Mission Scudetto (2010/11)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2010, 22:41

Kompilacja zrobiona na konkurs. Oprócz mnie startuje mpolek. Konkurs jest na krótkie kompilacje, wiec się nie przyczepiać długości. A o czym? sami zobaczcie.


Obejrzyj ->


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2010, 23:21

Szczerze ? Moim zdaniem po prostu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Montaż, akcje, sens, porządek, ujęcia. Wszystko w najwyższej jakości.
Powodzenia w konkursie, w razie potrzeby głosów podaj link. Na pewno uzyskasz duże wsparcie za tak fajną kompilacje.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2010, 23:54

Jak zobaczyłem nazwę topiku to myślałem, że jakiś gimbus nadal nie może pogodzić się z frajerskimi remisami i wylicza stracone punkty i to jak mogliśmy teraz być daleko przed Milanem :D.

Kompilacja jedna z lepszych jakie oglądałem. Wszystko super płynnie zrobione w odpowiedniej jakości, super muzyka i ciekawe fragmenty. Dodatkowo plus za tematykę. Jedyny mankament jest taki, że pod koniec się trochę za bardzo rozmarzyłem oglądając fetę z 2006 roku po czym trochę zawiedziony wróciłem do świata żywych ;). Duży szacun za filmik.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 02:02

Nienawidzę Ciebie i regulaminu tego konkursu za długość tej kompilacji ;)
Nie widziałem tak dobrej kompilacji od czasów Mateusszka :wink:
Świetna muzyka, genialne ujęcia. Dobrze oddaje atmosferę w Juve od przyjścia Del Neriego.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 10:47

Ode mnie 10/10. Po prostu perfekcyjna.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 10:49

Świetna kompila! 10/10.
Dobra muzyka, dobty montaż. Może tylko mi zabrakło komentarza dodającego dreszczyk przez Claudio Zulianiego ale...mam nadzieje że wygrasz. Graty!


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 12:13

Świetna robota! :ok:

Jeśliby była taka możliwość i nie stanowiłoby to problemu, to prosiłbym o link do pobrania w dobrej jakości


E.
LordJuve pisze:<ziew>...ot co, taka sobie. Dobra jakoś, dobrze poskładana...ale ta muzyka w ogóle nie porywa a samo wideo wygląda jak spot reklamowy. Zero głębi...no, ale jaką głębie można przekazać w ciągu 2 minut? Najwidoczniej w dzisiejszych konkursach liczy się opakowanie a nie środek...nie zmienia to jednak faktu, że z Sony Vegas mogłeś wyciągnąć znacznie więcej. :P

O czym? Wg mnie o niczym, ale ja zawsze miałem nieco inne podejście do "komplikacji"...:P
Sam niestety spoczął na laurach, a zupełnie bezzasadnie krytykuje świetną robotę innych :whistle:
Ostatnio zmieniony 25 grudnia 2010, 12:33 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 12:23

<ziew>...ot co, taka sobie. Dobra jakoś, dobrze poskładana...ale ta muzyka w ogóle nie porywa a samo wideo wygląda jak spot reklamowy. Zero głębi...no, ale jaką głębie można przekazać w ciągu 2 minut? Najwidoczniej w dzisiejszych konkursach liczy się opakowanie a nie środek...nie zmienia to jednak faktu, że z Sony Vegas mogłeś wyciągnąć znacznie więcej. :P

O czym? Wg mnie o niczym, ale ja zawsze miałem nieco inne podejście do "komplikacji"...:P


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 12:30

Mnie sie podoba, dobra robota :wink:


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 12:48

LordJuve pisze:Zero głębi...no, ale jaką głębie można przekazać w ciągu 2 minut? Najwidoczniej w dzisiejszych konkursach liczy się opakowanie a nie środek...

O czym? Wg mnie o niczym, ale ja zawsze miałem nieco inne podejście do "komplikacji"...:P
No tak. LordJuve zawsze w swoich kompilacjach musiał przekazać to "coś" co zamierzał.
No, ale niestety... W 2 minuty to raczej się nie da i liczy się tylko efekt wizualny, a nie głębszy przekaz.

