Opolskie - czas się zjednoczyć!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 14:20

Wiem, że podobne tematy pojawiały się na forum dawno temu, ale właśnie z uwagi na to, że było to dawno, postanowiłem założyć nowy temat. Wiem też, że na forum jest przynajmniej kilka, może kilkanaście osób z naszego województwa, dlatego uważam, że czas wreszcie się zjednoczyć. Fajnie by było zorganizować jakieś spotkanie. Najlepiej chyba w Opolu, z uwagi na to, że z każdego miejsca w naszym województwie, jest dość łatwy dojazd do naszej stolicy. Przypuszczam, że spotkanie największe szanse miałoby na powodzenie przy okazji jakiegoś meczu. I tu pytanie, chyba głównie w kierunku ludzi z Opola: czy znacie jakieś miejsce(bar, pub) gdzie jest szansa mecz zobaczyć? Miło by było obejrzeć jakieś spotkanie we wspólnym gronie, wreszcie się zapoznać i wspólnie kibicować.

Skoro w innych częściach Polski ludzie potrafią się zorganizować to dlaczego my nie potrafimy? Liczę na zainteresowanie z Waszej strony tym pomysłem. Jeśli macie jakieś inne, ciekawsze propozycje to piszcie, bo mam nadzieję, że przynajmniej większość z Was owym pomysłem będzie zainteresowana. Razem, może uda się nam coś wreszcie zorganizować!


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 21:43

Popieram przedmówcę ! Nas jest naprawdę dość wielu, żeby wspólnie mecze oglądać i w ogóle. Pitrek, Sharikk wyjdzcie z nor :D . Ze mną do Opola też idzie kumpel fan Juve, mam koleżankę fankę Juve z Opola, dawać tutaj wszyscy i ogarniamy to! Jest parę pubów w Opolu, ja znam tylko Warkę! Dawać dawać lenie tutaj 8) .


Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 23:07

Witam,popieram jakże zacną inicjatywę. Dobrze by było się zebrać i chociaż raz na jakis czas można podbić do pubu na jakiś meczor:) Ja jestem chętny na tyle ile praca i studia pozwolą więc rozkecać temat;)


Obrazek
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 23:23

Pierwsze koty za płoty;] powoli zaczyna się coś dziać, miejmy nadzieję, że to dopiero początek ;] Czekamy na resztę ;)


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2010, 13:36

Witam! Zoff również z Opolskiego, więc j bardzo chętnie na meczyk w opolskim gronie się wybiore.

Pozdrawiam;]


Obrazek
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2010, 22:50

Przejdźmy do konkretów. Mało nas, ale damy radę.

Myślę, że realnym terminem pierwszego spotkania mógłby być mecz Interu z Juve (03.10.2010(niedziela) godz 20:45). Jak dla mnie najrozsądniejszą opcją wydaje się być Opole. Pytaniem pozostaje tylko miejsce, w którym moglibyśmy ten mecz zobaczyć. Do tego czasu zostało niecałe 2 tygodnie, więc uważam, że czasu na organizacje powinno wystarczyć.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


sharikk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2010, 17:22

Ciekawy pomysł, proponuje Warke bądź Toropol :)


JUVE PER SEMPRE!!!
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2010, 11:20

siemanko, nie pisalem gdyż byłem na urlopie ;) jest taka knajpa w Opolu a dokładniej na ZWMie nazywa sie Football Pub :) jak sama nazwa wskazuje mecze non stop piwko jedzenie itp:) mam tam swoj stolik oczywiscie z herbem juventusu i obok z koszulką na ścianie:) są dwa telefony, mozna rezerwować miejsca i oglądać:) dodatkowo ten Pub prowadzi mój dobry znajomy :) Warka i Toropol odpada napewno jeśli chodzi o mecze Juve:)


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2010, 11:21

mieszkam niedaleko tego Pubu, ale meczyki oglądam w domu - posiadam c+ to do baru mi sie nie opłaca ;)


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
sharikk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2010, 10:40

Czemu Warka i Toropol odpada jesli chodzi o mecze Juve? Trzeba pokazac ze jest nas więcej a nie bunkrowac sie w domach, ja tez mam cyfre w domu, ale na kazdy wazny meczyk, np. derby itali lece z kumplami niestety interistami...:(


JUVE PER SEMPRE!!!
Janek1986

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2007
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2010, 12:59

Też chętnie zobaczyłbym meczyk Juve w biało-czarnym gronie! Co do pubów, w których można obejrzeć meczyk, to do wyboru mamy: Warkę, Toropol, pizzerię przy stadionie Odry oraz pub przy Okrąglaku.

Z opisu ciekawie zapowiada się ten Football Pub na ZWM, gdzie pewnie nie byłoby problemu z pokazaniem meczu Starej Damy :)


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2010, 18:02

pitrek pisze:siemanko, nie pisalem gdyż byłem na urlopie ;) jest taka knajpa w Opolu a dokładniej na ZWMie nazywa sie Football Pub :) jak sama nazwa wskazuje mecze non stop piwko jedzenie itp:) mam tam swoj stolik oczywiscie z herbem juventusu i obok z koszulką na ścianie:) są dwa telefony, mozna rezerwować miejsca i oglądać:) dodatkowo ten Pub prowadzi mój dobry znajomy :) Warka i Toropol odpada napewno jeśli chodzi o mecze Juve:)
ja myślę, że po takim opisie Football Pub byłby idealną opcją. Napiszcie, kto byłby chętny właśnie za takim rozwiązaniem na mecz z Interem, 3 października, i ewentualnie (sory, że piszę, w Twoim imieniu pitrek) pitrek, skoro ma taki dobry kontakt to by mógł nam zarezerwować miejscówę na mecz.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2010, 14:58

noo pomysl niezly, wprawdzie do opola mam 50 km...ale co tam... na studia sie jezdzilo ;p tylko teraz jaki mecz Juve? ;>


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2010, 11:04

co do Football Pubu to jest to najlepszy pub w Opolu jeśli chodzi o piłkę nożną i nie tylko :) moge wam zarezerwować miejscówkę (są dwie duże loże naprzeciwko fajnej dużej plazmy oraz 4 fajne stoliki do ogladanią na dwóch plazmach) mecz z interem napewno będzie na żywo :) niestety mnie nie bedzie, umówiłem sie już ze znajomymi na ten mecz jak co roku :) pozdrawiam!


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Wawel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2010
Posty: 22
Rejestracja: 28 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 19:00

Opolanie, Opolanki, ludności zamieszkująca Opole!

Ekhm, ja, rodowita Pyra, nie jestem z Opola, ale od października dane jest mi studiować na tutejszej Politechnice. Widzę, że od dłuższego czasu zbieracie się i zebrać się nie możecie... Apeluję do Was! Zdziałajmy coś w związku z niedzielnymi Derby d'Italia! Wspominał ktoś o Football Pub'ie. Dzisiaj wieczorem wybieram się tam na mecz Lecha, zobaczę co i jak. Może zbierzmy się i wbijmy tam w niedzielny wieczór?

Opole! Rynek macie mały, ale pokażcie, że wiarę w Juventus wielką!


ODPOWIEDZ