LE (gr. A) [01]: JUVENTUS 3-3 Lech

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 14:14

deszczowy pisze:
Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:Eeee...3 albo 4:0. Bo kto ma niby nas ustrzelic? Peszko, czy inna Cibamba?
Mam nadzieję że poznańskie słowiki przestaną się napinać po ostrym ładowaniu w dupsko od nas :)
Juve nawet z DeCzelie czy slabujacym Marchisio czy Sissoko jest o kilka klas lepszym zespołem.
Tak swoją drogą... wszyscy się spodziewamy, jak widzę, że Lech po prostu się położy i będzie oczekiwał, by użyć twojej terminologii, drogi Ciągniku na "ostre ładowanie". Zabawnie by było, gdyby Leszek zrobił nam nieprzyjemną niespodziankę... co? :twisted:
Szczerze? Niezbyt zabawne :evil: Raczej deprymujące... ale dajcie spoko, Lech i reszta polskiej ligi to poziom serie B. Z tym to sobie jeszcze chyba radzimy, nie?


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 16:24

Widzę, że forum będzie się teraz dzielić na tych, którzy mimo wszystko kibicują polskiej drużynie (Lechowi) w LE i na tych, którzy mają jakieś dziwne kompleksy... Zdaję sobie z tego sprawę, że Juve jest lepsze od Lecha. Stawiam na 2:0 dla Juventusu...


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 16:51

Oczekuje zwycięstwa...ale nieche żebyśmy rozjechali Lech 5:0 lubie ich i 2,3-0 wystarczy :D

Licze na bramke Krasicia i VI ;)

PS.ehhhhhhhhh...ten polsat :doh:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 17:01

Jedziemy z pyrami 8) (bez obrazy poznańskich fanów Juve :-D )

Kibice w Poznaniu robią sobie nadzieje - im się chyba wydaje, że skoro pokonali Dnipro (a co to? :shock: ), to szykują się na podbój Europy. Nic z tych rzeczy. Czwartkowe spotkanie "delikatnie" ukaże sytuację polskiej piłki. Lech ma dół formy czy nie, trenuje Smuda czy nie... Jakie to ma znaczenie? To tylko Lech. My jesteśmy Juve i liczę na piękne morale po tym spotkaniu i pokazywane w nieskończoność powtórki bramek w serwisach sportowych :C

W czym upatrywać szansy Lecha? W tym, że zgaśnie światło, a sędzia ogłosi walkowera i zwycięstwo tych z Poznania... Bez żartów... Alex może i wolny, może nie ten co kiedyś, ale spokojnie uczyni różnicę...


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 17:16

Wyobrażacie sobie co bedzie wyczyniać komentator? :prochno:

Włoskie murowanie bramki, tak Juventus przez ostatnie 10 sekund gra prawdziwe catenaccio

Spryt, a może lepiej uzyć słowa cwaniactwo Alexa Del Piero. Tak to było złośliwe cwaniactwo kapitana Juventusu.

Symuluje! Zawodnik Juve symuluje, ale prosze państwa, nie ma się co dziwić- gramy z Włochami"

Włosi nie umieją strzelić inczej gola jak po kontrze
lub Włosi nie umieją strzelić inczej gola jak po rzucie wolnym lub Włosi nie umieją strzelić inczej gola jak po rzucie rożnym lub Włosi nie umieją strzelić inczej gola jak po błysku Alexa Del Piero (Quagli/Krasicia/melo/De ceglie) lub Włosi nie umieją strzelić inczej gola jak po błędzie obrońcy Lecha

Juventus kupował mecze...

Zdegradowany za oszustwa, korupcję, bla bla

Czekam na to z niecierpliwością :lol:



Co do samego meczu to mam andzieję na wygraną- kolejna szansa na zgranie drużyny. Jedyne czym Lech może nam się przeciwstawić to twarda gra, pressing (ale wtedy moga być wolne), oraz zabieganie nas. Tyle, że mecz Lecha z Dniprocośtam pokazał, że w 80 minucie Lechici ledwo biegali po boisku. My chyba nie mamy gorszej kondycji od Dnipro?

