Stroje na sezon 2011/2012

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
Modziek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 sierpnia 2010
Posty: 13
Rejestracja: 03 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 00:33

Arcadio Morello

Właśnie dzisiaj zamówiłem tą białą wyjazdową i jestem z siebie dumny ;))


LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 00:38

a dobrze Wam ta strona nike śmiga ? bo u mnie fatalnie :/


ZZX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 126
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 03:34

rufi8 pisze:interowi potrafili zrobić normalne paski
http://www.tuttosport.com/foto/calcio/s ... +2011-2012
może i paski normalne, ale jakaś brzydka strasznie ta koszulka


Obrazek
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 06:18

ZZX pisze:
rufi8 pisze:interowi potrafili zrobić normalne paski
http://www.tuttosport.com/foto/calcio/s ... +2011-2012
może i paski normalne, ale jakaś brzydka strasznie ta koszulka
:płaczę: Przykre to troche. Inter ma piękne cienkie paseczki, Nas nike olało po raz kolejny. Nasze domówki da sie przeboleć (chociaż z Ynterowymi nie mają startu), ale wyjazdowe są okropne - nie chodzi mi o kolor tylko o wzór.


arthur9

Evertonista
Evertonista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2010
Posty: 13
Rejestracja: 31 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2011, 10:55

Skibil pisze:Trochę odbiegając od tematu, widzieliście bramkarski strój Evertonu? Jak dla mnie bomba
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,111296,99 ... .html?bo=1
:prochno: przyganiał kocioł garnkowi, u nas będzie grał w niewypale tylko jeden zawodnik, u was 11 :
http://www.solojuve.com/images/stories/ ... 2011/7.jpg
:smile:

... wiem co to za ból, też to przerabialiśmy :doh:
w tym roku nie mamy na co narzekać :
domowa:
http://www.footballshirtculture.com/11/ ... eaked.html
:bravo:
wyjazdowa:
http://www.soccerjerseys1.com/sale/Ever ... s--34.html
:ok:

....
różowa ma duże tradycje w Turynie, ten róż mógłby być troszkę bledszy i mieli byście fajne koszulki ... domowa w paski prezentują się fajnie, fajny efekt daje te poszczębienie pasków, niż ten zeszłoroczny zygzak :whistle: ... ale najlepiej prezentują się koszulki treningowe, są bardzo eleganckie :bravo: ... a i to co najbardziej może się nie podobać w waszych strojach domowych to ....
... a zobaczcie sami jak wygląda to u innych.... :
http://www.footballshirtculture.com/11/ ... e-kit.html
http://www.footballshirtculture.com/11/ ... y-kit.html
:bravo: to dopiero rewelacyjne koszulki tylko pozazdrościć


aroninho11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 92
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2011, 12:14

Jaaa chyba sobie kupie strój Marsylii. Piękny wybitny i w ogóle! Ale wyjazdowa Juve lepsza (SZCZERZE) ;p nie nie lepsza nie jest, alepodobają mi się koszulki Juve na ten sezon

EDIT:
aa mi się podobają nasze bardziej niż barcelony z przez paru sezonów.


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2011, 13:06

Muszę przyznać że nasze domówki w tym sezonie są niczego sobie. Róż z wyjazdówki jest za bardzo oczo**bny ale też da się strawić. Niestety nasze stroje nie mają nawet startu ze strojami OM, już któryś rok z rzędu jestem zachwycony tym co robi Adidas dla Marsylii. Mam nadzieję że gdy skończy nam się kontrakt z Nike, podpiszemy z Adidasem :)

Wielkie graty dla kibiców OM :bravo: :bravo: :bravo:


LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2011, 13:27

Powinien ktoś zadać pytanie podczas prezentacji strojów "Dlaczego takie amatorskie umieszczenie loga sponsora na nowych koszulkach?" Czy naprawdę nikt od Nich nie widzi tej amatorszczyzny ? biorą taką kasę a taką bidę w zamian dają.

Nike słynie z prostoty i bez żadnego większego zaangażowania się w projekty koszulek tak jakby ludzie na stażu dostawali u nich tę robotę przy strojach. No kuźwa aż mam chęć napisać maila do Nike z zapytaniem kto tworzył te koszulki i dlaczego nie potrafił wkomponować logo ze strojem :)


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2011, 19:58

LukaS pisze:Powinien ktoś zadać pytanie podczas prezentacji strojów "Dlaczego takie amatorskie umieszczenie loga sponsora na nowych koszulkach?" Czy naprawdę nikt od Nich nie widzi tej amatorszczyzny ? biorą taką kasę a taką bidę w zamian dają.

