Stroje na sezon 2011/2012

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
aroninho11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 92
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 05:08

aquas pisze:skoro masz 7 lat i ci nie pasuje to kibicuj Barcelonie lub Realowi. Jest to dziwne bo nie szanujesz historii klubu


a tak apropo mało który 7 latek dostaje koszulke za 260 zł:/

i jak to miło zauważyłeś z polski ... Ty i wielu ludzi jest zacofana . słucha radia " maryja " głosuje na pis i sika na widok nowych wieści w sprawie tu 154
Myślisz że ten kto słucha Radia Maryja, głosuje na PiS (trzeciego powodu nie podam bo jest bardzo odległy od moich wyobrażeń) to jest zacofany? Hmmm... bardzo ciekawa teoria. Myślisz bardzo krótko i bez większego wysiłku.


ap ropo tego że pięcio dziewięcio siedmio czy tam stolatek nie kupi różowej koszulki to bujda jest. Ja sam gdy miałem 8 lat to kupiłem swój pierwszy strój bramkarski. Był to komplet drużyny o nazwie Juventus z nazwiskiem Buffon i numerem 1 na plecach, z roku 2003. Tak do jasnego monitora który wali mi w ryj, BYŁ RÓŻOWY!!! O nie i co teraz!? W szkole nosiłem bez problemu NIKT, NIGDY nie wyśmiewał mnie, nosiłem go dumnie do 13 roku życia gdy z długiego rękawka zrobił się prawie bez rękawnik tak szybko urosłem ;p Leży do dziś u mnie w szafie i patrze na bluze którą wybrałem zamiast tej casillasa, w 2003 roku, nie wiem dlaczego! Casillasa była niebieska, moja mamusia też mi mówiła, Aron bierz niebieska z różowej będą się śmiać. Rok później przeprowadziłem się na wieś i kolega mój wbił mi do rozsądku jaki wspaniały herb i nazwisko noszę na sobie i zakochałem się w Juventusie jak japierrrrdziele. Wyobraźmy sobie, że takich jak ja jest 100 000 w Polsce + 200 000 we Włoszech. Na świecie 1 000 000 , więc daje nam to 1 300 000 potencjalnych młodych kibiców któzy zafascynują się naszą jaskrawą koszulką ;D

Dobra to koniec ściemniania Miłej lektury


kun10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2011
Posty: 71
Rejestracja: 23 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 10:17

aronobuffon pisze:
aquas pisze:skoro masz 7 lat i ci nie pasuje to kibicuj Barcelonie lub Realowi. Jest to dziwne bo nie szanujesz historii klubu


a tak apropo mało który 7 latek dostaje koszulke za 260 zł:/

i jak to miło zauważyłeś z polski ... Ty i wielu ludzi jest zacofana . słucha radia " maryja " głosuje na pis i sika na widok nowych wieści w sprawie tu 154
Myślisz że ten kto słucha Radia Maryja, głosuje na PiS (trzeciego powodu nie podam bo jest bardzo odległy od moich wyobrażeń) to jest zacofany? Hmmm... bardzo ciekawa teoria. Myślisz bardzo krótko i bez większego wysiłku.



ap ropo tego że pięcio dziewięcio siedmio czy tam stolatek nie kupi różowej koszulki to bujda jest. Ja sam gdy miałem 8 lat to kupiłem swój pierwszy strój bramkarski. Był to komplet drużyny o nazwie Juventus z nazwiskiem Buffon i numerem 1 na plecach, z roku 2003. Tak do jasnego monitora który wali mi w ryj, BYŁ RÓŻOWY!!! O nie i co teraz!? W szkole nosiłem bez problemu NIKT, NIGDY nie wyśmiewał mnie, nosiłem go dumnie do 13 roku życia gdy z długiego rękawka zrobił się prawie bez rękawnik tak szybko urosłem ;p Leży do dziś u mnie w szafie i patrze na bluze którą wybrałem zamiast tej casillasa, w 2003 roku, nie wiem dlaczego! Casillasa była niebieska, moja mamusia też mi mówiła, Aron bierz niebieska z różowej będą się śmiać. Rok później przeprowadziłem się na wieś i kolega mój wbił mi do rozsądku jaki wspaniały herb i nazwisko noszę na sobie i zakochałem się w Juventusie jak japierrrrdziele. Wyobraźmy sobie, że takich jak ja jest 100 000 w Polsce + 200 000 we Włoszech. Na świecie 1 000 000 , więc daje nam to 1 300 000 potencjalnych młodych kibiców któzy zafascynują się naszą jaskrawą koszulką ;D

Dobra to koniec ściemniania Miłej lektury
Ja tak uważam!! ale nie chce sie o to spierać

Stroje wyjazdowe malina:)


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 10:27

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przyzwoicie się prezentuje. Dobrze, że Balocco, a nie BetClick ;)


