Iaquinta vs Amauri

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Który powinien opuścić nas w pierwszej kolejności?

Iaquinta
62
22%
Amauri
225
78%
 
Liczba głosów: 287
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2010, 20:18

Azteck pisze:
jsduga pisze:
Azteck pisze: OMG :shock: wez to zmien i to szybko bo sobie tylko wstyd robisz :wink:

co do wyboru...
Amauri czy Iaquinta, to jak wybierac pomiedzy Kaczynskim a Lepperem jeden i drugi sa g. warci

...jednak po dlugim namysle :think:

my vote goes to AMAURI :!: (ma wieksza szanse zostac modelem niz pilkarzem)

Jesli nie udalo by sie Amauriego sprzedac w styczniu to poczekalbym na nadejscie wiosny i tak jak Marzanne utopilbym go w pierwszej lepszej sadzawce :C
Jeśli chodzi Ci o odmianę, to sprawdzałem w google i w takiej postaci wystepuje :wink:
A z tym utopieniem Amauriego też może być trudno, bo jak wiemy wszyscy, drewno unosi się na powierzchni :)
Nie chodzi mi o odmiane tylko o fakt iz na naszej stronce tytulowej jest Amauri vel Kloda i Scirea a nie Platini :wink: lecz zgadzam sie z toba ze niebardzo mi pasuje nasz braziliano-italiano do pary z Gaetano
No to się palę ze wstydu i przyznaję do błędu :doh:
A patrzyłem na grafikę w google i byłem niemal pewny, że to Platini.
No cóż, dobrze jest się dowiedzieć czegoś nowego :smile:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
matikos07

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2011
Posty: 3
Rejestracja: 21 marca 2011

Nieprzeczytany post 21 marca 2011, 12:07

Ja pozbył bym się Amaurieo nie nawidzę go bo wygryzł ze składu Trezegueta ale Trezeguet w Hercules Alicante jest liderem i strzela dużo bramek.
Ale wrócę do tematu laquinta ma mniejszą pensje i nawet jest dobr.Zdecydowanie sprzeda Amauriego. :twisted:


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2011, 12:22

to ktoś założył świetny temat widzę, nie ma co wybierać trzeba sprzedać obydwu i powoli włączać piłkarzy z Primavery poza tym są jeszcze Toni i prawie na pewno zostaną EtaBeta i Matri ;)

PS a może kupimy Edera w końcu strzelił nam bramkę :prochno:


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 marca 2011, 12:32

dr.DeV pisze:PS a może kupimy Edera w końcu strzelił nam bramkę :prochno:
za 22mil :?:

PS: Bardzo chętnie :rotfl: ( :doh: )

:prochno:


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2011, 16:17

Obydwaj powinni wyautować. Jeżeli jednak miałbym wybrać "kto pierwszy" to Amauri.

Za Edera co najmniej 26mln :prochno:


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2011, 18:28

matikos07 pisze:i nawet jest dobr.
I nawet jaki jest Vicek?! Obaj to ogromne leszcze, jednego już nam się prawie udało pozbyć, jeszcze jeden nam został ...


KielbikJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2009
Posty: 153
Rejestracja: 05 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2011, 18:55

I Amauriemu i Iaquincie "dziękujemy i serdeczne do widzenia". Obaj nie zasługują na grę w pierw... Oni nawet na ławę nie zasługują :x


Obrazek
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2011, 19:03

Podobają mi się nowe tematy zakładane przez szczypka :smile: Zdecydowanie bardziej na miejscu, w obecnej sytuacji, niż wielkie rozkminy kogo to nie kupimy latem.

Mój głos wędruje do Amauriego. Za całokształt twórczości - za prostowane włosy, za to, że sprawił, że zapomnieliśmy o Zlatanie i za tę irytację po każdej popsutej przez siebie akcji. Iaquinta na skrzydle kiedyś biegał, nie pamiętam za to biegającego Amauriego.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2011, 19:53

iaquinta>amauri
Wloch potrafi czasami coś ustrzelić, a brazylijsko-włoska mieszanka??


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2011, 21:23

Eric6666 pisze:iaquinta>amauri
Wloch potrafi czasami coś ustrzelić, a brazylijsko-włoska mieszanka??





Tak, tak wiem w Juve nic nie strzelał i również jestem za tym by go Parma zatrzymała, jednak kiedy ostatnio Vicek jakąś bramkę strzelił :)?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2011, 22:19

evilboy pisze:Podobają mi się nowe tematy zakładane przez szczypka :smile: Zdecydowanie bardziej na miejscu, w obecnej sytuacji, niż wielkie rozkminy kogo to nie kupimy latem.
Dz. Planowałem jeszcze ankietę dotyczącą wyboru najgorszego zawodnika grającego w Juventusie od czasu powrotu do Serie A, ale kandydatów było tak wielu, że odpuściłem, może kiedyś najdzie ochota. Ciekawi mnie kto byłby tym "naj".

Iaquinty się trzeba pozbyć bardziej niż Amauriego. I jeden i drugi jest totalnie nieprzydatny, ale Iaquinta mi się mniej podoba. Wyśmiewany swego czasu Grzesiek Rasiak to przy nim bóg futbolu.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2011, 23:59

Proponuję zrobić najgorszego gracza miesiąca. Wzorem JP. Wyciągnąć średnie z makaroniarskich gazet. Kilku kandydatów, jakiś opis. Walka będzie na pewno bardziej zażarta, niż o laur najlepszego. Jakoś się nie kwapią.

Do tematu: Amauri - ogromne zarobki. Ale najlepszym deal'em będzie jeżeli pozbędziemy się ich obu.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 08:50

Dla mnie w tej sondzie brakuje odp. ,,pozbyś się ich obu''. Zdecycodawnie na dzień dzisiejszy oczywistym jest, że ich czasw Juve się skończył z różnych powodów.
W przyszłym sezonie duet tworzyć powinni Matri i Quagliarella,a w rezerwie Toni z Del Piero.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 09:44

Iaquinta vs Amauri. Taka kompilka mogłaby być zabójcza :) Ale byłby polew oglądając starcie dwóch tytanów piłki nożnej i ich żałosnych umiejętności.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 11:42

Ten sondaż to jak decydowanie sie miedzy wbijaniem preta zbrojeniowego w cewke moczowa a rozgranego do czerwonosci pogrzebacza w odbyt.

:|





KLIK ==>www
ODPOWIEDZ