zakup biletów na mecz Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
bufu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2010
Posty: 4
Rejestracja: 29 października 2010

Nieprzeczytany post 30 października 2010, 11:15

Witam!
Od dawna wybieram się do Turynu na mecz Juve. Teraz pojawiła się ku temu okazja. Najchętniej pojechałbym na mecz Juve-Roma ;) Jedynym
problemem są bilety. Znalazłem co prawda firmę pośredniczącą zakup
biletów, jednak po pierwsze pobierają oni dużą opłatę za
pośrednictwo, po drugie nie wiem czy jest to pewne źródło. I tu moje
zapytanie i prośba: czy wiecie może jak najszybciej i bezpieczniej
mógłbym takowy bilet zakupić? może macie jakiś kontakt który mógłby
mi to ułatwić? Z góry dziękuję za pomoc i informację zwrotną.
Z pozdrowieniami
Arek


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 30 października 2010, 11:18

Żeby pójść na taki mecz trzeba mieć jakąś specjalną kartę kibica, a tego raczej nie dostaniesz, z tego co się orientuję.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2010, 12:23

--Maq-- pisze:Żeby pójść na taki mecz trzeba mieć jakąś specjalną kartę kibica, a tego raczej nie dostaniesz, z tego co się orientuję.
Nie pisz glupot.

Karta kibica obowiazuje na mecze wyjadzowe.

Nie bedac w JPC musisz liczyc na siebie. Kupienie biletu na miejscu na tego typu spotkanie moze byc niemozliwe. Poszukaj po firmach ktore sprzedaja bilety w necie (viagogo.com, http://www.listicket.it/) tam czasem mozna kupic bilety na mecze. Tylko ze na viagogo sa to zazwyczaj karnety ktore trzeba odebrac przed meczem i po zakonczeniu oddac.


bufu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2010
Posty: 4
Rejestracja: 29 października 2010

Nieprzeczytany post 30 października 2010, 13:20

white_wolv pisze:
--Maq-- pisze:Żeby pójść na taki mecz trzeba mieć jakąś specjalną kartę kibica, a tego raczej nie dostaniesz, z tego co się orientuję.
Nie pisz glupot.

Karta kibica obowiazuje na mecze wyjadzowe.

Nie bedac w JPC musisz liczyc na siebie. Kupienie biletu na miejscu na tego typu spotkanie moze byc niemozliwe. Poszukaj po firmach ktore sprzedaja bilety w necie (viagogo.com, http://www.listicket.it/) tam czasem mozna kupic bilety na mecze. Tylko ze na viagogo sa to zazwyczaj karnety ktore trzeba odebrac przed meczem i po zakonczeniu oddac.
A jeśli byłbym w JPC to była by szansa na jakąś pomoc?


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2010, 13:25

Jak najbardziej. Ale zapisy wlasnie sie skonczyly, trzeba czekac na przyszly rok.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 października 2010, 13:29

white_wolv pisze: Karta kibica obowiazuje na mecze wyjadzowe.
A mecze w Turynie o podwyższonym ryzyku? Jeśli się nie mylę Juveluck coś o tym pisał przy okazji tematu o kartach. Jak to dokładnie jest?


bufu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2010
Posty: 4
Rejestracja: 29 października 2010

Nieprzeczytany post 30 października 2010, 13:30

ehh Ciężko będzie mi spełnić w tym roku to marzenie... chyba że jakimś cudem kupie bilet przez neta... ale jak patrze na różnicę między cenami na miejscu a przez portal to się za głowę łapię :(
no ale dzięki za informacje.

Jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś info to będę wdzięczny


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2010, 13:41

bufu pisze:ehh Ciężko będzie mi spełnić w tym roku to marzenie... chyba że jakimś cudem kupie bilet przez neta... ale jak patrze na różnicę między cenami na miejscu a przez portal to się za głowę łapię :(
no ale dzięki za informacje.

Jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś info to będę wdzięczny
Najlepszym rozwiązaniem jest listicket. Rejestrujesz się i kupujesz. Cena jest normalna jedynie strona pobiera jakieś 2 euro prowizji, żaden problem. Biletu na łuk może ci się nie udać dostać, ale to pewnie i lepiej. Jednak na sektory piknikowe nie powinieneś mieć problemu z 2-3 biletami. Z jednego konta możesz kupić maksymalnie 4 bilety. Proste i pewne.

PS: Bilety będą do kupienia od 5.11 od 10:00


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
bufu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2010
Posty: 4
Rejestracja: 29 października 2010

Nieprzeczytany post 30 października 2010, 14:04

Najlepszym rozwiązaniem jest listicket. Rejestrujesz się i kupujesz. Cena jest normalna jedynie strona pobiera jakieś 2 euro prowizji, żaden problem. Biletu na łuk może ci się nie udać dostać, ale to pewnie i lepiej. Jednak na sektory piknikowe nie powinieneś mieć problemu z 2-3 biletami. Z jednego konta możesz kupić maksymalnie 4 bilety. Proste i pewne.

PS: Bilety będą do kupienia od 5.11 od 10:00[/quote]

Będę próbował! Dzięki wielkie za info! pozdrówki


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 21:22

Jak można dostać bilet na Juve - Notts County ? Sprawdzałem na oficjalnej stronie i nie mogłem znaleźć żadnych informacji


WesolyArek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2011
Posty: 1
Rejestracja: 22 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2011, 10:01

Hej,

Jako nowy użytkownik na forum, chciałbym wszystkich serdecznie powitać :)

A przechodząc od razu do meritum kwestii - chodzi mi po głowie wyjazd na mecz Juventusu, a konkretnie październikowe spotkanie z Milanem. Zarejestrowałem się na listicket.it, ale z tego co widzę, nie ma na razie możliwości zamówienia takiego biletu - i tutaj pytanie do osób, które są bardziej zorientowane w temacie: Z jak dużym wyprzedzeniem można kupić bilet na mecz? I czy jest w ogóle szansa na obejrzenie spotkania z Milanem?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.


Dum spiro spero.
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 17:32

Bilety na Notts County dostępne na stronie poniżej, od 20 ojro

http://www.listicket.it/dettaglio.php?i ... a5c7e8a3b2


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 17:47

Listicket chyba uruchamia sprzedaż na tydzień przed spotkaniem. Natomiast w razie problemów, zawsze można tam zadzwonić do call center i zamówić telefonicznie.


daniel488

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 sierpnia 2007
Posty: 6
Rejestracja: 20 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 13:39

Witam wszystkich,

mi z kolei marzy wyjazd, podczas którego mógłbym w końcu chociaż raz w życiu zobaczyć Del Piero w akcji. Właśnie przeczytałem, że aby wstąpić do klubu musiałbym wpłacić do 30 września 210 zł. A może ktoś mi powiedzieć w jakich granicach oscylują koszty samego wyjazdu?


PS. Jak przyjemnie ogląda się takie Juve:)

Pozdrawiam
Daniel


pikaczu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2011
Posty: 5
Rejestracja: 11 marca 2011

Nieprzeczytany post 13 września 2011, 00:56

Witam czy ktoś zamawiał już bilety na mecz Juve z listicket.it? Mam problem z potwierdzeniem zamówienia, mianowicie system pytam mnie o : " il tipo di supporto". Niestety jedyna opcja wyboru to TDT Juventus stadium member (jak sądzę karta kibica), oraz : "Identificativo del supporto" (jej numer?). Dodam że jest to mecz w Turynie, wiec jak sądzę karta kibica nie powinna być wymagana. Ktoś orientuje się o co chodzi? W pierwszej kolejności sprzedawane są bilety dla członków TDT ??


ODPOWIEDZ