Jest jeszcze Peszko vs De Ceglie. No ale cholera, Sławek na swojej pozycji jest podobnej klasy zawodnikiem do Paolo na swojej. Będzie tam wyrównana walka:lol:


ŁukaszzNTFanJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 września 2008
Posty: 11
Rejestracja: 16 września 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 17:40

to może ja sie po raz pierwszy wypowiem na tym forum 8)
aa więc nie chciałem żeby Juve trafiło na Lecha :x bo moje położenie geograficzne wskazuje na to że powinienem mu kibicować :-D jednak nie do końca tak jest :smile: chcę żeby Lech sobie coś tam ukuł daje wynik 4-1 dla Juve :-D nikogo nie znam kto kibicuje Juventusowi w mojej okolicy , dogryzają mi bez przerwy tekstami typu np "Del Piernął" itp . Wiem że to jest żałosne dlatego chce aby Juventus ich sprowadził na ziemię :smile: A tak wogóle to niech Lech sobie wychodzi z tej grupy , ale z drugiego jak już po Juve. Trzeba zamknąć papy wszystkim tym co mówią że Juve nie w formie że Lecha ma szanse, to musi byc wysokie zwycięstwo, przewaga 3 goli min :wink:
Forza Juventus :ball:


me7a7ron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2008
Posty: 219
Rejestracja: 27 października 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 18:20

Peszko jak chce koszulkę to powinien Del Piero lekko sfaulować kilka razy żeby sobie mógł wolne postrzelać Alex :smile: . Mam nadzieję na 4:0 ale znając , życie skończy się na 3:0. Dobrze , że Vicek w końcu zagra .


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 18:31

Ja liczę ma zwycięstwo Juve, gdyż nie wierzę, że Lech urwie jakikolwiek punkt w meczach z Juventusem czy The Citizens. Idealny wynik: 4:3 dla nas po zapierającej w piersiach grze :twisted:

W tym meczu chciałbym ujrzeć zwłaszcza piłkarzy, którzy nie mieli dotychczas wielu szans gry, ponieważ Lechici nie powinni sprawić im problemów. Szkoda, że wypadł Traore, gdyż jego jestem najbardziej ciekawy.

Ps. Czy w Lechu zagra Rudnevs? On, podobnie jak Aquilani czy Quagliarella, zagrał już przecież w eLE :?:


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 19:06

francois pisze:Ps. Czy w Lechu zagra Rudnevs? On, podobnie jak Aquilani czy Quagliarella, zagrał już przecież w eLE :?:
Z tego co wiem grał w eliminacjach LM, przy czym w drużynie, która już z rozgrywek europejskich odpadła, także grać może.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
furiaceca11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2009
Posty: 79
Rejestracja: 29 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 19:18

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/kotoro ... omosc.html

Już zaczynają szczekać. Czekam tylko aż ktoś wkońcu powie że są na tym samym poziomie co Juve, ba! ekstrakopanka jest na poziomie co serie a :rotfl:
Po prostu nie mogę jak czytam te pierdy piłkarzy lecha i polskich "znawców".

Nic mnie tak nie uraduje jak zdrowy pojazd pana Janka Tomaszewskiego, gdy lech będzie się usprawiedliwiać po porażce :prochno: :smile:


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 20:20

Nie wiem dlaczego, ale denerwuje się przed tym meczem. Nawet jeżeli wygramy 2-0, to szczeniaki będą drzeć japsony, że TYLKO 2 z TAKIM Lechem... eh, musielibyśmy ich pyknąć z 4,5, żeby nie mieli na co narzekać, mam nadzieję na wygraną, wysoką wygraną, na zero z tyłu.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Amaurozaurus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lutego 2010
Posty: 29
Rejestracja: 15 lutego 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 21:11

Bez jaj. Lech jedzie do Turynu po koszulki, a nie po punkty.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 21:14

Wie ktoś może czy wieśki z Polsatu będą transmitować mecz w Turynie z Lechem na kanale otwartym,bo dzisiaj patrzyłem telegatetę na czwartek i meczu tam nie było czyżby nie kupili praw?
_________________


Obrazek
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 21:28

Piotr Juvefan pisze:Wie ktoś może czy wieśki z Polsatu będą transmitować mecz w Turynie z Lechem na kanale otwartym,bo dzisiaj patrzyłem telegatetę na czwartek i meczu tam nie było czyżby nie kupili praw?
_________________
transmisja będzie na tv4


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 21:28

Piotr Juvefan pisze:Wie ktoś może czy wieśki z Polsatu będą transmitować mecz w Turynie z Lechem na kanale otwartym,bo dzisiaj patrzyłem telegatetę na czwartek i meczu tam nie było czyżby nie kupili praw?
_________________
było o tym wcześniej...
mecz poleci na niekodowanym TV4 którego nie mam
polsat woli puścić hotel 52 czy szpilki ŻAAALL :angry:


Zablokowany