Serie A (10): JUVENTUS 3-1 Cesena

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 18:33

Powołani na ten mecz:
Bramkarze: Storari, Costantino, Kirev
Obrońcy: Motta, Bonucci, Camilleri, Grosso, Sorensen
Pomocnicy: Felipe Melo, Sissoko, Marchisio, Pepe, Aquilani,Giandonato, Liviero, Salihamidzic, Lanzafame
Napastnicy: Del Piero, Gianetti, Iaquinta, Quagliarella
Jest MELO! Wraca także Lanzafame więc to pewnie on zacznie mecz na skrzydle, jest też VI,Hasan i Grosso.
Myśle że w tym meczu zdobędziemy 3 pkt FORZA!!


Diegol28

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2009
Posty: 209
Rejestracja: 30 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 18:43

No kurde tak jak pisałem w newsie za stronie głównej nie jest tak źle a będzie jeszcze lepiej.wracają kontuzjowani to cieszy :D Myślę że 3oczka zostaną w Turynie :-D


"Prawdziwy wyścig między nami a milanistami polega na tym, kto pierwszy zdobędzie kolejną gwiazdkę: tyle że my sięgamy już po trzecią, a oni dopiero po drugą."
Gianni Agnelli
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 18:49

Amauri nie powołany? Del Neri stracił cierpliwość czy kontuzja jakaś znowu? :prochno:
Jest Felipe, jest Aqua i jest Q - będzie dobrze.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 18:51

<<W@jTEk>> pisze:Powołani na ten mecz:
Bramkarze: Storari, Costantino, Kirev
Obrońcy: Motta, Bonucci, Camilleri, Grosso, Sorensen
Pomocnicy: Felipe Melo, Sissoko, Marchisio, Pepe, Aquilani,Giandonato, Liviero, Salihamidzic, Lanzafame
Napastnicy: Del Piero, Gianetti, Iaquinta, Quagliarella
Jest MELO! Wraca także Lanzafame więc to pewnie on zacznie mecz na skrzydle, jest też VI,Hasan i Grosso.
Myśle że w tym meczu zdobędziemy 3 pkt FORZA!!

Zdecydowanie najgorzej wygląda obrona. Pomoc i atak wcale nie są takie złe a przynajmniej jest pewność, że nie zagra Amauri. Bardzo mnie ciekawi jak zagrają Sorensen i Grosso, bo pewnie Oni wyjdą w podstawowym składzie obok Motty i Bonucciego.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 20:15

Ja to ujmę w taki sposób ważne są dla nas 3 punkty a w jakim stylu to już rzecz drugoplanowa. A z taką kadrą meczową powinniśmy dać sobie radę.


FORZA JUVE
Luku__1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 lutego 2008
Posty: 10
Rejestracja: 04 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 20:27

Z takimi ogórkami naszym obowiązkiem jets wygrywać. Ten mecz jednak nie będzie łątwy bo zapewne Cesena będzie murować cała jedenastką swoją bramkę. O kontuzjach to szkoda słów...


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 20:38

Luku__1990 pisze:Z takimi ogórkami naszym obowiązkiem jets wygrywać. Ten mecz jednak nie będzie łątwy bo zapewne Cesena będzie murować cała jedenastką swoją bramkę. O kontuzjach to szkoda słów...
Kolego, lepiej zmień sobie nick, bo niezbyt dobrze się kojarzy na tym forum :smile:

Co do meczu, to ucieszył mnie, choć nigdy siebie o to nie podejrzewałem, powrót Lanzafame. Liczę, że wygramy dzięki kreatywności Aquilaniego i FQ, może Marchisio też błyśnie, z Milanem szło mu dobrze. Ogólnie jestem nastawiony optymistycznie.

Forza!


