Pro Evolution Soccer 2011

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
bibi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 marca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 31 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 22:13

Witam!
Szukam kogoś normalnego kto chciałby pograć w PESa 2011 przez necik, ale zaznaczam, kogoś NORMALNEGO, tzn, osobę/y które nie grają REALEM, BARCELONĄ, INTEREM, BRAZYLIĄ, ARGENTYNĄ...
Ci co grają w PESa wiedzą o co mi chodzi... Messi, albo CR i jazda przez całe boisko... I tak przez 90 minut.. Mówimy im stanowcze NIE! :)
Także, gdyby ktoś chciał to dajcie znać :)
Aha, gram na PS3 :)


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 22:28

Oj ciężko Ci będzie kolego znaleźć kogoś takiego. Z reguły znajduje się takich jak mówisz - "o Ronaldo, Messi wale gruche". Dzień jak co dzień. Pewnie kupie PESa w tym miesiącu to może się kiedyś zgadamy.


bibi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 marca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 31 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 22:48

Wiem, że będzie ciężko.. ;) Ale może akurat się uda, bo granie w ciemno gdy konsola losuje przeciwnika to bez sensu, a zakładanie pokoju z tytułem NO REAL BARCA itd i tak nic nie daje.. Bo tylko przyciąga takich <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... Jedyne co to można sprawdzić kim gra taki delikwent w ostatnich 5 meczach.. i tak robię do dziś, ale już mi się to nudzi bo za dużo czasu to zajmuje.. Kup, naprawdę warto, wczoraj grałem od 9 rano przez 21 godzin non stop :) hehe.. Skończyłem około 6 rano :P


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 22:55

bibi pisze:Witam!
Szukam kogoś normalnego kto chciałby pograć w PESa 2011 przez necik, ale zaznaczam, kogoś NORMALNEGO, tzn, osobę/y które nie grają REALEM, BARCELONĄ, INTEREM, BRAZYLIĄ, ARGENTYNĄ...
Ci co grają w PESa wiedzą o co mi chodzi... Messi, albo CR i jazda przez całe boisko... I tak przez 90 minut.. Mówimy im stanowcze NIE! :)
Także, gdyby ktoś chciał to dajcie znać :)
Aha, gram na PS3 :)
Rozumiem że normalny jest ten kto gra np. Palermo, West Hamem, Słowenią, Japonią podczas gdy Ty grasz dajmy na to Juventusem/Italią?


Obrazek
bibi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 marca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 31 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 23:16

Ehh.. Pewnie nie grałeś ani minuty w necie, więc nie wiesz jak to jest.. Nie musi grać Japonią, jak to Ty uważasz, ale np. ManU, Chelsea, Bayernem.. Zresztą wymienionymi klubami (Barca, Real) też może grać, tylko nie tak, że biega cały czas (90 minut) jednym zawodnikiem i tylko nim ładuje na bramkę co chwilę z każdej pozycji bo inaczej nie umie strzelić bramki, itd...
Więc kolego nie atakuj mnie, bo widzę, że nie wiesz o co chodzi i niepotrzebnie zaśmiecasz tutaj temat...


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 23:31

bibi pisze:Ehh.. Pewnie nie grałeś ani minuty w necie, więc nie wiesz jak to jest.. Nie musi grać Japonią, jak to Ty uważasz, ale np. ManU, Chelsea, Bayernem.. Zresztą wymienionymi klubami (Barca, Real) też może grać, tylko nie tak, że biega cały czas (90 minut) jednym zawodnikiem i tylko nim ładuje na bramkę co chwilę z każdej pozycji bo inaczej nie umie strzelić bramki, itd...
Więc kolego nie atakuj mnie, bo widzę, że nie wiesz o co chodzi i niepotrzebnie zaśmiecasz tutaj temat...
Mówisz do gracza z 20 letnim stażem, który rozwalił kilka joypadów grając jeszcze w latach 90ych w pierwsze ISS Pro/FIFA: RTWC, a teraz grywa w FIFE (od numerku 9). Co do szukania graczy - są fora dedykowane graczom, poszczególnym seriom gdzie można się ustawić na pojedynki, a po rozegraniu kilku spotkań dodać sobie ludzi do znajomych i problem z głowy. Tak więc przestań płakać, bo gdy były organizowane pierwsze turnieje w Polsce to ludzie grali głównie 4 drużynami (Nigeria, Niemcy, Holandia, Brazylia). Jak byś trafił na takie cyborgi jak Roberto Carlos, Babangida czy Bierhoff to dopiero byś dostawał gorączki. :smile:

