Kibice Juventusu: Boniek to niewdzięcznik

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 30 listopada 2010, 17:34

artur_89 pisze:-Trener Juventusu Luigi Del Neri powiedział ostatnio, że walczy o mistrzostwo. Możliwe, aby dogonił rozpędzony Milan?

-Po latach przewagi Interu stawka wśród tych tradycyjnie najlepszych klubów włoskich znów się wyrównała. Milan, Inter, Juve albo Roma zdobędą scudetto. Tak, Juventus ma szanse, jak najbardziej. Jest znacznie mocniejszy niż w zeszłym roku. Szkoda, że Lechowi nie udało się wygrać w pierwszym meczu w Turynie. Była na to ogromna szansa, prowadziliśmy 2:0.

Zobaczcie jak rudy zmienia temat... pytanie o SerieA, a ten nie dość, że kilka pytań wcześniej już mówił o Lechu, to teraz wraca znowu do tego.

On ma jakiś kompleks :think:
Jak czytam te jego wypowiedzi, to ma szlag trafia. Boniek chyba lubi utożsamiać się z każdym przeciwnikiem Starej Damy. Twierdzi, że nie jest wazeliniarzem i dobrze, ale bez skrajności!


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2010, 17:58

Czytając wypowiedź bońka otwierał mi się nóż w kieszeni i maczeta w plecach. Mam nadzieję że ktoś mu ta gwiazdę łomem wyjmie i wciśnie mu w gardło. Więcej nie powiem bo kartka mi niepotrzebna. :angry:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 01:18

Jeszcze coś dodam:

http://www.sportfan.pl/artykul/21996/ch ... -jak-smuda

"A do tej garstki ekstremistów z Turynu mogę powiedzieć zgodnie z modą, jaką wprowadził ostatnio w Polsce Franek Smuda. Ch** z nimi."

Jeżeli tak powiedział, to dla mnie jest już zerem. Tym razem na odwrót "Od milionera do zera". Stracił u mnie szacunek...Ja wyrwę gwiazdę :smile:

Następie dodał: "Lech - obok Zawiszy i Widzewa - należy do moich ulubionych polskich drużyn. Całym sercem jestem za nim - zdradza."

Za rok będą jego ulubieńcami Legia, Wisła albo Jaga...

Fałszywy lis...


Marti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2010
Posty: 36
Rejestracja: 03 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 20:02

Zibi już któryś raz udowadnia, że Juve znaczy dla niego mniej niż nic. I nie chodzi o umniejszanie jego zasług piłkarskich, ale o to co sobą aktualnie reprezentuje. Jak dla mnie nie ma sensu na siłę uszczęśliwiać go tą gwiazdą, wątpię żeby dzięki niej nagle zapałał wdzięcznością do klubu. Niech Roma go nagradza za miłość i wierność, moim skromnym zdaniem Juventus nie powinien go w żaden sposób wyróżniać. I nie dziwię się kibicom, że protestują. Sama bym się czuła trochę rozczarowana, jakby mnie ktoś usadził na sektorze Bońka.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2010, 10:29

Boniek o meczu z Lechem

:doh: Tyle lat gry we Włoszech i on się dziwi że Włosi nie chcieli grać na śniegu.


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2010, 20:19

To chyba jakieś jaja....za co on ma być na naszym stadionie?
Niech Roma mu postawi pomnik przed stadionem.
Jestem z kibicami! Boniek musi odejść :naughty:


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2011, 15:13



FORZA JUVE !!!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2011, 19:02

Dziś rozpoczęło się wcześniej zapowiadane głosowanie ws. odebranej Bońkowi gwiazdy.
Wszystko jest bardzo proste. Wybieramy zawodnika, wpisujemy swoje dane oraz maila, na którego przyjdzie potwierdzenie i gotowe.

http://www.juventus.com/site/ita/leggende.asp


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2011, 19:12

Wie ktos gdzie na tej liscie jest Zlatan? Bo nie moge znalesc.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2011, 19:28

Monte Cristo pisze:Wie ktos gdzie na tej liscie jest Zlatan? Bo nie moge znalesc.
Nie ma go.
juventus.com pisze:Il tuo voto è stato confermato con successo.

Il giocatore che hai scelto potrebbe entrare a far parte delle 50 leggende di "Accendi una stella".

Clicca qui per acquistare la tua stella.

Grazie per il tuo voto
:D


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2011, 19:34

Antichrist pisze:
Monte Cristo pisze:Wie ktos gdzie na tej liscie jest Zlatan? Bo nie moge znalesc.
Nie ma go.
Poszukaj dobrze...
Zagłosowałem na zawodnika, którego grę pamiętam, i który zawsze był wierny biało-czarnym barwom. Alessandro Birindelli :ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2011, 19:37

Brutalo pisze:Zagłosowałem na zawodnika, którego grę pamiętam, i który zawsze był wierny biało-czarnym barwom. Alessandro Birindelli :ok:
Ja również. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2011, 20:17

ja miałem kłopot między Davidsem, Birindellim a Tudorem...a, że mam 2 maile, to zagłosowałem na dwóch pierwszych...


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2011, 20:44

Monte Cristo pisze:Wie ktos gdzie na tej liscie jest Zlatan? Bo nie moge znalesc.
chciałbyś na niego zagłosować? :shock: szukaj pod "Z" (zingaro nie zlatan)

mój cenny głos powędrował oczywiście na Alessandro B. :wink:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2011, 21:27

Wahałem się między Edgarem D. a właśnie Birindellim i jednak jego oddanie klubowi przeważyło szalę :) Forza Alessandro!


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
ODPOWIEDZ