Nike słynie z prostoty i bez żadnego większego zaangażowania się w projekty koszulek tak jakby ludzie na stażu dostawali u nich tę robotę przy strojach. No kuźwa aż mam chęć napisać maila do Nike z zapytaniem kto tworzył te koszulki i dlaczego nie potrafił wkomponować logo ze strojem :)
Dokładnie tak. Logo BetClick to porażka. Prosto z Painta :roll:
Hubson pisze:Mam nadzieję że gdy skończy nam się kontrakt z Nike, podpiszemy z Adidasem :)
Mi marzy się KAPPA :pray:
Ich koszulki są śliczne :dance:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2011, 10:28

klik
"Skoro mamy do czynienia z sezonem, w którym będziemy celebrować narodziny nowego stadionu, to Juventus mógłby poszanować swoje barwy. Zamiast tego fani są zmuszani do oglądania różowych koszulek! Może jeszcze założą stringi i podwiązki, by już do reszty się sfeminizować?"
Buehehe w sumie trudno mu nie przyznać racji. Może i lepiej, że nie gramy w tym sezonie w pucharach, przynajmniej świat nas w tym czymś nie zobaczy :smile:
Kogut W. pisze:Dla mnie problemem nie jest różowy kolor, tylko jego odcień. Mógłby być bardziej subtelny, łososiowy, a nie taki rażący, bo sam róż ma znaczenie historyczne.
Otóż to, różowy sam w sobie jeszcze bym jakoś z trudem przełknął, ale ten odcień..
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2011, 11:14 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2011, 10:48

jarmel pisze:klik
Buehehe w sumie trudno mu nie przyznać racji. Może i lepiej, że nie gramy w tym sezonie w pucharach, przynajmniej świat nas w tym czymś nie zobaczy :smile:
Powiem tak: ogólnie te koszulki nie są takie złe. Wzór ciekawy, tylko ten kolor ni w kij ni w oko. Do tego wzoru Nike mogło dopasować milion innych kolorów np. biały, łososiowy, czarny, niebieski, żółty, złoty, srebrny... wydaje mi się, że kolor jest głównym problemem, z resztą o tym właśnie mówi Nesti


Obrazek
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2011, 11:03

Dla mnie problemem nie jest różowy kolor, tylko jego odcień. Mógłby być bardziej subtelny, łososiowy, a nie taki rażący, bo sam róż ma znaczenie historyczne.

03/04:
Obrazek


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2011, 11:29

Dzisiaj Nike zaprezentowało dalszą część kolekcji poświęconej Juventusowi o roboczej nazwie:

Obrazek

Nowe elementy garderoby świetnie komponują się z koszulkami:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Projektanci Nike stwierdzili, że główną inspiracją dla ich projektu była gra piłkarzy Juventusu w dwóch ostatnich sezonach, którzy chętnie dawali każdemu punkty.

A tak na serio. Rozumiem, że kiedyś Juve grało w różowyh koszulkach, ale nie każda tradycja musi być kontynuowana.


Obrazek
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2011, 13:26

Jak zobaczyłem te stroje byłem podobnego zdania (że źle dobrali kolor), ostatnio doszedłem jednak do wniosku, że kolor wcale nie jest największym problemem - gorszy jest wzór! Spójrzcie na tył koszulki - moim zdaniem jest OK. Przód koszulki jest za to nie do strawienia :evil:
Po pierwsze koszulka meczowa moim zdaniem nie powinna wyglądać jak zwykły t-shirt (wykończenie przy szyi), no i po drugie... gwiazda :/ - to się w głowie nie mieści.


Szczerze powiem, że odkąd kibicuje Juve nie pamiętam takiej siary jak w tym roku :think: . Nike zadrwiło z Nas i tyle.


CIAO IL CAPITANO
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2011, 14:27

Ten model różowych koszulek Nike jest po prostu kiczowaty. Ale co tam. Idźmy na całość. Naśladujmy zawodniczki Boston Breakers:

Obrazek

Nike ma pełną ofertę rozkosznych różowych gadżetów:

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Zablokowany