Co się dzieje z Juve?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 19:54

K.M. pisze:
Ouh_yeah pisze:Pytanie tylko jaką swobodę trenerowi może zagwarantować obecny zarząd. Wydaje się, że Del Neri nie ma nic do gadania ponad ustalanie taktyki i zmian meczowych.
Nie wiem do końca jak to było w Serie B, ponieważ wtedy miałem utrudniony dostęp do internetu i skupiałem się raczej na winkach niż na niuansach na linii trener-zarząd, ale wielce prawdopodobne wydaje mi się że miał równie wielką swobodę działania.
Wlasnie Deschamps odszedl bo sie nie dogadywal z zarzadem. Postawil sie ze chce tego i tego gracza i ich nie dostal. Szkoda, jedyny trener ktory ostatnio u nas mial jaja zeby powiedziec czego chce.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 20:00

Monte Cristo pisze:
K.M. pisze:
Ouh_yeah pisze:Pytanie tylko jaką swobodę trenerowi może zagwarantować obecny zarząd. Wydaje się, że Del Neri nie ma nic do gadania ponad ustalanie taktyki i zmian meczowych.
Nie wiem do końca jak to było w Serie B, ponieważ wtedy miałem utrudniony dostęp do internetu i skupiałem się raczej na winkach niż na niuansach na linii trener-zarząd, ale wielce prawdopodobne wydaje mi się że miał równie wielką swobodę działania.
Wlasnie Deschamps odszedl bo sie nie dogadywal z zarzadem. Postawil sie ze chce tego i tego gracza i ich nie dostal. Szkoda, jedyny trener ktory ostatnio u nas mial jaja zeby powiedziec czego chce.
A Ranieri? Ze nie chce Diego, bo mu nie pasuje do koncepcji? A potem jak go zmieszali z blotem, ze i owszem, znalazloby sie jakies miejsce ale ze nie jest jego najwiekszym fanem?


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 20:25

Z tych co wymieniacie jestem za Capello, Lippim, Deschampsem i Hiddinkeim ewentualnie dorzuciłbym nazwiska Michaela Laudrupa i Oscar Tabarez lub zwolnionego z Liverpoolu Hodgsona.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 20:27

18danek97 pisze:Z tych co wymieniacie jestem za Capello, Lippim, Deschampsem i Hiddinkeim ewentualnie dorzuciłbym nazwiska Michaela Laudrupa i Oscar Tabarez lub zwolnionego z Liverpoolu Hodgsona.
Hodgson? Nie,dziekuje. Spieprzyl sprawe u czerwonych, to na nas tez za slaby bedzie. Lippi - niee, przeterminowany. Tabarez? Nie wiadomo czy sie sprawdzi. Capello, Deschamps, Hiddink... lub ewentualnie w ostatecznosci Spalletti tudziez Ranieri.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 20:39

Dobry Mudżyn pisze:
18danek97 pisze:Z tych co wymieniacie jestem za Capello, Lippim, Deschampsem i Hiddinkeim ewentualnie dorzuciłbym nazwiska Michaela Laudrupa i Oscar Tabarez lub zwolnionego z Liverpoolu Hodgsona.
Hodgson? Nie,dziekuje. Spieprzyl sprawe u czerwonych, to na nas tez za slaby bedzie. Lippi - niee, przeterminowany. Tabarez? Nie wiadomo czy sie sprawdzi. Capello, Deschamps, Hiddink... lub ewentualnie w ostatecznosci Spalletti tudziez Ranieri.
A Capello przereklamowany :wink:


FORZA JUVE!!!
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 20:41

dawid91 pisze:
Dobry Mudżyn pisze:
18danek97 pisze:Z tych co wymieniacie jestem za Capello, Lippim, Deschampsem i Hiddinkeim ewentualnie dorzuciłbym nazwiska Michaela Laudrupa i Oscar Tabarez lub zwolnionego z Liverpoolu Hodgsona.
Hodgson? Nie,dziekuje. Spieprzyl sprawe u czerwonych, to na nas tez za slaby bedzie. Lippi - niee, przeterminowany. Tabarez? Nie wiadomo czy sie sprawdzi. Capello, Deschamps, Hiddink... lub ewentualnie w ostatecznosci Spalletti tudziez Ranieri.
A Capello przereklamowany :wink:
You have a point. :!:
Hm. No to jeszcze mniej zostaje do wyboru. Ale Hiddinka i Spala bym bral. Ojjj, brałbym.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 20:50

Kiedyś intensywnie myślałem o Magathcie. Jednak po tym co obecnie gra jego Schalke mam mieszane uczucia :?


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 21:06

Dobry Mudżyn pisze:
18danek97 pisze:Z tych co wymieniacie jestem za Capello, Lippim, Deschampsem i Hiddinkeim ewentualnie dorzuciłbym nazwiska Michaela Laudrupa i Oscar Tabarez lub zwolnionego z Liverpoolu Hodgsona.
Hodgson? Nie,dziekuje. Spieprzyl sprawe u czerwonych, to na nas tez za slaby bedzie. Lippi - niee, przeterminowany. Tabarez? Nie wiadomo czy sie sprawdzi. Capello, Deschamps, Hiddink... lub ewentualnie w ostatecznosci Spalletti tudziez Ranieri.
Hiddink przynajmniej przed czerwcem 2012 roku nie odejdzie. Poza tym, będzie miał już 66 lat, nigdy też nie prowadził drużyny z Serie A. Wątpię żeby Ranieri chciał się ruszać z Romy. Spaletti to niezła opcja, tak samo jak Prandelli, ale jeszcze nie teraz. Na Deschampsa liczę w przyszłości i mam nadzieję, że kiedyś wróci do Juve.

ps. to nie jest temat "Nowy Trener" ;)


Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 21:57

A van Gaal z Bayernu? Nie ma szans wg mnie na zdobycie mistrzostwa i żadnego innego trofeum, tudzież uważam, że odejdzie po sezonie.

