Iaquinta vs Amauri

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Który powinien opuścić nas w pierwszej kolejności?

Iaquinta
62
22%
Amauri
225
78%
 
Liczba głosów: 287
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 marca 2011, 13:10

No i mamy już pierwszą przeszkodę. Agent Iaquinty twierdzi, że jego klient skupia się teraz na tym by w przyszłym sezonie pokazać się z jak najlepszej strony.

Amauri też pewnie stwierdzi że się odrodził i chce pokazać swoją wartość w Juventusie.

:angry:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 marca 2011, 13:15

Ouh_yeah pisze:No i mamy już pierwszą przeszkodę. Agent Iaquinty twierdzi, że jego klient skupia się teraz na tym by w przyszłym sezonie pokazać się z jak najlepszej strony.

Amauri też pewnie stwierdzi że się odrodził i chce pokazać swoją wartość w Juventusie.

:angry:
Amauri? On chyba coś mówił o "Mediolanie" :rotfl: Zdzierżę jeszcze rok ale tylko z jednym z nich. Pozbycie się obydwu jednocześnie byłoby nie lada sukcesem.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2011, 12:50

Amauri prawie na 100% definitywnie odejdzie.

Teraz trafniejsze jest pytanie, kto odejdzie z dwójki Toni - Iaquinta?

Ja wolałbym, żeby został Iaquinta, ale ostatnie doniesienia wieszczą raczej, że zostanie Toni...


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 marca 2011, 12:53

Ja tam wolę Toniego, może też wirtuozem nie jest, ale chociaż zastawić się i uderzyć z główki potrafi. Po za tym nie łamie się co chwile tak jak Iaquinta.
Vicek chyba niestety z Amaurim za dużo przebywał i przejął od niego wszystkie cechy Głównego Enta...


#AllegriOut
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2011, 14:28

Też wolę Toniego.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 marca 2011, 15:29

Oczywiście ,że Toni. Mam dojść oglądania tej pokraki Vicka, który jak tylko wchodzi z ławki to nic nie wnosi.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2011, 16:39

francois pisze:Amauri prawie na 100% definitywnie odejdzie.

Teraz trafniejsze jest pytanie, kto odejdzie z dwójki Toni - Iaquinta?

Ja wolałbym, żeby został Iaquinta, ale ostatnie doniesienia wieszczą raczej, że zostanie Toni...
Mimo wszystko niech odejdzie VI. Już się praktycznie wcale nie przydaje. Toni przynajmniej coś jeszcze ustrzeli, a Iaquinta może sobie pokopać w innym klubie.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2011, 17:10

francois pisze: Ja wolałbym, żeby został Iaquinta, ale ostatnie doniesienia wieszczą raczej, że zostanie Toni...
Toni. Piłkarsko jest lepszy. Lepiej gra głową, potrafi przyjąć piłkę, wymusić faul. Tu chyba nie powinno być wątpliwości.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 marca 2011, 20:27

Nie zeby cos, ale dla mnie Toni, Ikłinta, Amauri to stary, zardzewialy szrot, ktory jest do wyrzucenia po sezonie, a raczej powinien byc.
I moge sie z kazdym z was zalozyc, ze jak by przyszedl Moggi to pierwsze co by zrobil, to pozbyl sie tych trzech wiez.
A co do Toniego, to nawet GENOA go nie chciala a gra w Juventusie... :?
Łukasz pisze: Toni. Piłkarsko jest lepszy. Lepiej gra głową, potrafi przyjąć piłkę, wymusić faul. Tu chyba nie powinno być wątpliwości.
Wymusic...? Raczej przewrocic. Cala tajemnica czokapiku tkwi w tym, zeby bedac faulowanym przejsc dalej z pilka i strzelic gola a nie walnac glebe, zeby sedzia tylko odgwizdal wolnego. I takie cos nazywa sie drybling i jest podstawowym wyposazeniem, kazdego napastnika, tylko nie naszej trojcy.





KLIK ==>www
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 marca 2011, 21:27

Bartek88 pisze:Nie zeby cos, ale dla mnie Toni, Ikłinta, Amauri to stary, zardzewialy szrot, ktory jest do wyrzucenia po sezonie, a raczej powinien byc.
I moge sie z kazdym z was zalozyc, ze jak by przyszedl Moggi to pierwsze co by zrobil, to pozbyl sie tych trzech wiez.
A co do Toniego, to nawet GENOA go nie chciala a gra w Juventusie... :?
Bzdura. Moggi mógłby się posrać a i tak by ich nie wywalił jakby nie chcieli odejść. Dlaczego? Bo to też decyzja piłkarza. A jak nie chce odejść to wypełni kontrakt do końca.


mac_12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2005
Posty: 110
Rejestracja: 09 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2011, 13:06

Jak dla mnie to zaden z nich nie jest godny gry w Juve .Amauri gra dobrze w Palermo czy Parmie a jak mu przychodzi grac w Juve to padaka. Iaquinta i Toni to juz nie ci sami piłkarze co byli na MŚ 06. Dla dobra Juve najlepszym wyjscie by bylo jakby wszyscy odeszli i moze kilka mln za amauriego i iaquinte by bylo na naprawde wartosciowego napastnika


♞♘ⒹⒺⓁⓅⒾⒺⓇⓄ✰ ★



francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2011, 14:59

mac_12 pisze:Jak dla mnie to zaden z nich nie jest godny gry w Juve .
Dokładnie :ok:
Mam nadzieję, że po sezonie pożegnamy zarówno Amauriego, Toniego, jak i Iaquintę.

Na szpicy będą Matri i Quagliarella. Gdybyśmy grali 4-4-2 to za plecami któregoś z nich będzie Alex lub - mam nadzieję - jakiś jeden jedyny hicior na otwarcie nowego stadionu - Rossi/Neymar/Falcao lub Gameiro z tańszych piłkarzy.

Ewentualnie kadrę może uzupełnić Gianetti lub Libertazzi z Primavery.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2011, 15:46

a ja bym Toniego zostawił, ma warunki fizyczne, które mogą się przydać w nie jednym meczu, nie łamie się co chwilę więc prawie zawsze można na niego liczyć i od kilku lat zawsze gra na wysokim poziomie, czy to w Romie, Bayernie czy u teraz nas


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2011, 15:57

Numero Uno zostaje :prochno: Będzie wchodził od święta na końcówki i pewnie kilka brameczek jeszcze pyknie dla Nas.

Mam wielką nadzieję, że zarówno Amauri jak i Iaquinta opuszczą Juve. Wydaje mi się, że Marotta chce ściągnąć jakiegoś nowego napastnika bo Quag, Matri i dwóch starszych panów Del Piero i Toni to mimo wszystko trochę za mało.


mac_12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2005
Posty: 110
Rejestracja: 09 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2011, 17:40

Do Matriego, Fabio i Alexa przyjmując ze drzewa zostaną sprzedane przydał by się napastnik typu Rossi , Aguero czy Neymar(szybki ,zwinny, dobry technicznie)


♞♘ⒹⒺⓁⓅⒾⒺⓇⓄ✰ ★



ODPOWIEDZ