Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2019, 20:28

United pięknie w czambuł z Evertonem. Wspaniały Solszaer niedługo nie będzie taki wspaniały. Dajcie im tipa, że Allegri :ahsisi:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2019, 12:30

Derby Manchesteru będą bardzo ważne w tym momencie sezonu.
Jak wygra City to będzie mistrzem Anglii a Utd może zabraknąć w LM.
Jak wygra Utd to mistrzem będzie Liverpool.
Dla Czerwonych Diabłów żadna opcja nie jest korzystna.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2019, 16:45

A ja myślę, że United i kibice mają większe zmartwienia od tego kto sięgnie po mistrza w Anglii :)


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2019, 23:13

w końcu pipita sie przełamał ładne trafienie szkoda ze nie dało 3 punktów.
nawet dobrze wygląda fizycznie lepiej niz u nas ale wolał bym i tak zeby do nas nie wracał wole młodszych hihih


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 08:36

sebastian10 pisze:w końcu pipita sie przełamał ładne trafienie szkoda ze nie dało 3 punktów.
nawet dobrze wygląda fizycznie lepiej niz u nas ale wolał bym i tak zeby do nas nie wracał wole młodszych hihih
Igła, jeśli nie zostanie ostatecznie w CFC (bo cholera wie, co zrobią z Sarrim w pierwszej kolejności) może być dla nas istotną kartą przetargową, choćby względem Zaniolo z Romy, więc imo niech tam sobie nastrzela jeszcze na koniec sezonu.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 08:43

Osgiliath pisze:
sebastian10 pisze:w końcu pipita sie przełamał ładne trafienie szkoda ze nie dało 3 punktów.
nawet dobrze wygląda fizycznie lepiej niz u nas ale wolał bym i tak zeby do nas nie wracał wole młodszych hihih
Igła, jeśli nie zostanie ostatecznie w CFC (bo cholera wie, co zrobią z Sarrim w pierwszej kolejności) może być dla nas istotną kartą przetargową, choćby względem Zaniolo z Romy, więc imo niech tam sobie nastrzela jeszcze na koniec sezonu.
Ta bo Roma mu da 9mln których oczekuje od każdego. Romy na Igłe nie stać i módlmy się, żeby został w CFC.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 08:47

Poprostu pisze:
Osgiliath pisze:
sebastian10 pisze:w końcu pipita sie przełamał ładne trafienie szkoda ze nie dało 3 punktów.
nawet dobrze wygląda fizycznie lepiej niz u nas ale wolał bym i tak zeby do nas nie wracał wole młodszych hihih
Igła, jeśli nie zostanie ostatecznie w CFC (bo cholera wie, co zrobią z Sarrim w pierwszej kolejności) może być dla nas istotną kartą przetargową, choćby względem Zaniolo z Romy, więc imo niech tam sobie nastrzela jeszcze na koniec sezonu.
Ta bo Roma mu da 9mln których oczekuje od każdego. Romy na Igłe nie stać i módlmy się, żeby został w CFC.
Umówmy się - na Pipitę, to stać nas, ew. inter. Nie mniej, on sam powinien zejść z oczekiwaniami, jeśli chce pograć, a powinien wiedzieć, że u nas nie ma miejsca, nie jest już pierwszej młodości, a jednak w Romie to miałby raczej pewną miejscówkę. A Roma, jeśli chce myśleć o czymś więcej niż byciem popychadłem w lidze, czy jeździć pół Europy w LE, to powinna się koło niego zakręcić, a już tym bardziej, że w dealu za Zaniolo raczej źle finansowo by nie wyszła.


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 08:57

Osgiliath pisze:
Poprostu pisze:
Osgiliath pisze:
Igła, jeśli nie zostanie ostatecznie w CFC (bo cholera wie, co zrobią z Sarrim w pierwszej kolejności) może być dla nas istotną kartą przetargową, choćby względem Zaniolo z Romy, więc imo niech tam sobie nastrzela jeszcze na koniec sezonu.
Ta bo Roma mu da 9mln których oczekuje od każdego. Romy na Igłe nie stać i módlmy się, żeby został w CFC.
Umówmy się - na Pipitę, to stać nas, ew. inter. Nie mniej, on sam powinien zejść z oczekiwaniami, jeśli chce pograć, a powinien wiedzieć, że u nas nie ma miejsca, nie jest już pierwszej młodości, a jednak w Romie to miałby raczej pewną miejscówkę. A Roma, jeśli chce myśleć o czymś więcej niż byciem popychadłem w lidze, czy jeździć pół Europy w LE, to powinna się koło niego zakręcić, a już tym bardziej, że w dealu za Zaniolo raczej źle finansowo by nie wyszła.
Nie wiem na ile Igle zależy na graniu, a ile na kasie bo raczej jest u schyłku kariery, a ten kontrakt jest prawdopodobnie ostatnim gdzie może liczyć na taką kasę. I w sumie podpisał kontrakt na 9 mln to nie dziwię się że tyle oczekuje szczególnie to klubu zachował się średnio względem niego nie on względem klubu.

