Sony PlayStation 3 - Gry

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2011, 07:45

Juras_Senat pisze:W ogóle nie rozumiem fenomenu tej gry, kupiłem drugą część zachęcony rewelacyjnymi recenzjami, pograłem pół godziny i odłożyłem na półkę gdzie stoi do dziś.
Jedna z najlepszych gier na PS3. Świetny świat, klimat a nawet fabuła - wciągają jak cholera. Niedługo znów trzeba będzie wybić kilka chimer :) Swoją drogą Resistance 2 jest to gra jaką nabyłem w bundle packu z PS3 także...
steru pisze:Ps. Pobraliśmy wczoraj u kumpla z PSN "Limbo", oniemiałem jak zaczęliśmy grę. Niezwykle klimatyczna i wciągająca platformówka, w dodatku pięknie (a w zasadzie strasznie :wink:) się prezentująca. Dawno nie spotkałem tak prostej i wciągającej pozycji.
Chyba ogram, ale na PC bo nie mam żadnych fundyszy na PSS. No chyba, że masz tam gdzieś wolnego slocika :whistle:


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2011, 13:09

Limbo ogrywałem na x360. Gra naprawdę fajna no i ten mroczny klimat.

Resistance gra na którą był za duży hype ograłem trochę u znajomego i niestety niczym mnie nie zauroczył .
Castiel pisze:
Generalnie to głównie kupuję exclusivy na PS3. Dają w moim odczuciu większą gwarancję, że tytuł będzie ok.
Właśnie z tego powodu zakupiłem PS3 tylko na exów, HR, Uncharted, KZ mi nie podszedł ze względu na niski poziom multiplayera.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2011, 17:33

steru pisze: Jedna z najlepszych gier na PS3. Świetny świat, klimat a nawet fabuła - wciągają jak cholera. Niedługo znów trzeba będzie wybić kilka chimer :) Swoją drogą Resistance 2 jest to gra jaką nabyłem w bundle packu z PS3 także...
Generalne nie lubię w fpsów w podobnym klimacie co Resistance, wszelkiego rodzaju futurustyczna broń czy przeciwnicy-potwory mi nie podchodzą. Nie mogę powiedzieć, że w R2 mi się wszystko nie podobało, gigantyczni bossowie robili wrażenie, ale to za mało by mnie przekonać do tej pozycji.
steru pisze: Chyba ogram, ale na PC bo nie mam żadnych fundyszy na PSS. No chyba, że masz tam gdzieś wolnego slocika :whistle:
Mam, ale sam tego nie kupiłem, grałem w to u kumpla. Będę doładowywał konto na Psn to pobiorę to i dam znać. :wink:


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2011, 08:29

Juras_Senat pisze:Generalne nie lubię w fpsów w podobnym klimacie co Resistance, wszelkiego rodzaju futurustyczna broń czy przeciwnicy-potwory mi nie podchodzą. Nie mogę powiedzieć, że w R2 mi się wszystko nie podobało, gigantyczni bossowie robili wrażenie, ale to za mało by mnie przekonać do tej pozycji.
Widziałeś gameplaye z bety multiplayera R3? Wyglądają świetnie i mogą namieszać. Wiadomo, nie będzie takiej popularności jak MW3 czy BF3 ale wierzę, że serwery będą pełne :)
Juras_Senat pisze:Mam, ale sam tego nie kupiłem, grałem w to u kumpla. Będę doładowywał konto na Psn to pobiorę to i dam znać. :wink:
No ja myślę :whistle:


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2011, 23:03

Ostatnimi czasy zaniedbalem konsole i przeoczylem wiele gier. Nosze sie z zamiarem kupna tych produkcjii :
- Red Ded Redemption
- Mass Effect 2
- Mafia 2
Jesli ktokolwiek mial do czynienia z tymi grami prosze o podpowiedz. Mam zamiar nadrobic zaleglosci i pograc w te gre, w ktore naprawde warto.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2011, 23:14

juveman7 pisze:Ostatnimi czasy zaniedbalem konsole i przeoczylem wiele gier. Nosze sie z zamiarem kupna tych produkcjii :
- Red Ded Redemption
- Mass Effect 2
- Mafia 2
Jesli ktokolwiek mial do czynienia z tymi grami prosze o podpowiedz. Mam zamiar nadrobic zaleglosci i pograc w te gre, w ktore naprawde warto.
Bodajże na tej stronie -> http://og.net.pl/ są recenzje wszystkich tych gier. Dobre recenzje, z których na pewno wszystkiego się dowiesz. Każde za i przeciw.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2011, 23:17

Skoro już mowa o gierkach, to może posiada ktoś jakieś ciekawe tytuły na sprzedaż? Bawić się na allegro z aukcjami nie mam czasu a tyle gier opuściłem, że szok. Zabieram się właśnie za Dead Space 2. Grali? Jakie wrażenia?


