Claudio Marchisio by mpolek

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 23:25

Witam wszystkich serdecznie;)

Również i ja chcę zaprezentować swoją konkursową kompilację.. W konkursie w zasadzie nie wziąłbym udziału gdyby nie mobilizacja ze strony 'Maestro10', który już we wrześniu próbował zachęcić mnie do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie eurogoal.pl

Kompilacja sama w sobie robiona podobnie jak zauważyłem u innych na szybciocha i oddana na ostatni moment. Szczerze powiedziawszy teraz jak ją oglądam podoba mi się znacznie mniej niż pozostałe swoje prace, które tu publikowałem, ale mam nadzieję, że przynajmniej sprawię trochę przyjemności paru userom Juvepoland;)

Co do tematu.. Najciekawsze zagrania i ujęcia Marchisio od kiedy gra w Juve.. Głównie skupiłem się na dobrej synchronizacji;)

Zapraszam do oglądania!

http://www.youtube.com/watch?v=KvvLlKNqzDA
http://www.mediafire.com/?cka3b82z1xb0osh
http://www.przeklej.pl/plik/claudio-mar ... 256n014bq4

Obrazek


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2010, 10:50

Świątecznego wysypu kompilacji ciąg dalszy :prochno: . Szkoda, że nie ma takiego urodzaju podczas roku, ale chociaż od święta ;)
Na wstępie masz plus za muzykę. Lubię BEP. Co do samej kompilacji...
Połączenie zagrań płynne i schludne. Zauważam większość plusów, o których napiszą następni oceniający, dlatego zwrócę uwagę na jeden (moim zdaniem) minusik. Mogłeś poukładać zagrania i bramki w kolejności synchronicznej, tzn sezon po sezonie, a nie najpierw bramka z przed kilku miesięcy, po niej pierwsza w dorosłym składzie, potem jeszcze inna. Chyba rzeczywiście praca "na szybciocha i oddana na ostatni moment"...
Nie mniej jednak gratuluję. Ogląda się miło, zapisana na dysku została ;)
Pozdrawiam i życzę powodzenia na konkursie.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
aras191

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 214
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2010, 15:58

mi sie podoba bardzo !!! a teraz z innej beczki dodałem komentarz do Włoskiego filmku Forza Juve ...... inter merda i nagle w moim kanale youtube zmazali moje filmiki i ktos dodal wszystkie Forza Inter i Juve wiecie co nie napisze tego ;/ jest to możliwe ?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2010, 16:03

I like it :ok:
5,5/6.


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2010, 19:01

Kompilacja mi się podoba. Powodzenia na konkursie.


Gathafi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2003
Posty: 238
Rejestracja: 26 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2010, 19:36

twoja kompilacja o Nedvedzie byla genialna, najlepsza jaka kiedykolwiek widzialem :) natomiast ta kompilacja jest wg mnie naprawde calkiem niezla, napewno masz odemnie duzy plus za to ze poswieciles ta kompilke Klaudiuszkowi :wink: a co do uwag to niech wypowiedza sie o nich eksperci ja sie do nich nie zaliczam

Powodzenia w konkursie


Obrazek
fruwajacy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 180
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2010, 21:31

Filmik świetny i broni się nawet przy tej miernej muzyce Black Eyed Peas(nie jestem fanem) :)
Również boli mnie trochę to, że nie bardzo "chronologicznie" akcje są poustawiane, oraz że obecnemu sezonowi poświęciłeś tak mało uwagi... ale mimo wszystko nie mogę się do niczego więcej przyczepić :)
Miło się ogląda i o to przecież chodzi.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2010, 22:43

Dobrze wiesz, że podoba mi się Twoją twórczość. Dla mnie kompilacja bardzo fajna. Do chronologii nie przywiązuje uwagi, ale do znudzenia będę powtarzał, że typologia nie jest Twoją mocną stroną ;).

Pozdrawiam.

P.S.
Dzięki, że odpisałeś na PM.


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2010, 23:15

fruwajacy pisze:Filmik świetny i broni się nawet przy tej miernej muzyce Black Eyed Peas(nie jestem fanem) :)
Również boli mnie trochę to, że nie bardzo "chronologicznie" akcje są poustawiane, oraz że obecnemu sezonowi poświęciłeś tak mało uwagi... ale mimo wszystko nie mogę się do niczego więcej przyczepić :)
Miło się ogląda i o to przecież chodzi.
Z całą pewnością poświęcił bym więcej uwagi obecnemu sezonowi i chronologii, bo wiem, że dla Juventinich to ma znaczenie, ale tak jak mówiłem - praca była robiona na szybciocha i do dzieł sztuki z całą pewnością nie należy.. w dodatku nie za bardzo dysponowałem takimi materiałami jak m.in. Mateo czy Maestro10, więc użyłem tego co miałem :wink:


Obrazek
ODPOWIEDZ