Ale oczywiście kompilacja według mnie fajnie bardzo stworzona. Dynamiczna, szybka, z konkretną muzyką. Takie moje zdanie co do kompilacji. Bardzo fajnie popatrzeć, chociaż kurde krótko. Może dla JP zrób jeszcze z 2 minutki więcej co?
Szkit pisze:Nie widziałem tak dobrej kompilacji od czasów Mateusszka Wink
Brakuje kompilacji Mateussszka... "The Only One" moja ulubiona. :wink:


A i czy możesz zrobić up tej kompilacji? :wink:


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 13:38

Bardzo fajna kompilacja, ocena to 6/6. Dobrze zgrana muzyka z różnymi ujęciami z sezonu, good job.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 14:40

LordJuve pisze:ale ta muzyka w ogóle nie porywa a samo wideo wygląda jak spot reklamowy. Zero głębi...no, ale jaką głębie można przekazać w ciągu 2 minut? Najwidoczniej w dzisiejszych konkursach liczy się opakowanie a nie środek...nie zmienia to jednak faktu, że z Sony Vegas mogłeś wyciągnąć znacznie więcej. Razz

O czym? Wg mnie o niczym, ale ja zawsze miałem nieco inne podejście do "komplikacji"...Razz
Muzyka? Mnie własne zauroczyła, po usłyszeniu muzyki wpadłem na pomysł stworzenia tej kompilacji. Tekst jest jak najbardziej adekwatny:

"This is war.

It's the moment of truth, and the moment to lie,
The moment to live and the moment to die,
The moment to fight, the moment to fight
To fight, to fight, to fight!

To the right, To the left
We will fight to the death!
To the edge of the earth
It's a brave new world
From the last to the first"


Założeniem tego konkursu są właśnie krótkie kompilacje, zwykle zlepki jak zapowiedzi TV itd. Oprócz tego strona w innym terminie przeprowadza konkurs na kompilacje bez limitów. Tam już nie ma ograniczeń, można zaskoczyć pomysłem, w pełni go zrealizować. Tam się liczy środek, a tu, fakt - opakowanie.

Moglem wyciągnąć więcej? Na pewno. Raz ze miałem awarie komputera i straciłem wiele klipów z Calciopoli, a chciałem zrobić dłuższy wstęp o Calciopoli i jego następstwach. A 2, ze odłożyłem montaż na ostatnia chwile i zrobiłem wszystko na szybko.

Szkit pisze:Nie widziałem tak dobrej kompilacji od czasów Mateusszka Wink
Brakuje kompilacji Mateussszka... "The Only One" moja ulubiona. :wink:

No to mam dla was informacje, ze Meteusz również oddal prace. O Krasicu: http://eurogoal.pl/viewtopic.php?f=96&t=6908 (minimalnie przekroczył czas)

Szkit pisze:A i czy możesz zrobić up tej kompilacji? :wink:

Prosze ; )

http://www.mediafire.com/?qxg44t1a7dez0i9


<<W@jTEk>> pisze:Może tylko mi zabrakło komentarza dodającego dreszczyk przez Claudio Zulianiego
Planowałem dodać, ale za bardzo się gryzły z muzyka, a chciałem, żeby tekst piosenki był słyszalny.

alex_KiNiO pisze:Może dla JP zrób jeszcze z 2 minutki więcej co?
Jeżeli znajdę czas, to bardzo chętnie.


Obrazek
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 17:14

No szczerze powiem, że kompilacja przekroczyła moje oczekiwania. Jako, że kiedyś miałem parę epizodów związanych z kompilacjami, powiem, że bardzo cieszę się, że poziom się podniósł. Jeżeli chodzi o sam filmik, to ciężko doszukać się jakichkolwiek wad. Praca podręcznikowa. To co najbardziej lubię w kompilacjach to to, że dynamika i synchronizacja nie wykluczają się z estetyką, co również było domeną wytworów ww. Mateusszka (nie wiem jaki ma teraz nick). Piękne ujęcia i dobre filtry. To wszystko spina się w fajną całość.

Jeszcze odnośnie postu @Lorda, ciężko w kilkuminutowy filmik piłkarski, nawet dłuższy niż ten, dodać głębie. Bardzo łatwo natomiast przesadzić i stworzyć nadęty twór, który zamiast chwytać za serce jest zwykłym kiczem.

Podsumowując, wstaję i biję brawo. Zachęcam do dalszej zabawy, a następnym razem zgłaszaj się do mnie. Na pewno znajdzie się na takie kompilacje miejsce w downloadzie JP.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 18:42

No ladnie, oby wypelnili te misje :P


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2010, 18:57

Świetna muzyka, oddaje charakter całej kompili. No co tu dużo mówić... profeska stary :wink:


ODPOWIEDZ