Neutralny sektor na Bułgarskiej

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2010, 18:13

Daria_28 pisze:Widze ze masz podobny problem co ja :wink: Gdzie usiasc zeby nie oberwac :wink: Mysle jednek ze jak wejdzie sie w ubraniu bez z barw Juve i usiadzie w sektorze gosci to nie bedzie problemu. Oby tylko udalo sie bilety dostac bo przed meczem z Salzburgiem byly tlumy.
Tak się właśnie zastanawiam co robić. Iść na trybuny gości czy siedzieć cicho wśród pikników i chować swoje emocje, chociaż mogę nie ich NIE CHOWAĆ: http://www.milanos.pl/vid-20582-Skrzydl ... owski.html :C

Już sam nie wiem... nawet z trybuny gości może być problem z wyjściem.
Ale jak mecz w Polsce to warto jakoś z tego skorzystać...
:think: :think: :think:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 02 października 2010, 13:14

Ja z przyjaciółmi mamy zamiar siedzieć z naszymi. Nie wybaczyłbym sobie gdybym nie wykorzystał takiej sytuacji, dopingować Juve razem z kibicami z Włoch, a resztę będę martwił się później. :wink:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2010, 08:01

W celu utrzymania dobrego wizerunku polskich kibiców Juventusu redakcja JuvePoland w porozumieniu z Zarządem Stowarzyszenia podjęła decyzję o zamknięciu tematów dotyczących meczu Lech Poznań - Juventus do odwołania.

Wszelkie informacje o ew.biletach na spotkanie jak i organizacji ewentualnego wyjazdu na ten mecz będą podawane na bieżąco przez Zarząd JuvePoland Club.


Zablokowany