Najładniejsza bramka dla Juve. Kto? Gdzie? Kiedy?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 19:29

Jak w temacie. Czekam na wasze typy i propozycje. Jeśli coś takiego już było, to przepraszam. Jak wybierzemy topową 5, to uśmiechniemy się do kogoś o jakąś ładną kompilkę :)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 19:32

Moim zdaniem na kompilacje potrzeba by było dziesięć. Jako swoje typy daję... Birindelli vs Deportivo i Del Piero vs Borussia (ta piętką).


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 19:39

Brutalo pisze:Moim zdaniem na kompilacje potrzeba by było dziesięć. Jako swoje typy daję... Birindelli vs Deportivo i Del Piero vs Borussia (ta piętką).
Może być i dziesiątka. W sumie, to może nawet lepiej...? :think:
Tak, dziesiątka będzie lepsza... Aha, prosiłbym też o linki do owych bramek.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 19:45



Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 19:48

Przejrzałem trochę dawnych bramek i chyba najlepsza była (poza Alexem vs. Borussia) brama Platiniego z meczu z Ascoli (1983). No i Nedveda z Realem (2003) też była świetna (pamiętam ją, jak się cieszyłem a potem było mi cholernie smutno jak Pavel dostał żółtą kartkę :(). Z tych nowszych to nie wiem czemu jakoś mi zapadła w pamięci bramka Trezegola z Bayernem :prochno:



Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2010, 19:51 przez Pan Mietek, łącznie zmieniany 1 raz.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 19:50

Brutalo pisze:Moim zdaniem na kompilacje potrzeba by było dziesięć. Jako swoje typy daję... Birindelli vs Deportivo i Del Piero vs Borussia (ta piętką).
Pomimo tego, że bramka Del Piero z Borussią była naprawdę przednia, to jednak przywodzi na myśl przykre wspomnienia z przegranego finału, dlatego proponuję inne dzieło mistrza Pinturicchio z początków jego twórczości w Juventusie: Gol di Alex Del Piero in Juve-Fiorentina (04-12-1994).


Obrazek
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 20:16

najlepsza jest ta: ze względu na okoliczności


ta była fajna :


i nawet on potrafił ładnie uderzyć :C


Alex :*


Ta mi się bardzo podobała:


i mam jeszcze dwie bramki naszych środkowych ;D
Sissoko:


Melo:


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 20:27



Jeszcze tą bramkę uwielbiam. Rywal niezbyt wymagający ale Alex genialnie to zrobił.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 20:30

Pierwszy kwiecień 1998 roku, Alex Del Piero z martwej piłki i koszący lot bezradnego, łysego Fabka B. Same okno - piękny wolniak.
Klik!

2005 rok [?], Roma - Juventus. Zlatan przerzuca sobie piłę piętą nad stoperem, wrzuca gaz i wpycha piłke w okienko bramki Doniego.
Klik!

Liga Mistrzów 2004-2005, bramka Pavla Nedveda z Ajaxem, piękne, techniczne uderzenie z trudnej pozycji zewnętrzną częścią stopy. Majstersztyk.
Klik!

Antonio Conte, 1997 rok, Juventus - Brescia. Conte w ekwilibrystyczny przedłuża nożycami dośrodkowanie, piłka wpada w samo okienko długiego roku bramki Brescii.
Klik! Od 1:04

Zlatan Ibrahimovic, niesamowity gol przeciwko Benfice w sezonie przygotowawczym, bodajże 2005 rok? Strzał z około 25 metrów z powietrza, niesamowita parabola lotu piłki i bezradny Quim. Prawdziwa bomba.
Klik!

Alex Del Piero, Juventus - Real Madryt, 2008 rok. Co za cios, co za rotacja. Tak może strzelać tylko Alex! :]
Klik!

Znowu Alessandro ;) Pamiętne derby z Violą w 94 roku, wygraliśmy po szalonym meczu i jeszcze bardziej szalonej bramce Del Piero.
Klik!

