protestować.

Obrazek

Pytanie: dlaczego?


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 11:48

typkens pisze:I znowu stało się to samo. Nie powiecie mi chyba, że wczorajsza ręka Bovo, to nie ewidentny karny? Sędzia stał dosłownie 3 czy 4 metry od całego zdarzenia do tego nie był w ogóle zasłonięty!

Symulacja Miłosz odbija się na nim tak samo jak Calciopoli na decyzjach sędziego wobec Juve. Paranoja.
Nam karnych nie gwizdza, natomiast Milan czy Inter dostaje je z kapelusza i taka jest prawda


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 11:51

kosciu88 pisze:Nam karnych nie gwizdza, natomiast Milan czy Inter dostaje je z kapelusza i taka jest prawda
Nie rzucaj słów na wiatr, ja sobie nie przypominam jakiegoś skandalicznego karnego dla Interu czy Milanu.


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 15:23

marek.siedlce pisze:
typkens pisze:I znowu stało się to samo. Nie powiecie mi chyba, że wczorajsza ręka Bovo, to nie ewidentny karny? Sędzia stał dosłownie 3 czy 4 metry od całego zdarzenia do tego nie był w ogóle zasłonięty!

Symulacja Miłosz odbija się na nim tak samo jak Calciopoli na decyzjach sędziego wobec Juve. Paranoja.
No ręka ewidentna. Tylko ta cała sytuacja przypomina mi trochę to co się dzieje w polskiej polityce. Wszyscy trąbią o wojnie PIS z PO a nikt nie mówi o sypiącej się gospodarce... Tak samo z Juve... wielkie halo bo nie było karnego a na temat ogromnej nieskuteczności w ofensywie ani słowa.
To prawda, że Juve ostatnio gra mega nieskutecznie, ale "przeciwności losu" biegające w strojach Diadory też nam nie pomagają ;)


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 17:05

Mietson pisze:
kosciu88 pisze:Nam karnych nie gwizdza, natomiast Milan czy Inter dostaje je z kapelusza i taka jest prawda
Nie rzucaj słów na wiatr, ja sobie nie przypominam jakiegoś skandalicznego karnego dla Interu czy Milanu.
Moze nie skandaliczny ale kontrowersyjny, bramka Eto po faulu na Pazzinim z meczu z Palermo, nam napewno by tego nie gwizdneli


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 17:15

kosciu88 pisze:
Mietson pisze:
kosciu88 pisze:Nam karnych nie gwizdza, natomiast Milan czy Inter dostaje je z kapelusza i taka jest prawda
Nie rzucaj słów na wiatr, ja sobie nie przypominam jakiegoś skandalicznego karnego dla Interu czy Milanu.
Moze nie skandaliczny ale kontrowersyjny, bramka Eto po faulu na Pazzinim z meczu z Palermo, nam napewno by tego nie gwizdneli
Bez obrazy, ale jesteś konsekwentny jak świnia na łyżwach. Najpierw piszesz "karne z kapelusza" potem, stwierdzasz że to faul, którego nam by nie odgwizdali :) Faul na Pazzinim był więc nie wiem w czym problem. To Morganti to pała, oszust jeden a Ty uogólniasz i uznajesz, że każdy sędzia nie cierpi Juve.


taggert

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 stycznia 2011
Posty: 101
Rejestracja: 14 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2011, 08:15



jestem ciekaw jaki zapadnie werdykt w sprawie chamskiego zachowania Chivu we wczorajszym meczu Interu. Czy dostanie tak jak Melo 3 mecze kary za mecz z Parmą?


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2011, 09:20

szczypek pisze:Powiem tak. Oglądałem tą powtórkę milion razy i widać na niej EWIDENTNIE, że sędzia to zagranie ręką widział (na obrazku poniżej moment dotknięcia piłki ręką przez Bovo).
Pytanie: dlaczego?
Tak samo analizowałem tę sytuację (polecam skrót w hd). Sędzia widział całe zajście, podobnie jak ewidentny faul na Matrim w końcówce pierwszej połowy. Sędzia sprzedany po meczu jest... krytykowany. Słusznie. Nie ma co zrzucać całej porażki na błędne decyzje, ale ewidentnie mamy pecha do tego Morgantiego. Oby już więcej w tym sezonie nie sędziował naszego meczu...
Chivu prawie jak Montero :roll:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2011, 14:39

http://www.pilka.pl/figc-przeprasza-juventus Dobre i to, moze teraz zaczna normalnie sedziowac


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 lutego 2011, 14:43

kosciu88 pisze:http://www.pilka.pl/figc-przeprasza-juventus Dobre i to, moze teraz zaczna normalnie sedziowac
Fajnie i w ogóle, ale my nie możemy liczyć na to, że nam sędzia podyktuje rzut karny, tylko spiąć poślady i tworzyć i wykorzystywać sytuacje.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
ODPOWIEDZ