LE (gr. A) [01]: JUVENTUS 3-3 Lech

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
RDKA

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2010
Posty: 21
Rejestracja: 13 września 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 16:54

Marco Buffon pisze:
forzajuve1810 pisze:1. nie jakaś tam drużyna, a KKS Lech Poznań
2. nie jakimś tam fuksem, a jak najbardziej zasłużenie

Nikt Ci nie każe kochać KKS, ale liczenie że polska(!) drużyna dostanie baty jest dla mnie po prostu dziwne!
nie fuksem? a kto po karnych wygrał (przegrał u siebie) z Mistrzem Azerbejdżanu ? :D :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Koledze chodziło o to że zasłużenie wygrał polską lige.. czytaj ze zrozumieniem. Fakt o ile z Interem Baku było szczęście, o tyle z Dnipro byli lepsi... i dostali sie zasłużenie.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 16:59

Lech nie zdobył mistrzostwa Polski fartem? A pamiętacie ten mecz?



I moim zdaniem Juve ważniejsze niż każdy Polski klub.

Z resztą liczę na 5-0 i początek wspaniałej passy Juventusu! ;)


RDKA

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2010
Posty: 21
Rejestracja: 13 września 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:00

Kolejny.. A Kojarzysz zwyciestwo Wisły na Polonią? W jakich okolicznosciach?? bilans 0. Wiec argument bez sensu

przypomne Ci



pewnie wielu z was nieinteresujących sie Ekstraklasą tego nie kojarzy bo po co.. lepiej wyciagac pochopne wnioski
Ostatnio zmieniony 15 września 2010, 17:03 przez RDKA, łącznie zmieniany 2 razy.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:01

forzajuve1810 pisze:1. nie jakaś tam drużyna, a KKS Lech Poznań
2. nie jakimś tam fuksem, a jak najbardziej zasłużenie

Nikt Ci nie każe kochać KKS, ale liczenie że polska(!) drużyna dostanie baty jest dla mnie po prostu dziwne!
Po 1. W porownaniu do Juventusu lech jest jakas tam druzyna z poznania(zreszta z kim by lechoamica nie grała to dla mnie jest jakas tam druzyna z poznania).

po 2. Nie fuksem? A w przedostatniej kolejce to kto wam zalatwil MP? Jop w 94 minucie meczu wisły z cracovią? Sami byscie tego MP nie wygrali, wiec jest to fuks.

Tak, masz racje. Zycze kazdej polskiej druzynie(z wyjatkiem jednej :cool:) batów, jak najwiekszych i w jak najwczesniejszych fazach europucharów.

Az ze na twoje nieszczescie lech trafil na Juventus, to tym bardziej mojego zdania nie zmienie.

Ponoc w czwartek kompletu na Olimpico nie bedzie :prochno:


Obrazek
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:05

forzajuve1810 pisze:1. nie jakaś tam drużyna, a KKS Lech Poznań
2. nie jakimś tam fuksem, a jak najbardziej zasłużenie

Nikt Ci nie każe kochać KKS, ale liczenie że polska(!) drużyna dostanie baty jest dla mnie po prostu dziwne!
Sorry , ale Polska liga i jej poziom to lipa totalna - wystarczy popatrzyć na wyniki eliminacji europejskich pucharów .
Nie jakaś tam a KKS - nie strasz , gigant europejskiej piłki klubowej ...
Owszem liczę , że polska ekipa dostanie baty , co by się "polaczki" nie panoszyły - pamiętam swego czasu jak Legia zremisowała z Valencją u siebie 1:1 i te ich teksty "lecimy skopać dupy Hiszpanom" , skończyło się chyba na 6:0 :rotfl:
trzeba znać swoje miejsce w szeregu
wygramy , nie ma innej opcji
F.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:06

RDKA pisze:
forzajuve1810 pisze:Faktycznie, straszne śmieszne, wysoki poziom poczucia humoru to jest to!

Osobiście mam nadzieję, że Lech co najmniej zremisuje jutro, a na Bułgarskiej już widzę ten sajgon. Jutro całym sercem jestem za Lechem i osobiście trochę się dziwię, jak można nie kibicować rodzimemu klubowi? OK, jestem z Poznania, ale gdyby Wisła, albo Legia grały w LE lub LM, to życzyłbym im jak najlepiej....
Całkowicie popieram... Wszyscy narzekają na naszą ligę ale gdy jest okazja by wspomóc jej rozwój, znajdują sie tacy którzy poprostu wolą lepsze z miejsca.. Pozdro
Bo my jesteśmy kibicami Juventusu. Nie Lecha. Ty, jako kibic Lecha powinieneś to rozumieć 8)

PS. Aczkolwiek troche dziwi mnie jak niektórzy piszą "lech" zamiast Lech. No ale to może Legioniści...
Ostatnio zmieniony 15 września 2010, 17:08 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:07

Ponoc w czwartek kompletu na Olimpico nie bedzie :prochno:
Skąd masz takie informacje :?:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:13

Swider10 pisze:
Ponoc w czwartek kompletu na Olimpico nie bedzie :prochno:
Skąd masz takie informacje :?:
Telefoniczne info jest najbardziej wiarygodne :prochno:

A tak na serio, czy Ty sobie wyobrazasz zeby na meczu dajmy na to Legii z Ruchem Zdzieszowice, czy Kamaxem Kanczuga, stadion przy Łazienkowskiej sie zapełnil do ostatniego miejsca? :) Przeciez na niektórych meczach ligowych Juventusu nie ma kompletu, a ty sie pytasz skad wiem ze na meczu z totalnie egzotyczna druzynka z Polski nie bedzie 100% frekwencji :prochno:

Mam nadzieje ze Storari zachowa czyste konto.
Ostatnio zmieniony 15 września 2010, 17:14 przez D-Rose, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
RDKA

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2010
Posty: 21
Rejestracja: 13 września 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:13

Filippo911 pisze:
forzajuve1810 pisze:1. nie jakaś tam drużyna, a KKS Lech Poznań
2. nie jakimś tam fuksem, a jak najbardziej zasłużenie

Nikt Ci nie każe kochać KKS, ale liczenie że polska(!) drużyna dostanie baty jest dla mnie po prostu dziwne!
Sorry , ale Polska liga i jej poziom to lipa totalna - wystarczy popatrzyć na wyniki eliminacji europejskich pucharów .
Nie jakaś tam a KKS - nie strasz , gigant europejskiej piłki klubowej ...
Owszem liczę , że polska ekipa dostanie baty , co by się "polaczki" nie panoszyły - pamiętam swego czasu jak Legia zremisowała z Valencją u siebie 1:1 i te ich teksty "lecimy skopać ### Hiszpanom" , skończyło się chyba na 6:0 :rotfl:
trzeba znać swoje miejsce w szeregu

Jest mała różnica pomiędzy mobilizowaniem się na silniejszego rywala, nawet skrajnym typu "Jedziemy skopać ****" , a szyderczym zachowaniem wobec słabszego typu "dostaną baty, 5:0"

a tak swoją drogą.. tekst w stylu "polaczki" jest chyba troche nie na miejscu skoro jesteś Polakiem.. chyba że się myle i tak dobrze znasz polski


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:14

ArtHur pisze:
[RA]MACIUS pisze:
pan Zambrotta pisze:to już nie amiczka ?
A co to ?
Jak sądzę zdrobnienie od Amiki, Amiki Poznań. Wszak Lech Poznań gra na licencji Amiki Wronki w polskiej lidze i na ich punktach rankingowych w europejskich pucharach. Potwierdza to UEFA, na swej stronie napisali, że najwyższa porażka LECHA w pucharach to 0:5 z Rangersami :lol:
Brawa dla Ciebie :bravo: ... Lech grał na licencji Amiki tylko jeden sezon (ten zaraz po fuzji). Od następnego sezonu gra na licencji "KKS Lech Poznań", więc nazywanie Lecha "Kuchenkorzem", czy "Amicą" jest kompletnie bezpodstawne. Z tego co się orientuję Amica istnieje tylko jako sektory młodzieżowe. Więc do wszystkich, którzy w jakiś dziwny sposób nie mogą się przestawić - to jest Lech, nie Amica. Co z tego macie? +5 do respectu? Jakieś dowartościowanie? Pomaga wam to w dalszej egzystencji? Poprawia samopoczucie?

Mecz będzie ciekawy. Lech jest w stanie walczyć przynajmniej tak jak to robiły Shamrock i Sturm. Tak jak wcześniej stawiam na 2:0 dla Juve, ale chętnie zobaczę też dobrą grę piłkarzy Lecha (nie Amiki).


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:23

Filippo911 pisze:
forzajuve1810 pisze:1. nie jakaś tam drużyna, a KKS Lech Poznań
2. nie jakimś tam fuksem, a jak najbardziej zasłużenie

Nikt Ci nie każe kochać KKS, ale liczenie że polska(!) drużyna dostanie baty jest dla mnie po prostu dziwne!
Sorry , ale Polska liga i jej poziom to lipa totalna - wystarczy popatrzyć na wyniki eliminacji europejskich pucharów .
Nie jakaś tam a KKS - nie strasz , gigant europejskiej piłki klubowej ...
Owszem liczę , że polska ekipa dostanie baty , co by się "polaczki" nie panoszyły - pamiętam swego czasu jak Legia zremisowała z Valencją u siebie 1:1 i te ich teksty "lecimy skopać ### Hiszpanom" , skończyło się chyba na 6:0 :rotfl:
trzeba znać swoje miejsce w szeregu
RDKA pisze:Jest mała różnica pomiędzy mobilizowaniem się na silniejszego rywala, nawet skrajnym typu "Jedziemy skopać ****" , a szyderczym zachowaniem wobec słabszego typu "dostaną baty, 5:0"

a tak swoją drogą.. tekst w stylu "polaczki" jest chyba troche nie na miejscu skoro jesteś Polakiem.. chyba że się myle i tak dobrze znasz polski
Teks "polaczki" jest jak najbardziej adekwatny , odnosi się on do osób prezentującej pewnego rodzaju mentalność nie do wszystkich polaków (tak jak tekst wieśniak nie tyczy się mieszkańców wsi) , ale to temat na dłuższa dyskusję ...

przykład - reprezentacja na MŚ 2008 (chyba wtedy się tak wygłupili) - coś w stylu "Biało-czerwoni , waleczni i bardzo niebezpieczni

ludzie , gdzie Rzym , a gdzie Krym
nie widzę podstaw do wątpliwości co do wyniku
F.
Ostatnio zmieniony 15 września 2010, 17:25 przez Filippo911, łącznie zmieniany 1 raz.