Osobiście jestem za DN dalej, ale podaje kolejnego trenera do waszej 'marzycielskiej kolekcji'.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 22:03

Angelu pisze:A van Gaal z Bayernu? Nie ma szans wg mnie na zdobycie mistrzostwa i żadnego innego trofeum, tudzież uważam, że odejdzie po sezonie.
toteż
;)

Van Gaal? Toni będzie narzekał, że znowu będzie musiał oglądać jego jaja...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 23:05

Van Gaal to zbyt normalny to nie jest, ale trener z niego świetny. Taki ktoś to nawet i Amauriego zrobiłby mężczyznę;p


Juvefan80

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lutego 2011
Posty: 1
Rejestracja: 09 lutego 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2011, 05:52

PLEASE SAY NO TO NEW CONTRACT WITH DEL PIERO
http://www.petitiononline.com/hi588/petition.html
The fans do expect new leaders, able to bring victories and grow. There is only one indispensable condition for such progress - a team spirit, without shades of the past


PLEASE SAY NO TO nowego kontraktu z Del Piero
http://www.petitiononline.com/hi588/petition.html
Fani oczekują nowych liderów, w stanie przynieść zwycięstwa i rozwijać. Jest tylko jeden warunek niezbędny dla takiego postępu - w zespole, bez odcieni przeszłości


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2011, 07:09

Juvefan80 pisze:PLEASE SAY NO TO NEW CONTRACT WITH DEL PIERO
http://www.petitiononline.com/hi588/petition.html
The fans do expect new leaders, able to bring victories and grow. There is only one indispensable condition for such progress - a team spirit, without shades of the past


PLEASE SAY NO TO nowego kontraktu z Del Piero
http://www.petitiononline.com/hi588/petition.html
Fani oczekują nowych liderów, w stanie przynieść zwycięstwa i rozwijać. Jest tylko jeden warunek niezbędny dla takiego postępu - w zespole, bez odcieni przeszłości
No i niby co :?: Mamy podpisać :?: Może jeszcze wrzucić na fejsbuk czy nk :?: Weź człowieku nie wkur...zaj mnie z samego rana :angry:

Akurat jak to napisałeś, znaczy skopiowałeś ten odcień przeszłości może wiele dobrego jeszcze dać temu zespołowi...


FORZA JUVE !!!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2011, 08:53

Juvefan80 pisze:PLEASE SAY NO TO NEW CONTRACT WITH DEL PIERO
http://www.petitiononline.com/hi588/petition.html
The fans do expect new leaders, able to bring victories and grow. There is only one indispensable condition for such progress - a team spirit, without shades of the past


PLEASE SAY NO TO nowego kontraktu z Del Piero
http://www.petitiononline.com/hi588/petition.html
Fani oczekują nowych liderów, w stanie przynieść zwycięstwa i rozwijać. Jest tylko jeden warunek niezbędny dla takiego postępu - w zespole, bez odcieni przeszłości
Nie sądzę, żeby to przeszło, to raz. Dwa - byłoby to okazanie braku szacunku kolejnej legendzie zespołu. Chcesz się upodobnić do Marotty, który w niefajny sposób pożegnał Trezegueta? Oczywiście zdaje sobie sprawę z faktu, że Alexa dopada po krótce starość i nie jest w stanie grać na poziomie sprzed kilku lat. Jak dla mnie niech zostanie jeszcze na rok.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2011, 09:14

marek.siedlce pisze:
Juvefan80 pisze:PLEASE SAY NO TO NEW CONTRACT WITH DEL PIERO
http://www.petitiononline.com/hi588/petition.html
The fans do expect new leaders, able to bring victories and grow. There is only one indispensable condition for such progress - a team spirit, without shades of the past


PLEASE SAY NO TO nowego kontraktu z Del Piero
http://www.petitiononline.com/hi588/petition.html
Fani oczekują nowych liderów, w stanie przynieść zwycięstwa i rozwijać. Jest tylko jeden warunek niezbędny dla takiego postępu - w zespole, bez odcieni przeszłości
No i niby co :?: Mamy podpisać :?: Może jeszcze wrzucić na fejsbuk czy nk :?: Weź człowieku nie wkur...zaj mnie z samego rana :angry:

Akurat jak to napisałeś, znaczy skopiowałeś ten odcień przeszłości może wiele dobrego jeszcze dać temu zespołowi...
To samo sobie pomyślałem. Jeszcze dzisiaj się zarejestrował. Pewnie jakiś hejter z interu znalazł i rozsyła :doh:
Z Juve dzieje się źle, ale od niedzielnego zwycięstwa z interem będzie co raz lepiej. Wierzę w to !!!


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
ODPOWIEDZ