Il Capitano #10 by mpolek

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 00:40

Tak jestem przyzwyczajony oceniać prace. Mam nadzieję, że się nie obrazisz za to, bo nie taki cel mi przyświeca.

Zawsze możesz mówić, że kolorki to Twój znak firmowy :).

Jeśli chodzi o typologię to bardziej odnosiłem się do kompilacji z RPA, gdzie wyprodukowałeś super intro, a czcionki trochę kulały. Nie ma się co przejmować, bo to wbrew pozorom trudna rzecz. Z jakiegoś powodu na świecie istnieją firmy, które zajmują się tylko i wyłącznie produkcją czołówek.

Weź udział w tym konkursie. Niech starzy wyjadacze mają jakąś konkurencję :].

BTW
W czym montujesz i w jakim programie (albo plug-inie) bawisz się kolorkami?


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 00:50

Arbuzini pisze:Tak jestem przyzwyczajony oceniać prace. Mam nadzieję, że się nie obrazisz za to, bo nie taki cel mi przyświeca.

Zawsze możesz mówić, że kolorki to Twój znak firmowy :).


BTW
W czym montujesz i w jakim programie (albo plug-inie) bawisz się kolorkami?
Nie, w żadnym wypadku nie czuję się obrażony;) Po prostu chciałem zaznaczyć, że to bardzo luźna praca i nie przywiązywałem wielkiej wagi do perfekcyjnego wykończenia.

Nie jestem pewien co jest moim znakiem firmowym.. Spytaj fachowców, albo sam sobie spróbuj odpowiedzieć na to pytanie, bo ja szczerze powiedziawszy jeszcze się nie zastanawiałem;p

Co do konkursu do brałem udział 2 razy i trochę się zniechęciłem jak to określiłeś 'starymi wyjadaczami', którzy skazywali mnie na porażkę nie zawsze za stan techniczny kompilacji, który był porównywalny do innych uczestników, ale za tematykę o Juve, która ich zdaniem była conajmniej denna i nie godna uwagi;p (Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, bo znalazło się kilku sprawiedliwych, którzy oceniali montaż, a nie upodobania co do lig i drużyn) Teraz po prostu czuję, że czas do tego powrócić, zwłaszcza, że jedna osoba z Eurogoal kilka razy mi sugerowała ostatnimi czasy wystartowanie w konkursie i wykazywała wiarę w moje możliwości co bardzo mnie podbudowuje i za co jestem bardzo wdzięczny;)

Co do programu.. Montaż sam w sobie to oczywiście Sony Vegas z dodatkiem Magic bulleta, który zapewnia zaje...fajne kolorki..
Czołówki np. ta z kompilacji z RPA to już po całości Adobe After Effects, który dostarcza niesamowitych możliwości, których szczerze powiedziawszy nie zdążyłem nawet w połowie ogarnąć;p

Pozdro!

P.S. Nie wiem czy widziałeś moją kompilację o Amaurim.. Tą wyjątkowo zrobiłem w Adobe Premiere.. Też fajny program i nawet lepiej współpracuje z After Effects, ale pod moją nieszczęsną Vistą cały czas wyskakują jakieś błędy w AP i jestem w związku z tych skazany na Vegasa. Mimo wszystko nie narzekam specjalnie, bo oba programy są porównywalne.


Obrazek
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 09:09

Bardzo fajna. Miło się ogląda :wink:


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 09:23

Bardzo mi się podoba, krótka, zwięzła, dobrze dobrana muzyka do naszego kapitana. Ogółem 5+


tradetrade

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2005
Posty: 31
Rejestracja: 05 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 11:23

Super kompilacja sąsiad :bravo:


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2010, 12:22

Bardzo ciekawa, spokojna kompilacja. Jak ta była z nudy, to czekam na tą, która z niej nie będzie :) Dobra robota 8)


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2010, 21:05

Z lekkim opóźnieniem drugi link do pobrania kompilacji.

http://www.megaupload.com/?d=SZTKLIMW


Obrazek
ODPOWIEDZ