FORZA JUVE!!!
Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 10:30

aronobuffon pisze: ap ropo tego że pięcio dziewięcio siedmio czy tam stolatek nie kupi różowej koszulki to bujda jest. Ja sam gdy miałem 8 lat to kupiłem swój pierwszy strój bramkarski. Był to komplet drużyny o nazwie Juventus z nazwiskiem Buffon i numerem 1 na plecach, z roku 2003. Tak do jasnego monitora który wali mi w ryj, BYŁ RÓŻOWY!!! O nie i co teraz!? W szkole nosiłem bez problemu NIKT, NIGDY nie wyśmiewał mnie, nosiłem go dumnie do 13 roku życia gdy z długiego rękawka zrobił się prawie bez rękawnik tak szybko urosłem ;p Leży do dziś u mnie w szafie i patrze na bluze którą wybrałem zamiast tej casillasa, w 2003 roku, nie wiem dlaczego! Casillasa była niebieska, moja mamusia też mi mówiła, Aron bierz niebieska z różowej będą się śmiać. Rok później przeprowadziłem się na wieś i kolega mój wbił mi do rozsądku jaki wspaniały herb i nazwisko noszę na sobie i zakochałem się w Juventusie jak japierrrrdziele. Wyobraźmy sobie, że takich jak ja jest 100 000 w Polsce + 200 000 we Włoszech. Na świecie 1 000 000 , więc daje nam to 1 300 000 potencjalnych młodych kibiców któzy zafascynują się naszą jaskrawą koszulką ;D
ja również jestem podobnego zdania. Każdy nosi to co mu się podoba. Oczywiście, nasz róż może będzie wzbudzał kontrowersje, ale myślę, że i również będzie dzięki temu przyciągał.

PS. aronobuffon za miesiąc wybieram się na wakacje do Chojnic dokładnie Swornegacie ;p może na mieście zobaczysz mnie w koszulce Juve to kiwnij :D


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 12:00

Jak dla mnie wyjazdówka nie jest taka zła, na tym zdjęciu z Quagliarellą prezentuje się fajnie.
Nie podoba mi się sierść na pasach.
Najfajniej wyszła chyba bramkarska, ostatnio staje się to normą.

HQ (w szatni na nowym stadionie):
Obrazek Obrazek Obrazek

Ale abstrahując od strojów meczowych, popatrzcie na t-shirt, który ma na sobie Marchisio pod bluzą:
Obrazek

Ja też chcę taki :pray:
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2011, 13:26 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 12:13

dawid91 pisze: Przyzwoicie się prezentuje. Dobrze, że Balocco, a nie BetClick ;)
Mocno dyskusyjne stwierdzenie, Marchisio wygląda jak połączenie ruskiej baletnicy z bywalcem wiejskich dyskotek. Ta wielka czarna gwiazda to chyba jakaś zemsta projektanta.

Założe się, że pewnie nike ma pełną swobodę w tworzeniu koszulek i klub nie ma nic do gadania.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 12:41

slay_mac pisze:Marchisio wygląda jak połączenie ruskiej baletnicy z bywalcem wiejskich dyskotek
Z tym akurat już się nic nie da zrobić. On tak wygląda na co dzień.

Trzeba zobaczyć pierwszy mecz w tych wyjazdówkach, myślę że może to wyglądać ciekawie.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 12:44

Nowe stroje nie są tragiczne. Gorzej, gdyby były te fortepiany. Wyjazdówki są spox, o wiele lepsze, niż te z tego sezonu.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 13:32

Mnie się podobają. Wyjazdowa z zeszłego sezonu była kapitalna, ale w tym roku również jestem zadowolony. Można powiedzieć, że tego się właśnie spodziewałem. pozostało już tylko kasę zbierać :prochno:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 13:54

Majos pisze:Wyjazdowa z zeszłego sezonu była kapitalna
:shock: :shock: ...ale o gustach się nie dyskutuje :wink:

Czy mi się wydaje, czy ten materiał (chodzi o wyjazdówkę) jest trochę inny niż ten z przecieków, to znaczy mniej odblaskowy, słitaśny, burdelowy? Jest jakiś taki bardziej stonowany, a może to tylko kwestia innego oświetlenia??
:think:


Obrazek
aroninho11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 92
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 14:04

a może to kwestia innego oświetlenia? TAK, oraz jakości przesłanych materiałów. Tak mi się wydaję. Zobacz zdjęcia z prezentacji ze SKY i jak pięknie Pirlo wyszedł ;) a potem przejdź do oryginalnych zdjęć Nike oraz zdjęć z prezentacji w lepszej jakości.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 14:34

Ehh, znowu nam dochrzanili z tymi koszulkami. :? Domowe fatalne, ta zeberka wygląda jak zwykłe, rozmazane pasy. Niepotrzebnie Nike kombinuje z czymś, z czym kombinować się nie powinno. Pasiak to pasiak i tyle...

Wyjazdówka nie najgorsza, chociaż ten prostytucyjnie różowy mógłby być bardziej łososiowy. Ale wzór ok.


Modziek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 sierpnia 2010
Posty: 13
Rejestracja: 03 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 16:59

Powiem Wam coś... Popytałem koleżanek moich co sądzą o tych koszulkach ;D mam na myśli domową i wyjazdową i co by zrobiły jakby mnie zobaczyły w różowej... odpowiedziały że bardzo fajna koszulka i chętnie by mnie w niej zobaczyły... Także sami widzicie... Nie jest wstyd się w niej pokazywać na ulicy jak niektórzy tutaj wypisują.


aroninho11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 92
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 17:03

jaja sobie robiły ;p

A na poważnie to ludzie coraz częściej noszą róż. Jakieś koszule w różowe paski, różowe polo t-shirty , ale to jest haczyk że rzeczywiście ten róż jest często mocno wyblakły a jaksrawy to tylko Emo nosza ;/


probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 17:09

Modziek pisze:Powiem Wam coś... Popytałem koleżanek moich co sądzą o tych koszulkach ;D mam na myśli domową i wyjazdową i co by zrobiły jakby mnie zobaczyły w różowej... odpowiedziały że bardzo fajna koszulka i chętnie by mnie w niej zobaczyły... (...)
A powiedz mi, która kobieta nie lubi różu? -No właśnie :P

Koszulki nie są takie złe jak to się o nich mówi, kilka gier na wyjeździe i każdy będzie przyzwyczajony... No, może prawie każdy... :smile:


In Marotta I trust...
Zablokowany