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 20:41

Myzarel pisze:Amauri nie powołany? Del Neri stracił cierpliwość czy kontuzja jakaś znowu? :prochno:
Jest Felipe, jest Aqua i jest Q - będzie dobrze.
Nasz piękniś jest podobno przeziębiony.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 20:44

Jak każdy bo nikt innego wyniku nie wyobraża niż wygrana. A co do Amauriego to szkoda mógłby być przydatny ale i bez niego sobie poradzimy.


FORZA JUVE
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 21:21

W życiu się tak nie bałem o obronę. Fakt, był raz taki mecz (08/09 z Lazio) kiedy również wszyscy trzęśliśmy porami przed tym jak Ariaudo poradzi sobie w pierwszym składzie i poradził sobie świetnie, ale wtedy obok siebie miał doświadczonych Mellberga i Legro, oraz bądź co bądź solidnego w defensywie Molinaro. Jutro prawdopodobnie zobaczymy Sorensena, rywal niby słabszy z raczej kiepskim potencjałem ofensywnym. Pytanie tylko kto będzie nadrabiał za frycowe młodego? Motta sam musi poprawić grę w destrukcji, Grosso nie grał w piłkę 10 lat, a Bonucci się jeszcze uczy, choć generalnie to najbardziej na niego liczę, bo mimo młode. My jak wiadomo lubimy sobie czasem jakieś 3:3 z drużyną z ogonów walnąć.

Obrazek

Chociaż tyle, że jest go trochę :D


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 21:55

Jestem bardzo ciekaw jak spisze się duński talent :D


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 22:33

... o ile pojawi się na boisku :P
Niewykluczone, że (oczywiście w zależności od tego, jak to prezentowało się na treningach) Delneri postawi któregoś z defensywnych pomocników na środku obrony.
Wątpliwe też, że Lanca pojawi się od początku na lewym skrzydle. Znając życie zobaczymy tam Marchisio. Jego gra z Milanem na lewej pomocy pod koniec mogła się podobać, coś tam kiwał i nieźle to wyglądało.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1768
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2010, 23:09

Legenda głosi, że od paru lat kiedy inter traci punkty, to i nasza drużyna zawodzi. Jak będzie jutro ? Czy zdziesiątkowany Juventus da rade zdobyć 3 punkty na własnym terenie z nieobliczalną Ceseną ? Oby!
Mamy "kolejną" szansę odrobienia paru punktów do interu, może Lazio coś straci i Milan, a to już byłoby bardzo fajnie. Tylko jak mamy zdobywać regularnie punkty kiedy nasi kluczowi zawodnicy są kontuzjowani ? Aż się boje o naszą obronę... :angry:
Liczę na jakieś fartowne zwycięstwo, bo na dobrą grę ciężko się będzie nastawić patrząc na obecną sytuację, jak nic nie stracimy to będzie cudnie.
Niech wreszcie ruszą 4 litery i zaczną grać, bo patrząc na rywali do scudetto, to może jednak mamy realne szanse, tylko trzeba gryźć trawę! :D

Forza Juve!


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 00:38

Ja bym wystawił następujący skład:

Storari
Salihamidzic - Motta - Bonucci - Grosso
Pepe - Aquilani - Melo - Marchisio
Quagliarella - Del Piero

Na ławce zostają Iaquinta :prochno: , Sissoko i Lanzafame do gry.

Nie zaryzykowałbym wystawiając Sorensena.. Gdyby grał Chiellini czy nawet Legrottaglie to tak... ale nie przy Bonuccim. Grosso i Salihamidzic muszą grać z konieczności, mam nadzieję że dadzą z siebie wszystko.. Nigdy nic nie wiadomo i może któryś z nich dzięki swojej dobrej grze zmieni swą sytuacje w klubie. Motta na środku to też pewne ryzyko, ale powinien dać sobie radę.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 01:19

Del Neri nie ma jaj?! No niech powołuje dalej bezpłodnych młodzików.
Ehhh, brak szacunku dla Hasana, dla Grosso... Niech jutro im z gęby cieknie piana, ambicja...


Zablokowany