A tak poza tym do kiedy on ma kontrakt bo według transfermarktu do czerwca tego roku ale to chyba pomyłka?

I mimo wszystko chętnie przyjmuje go z powrotem jak dla mnie to co najmniej klasa wyżej nawet teraz niż Mandzukic i pałętając się po kluba strzelił w tym sezonie więcej niż Chorwat. Dodatkowo widzę jego współpracę z Ronaldo on już w poprzednim sezonie pokazał, że potrafi pracować dla innych i wynik bramkowy Dybali w tamtym sezonie to w dużej mierze moim zdaniem zasługa Higuaina.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 09:06

Roma płaci najwięcej DDR 4.5mln , Igła tak nisko nie zejdzie i w ich kontekście to jest po prostu Sci-Fi. Musieliby nam dać 18 mln + 18 mln rocznie dla Igły bo podatek 50%.

CFC musi wygrać LE bo wtedy mają obowiązek wykupić Gonzalo.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 10:32

Osgiliath pisze: Igła, jeśli nie zostanie ostatecznie w CFC (bo cholera wie, co zrobią z Sarrim w pierwszej kolejności) może być dla nas istotną kartą przetargową, choćby względem Zaniolo z Romy, więc imo niech tam sobie nastrzela jeszcze na koniec sezonu.
Osobiście nie rozumiem tych plotek odnośnie zwolnienia Sarriego. Przecież zważając na to czym dysponuje w Chelsea i co pokazują City, Liverpool czy nawet Tottenham, to Włoch i tak sobie dobrze radzi patrząc przez pryzmat tego, że wciąż walczą na dwóch frontach (ktoś się orientuje czy przypadkiem obecnie nie jest tak, że jeśli zdobywca LE będzie z ligi w której 4 ekipy kwalifikują się do fazy grupowej LM, to zajmuje miejsce właśnie tej czwartej drużyny, bo nie może być 5 zespołów z danego kraju, tak jak było wcześniej). W pierwszej chwili też pomyślałem sobie o wymianie z Romą za Manolasa bądź włączeniu do transakcji Zaniolo, ale niestety kolega @Poprostu raczej rozwiał moje marzenia, bo nie ma szans na to, iż Pipita zgodzi się na tak znaczną obniżkę pensji mając na uwadze zmierzającą ku końcowi karierę.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 10:37

dimebag11 pisze:
Osgiliath pisze: Igła, jeśli nie zostanie ostatecznie w CFC (bo cholera wie, co zrobią z Sarrim w pierwszej kolejności) może być dla nas istotną kartą przetargową, choćby względem Zaniolo z Romy, więc imo niech tam sobie nastrzela jeszcze na koniec sezonu.
Osobiście nie rozumiem tych plotek odnośnie zwolnienia Sarriego. Przecież zważając na to czym dysponuje w Chelsea i co pokazują City, Liverpool czy nawet Tottenham, to Włoch i tak sobie dobrze radzi patrząc przez pryzmat tego, że wciąż walczą na dwóch frontach (ktoś się orientuje czy przypadkiem obecnie nie jest tak, że jeśli zdobywca LE będzie z ligi w której 4 ekipy kwalifikują się do fazy grupowej LM, to zajmuje miejsce właśnie tej czwartej drużyny, bo nie może być 5 zespołów z danego kraju, tak jak było wcześniej). W pierwszej chwili też pomyślałem sobie o wymianie z Romą za Manolasa bądź włączeniu do transakcji Zaniolo, ale niestety kolega @Poprostu raczej rozwiał moje marzenia, bo nie ma szans na to, iż Pipita zgodzi się na tak znaczną obniżkę pensji mając na uwadze zmierzającą ku końcowi karierę.
Z tego co się orientuje to jest tak jak mówisz. Jak CFC wygra LE to zabiera LM tej '4' drużynie.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 10:50

Nikt nic nikomu nie zabiera. Miejsca dla zwycięscy LE, tak jak i LM są liczone osobno.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 10:58

Ale jakby np. Totki i CFC skończyły ligę poza 4ką, a wygrały LM i LE to wtedy zabierają LM 4tej drużynie.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 11:09

jackop pisze:Nikt nic nikomu nie zabiera. Miejsca dla zwycięscy LE, tak jak i LM są liczone osobno.
Właśnie, że przepisy się jakoś zmieniły i chyba jest tak jak pisze @joy, ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2019, 11:13

Sprawdziłem dla pewności korzystając z https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Do ... WNLOAD.pdf (Article 3/3.07) i scenariusz przedstawiony przez @joy to jedyny sposób by 4ta drużyna z Anglii nie załapała się do LM.

Liczba miejsc dla najlepszych federacji to 8, a proporcje mogą zmienić się z 4 LM / 4 LE do maksymalnie 5 LM / 3 LE.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