*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:24

Smok-u pisze:
Osobiście chyba jestem kibicem Juventusu Turyn nie Lecha Poznań? Jak zawsze liczę na to ,że Polskie drużyny coś osiągną w europejskich pucharach, to teraz nie zamierzam kibicować naszej drużynie bo gra z klubem, którego jestem kibicem od ponad dekady, więc nie wydaje mi się by wspieranie starej damie było czymś złym i godnym potępienia.
Do potępienia było by bardziej gdybyś kibicował przeciw Juve (tylko dlatego, że Lech to Polski klub) :P
forzajuve1810 pisze:Osobiście mam nadzieję, że Lech co najmniej zremisuje jutro, a na Bułgarskiej już widzę ten sajgon. Jutro całym sercem jestem za Lechem i osobiście trochę się dziwię, jak można nie kibicować rodzimemu klubowi? OK, jestem z Poznania, ale gdyby Wisła, albo Legia grały w LE lub LM, to życzyłbym im jak najlepiej....
Rozumiem, że ktoś może traktować z różnych powodów swój 'rodzimy klub' wyżej w hierarchii niż Juve , ale nie rozumiem nie potraktować wyżej Juve od innego klubu polskiego walczącego w pucharach(nie z swojego miasta np).

Podsumowując wychodzi teraz podział na Kibiców:
a) Juve w pierwszej kolejności, ew. tylko Juve
b) Juve w drugiej kolejności, ew. en-tej
:P

Ja zawsze należeć będę do pierwszej grupy, a komu polski kibic Juve kibicuje w Polsce, to mi lotto.


Obrazek
RDKA

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2010
Posty: 21
Rejestracja: 13 września 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:25

Teks "polaczki" jest jak najbardziej adekwatny , odnosi się on do osób prezentującej pewnego rodzaju mentalność nie do wszystkich polaków (tak jak tekst wieśniak nie tyczy się mieszkańców wsi) , ale to temat na dłuższa dyskusję ...
przykład - reprezentacji na MŚ 2008 (chyba wtedy się tak wygłupili) - coś w stylu "Biało-czerwoni , waleczni i bardzo niebezpieczni

ludzie , gdzie Rzym , a gdzie Krym
nie widzę podstaw do wątpliwości co do wyniku
F.
Może tu wydaje Ci sie to normalne ale innym kraju nazwali by Cie hipokrytą..


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:32

RDKA pisze:
Teks "polaczki" jest jak najbardziej adekwatny , odnosi się on do osób prezentującej pewnego rodzaju mentalność nie do wszystkich polaków (tak jak tekst wieśniak nie tyczy się mieszkańców wsi) , ale to temat na dłuższa dyskusję ...
przykład - reprezentacji na MŚ 2008 (chyba wtedy się tak wygłupili) - coś w stylu "Biało-czerwoni , waleczni i bardzo niebezpieczni

ludzie , gdzie Rzym , a gdzie Krym
nie widzę podstaw do wątpliwości co do wyniku
F.
Może tu wydaje Ci sie to normalne ale innym kraju nazwali by Cie hipokrytą..
yyy , ocb ... możesz mnie oświecić ?? jaka hipokryzja ??
może ja Ci napiszę co wg mnie znaczy tekst "polaczki" - ludzie zadufani , zapatrzeni w siebie , często zakompleksieni , nie myślący racjonalnie (patrz cytat - hasło reprezentacji !! ) sorry za off top

Lech nie ma szans , nie chodzi tu o jakiś pojazd , dowartościowanie się , etc ... wystarczy popatrzeć na klasę drużyn .
F.


RDKA

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2010
Posty: 21
Rejestracja: 13 września 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2010, 17:39

Pewnie masz racje i Juventus wygra, choć oczywiście jestem przekonany że Lech powalczy i łatwo nie będzie. Chodzi o zupełnie inną sprawe.. Dziwią mnie wypowiedzi ludzi którzy jadą Lechowi, że jest mierny i że wygrywa fartem.. Że Lech to nie Lech tylko Amica... Troche to durne. Ja nie mam zamiaru obrażać Juventusu choć wszyscy wiedzą, że też szału w lidze nie robi.. Nie mam zamiaru podważać jego wcześniejszych sukcesów, ani jego historii czy marki... choć wszyscy pamiętają wałki z sędziami w Seria A. Mam to gdzieś. Wkurzają mnie tylko to, że poniżacie mój klub.

Polscy kibice "Citizens" martwią sie na swoim forum jak zdobyć bilet na ten mecz a nie ile wp*** Lechowi... bierzcie przykład


Zablokowany