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2011, 23:23

steru pisze:Skoro już mowa o gierkach, to może posiada ktoś jakieś ciekawe tytuły na sprzedaż? Bawić się na allegro z aukcjami nie mam czasu a tyle gier opuściłem, że szok. Zabieram się właśnie za Dead Space 2. Grali? Jakie wrażenia?
Grali, ukończyli. Pozytywne wrażenia. Pozostał jedynie poziom HARDCORE - max 3 save'y przez całą rozgrywkę. Znaczna poprawa względem pierwszej części. Bierz w ciemno. Coś około 10h potrzeba na ukończenie.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 00:22

juveman7 pisze:Ostatnimi czasy zaniedbalem konsole i przeoczylem wiele gier. Nosze sie z zamiarem kupna tych produkcjii :
- Red Ded Redemption
- Mass Effect 2
- Mafia 2
Jesli ktokolwiek mial do czynienia z tymi grami prosze o podpowiedz. Mam zamiar nadrobic zaleglosci i pograc w te gre, w ktore naprawde warto.
RDR to jest gra must have, mafia to też całkiem udany tytuł tylko, że krótki. O ME się nie wypowiadam ponieważ ta gra mnie nie zauroczyła tak jak to zrobiła z milionami na świecie.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2011, 17:56

steru pisze:Skoro już mowa o gierkach, to może posiada ktoś jakieś ciekawe tytuły na sprzedaż? Bawić się na allegro z aukcjami nie mam czasu a tyle gier opuściłem, że szok.
Oooo.. A może jaka wymianka? :think:


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2011, 08:50

Wczoraj ogarnąłem demko Fify 12 na PS3 i przyznam, że całkiem fajnie się gierka prezentuje. Czuć zmiany w stosunku do poprzedniej wersji, więc ogólnie na plus. Myślę, że warto kupić ale może to jeszcze poczeka, chociaż całkiem fajna cena w MM - 179 zł plus szalik.

Demko PESa 2012 też ograłem, ale nie urzekło mnie. Od kilku lat wygrywa FIFA, w mojej osobistej opinii oczywiście.

No i najważniejsze, beta Battlefielda 3. Rozegrałem sobie 3 czy 4 mecze i jakoś nie mogę się przekonać. Dużo błędów, mało frajdy, plansza niespecjalnie mi się podoba. Ogólnie póki co rozczarowanie.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 01 października 2011, 08:19

Pelno moich znajomych odwołało preordery i ja tez moze zakupie tego bfa w grudniu jak wypuszczą łatki


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 14:06

Dziwne wyszedł najlepszy tytuł na PS3 czyli Uncharted 3 i nikt o tym nie wspomina. Jak panowie podoba się gra? Ja już singla skończyłem, ciekawe zakończenie. Teraz czas na multi. Gdyby ktoś chciał pograć pisać psnid taki sam jak na forum. Druga sprawa mam parę sztuk U3 na sprzedaż za 185zl


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
kameleon512

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2009
Posty: 59
Rejestracja: 06 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 16:53

Falso Vero --> Masz headseta? Napisz mi jakie masz gry to możemy pograć.
U3 te kupie ale pozniej.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 18:23

FalsoVero pisze:Dziwne wyszedł najlepszy tytuł na PS3 czyli Uncharted 3 i nikt o tym nie wspomina. Jak panowie podoba się gra?
Jak stanieje tak do 100 to wtedy się skuszę, na razie mnie jakoś strasznie nie ciągnie do tej gry. Obecnie gram w Fife 12 (multi oczywiscie) i to mi wystarcza, jak na razie jestem w 4 lidze. Jak ktoś będzie chciał zagrać to wysłać zapro : mariusz1897

pozdrawiam.


Obrazek
ODPOWIEDZ