Kibice Juventusu: Boniek to niewdzięcznik

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 10:22

Pamiętajcie, że piłkarzem Juve jest się także poza boiskiem i, przede wszystkim, gdy już się odejdzie z tego klubu. Po tym poznaje się klasę i charakter piłkarza, którego to Boniek za grosz nie ma i tylko czai się na okazję w mediach aby Juventusowi dokopać. No to w takim razie żadnej gwiazdy miał nie będzie, wypad.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 10:41

Ja Bońka nawet lubię, bo to inteligentny facet. No i był znakomitym piłkarzem, ciężko to podważyć. Jednak pewna kwestia go dyskwalifikuje - on po prostu nie jest Juventino. To tylko były piłkarz Juve, nic więcej.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 10:56

Zibiego osobiście lubię, jest człowiekiem twardo stąpającym po ziemi który wie czego chce, ma świadomość tego co osiągnął, jest pewny siebie choć czasem zarozumiały. Genialnie sprawdza się w roli komentatora. Choć oczywiście bolą mnie niektóre jego wypowiedzi na temat Juventusu to jednak niezaprzeczalnie trzeba przyznać: Boniek w Juventusie to trzy lata pełne sukcesów a rola rudego jest niepodważalna. Był najlepszym polskim piłkarzem w historii, grał w naszym klubie i za to co osiągnął należy mu się ta gwiazda na stadionie. A co do jego wypowiedzi, to już nie tragizujcie, przecież nie wypowiada się jak moratti, zamparini czy zeman... Teraz należy się zastanowić: czy gwiazdki na nowym stadionie mają należeć do tychktórzy najwięcej osiągnęli dla Juventusu czy dla prawdziwych Juventino z krwi i kości. W pierwszej sprawie TAK dla Bońka, w drugiej absolutnie NIE. Cóż, niech Agnelli rozstrzygnie :)


Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 11:12

Moim zdaniem Boniek nie zasłużył sobie do końca na gwiazdę na stadionie. Trzeba to sobie powiedzieć wprost - drwi z Juventusu kiedy popadnie. Idąc jego tokiem myślenia, to on zawdzięcza sam sobie to co wygrał, to co miał, to co osiągnął, a Juve o tylko klub, który gdzieś tam sobie był. Zagorzały kibic Romy, nie może widnieć na stadionie jako jedna z gwiazd. Ładnie ktoś powiedział... Juventino trzeba być także poza boiskiem. Sądzę, że gdyby nie sukcesy JUVENTUSU za jego obecności w Turynie, w ogóle nie byłoby o czym mówić.


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 11:18

Może ktoś dysponuje listą kandydatów do honorowej gwiazdy ?. Wtedy będziemy mogli przyjrzeć się bardziej systemowi i logice nadawania, jaką przyjmuje zarząd.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 11:21

fallweiss pisze:Może ktoś dysponuje listą kandydatów do honorowej gwiazdy ?. Wtedy będziemy mogli przyjrzeć się bardziej systemowi i logice nadawania, jaką przyjmuje zarząd.
Tutaj są zaznaczone wszystkie gwiazdy:
Obrazek
http://img28.imageshack.us/img28/9062/gwiazdyw.jpg


Obrazek
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 11:48

Lepiej jemu niż tym dwóm młokosom, którym zdarzyło się nieszczęśliwie zginąć w ośrodku treningowym. Nie popadajmy w paranoję - nie róbmy z nich bohaterów patrząc jedynie przez pryzmat ich tragicznej śmierci...

A poza tym - nic z tych apeli nie wyjdzie. Projekt jest już zatwierdzony, małe gwiazdki wokół Bońka wykupione.


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 11:54

Hmm, z nieco kontrowersyjnego także można by zaliczyć Capello, ale trzeba przyznać, że nigdy nie wypowiedział się po swoim odejściu negatywnie o Juve, a w szczególności konsekwentny jest w kwestii Calciopoli. Jednego z graczy, którego mi też tu trochę brakuję to Davids i np Birindelii. Cieszy za to pamięć o Tachinardim


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 12:27

mateelv pisze:Moim zdaniem Boniek nie zasłużył sobie do końca na gwiazdę na stadionie. Trzeba to sobie powiedzieć wprost - drwi z Juventusu kiedy popadnie.
A ja chciałbym od Was przykładów tych "drwin", bo szczerze mówiąc przyznam się, że nic mi do pustej głowy nie przychodzi.
Wiem, że Boniek miał taki styl mówienia, że rzucał czasem kamień do naszego ogródka, ale drwiny to chyba poważne oskarżenie?

Pod względem sportowym - oczywiście zasłużenie.
To, że Romanista? A Ferrara kibicuje Napoli. Znalazłoby się i kilka innych przykładów.
Drwiny? czekam na konkrety.

Jeśli nie Boniek, to najsławniejszych z Polaków związanych z Juventuem będę ja :D wiec wpadniecie z deszczu pod rynnę, ja już swoją gwiazdkę wykupiłem :*


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 12:42

A ja chciałbym od Was przykładów tych "drwin", bo szczerze mówiąc przyznam się, że nic mi do pustej głowy nie przychodzi.
Mecz Lecha z Juve, SMSy Bońka do Platiniego . Nie podał treści Zibi, za to musiałobyć to coś mocnego, skoro Platini kazał mu się odpierdo*ić. Tak się zachowuje Juventini?
http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Bonie ... caid=1b184

To tylko przykład pierwszy z brzegu ;)


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 16:55

Wg mnie zasługuje na tą gwiazdkę. Jego zasługi dla klubu naprawdę budzą szacunek. Myślę, że wśród piłkarzy na gwiazdkach znalazłoby się kilku innych, którzy także kibicują innym klubom.


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 18:03

50/50, za zasługi - ok, za zachowanie - nie.

Ma ktoś może rozpiskę tych 50-ciu gwiazd? Dla kogo itd?


me7a7ron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2008
Posty: 219
Rejestracja: 27 października 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 18:29

Dam jeszcze tutaj petycje
http://www.petizionionline.it/petizione ... entus/1190

Niestety nie znam włoskiego, treści się tylko domyślam. Prośba więc do tych którzy znają mógłby ktoś wyjaśnić ogólnie co jest w niej zawarte?


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 18:43

evilboy pisze:Lepiej jemu niż tym dwóm młokosom, którym zdarzyło się nieszczęśliwie zginąć w ośrodku treningowym. Nie popadajmy w paranoję - nie róbmy z nich bohaterów patrząc jedynie przez pryzmat ich tragicznej śmierci...
No właśnie - to mi się nie bardzo podoba... Trochę to tak jak z Kaczyńskim i Wawelem.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 19:11

Ha ha ha to jest ciekawe , żę Camor dostał gwiazdę a Treze nie dostał .
David powinien dostać gwiazdę , w kilku wywiadach powiedział , iż po tylu latach gry dla Juve zostanie ich kibicem do końca życia :bravo: :bravo: :bravo: słowa godne pochwały .


ODPOWIEDZ