Call Of Duty

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2011, 15:08

Najbardziej niepokoi mnie fakt, że to się sprawdzi i będzie naśladowane przez innych producentów. Chodzi mi tu o konsole głownie. Wszak na blaszakach już mamy podobne rozwiązania, choćby w WoW-ie.


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2011, 15:12

Nie ma mowy o żadnych perkach i nowych broniach, podstawowe statystyki które mamy zawarte w MW bądź tym śmiesznym BO zostają zachowane. Mapy DLC będą płatne dla zwykłych użytkowników.

Najważniejsze ponieważ niektórzy już sobie wyobrażają OPŁATY ZA GRANIE NIE BĘDĄ POBIERANE...

Proszę nie pieprzcie głupot.

Elite będzie dobrym rozwiązaniem dla ludzi którzy grają w klanach ponieważ ułożenie taktyki i tym podobnych będzie o wiele łatwiejsze do zobrazowania.

steru pisze: I tak źle i tak nie dobrze. Gracze w jakimś stopniu dadzą odczuć Activision swoje niezadowolenie. Najbardziej na tym skorzysta... EA z Dice ;)
No nie wiem czy tak skorzystają, ludzie tan narzekają na Koticka a sami nie widzą, że EA wraz z Dice pomagają graczom którzy chcą płacić. Prosty przykład z BF: BC2 możesz na starcie mieć zmaxowanego Snipera wystarczy zapłacić i klasa jest max. Za dodatek Vietnam było trzeba zapłacić. DICE przy okazji nie popisało się przy "darmowych mapach" Po pierwsze mapy podstawowe były dodawane do trybów w których ich nie uświadczono a potem dodali 2? Z pierwszej części BC? By to wszystko dostawać nie było mowy o kupowaniu gry z rynku wtórnego. POZDRAWIAM


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
kylo1150

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2011, 18:45

Ja grałem w Call of Duty 4 , jeśli jest ktoś zainteresowany grą multi pisać na pw lub gg - 747560 :-D


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2011, 12:40

kylo1150 pisze:Ja grałem w Call of Duty 4 , jeśli jest ktoś zainteresowany grą multi pisać na pw lub gg - 747560 :-D
Szkoda, że w MW jest tylu haxów...


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 13:58

Trailer multiplayera w MW3 :



Dużo się dzieje, aczkolwiek mało czystego gameplayu. Nie da się do końca wyrobić opinii. Jedynie co mi przychodzi do głowy to, że BF3 wygląda lepiej, dużo lepiej... Ma ktoś podobne wrażenie?


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 10:05

Tak BF wygląda lepiej ale do MW bardziej mnie przyciąga.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 08:25

Naoglądałem się filmów z gameplayu w multiplayerze i przyznam, że się zniechęciłem. Nie żebym się czepiał, ale rozgrywka nie poszła do przodu. Na dodatek zapowiada się masakra ze strony quickscooperów...

Żeby nie było - BF3 też coraz mniej do mnie przemawia, to nie dlatego się zniechęcam do MW3. Ostatnio wróciłem do Black Opsa i gram sobie w niego z dość dużą dozą przyjemności i chyba póki co to mi wystarczy. Wyjdzie MW3, pobędzie trochę na rynku, zobacze jak mają się serwery i wtedy podejmę prawdopodobnie decyzję o zakupie.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 15:20

steru pisze:Naoglądałem się filmów z gameplayu w multiplayerze i przyznam, że się zniechęciłem. Nie żebym się czepiał, ale rozgrywka nie poszła do przodu. Na dodatek zapowiada się masakra ze strony quickscooperów...
Mimo iż mi chłopaki z QS z początku imponowali to w efekcie odbierali mi cały fun z gry w MW2 po sieci. Lubię grę snajperem ale jakoś nigdy nie udało mi się zbliżyć do skilla najlepszych. W BO zabrakło perka pro umożliwiającego QS co mi szczerze odpowiada i pozwala na cieszenie się z gry snajperem. Niestety lament na forach był tak wielki, że na 99% do tego wrócą. :|


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2011, 10:26

Juras_Senat pisze:Mimo iż mi chłopaki z QS z początku imponowali to w efekcie odbierali mi cały fun z gry w MW2 po sieci. Lubię grę snajperem ale jakoś nigdy nie udało mi się zbliżyć do skilla najlepszych. W BO zabrakło perka pro umożliwiającego QS co mi szczerze odpowiada i pozwala na cieszenie się z gry snajperem. Niestety lament na forach był tak wielki, że na 99% do tego wrócą. :|
Ostatnio trafiłem na ekipę w drużynie przeciwnej w Black Ops, która grała wyłącznie snajperkami. Mimo, że QS w tej odsłonie do najłatwiejszych nie należy to nie grało się ciekawie. Na dodatek w planszy Convoy.

