Pomoc w sprawie sercowej

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 19:23

Hej mam nietypowy problem. Miałem dziewczynę, ale mi z nią najzwyczajniej w świecie nie wyszło. Pojechałem przed studiami do Opola na robotę, którą załatwiła mi moja siostra. Była to inwentaryzacja w perfumerii Douglas. Poznałem tam jej koleżankę z pracy. Jest 4 lata starsza niż ja, obecnie mam 19 lat. Na 2 dzień w pracy w innej galerii też była tam ona i zamiast skupiać się na pracy to tylko na nią się lampiłem, teraz od miecha łażę do Douglasa , żeby ją obejrzeć. Zawsze pod pretekstem odwiedzin siostry, tyle że teraz siostra ma wolne, a ona jest w pracy. Tyle, że ktoś się kapnie, że zalecam się tam do kogoś, wiem że nie mogę stać bezczynnie, tylko jak do niej zagadać, żeby się umówić. Oczywiście zagadać poza jej pracą, ma ktoś może jakiś pomysł. Z góry proszę nie piszcie ironicznych postów, bo dla mnie ważna sprawa :!: :)


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 19:30

EDIT:

a to jak bez ironii to przepraszam..


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 19:42

blackadder pisze:EDIT:

a to jak bez ironii to przepraszam..
No ja również dziękuję za uwagę....


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 19:42



Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 19:48

Elo Melo:) pisze:Hej mam nietypowy problem.
Problem jak problem, ale sposób szukania rozwiązania tragiczny. O ile na forum znajduje się stos romantyków gotowych pośpieszyc na złamanie karku z poradą, o tyle chyba lepiej byłoby się zwrócic o porade do super niani :)

ps. Dziewczyna nie ma internetu? :prochno:


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 19:49

Jednak będą ironiczne docinki...
Moim zdaniem powinieneś się zebrać w sobie i chociaż zagadać. Jeżeli tam chodzisz tylko na nią popatrzeć i z nią nie rozmawiasz... Jeżeli Ona to załapie, możesz zostać uznany za jakiegoś napaleńca. Jeżeli zrobiłeś research i jest wolna, kulturalnie podejdź, powiedz o co chodzi i licz na szczęście :)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 19:51

Polecam ksiazke "The Game" Neil'a Strauss'a. Istnieje baaaaaardzo duzo swietnej literatury na temat podrywania dziewczyn.

A konkretnie co do twojego problemu: Gdy siostra wroci, pojdz do tej perfumerii. Zacznij gadac z siostra o jakims ogolnym, interesujacym temacie, najlepiej zeby ta ktora ci w oko wpadla stala blisko. Wkoncu napewno sie troche zna z twoja siostra, wiec i ja w rozmowe wciagnij. Potem juz bedzie gladko, musisz tylko miec jaja. Nie mysl zbyt duzo, po prostu to zrob. Jesli bedziesz myslal "oh a co sie stanie jesli to i tamto" nigdy sie nie odwazysz.

Nie patrz sie tylko na nia, wtedy w jej oczach bedziesz tylko "tym gosciem ktory sie na mnie gapi".
Ostatnio zmieniony 24 października 2010, 19:53 przez Monte Cristo, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 19:53

Przede wszystkim zastanówmy się jakiej Ty pomocy oczekujesz. Mamy Ci napisać jak zagadać do niej, aby chciała się z Tobą umówić? Zlituj się człowieku, daj dziewczynie spokój.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 20:12

@ Martin sprawdzałem portale społecznościowe i tam jej nie widziałem, a gg to już trzeba osobiście. Wiadomo, że nie chodzi mi o pomoc co mam powiedzieć, bo to jest idiotyczne. Tylko, że na pewno trzeba się bardziej postarać, bo jak jest starsza tym na pewno bardziej wymagająca, no i oczywiście wiadomo nie ma co walić tekstu : hej podobasz mi się ble ble, bo to jest głupie i po najniższej linii oporu, mi wpadł pomysł,żeby "przypadkowo" spotkać się na mieście.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 20:17

Jak długo potrzeba mężczyźnie by zrozumieć, że kobieta nie szuka kozaka-buraka znającego na pamięć każdą stronę książki pt. "Jak wyrwać lachona-poradnik eksperta". Im naprawdę to zwisa, jaką masz bajerę.
Bądź szczery i powiedz, co czujesz. Efekt murowany. Bez ściemniania.

Choć 4 lata to może być trochę za dużo, ona w takim wieku już szuka mężczyzny co zapewni jej dom i utrzymanie dzieci, a nie chłopaka na wypady do kina. Taka prawda.
Elo Melo:) pisze: mi wpadł pomysł,żeby "przypadkowo" spotkać się na mieście.
to ona cię "przypadkowo" spławi.
Miej do niej szacunek i wal prosto z mostu, podchody są dobre dla guffniarzy.
Ostatnio zmieniony 24 października 2010, 20:25 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 2 razy.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 20:17

Elo Melo:) pisze:@ Martin sprawdzałem portale społecznościowe i tam jej nie widziałem, a gg to już trzeba osobiście.
A nie pomyślałeś chociaż przez chwilę, że przypadkowym przypadkiem albo zrządzeniem losu ona przeczyta to, co piszesz tutaj?

Z siostrą pogadaj.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 20:23

szczypek pisze:
Elo Melo:) pisze:@ Martin sprawdzałem portale społecznościowe i tam jej nie widziałem, a gg to już trzeba osobiście.
A nie pomyślałeś chociaż przez chwilę, że przypadkowym przypadkiem albo zrządzeniem losu ona przeczyta to, co piszesz tutaj?

Z siostrą pogadaj.
Rozmawiałem Szczypku z siostrą rzecz jasna, parę rzeczy mi o niej powiedziała i okazało się, że to nawet podobieństwa jeśli chodzi o nas, tyle że ona nie zna jej z tej prywatnej strony, tylko na stopie koleżanki z pracy, a co do przeczytania, nie wygląda ona na fankę Juve :prochno:


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 20:27

Jak można na forum piłkarskim prosić kogoś o radę sercową gdzie co drugi świruje mistrza ciętej riposty ;> . 4lata starsza? Kiepska sprawa Misio ma rację, no chyba, że lubi młodych. A może najpierw byś się wybawił a potem szukał love forever together ? Idź na balety poderwij jakąś małolatke i się zabaw :ok:

Druga sprawa jak można czytać książki na temat podrywu ?


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 20:35

FalsoVero pisze: Druga sprawa jak można czytać książki na temat podrywu ?
Tak samo jak mozna czytac ksiazki kulinarne.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 20:35

FalsoVero pisze: Druga sprawa jak można czytać książki na temat podrywu ?
Pijesz do mnie? 8)

Nie spodziewałem się takiej wypowiedzi Miśka... To naprawdę mądra wypowiedź :ok:


ODPOWIEDZ