Co się dzieje z Juve?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 10:40

Giacobbneri pisze:
Benitez, Ranieri, Spaletti nigdy nie byli moimi faworytami ale w obecnej sytuacji powitałbym ich z bananem na twarzy.
O nie nie nie :snooty: Tylko nie Benitez. To trener który ma sukcesy, ale jego umiejętności są przecenione. Po za tym, nie lubię go za to jak zachował się wobec Jurka Dudka :doh:


FORZA JUVE !!!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 10:49

marek.siedlce pisze:
Giacobbneri pisze:
Benitez, Ranieri, Spaletti nigdy nie byli moimi faworytami ale w obecnej sytuacji powitałbym ich z bananem na twarzy.
O nie nie nie :snooty: Tylko nie Benitez. To trener który ma sukcesy, ale jego umiejętności są przecenione. Po za tym, nie lubię go za to jak zachował się wobec Jurka Dudka :doh:
Benitez się nie nadaje na Włoską ligę - takie jest moje zdanie. Ale ogólnie to dobry trener, tylko ostatnie 1,5 roku trochę zaważyło na jego reputacji. Spaletti? :ok:


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 12:16

Mietson pisze: Spaletti? :ok:
Good ajdiija. Tam w Rosji słyszałem, że dobrze sobie poczynia.
On lub powrót Deschampsa, nikogo więcej chyba bym nie brał pod uwagę.


FORZA JUVE!!!
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 12:25

dawid91 pisze:
Mietson pisze: Spaletti? :ok:
Good ajdiija. Tam w Rosji słyszałem, że dobrze sobie poczynia.
On lub powrót Deschampsa, nikogo więcej chyba bym nie brał pod uwagę.
Dokladnie, jeszcze bym ewentualnie Hidinka albo Don Fabio widzial, ten ostatni to jest trener z jajami


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 15:04

Capello, Hiddink, Deschamps - trzy najmocniejsze kandydatury, dla który warto poświęcić, tzw. "stabilizację" klubu.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 15:07

kosciu88 pisze:Don Fabio (...) to jest trener z jajami
Szkoda że Anglicy pod jego wodzą właśnie jaja gdzieś zapodziali :smile:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 15:26

Do Capello tez nie jestem juz taki przekonany. Kiedy prowdzil Juve mial zdecydowanie najlepszy sklad na swiecie i dwa razy skonczyl w 1/4 LM. A Anglikow prowadzi jak ostatnia lamaga. Ancelotti z kolei nigdy nie pasowal do Starej Damy. Nie ta mentalnosc.

Najlepszy byl zdecydowanie Lippi. Jego najbardziej mi brakuje w Juve ; ( Jak Del Neri zakwalifikuje Nas do LM <pobozne zyczenia>, chcialbym, zeby po wykonanym zadaniu ustapil miejsca Marcelo.

Lippi + Marotta + Agnelli + Nowy Stadion = :ok:


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 15:35

Hiddink by był idealny :ok: , Deschamps, tez jak najbardziej na tak, jak by do tego jeszcze zabrał ze sobą Taiwo :roll: Ale mamy naszego Dżepetto, w którym cała nadzieja :think:


FORZA JUVE !!!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 17:07

Dla mnie kandydatem idealnym jest Deschamps. Chyba jedyny trener, któremu dałbym szanse nawet jakby drużynie się nie wiodło. W Monaco udowodnił, że dany mu czas nie poszedł na marne i z przeciętniaka Ligue 1 zrobił drużynę, która była w stanie wywalczyć wicemistrzostwo, krajowy puchar i dojść do finału LM. Z Marsylią z buta wywalczył mistrza i puchar. Teraz w lidze może im się nie wiedzie, ale dobrze radzą sobie w pucharze i LM. Jest młody, nie przeraża go sukces, wie jak on smakuje i do niego dąży. Zdaje sobie sprawę, że istnieją różne taktyki. No i to swój ziom - w sercu ma Juventus.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 17:11

Arbuzini pisze:Dla mnie kandydatem idealnym jest Deschamps. Chyba jedyny trener, któremu dałbym szanse nawet jakby drużynie się nie wiodło. W Monaco udowodnił, że dany mu czas nie poszedł na marne i z przeciętniaka Ligue 1 zrobił drużynę, która była w stanie wywalczyć wicemistrzostwo, krajowy puchar i dojść do finału LM. Z Marsylią z buta wywalczył mistrza i puchar. Teraz w lidze może im się nie wiedzie, ale dobrze radzą sobie w pucharze i LM. Jest młody, nie przeraża go sukces, wie jak on smakuje i do niego dąży. Zdaje sobie sprawę, że istnieją różne taktyki. No i to swój ziom - w sercu ma Juventus.
Mi również podoba się wizja sprowadzenia Francuza na ławkę trenerską Juve, co prawda konflikt miał ze starym zarządem, ale czy nowy miałby na tyle odwagi by postarać się go zatrudnić znów ? Ciężko to widzę niestety...


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 17:13

Nawet kilka dni temu wspominałem sobie go jako zawodnika i trenera. Wydaje się on być kandydatem dobrym, jest dosyć jeszcze młodym świeżym trenerem, ale który wie jak prowadzić zespół do sukcesów. Zna wiele taktyk, nie tylko klasyczne 4-4-2 z czym ma wielkie problemy Del Neri. Oprócz tego jest on były piłkarzem i trenerem Juventusu, co jest dla mnie dużą rekomendacją.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 17:18

Pytanie tylko jaką swobodę trenerowi może zagwarantować obecny zarząd. Wydaje się, że Del Neri nie ma nic do gadania ponad ustalanie taktyki i zmian meczowych.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 17:30

Ouh_yeah pisze:Pytanie tylko jaką swobodę trenerowi może zagwarantować obecny zarząd. Wydaje się, że Del Neri nie ma nic do gadania ponad ustalanie taktyki i zmian meczowych.
Może to być kwestia podejścia zarządu do konkretnego trenera :think: . Ja też Del Neriemu nie dałbym za dużo swobody, za to do Deschampsa miałbym o wiele więcej zaufania :prochno: .


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 17:36

Ouh_yeah pisze:Pytanie tylko jaką swobodę trenerowi może zagwarantować obecny zarząd. Wydaje się, że Del Neri nie ma nic do gadania ponad ustalanie taktyki i zmian meczowych.
Nie wiem do końca jak to było w Serie B, ponieważ wtedy miałem utrudniony dostęp do internetu i skupiałem się raczej na winkach niż na niuansach na linii trener-zarząd, ale wielce prawdopodobne wydaje mi się że miał równie wielką swobodę działania.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2011, 19:49

0:29, co tam robi Kielini ? :D





KLIK ==>www
ODPOWIEDZ