Serie A (16): JUVENTUS 2-1 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 09:45

psychol_sympatyk pisze:Obiektywnie patrząc, obstawiam wynik 3 - 0 dla Juventusu, oczywiście po hat-tricku Felipe Melo.
Mietson pisze:Ja obiektywnie patrząc, obstawiam 3:0 po hattricku Grosso
johnnybgoode pisze:Mhm, ja obiektywnie patrząc stawiam 3:0 po hattricku Delneriego i asystach Martineza,
marek.siedlce pisze:Mam podobne odczucia jak Ty, ale asystował będzie Blanc :D
Robicie to ŹLE. W ten sposób nie dostaniecie się do tematu z cytatami.

Liczę szczerze na zwycięstwo, ale remis też nie byłby najgorszym wynikiem. Trzeba ciułać punkty;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 13:44

Czeka nas bardzo trudne zadanie. Gramy z Lazio, które prezentuje się niesamowicie, gra bez kompleksów i zajmuje zaskakujące 2 miejsce w tabeli. Mam jednak szczerze nadzieję, że po tym spotkaniu to my przeskoczymy na 2 lokatę w zestawieniu. Podniosłoby to znacznie morale zespołu i pozwoliło uwierzyć, że rzeczywiście szanse na Scudetto są. Byłby to jednocześnie znak dla wszystkich tych, którzy w tym sezonie lekceważą Juve i nie wierzą w końcowy sukces piłkarzy Delnerego. 2 miejsce na koniec roku byłoby pięknym prezentem świątecznym.

Gramy u siebie, w ekipie rywala zabraknie na lewej stronie defensywy Radu (po naszej prawej biega, dla przypomnienia, Krasić :twisted: ), a my z meczu na mecz gramy w lidze coraz lepiej. Spodziewam się, że naszych będzie dopingować wielu kibiców, których nie trzeba będzie zbytnio motywować do obejrzenia tak istotnego spotkania na żywo.

Obawiam się tego meczu bynajmniej nie dlatego, że mamy jakieś małe szanse na zwycięstwo (to my będziemy przecież faworytem tej rywalizacji), ale ze względu na spory ciężar związanych z tym pojedynkiem konsekwencji.

Nie brałbym tak przy okazji pod uwagę meczu z Interem, bo nie świadczy on wcale o jakiejś ogromnej sile rzymskiego zespołu, a obecnej słabości i niemocy mediolańczyków.

EDIT:
Arbitrem spotkania będzie Tagliavento.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 14:52

Też uważam, że jesteśmy zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji, ale mając na uwadzę naszą regularność w lidze bo gramy ładnie, by w następnym meczu oddać rywalowi pole całkowicie. Jako, że wygraliśmy ostatnio grając średnio, w niedzielę zremisujemy 1-1 po bardzo ładnej walce...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 15:48

Remis nic nam nie daje, a wręcz przeciwnie - możemy przesunąć się na 4. miejsce, jeśli Napoli wygra swój mecz. To naprawdę kluczowe spotkanie.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 16:17

Arbitrem spotkania będzie Tagliavento.
Tagliavento to ten sędzia, który rzadko gwiżdże i pozwala na względnie ostrą grę?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 16:32

Mietson pisze:
Arbitrem spotkania będzie Tagliavento.
Tagliavento to ten sędzia, który rzadko gwiżdże i pozwala na względnie ostrą grę?
To spotkanie podwyższonego ryzyka, więc mam nadzieję, że się opamięta choć trochę... Spodziewam się wielu kartek - głównie ze strony Lazio, które nie będzie się w stanie pogodzić z przebiegiem spotkania. :smile:


maati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2010
Posty: 82
Rejestracja: 26 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 19:09

Z pewnością to kluczowy mecz dla Juventusu grają z rywalem który w tym sezonie zaskakują. Po tym spotkaniu możemy awansowac na drugie miejsce, ale również spaśc z trzeciego miejsca. Jednak mimo wszystko myślę, że Juve niesiony dopingiem swoich kibiców wygra ten mecz 2:1.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 22:41

Mietson napisał:
Cytat:
Arbitrem spotkania będzie Tagliavento.