PS. To nie Ty kolego ustalasz kto może a kto nie wypowiadać się w temacie/na forum. :wink:


Obrazek
bibi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 marca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 31 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 23:43

Tak się składa, że pamiętam te wszystkie inne PESy i ISSy bo sam w nie gram i grałem... Więc mnie nie pouczaj bo nie mam 13 lat jak pewnie myślisz.. A atomowe strzały R. Carlosa pamiętam bardzo dokładnie, szczególnie z ISS PRO 98..

Nie mam zamiaru z Tobą dalej dyskutować bo to nie ma sensu...

Zatem koledzy, jeśli jest ktoś chętny na meczyk to proszę pisać :)


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 listopada 2010, 01:42

Źeby tylko Roberto Carlos. Jeszcze w ISS 98 Batistuta to był zawodnik, albo Davids. Aż się łezka w oku kręci.
Większość grających ludzi bierze np taki Real czy jakikolwiek klub gdzie jest zawodnik z największą szybkością i ciągle do niego podaje. Gra z takimi osiołkami traci sens.


cygi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 450
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 01:24

Wydaje mi się że w 11 bieganie jednym zawodnikiem i strzały z każdej pozycji zostały znacznie ukrócone. :think:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 14:07

Nie rozumiem cie...jeżeli jesteś dobry graczem to spokojnie dasz sobie rade z ronaldo czy messim :whistle:


b-glider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2005
Posty: 146
Rejestracja: 21 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 19:05

czy orientuje sie ktos czy jest dostepny patch do pesa 2011 na ps2 ?
gra juz jest dostepna w sieci, ale niestety te sklady.... prosza sie o aktualizacje. z gory dzieki za odpowiedz


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 19:44

Jeśli już na chwile zrobił się taki wspomnieniowy oftop, to ja zaczynałem od Winning Eleven... ileś ? Po japońsku, bardzo stara. Pamiętam że grałem Brazylią, bo tam rozpoznawaliśmy Ronaldo i Carlosa. Obaj grali w ataku :prochno:
2011 na dzisiejsze czasy nie umywa się do tamtego szału produktami Konami. Ostatnio z kumplem odświeżyliśmy 6 i 8, w gameplay i "tym czymś" biją na głowę 10 czy 11... Niestety...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 21:57

bibi ja chętnie pogram z Tobą w PES 2011 na PS3 :) Sam nie lubię takich ADHD oszołomów co robią wszystko jednym Messim i każda piłka do niego. Jak grałeś/grasz w Fife to tam jest gorzej bo ludzie dają w taktyce 100% pressing i biegają takie ludki z ADHD po całym boisku. I to jest prawie niekaralne bo drużyna siada grubo po 2 połowie gdzie w realu po takiej grze by siedli po 15 minutach.

Nie wiem jak jest w tym PESie bo mało w niego grałem, a w ogóle ostatnio na poważnie grałem w PES na PS2, więc nie ogarniam aż tak bardzo no i na razie skupiam się na MP w Fife. Ale tak czy siak możesz mnie zaprosić na PSN, prędzej czy później chętnie zagram, nick taki sam jak tutaj na JP.


Z Juve na dobre i złe!
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2010, 16:17

Może ma ktoś może spolszczenie do tego PESa ??


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2010, 17:10

HubsonJUVE pisze:Może ma ktoś może spolszczenie do tego PESa ??
nie ma jeszcze ale może będzie jeśli ktoś się zdecyduje zrobić jak co roku ;)


ODPOWIEDZ