Adrian Mutu, czyli wiadomo, że najładniejsze gole wpadają zawsze na wielkim fuksie. Chociaż jeżeli tak mierzył, to murowana bramka sezonu.
Klik!

Alessandro ;) Stuknąć Interowi wolniaczka w ostatnich minutach - bajka bajka bajka. Tym bardziej na San Siro i pozamiatać sprawę Scudeto. Dziękuję dobranoc. Rok 2006.
Klik!

Claudio Marchisio, Juventus Inter, 2009 rok. Ładnie opanował, jeszcze ładnie przełożył na lewą i zgubił obrońcę, a wcineczka marzenie ;]
Klik!

Kocham wolniaki Alexa, zwłaszcza te z "gigantami" Calcio. Tutaj niesamowite trafienie z Romą, pajęczyna została zdmuchnięta z bramki Doniego.
Klik!

Cristiano Zanetti z Atalantą strzelił chyba swoją najpiękniejszą bramkę życia, piłka uderzona bezpośrednio z powietrza łamie poprzeczkę i wpada do bramki. Cios rodem z wagi ciężkiej.
Klik!

Grał u nas też ktoś taki jak Appiah. No i strzelił kiedyś taką piękną bramkę, że palce lizać! Ograł dwóch obrońców balansem i zaaplikował okno drużynie Cagliari.
Klik!

Di Vaio też potrafił zrobić coś z niczego, a gdy się strzela takie piękne bramki Milanowi, to się zyskuje szacunek ;) Bramka dodatkowo bardzo ważna, pozwoliła nam w końcówce wyrównać stan meczu.
Klik!

To by było na tyle, możliwe, że coś się powtórzyło, ale pisanie tego posta troszkę trwało.

PS. 700! Nie myślałem, że dożyję :smile:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 20:37


Zdecydowanie najładniejszy gol z tych które najlepiej wspominam, tak nie lubiłem wtedy Realu i darłem się jak głupi kiedy David strzelił.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 20:42

Vimes pisze:
Brutalo pisze:Moim zdaniem na kompilacje potrzeba by było dziesięć. Jako swoje typy daję... Birindelli vs Deportivo i Del Piero vs Borussia (ta piętką).
Pomimo tego, że bramka Del Piero z Borussią była naprawdę przednia, to jednak przywodzi na myśl przykre wspomnienia z przegranego finału, dlatego proponuję inne dzieło mistrza Pinturicchio z początków jego twórczości w Juventusie: Gol di Alex Del Piero in Juve-Fiorentina (04-12-1994).
Dla mnie osobiście ten mecz miał dwa oblicza. Smutne przez porażkę, ale po latach bardzo szczęśliwe. Pierwszy mecz Juventusu jaki oglądałem :)
Choć rzeczywiście zgadzam się. Mój/Nasz typ to Alex vs Fiorentina :)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 21:26

Negri pisze: PS. 700! Nie myślałem, że dożyję :smile:
Poczekaj do pierwszego sztosa*, smarkaczu :P

Może zawęźmy czasokres do, powiedzmy, właśnie mijającej dekady tego wieku?

*-1000


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 21:43

Igor Tudor - gol przeciwko Deportivo



Del Piero - Gol przeciwko Sturm Graz (nie mam pojęcia dlaczego jej jeszcze tutaj nie umieścił.. Alex to geniusz:)



Treze - Gol przeciwko Milanowi (przepiękna asysta Del Piero)



Del Piero - Gol przeciwko Realowi (cóż za okienko)



Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 21:51

Del Piero - Gol przeciwko Sturm Graz (nie mam pojęcia dlaczego jej jeszcze tutaj nie umieścił.. Alex to geniusz:)

Przecież ja zamieściłem. Ale nie podpisałem więc pewnie dlatego uznałeś, że jeszcze nikt tego tu nie wrzucił :)


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2010, 21:55

Ostatnio buszując po serwisie youtube trafiłem na tę, nieuznaną (WTF?! :shock: ), bramkę Platiniego: (od 0:50)

Geniusz.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
ODPOWIEDZ