Tagliavento to ten sędzia, który rzadko gwiżdże i pozwala na względnie ostrą grę?
Ale to chyba całkiem dobrze, jest Melo na środku, więc najlepiej by było jakby już na początku spotkania zniechęcił kilku zawodników do rajdów czy innego rodzaju gierek.
Myślę,że problem z Juve jest taki, że właśnie na takie mecze z Catanią oni nie do końca potrafią się zmobilizowac, a mecz z Milanem, Interem czy Fiorą wyzwalają w nich zupełnie inny poziom motywacji.
Jak dla mnie mecz z Catanią to było masakrycznie nudne spotkanie, Juve nie grało z taką pasją z jaką grało np. z Fiorentiną, no, a że Boruc nas zatrzymał to już inna sprawa, więc myślę,że to głownie kwestia motywacji i jeśli podejdą do tego meczu poważnie, to powinni dac radę.


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 00:49

Zazdroszcze wam, cholera, optymizmu. Ja sie tego spotkania obawiam. Czuje remis i mam nadzieje, ze nie spelnia sie moje jeszcze gorsze przewidywania.
Ostatnio zmieniony 10 grudnia 2010, 01:10 przez Nadziej, łącznie zmieniany 1 raz.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 01:06

Zazdroszcze wam, cholera, optymizmu. Ja sie tego spatkania obawiam. Czuje remis i mam nadzieje, ze nie spelnia sie moje jeszcze gorsze przewidywania.
Widzę, że nie tylko ja nie śpię po nocach :D
Ja też mam pewne obawy ale miałem je też przed meczem z Catanią....


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 16:12

Robaku pisze: jeśli podejdą do tego meczu poważnie, to powinni dac radę.
Co do motywacji i podejścia do tego meczu to ja się nie obawiam. Na mecze z takimi rywalami to nasi chłopcy wyjątkowo się potrafią zmobilizować. Więc z tym powinno być dobrze. Obawiam się tylko aby żadna kontuzja nie wyskoczyła bo wtedy może być problem :/


FORZA JUVE
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 17:03

Darius19 pisze:
Robaku pisze: jeśli podejdą do tego meczu poważnie, to powinni dac radę.
Co do motywacji i podejścia do tego meczu to ja się nie obawiam. Na mecze z takimi rywalami to nasi chłopcy wyjątkowo się potrafią zmobilizować. Więc z tym powinno być dobrze. Obawiam się tylko aby żadna kontuzja nie wyskoczyła bo wtedy może być problem :/
Plus to, że walczą o wicelidera. Powinno pójść dobrze :prochno:


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 17:16

Z całym szacunkiem do Lazio ale to jest zespół o słabszych umiejętnościach od naszego. Formę mamy dobrą, oczekuję 3 punktów. Ale lepiej być trochę zachowawczym, bo można się będzie nieźle przejechać psychicznie :smile:


FORZA JUVE!!!
mat01

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2010
Posty: 519
Rejestracja: 04 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 18:11

Forma Lazio musi sie kiedys skonczyc, wiec dlaczego nie w niedziele? :)


fruwajacy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 180
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2010, 20:06

Gdzieś czytałem, że Lazio nie wygrało z Juve ligowego spotkania już od 7miu lat - nie widzę powodu żeby teraz mieli wygrać. Może i idzie im dobrze na początku sezonu, ale to nie jest zespół, który może się mierzyć ze ścisłą czołówką Serie A. Przegrają ze 2 mecze pod rząd, zejdzie z nich powietrze i zaczną grać jak na stołeczną drużynę przystało :)
1-0, 2-1 dla nas po pięknym i emocjonującym, do samego końca, pojedynku.


Obrazek
Zablokowany