Przy okazji, potwierdziły się informację, że ma być split screen w multiplayerze. Cieszy mnie to, szczególnie że jest to dla mnie ważna opcja - porównując do BF3 który jej nie ma/nie będzie miał.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 listopada 2011, 17:02

Dałem się skusić Empikowi i oddałem im moje Bad Company 2, dołożyłem 149pln i nabyłem MW3 w dniu premiery. I nie żałuję. :D Gra jak na razie spełnia w 100% moje oczekiwania. Wróciło stare, dobre Call of Duty. Sama gra w swojej mechanice przypomina drugą część Modern Warfare, na pewno jeśli chodzi o grę po sieci. Nie ma denerwujących rozwiązań z Black Opsa. Serwery mimo że nie działają idealnie, to grę umożliwiają. Kampanię pewnie sprawdzę jak mi wyłączą neta. :D


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 13:06

Juras_Senat pisze:Dałem się skusić Empikowi i oddałem im moje Bad Company 2, dołożyłem 149pln i nabyłem MW3 w dniu premiery. I nie żałuję. :D Gra jak na razie spełnia w 100% moje oczekiwania. Wróciło stare, dobre Call of Duty. Sama gra w swojej mechanice przypomina drugą część Modern Warfare, na pewno jeśli chodzi o grę po sieci. Nie ma denerwujących rozwiązań z Black Opsa. Serwery mimo że nie działają idealnie, to grę umożliwiają. Kampanię pewnie sprawdzę jak mi wyłączą neta. :D
Czekałem dwa lata, nie oglądałem gameplayów, nie zawiodłem się. Ciekawe rozwiązanie z wbijaniem poziomów broni.Jedyne co czego mogę się przyczepić to:
-Brak typowej mapy dla snajperów (coś ala wasteland)
-Przekozaczone UMP45
-Słabe M4A1

Mam nadzieję, że przy okazji jakiegoś mappacka dadzą jakąś mape dla snajperów. Singiel jak na razie nie ruszony a w ciągu 3 godzin wbiłem 34lvl, według rankingu światowego jestem na 747 miejscu.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 listopada 2011, 14:05

Mam ten sam poziom, trochę dłużej grałem. ;)
Grasz pewnie na X-sie?
Mi się snajperem gra bardzo dobrze, generalnie jestem bardzo z mapek zadowolony. Z balansem broni zawsze był w codzie problem.

Ps. Wykreciłem się w "likwidację potwierdzoną", miła odmiana od tradycyjnego TDM.

Edit:
Chyba już znalazłem optymalną dla siebie klasę.
Główna: L118A na tą chwilę, bez dodatków.
Druga główna ;): UMP45
Zabójcze: Mina skacząca/nóż do rzucania.
Taktyczne:Granat błyskowy
Atut 1: Ekstremalna kondycja PRO
Atut 2: Przesada (stąd dwie bronie główne ;))
Atut 3: Strzelec
Specjalista: 2x Szybkie wyciągnięcie PRO, 4x Zręczne ręce PRO, 6x Padlinożerca - jeszcze nie PRO :)

I jeszcze ciekawostka, domyślnie dla każdej klasy serii ofiar jest ukryta.. bomba atomowa. :) Żeby ją uaktywnić trzeba wykonać serię 25 zabójstw. Bomba ta znacznie różni się od tej znanej z MW2, zresztą zobaczcie sami.


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2012, 15:03

Dziś premiera BO2. Gracie już?

Moja kopia już czeka na mnie na poczcie. Ktoś chętny wieczorem na meczyk z hs bądź bez :D?


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 listopada 2012, 21:55

steru pisze:Dziś premiera BO2. Gracie już?

Moja kopia już czeka na mnie na poczcie. Ktoś chętny wieczorem na meczyk z hs bądź bez :D?
Niestety ale gry Treyarch mnie odrzucają. Zapewne w końcu i tak ulegnę i kupie swoją kopie. Mam nadzieję, że stanie się to po łatkach bo znając Treyarch skopią kod.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2013, 13:18

Trochę czasu od premiery BO 2 upłynęło. Co sądzicie o grze?

Ja do tej pory jestem rozczarowany i gra kurzy się w szufladzie. Coś nie zagrało tak jak powinno w porównaniu do MW 3 czy BO.

Co-op na podzielonym ekranie jest tragiczny - z boku są jakieś czarne pasy, zmniejszające pole widzenia. SMG strasznie przekozaczony, ludzie nie latają praktycznie z niczym innym. Serie ofiar za punkty? Teraz się trzeba głowić ile brakuje do serii, wcześniej wiedziałeś że jeszcze jedno zabicie i będziesz mógł z czegoś skorzystać. Dominacja podzielona na dwie rundy? Słaby pomysł, nie trafia do mnie. Może te wszystkie odczucia potęguje fakt że ginę na mapach na potęgę i nie umiem tego ogarnąć. Dziwnym trafem w BO i MW3 nie miałem tego problemu a przecież do cholery te gry się od siebie nie różnią mechanizmem rozgrywki?

Dalej zagrywam się w MW3. Tam jest miód i odczuwam ogromną frajdę z każdego meczu. Mimo, że ludzi już trochu mniej i hacki się pojawiać zaczynają częściej. Pogrywa ktoś jeszcze na PS3?


ODPOWIEDZ